Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

УРЯД ЯЦЕНЮКА ПРОТИ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ: перелік шкідливих податкових і бюджетних ініціатив уряду на 2016 рік

17 грудня 2015, 11:21

Уряд Яценюка продовжує ганебну традицію свого "регіонального" попередника Азарова і вже другий рік поспіль, грубо порушуючи Конституцію України, Бюджетний Кодекс та Закон України "Про Регламент Верховної Ради України", в авральному порядку, буквально під ялинку вносить на розгляд парламенту та проштовхує пакет бюджетних та податкових ініціатив, який суттєво погіршує умови життя абсолютної більшості українців у прийдешньому 2016 році.

Ось перелік урядових ініціатив, які є однозначно шкідливими для інтересів українських громадян та місцевих громад. "Свобода" вимагає від народних депутатів нинішньої коаліції, якщо вони ще не забули, що саме громадяни привели їх у парламент, не голосувати за ці горе-ініціативи.

Зокрема, в бюджетній царині всупереч гучним заявам нинішньої влади про децентралізацію та підвищення соціальних стандартів:

1) Вилучення у громад 25% (у Києві всі 60%) єдиного податку – одного з головних джерел надходжень місцевих бюджетів;

2) Скасування субвенції з державного бюджету на компенсацію пільгового проїзду, зв'язок та решту пільг для населення. Ці видатки уряд перекладає на плечі місцевих бюджетів, за традицією забувши передати реальні надходження для їхнього фінансування;

3) Фінансування лише половини витрат на технікуми та коледжі, перекладення решти витрат  на громади. До того ж, фінансування ПТУ передається повністю на місцеві бюджети. За висновками Асоціації міст України, усі передані урядом громадам додаткові повноваження коштуватимуть місцевим бюджетам 27,4 мільярда гривень;

4) Відсутність субвенції на компенсацію заборгованості з різниці в тарифах на житлово-комунальні послуги;

5) Обмеження права місцевого самоврядування щодо освітньої субвенції. Тепер її залишки, які були заощаджені громадами 2015 року, розподілятиме сам Кабінет Міністрів;

6) Скасування норми про обов'язкове надання коштів Фонду регіонального розвитку, – уряд залишає собі люфт в управлінні коштами на суму 4,65 млрд. грн.

7) Підвищення освітньої субвенції всього на 1,6% порівняно з попереднім роком та скорочення медичної субвенції на 5,4%, що не покриває навіть офіційний річний прогноз інфляції – 12,1%. Водночас бюджетні видатки на міністерство внутрішніх справ впевнено зростають на 17%, а на суди – на 39,5%. Слід також пам'ятати, що реальна інфляція буде значно більшою: на 2015 рік уряд теж прогнозував 16%, а отримали ми врешті-решт 39,5%.

У податковій царині:

1) Затвердження єдиної ставки ПДФО на рівні 18% замість того, щоби запровадити соціально справедливу прогресивну шкалу оподаткування доходів фізичних осіб. Це означає, що найзаможніші верстви населення будуть сплачувати навіть менше від того, що вони платять зараз, замість того, щоби нести свою справедливу частку податкового тягаря;

2) Ігнорування пропозиції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" про введення спеціального воєнного податку з олігархів та прогресивного військового збору, натомість – збереження військового збору з єдиною для всіх громадян ставкою 1,5% незалежно від їхніх статків;

3) Відсутність будь-яких пропозицій щодо справжніх податків на розкіш, натомість посилення податкового тиску на середній клас, де базою оподаткування нерухомості чи транспортних засобів є не їхня ринкова вартість, а квадратні метри чи літри;

4) Скасування пільгового режиму сплати ПДВ для аграріїв, що неминуче призведе до чергового здорожчання продуктів харчування та знищення малих і середніх агропромислових господарств);

5) Відсутність пропозицій щодо запровадження диференційованої ставки ПДВ, коли товари першої необхідності оподатковувалися б за значно меншими ставками, що в умовах тотального зубожіння більшості українців суттєвою допомогою з боку держави;

6) Збільшення із 20% до 50% частки володіння корпоративними правами кожної особи в юридичній особі як підставу для визнання таких осіб пов'язаними у трансфертному ціноутворенні, що призведе до зменшення кількості контрольованих операцій та збільшення можливостей для побудови корупційних схем із уникнення оподаткування та виведення капіталів з України.

Замість реальних реформ в інтересах громадян, уряд Яценюка вчергове нав'язує суспільству псеадореформи в інтересах олігархів коштом більшості українців. І ми вже бачимо, що прем'єр Яценюк знову шантажує парламент і країну, погрожуючи припиненням співпраці з МВФ та новим обвалом гривні.

Але якщо перелік вищеназваних урядових ініціатив доповнити "здобутками" уряду в обвалі ВВП, знеціненні гривні, кількаразовому підвищенні цін та комунальних тарифів, посиленні податкового тиску на малий і середній бізнес та продовженні масштабних корупційних оборудок нинішніх високопосадовців у поєднанні з їхнім хамством, безкультур'ям та неповагою до державної мови, то в українців до нинішньої парламентської коаліції і Президента залишається тільки одна вимога – відставка уряду Яценюка.

powered by lun.ua
Коментарі — 252
_yurkiv_ _ 24.12.2015 22:48
IP: 195.5.32.---
Алексей Мамаев:
_yurkiv_:
Алексей Мамаев:

Ніколи куча для свиней не була для Українця БАТЬКІВЩИНОЮ, окрім сумнозвісної!:)))
ОУН – це яскравий приклад того, як Українці здатні самоорганізуватися заради ІДЕЇ:
"Здобудеш Українську Державу або загинеш у боротьбі за Неї!"
Чули про таку?
І чим вона Вам не до вподоби, якщо Ви себе не ідентифікуєте, як русскава?:)
ОУН была разбита именно из-за того, что это была кучка индивидуалистов, которые кроме идеи не имели ничего.
Ідею мали, Душу й Тіло мали, підтримку народу мали...
Що ще потрібно, щоби офірувати своє життя?
_yurkiv_ _ 24.12.2015 22:42
IP: 195.5.32.---
jut:
_yurkiv_:

За Ющенка не брешіть, він цілував пантофлю лише Катерині Третій.
*****

Мабуть та пантофля була прикрашена бісером – погляньте-но на його обличчя...
Бісер – це те, що вам кидають!
Алексей Мамаев _ 23.12.2015 12:38
IP: 37.229.131.---
_yurkiv_:
Алексей Мамаев:

Ніколи куча для свиней не була для Українця БАТЬКІВЩИНОЮ, окрім сумнозвісної!:)))
ОУН – це яскравий приклад того, як Українці здатні самоорганізуватися заради ІДЕЇ:
"Здобудеш Українську Державу або загинеш у боротьбі за Неї!"
Чули про таку?
І чим вона Вам не до вподоби, якщо Ви себе не ідентифікуєте, як русскава?:)
ОУН была разбита именно из-за того, что это была кучка индивидуалистов, которые кроме идеи не имели ничего.
_yurkiv_ _ 22.12.2015 22:45
IP: 178.94.192.---
SARA21:
jut:
Чи був премєр міністром хоч один із ЗУ?НІ.Всіпремєри це ваші кровосісі.Це вони поставили свій народ в бідняцьке положення.Це ваші премєри і президенти пограбували мене і народ України.
А во зараз є, з Чернівців!
І дійсно, жити стало краще, а з субсидіями – веселіше, чи не так?
За Ющенка не брешіть, він цілував пантофлю лише Катерині Третій.
SARA21 _ 22.12.2015 19:11
IP: 91.226.4.---
jut:
Чи був премєр міністром хоч один із ЗУ?НІ.Всіпремєри це ваші кровосісі.Це вони поставили свій народ в бідняцьке положення.Це ваші премєри і президенти пограбували мене і народ України.
SARA21 _ 22.12.2015 19:06
IP: 91.226.4.---
jut:
Цікаво хто пограбував Україну,хто був при владі і хто набагато більше зробив шкоди Україні,ті хто кричав за мову,чи ті хто не говорив українською,розбивав на три сорти народ,підбурюва і настроював людей із Сходу і Півдня на західняків.Хто був президентами України?Кучма,Ющенко,Янукович,Порошенко,це ті хто дбає щоб говорили українською?,чи це ті хто пограбував Україну,це ті,коли нас українців ставили перед вибором,ті хто цілує пантофлю московського царя,чи ті хто любить Україну і дбає за Україну.Всі вони колишні компартійці,які любили завжди себе і жили тільки для себе,не гребуючи щоб не позаглядати хазяїну в очі,і поцілувати пантофлю хазяїну.
Adam Viter _ 22.12.2015 17:56
IP: 95.133.246.---
А що, досі ніхто не запитав в розумного Саакашвілі, (розумнішого за Яценюка)? де де взяти гроші на пенсії, щоб перемогти окупацію Путіна? Саакашвілі такий впевнений в собі, напевно знає інший метод, де знайти кошти на гібридну війну Путіна? Можливо в сонячній Одесі – не потрібно відмінити пенсії? Бюджетный тупик: Пинзеник призвал отменить пенсии.
Правительственный вариант бюджета на 2016 год оставляет украинцев фактически без пенсий и Пенсионного фонда. По мнению Пинзеника, то, что получается по бюджету правительства, – это уже не пенсии. "Нужно отменять пенсии и устанавливать какой-то уровень помощи тем, кто не может работать", – сказал он. Политик отметил, что бюджет принимается с чрезвычайно большим дисбалансом, и Украину все сильнее затягивают в громадные долги. Комментируя заседание фракции БПП, на котором вчера обсуждался бюджет, Пинзеник сказал, что рекомендовал повысить единый социальный взнос. "Нельзя принимать бюджет, оставляя пенсионеров навсегда без источника выплаты
_yurkiv_ _ 22.12.2015 17:31
IP: 178.94.192.---
jut:
Алексей Мамаев _ Я з Вами згодний, але – хто заважав проголосити ще в 1991 р. таку ОБ"ЄДНУЮЧУ ІДЕЮ?!

Наприклад – побудувати в нас другу Фінляндію – незалежну, європейську, демократичну, правову, соціально орієнтовану, з належними соціальними ліфтами та з усіма дружніми кордонами?

Нібито усім би це сподобалося б? Та ні – цілий регіон на це не погодився б, бо живе за принципом:"Вибій мені, Боже око, але щоби мо...лю – обідва!".
Не "абідва", а усі ТРИ!
Про " 'очко" забілі?:)))
_yurkiv_ _ 22.12.2015 17:27
IP: 178.94.192.---
Алексей Мамаев:
От русских нас отличает понятие Родины. Большинство из нас Родиной считает свою хату, свой сад, свой хлев с кабанчиком)))))) А большинство русских Родиной считают Москву и Красную площадь. Мы не любим ходить строем и петь под гармошку – нам милее индивидуальная жизнь. Основной массе украинцев претит попытка их организовать, мы готовы только самоорганизоваться если хотим. Нас не могут заинтересовать – не хватает общей идеи, которая объединит всех по настоящему, а не станет навязывать им нечто, как консолидирующую составную. Пока этой идеи не будет – мы будем только делать видимость))))
==========
Ніколи куча для свиней не була для Українця БАТЬКІВЩИНОЮ, окрім сумнозвісної!:)))
ОУН – це яскравий приклад того, як Українці здатні самоорганізуватися заради ІДЕЇ:
"Здобудеш Українську Державу або загинеш у боротьбі за Неї!"
Чули про таку?
І чим вона Вам не до вподоби, якщо Ви себе не ідентифікуєте, як русскава?:)
Алексей Мамаев _ 21.12.2015 17:59
IP: 37.229.131.---
Кроме того Вы верно заметили наличие системной проблемы – битва вокруг языка и героев, которые в разных частях государства по разному воспринимаются. Язык не проблема – мы ведь с Вами прекрасно понимаем друг друга. Но я считаю главной нашей особенностью то, что мы – нация индивидуалистов. Большинство из нас ценит то, чем обладает лично, а не абстрактные ценности – язык, культура и так далее. От русских нас отличает понятие Родины. Большинство из нас Родиной считает свою хату, свой сад, свой хлев с кабанчиком)))))) А большинство русских Родиной считают Москву и Красную площадь. Мы не любим ходить строем и петь под гармошку – нам милее индивидуальная жизнь. Основной массе украинцев претит попытка их организовать, мы готовы только самоорганизоваться если хотим. Нас не могут заинтересовать – не хватает общей идеи, которая объединит всех по настоящему, а не станет навязывать им нечто, как консолидирующую составную. Пока этой идеи не будет – мы будем только делать видимость))))
Алексей Мамаев _ 21.12.2015 17:48
IP: 37.229.131.---
Поэтому повторюсь – чем располагает страна (в моем примере больной)?
Алексей Мамаев _ 21.12.2015 17:47
IP: 37.229.131.---
jut:
Алексей Мамаев _ 21.12.2015 16:38IP: 37.229.131.-
Есть замечательный детский прием спора из серии "Кто так обзывается, тот сам так называется")))) Я думаю, что все поняли о какой стране я писал. РФ хотя бы полезными ископаемыми располагает... А что есть у нас? Нет, если серьезно – чем мы как страна располагаем? *******

А маємо ми Богом дані чудовий, курортний климат по всій території, аж два моря, гори, водні ресурси, найкращий в світі чорнозем, чимало і корисних копалин – від вугілля до урана та марганця...
Якби все це потрапило французам чи ізраїльтянам – тут вже давно був би філіал Єдему. Хіба що вони підхопили б галичанський вірус та почали битися за мову – ідіш чи івріт, чи проголошувати Героєм Світу якогось терориста...
Я готов согласиться с Вами, но то, что Вы указали имеет территория а не страна. Страна не может распорядиться ресурсами территории. Нет менеджмента, инфраструктуры, которые могут распорядиться ресурсами.
Алексей Мамаев _ 21.12.2015 16:38
IP: 37.229.131.---
Есть замечательный детский прием спора из серии "Кто так обзывается, тот сам так называется")))) Я думаю, что все поняли о какой стране я писал. РФ хотя бы полезными ископаемыми располагает... А что есть у нас? Нет, если серьезно – чем мы как страна располагаем?
Pixel _ 21.12.2015 15:44
IP: 95.69.248.---
Алексей Мамаев:
И эти метастазы убили страну. Ее можно долго держать на искуственной вентилляции легких и искуственном кровообращении, но она сама в таком виде не сможет жить. Это как человек, который получил травму ствола головного мозга. Кора жива – поставить диагноз смерти мозга и отключить от жизнеобеспечения еще нельзя. Новый ствол мозга (чтобы смог дышать сам) – уже не вырастет. Причины отключить от системы нет, и надежды на то что задышит сам тоже нет. Что делать? Врачи в таком случае деликатно ждут пока разовьется застойная пневмония у лежачего на системе больного и он умрет... Что подобное происходит и здесь...
- – - –
Мы ОЧЕНЬ сочувствуем диагозу, который Вы поставили Российской Федерации. Нет, правда, искренне жаль.
Алексей Мамаев _ 21.12.2015 14:47
IP: 37.229.131.---
И эти метастазы убили страну. Ее можно долго держать на искуственной вентилляции легких и искуственном кровообращении, но она сама в таком виде не сможет жить. Это как человек, который получил травму ствола головного мозга. Кора жива – поставить диагноз смерти мозга и отключить от жизнеобеспечения еще нельзя. Новый ствол мозга (чтобы смог дышать сам) – уже не вырастет. Причины отключить от системы нет, и надежды на то что задышит сам тоже нет. Что делать? Врачи в таком случае деликатно ждут пока разовьется застойная пневмония у лежачего на системе больного и он умрет... Что подобное происходит и здесь...
Алексей Мамаев _ 21.12.2015 14:41
IP: 37.229.131.---
jut:
Та держава ще цілком можливо вилікувати...Видалити хірургічним шляхом ракову пухлину – Галичину, QUOTE]

Не могу согласиться. Опухоль дала метастазы и интоксикацию... В стране полно нормальных политически инертных людей-обывателей, которым на все плевать, которые хотят работать, есть, растить детей и просто жить простой рутинной жизнью, как жили их предки много лет... Этим людям неважно как называется страна, где они живут – Польша, Авсро-Венгрия, СССР, Украина, Великое княжество Литовское, Русь – они живут тут всегда, а страны приходят и уходят. Это и есть нормальные люди, которые говорят на украинском, русском, татарском, идише... А те, кто красит мосты, захватывает храмы, майданит, сносит памятники (любые) – это метастазы. Они мешают жить здоровым...
Pixel _ 21.12.2015 14:15
IP: 95.69.248.---
jut:
"Націоналізм – це різновид нейросифіліса, бо дуже заразний, вкрай погано лікується і дуже швидко руйнує особистість, а декотрих адептів ще й перетворює на ГЕРМАФРОДИТІВ..." (jut)
- – -
Хто не второпав: а чому комент в лапках – та тому, що це одне з висловлювань поважного, бардзо авторитетного пана Йута. Ось-ось побачимо цей вислів в золоті на мармурі у фойє штаб-квартири ООН.
Pixel _ 21.12.2015 14:11
IP: 95.69.248.---
jut:
LYCIV_OLGA:
19.12.15."Черновицкий горсовет выразил недоверие премьер-министру Яценюку" (unian) Инициатором обращения относительно недоверия правительству и отставки премьер-министра стал депутат от ВО "Свобода" Андрей Илюк.

І ПРИКЛАД ЦЕЙ – ДЛЯ ВСІХ НАУКА!
Особливо – для Олечки Луців, яка несамовитою працею битою та забалаклавленою головою просунула таки того яценюка до влади...:))
- – - – - -
Це насправді так – бо так написано у таємних манускриптах греко-католицьких галичанських кармелітів, до яких має доступ пан Йут. Нерозвинене й непоінформоване ж бидло вважає, що були ВСЕНАРОДНІ дострокові паламентські вибори, які в усьому світі визнані як бардзо демократичні. І новообраний депутатський корпус проголосував за прем"ер-міністра Яценюка. Але то все, на відміну від пана Йута, пся крев, добиток.
LYCIV_OLGA _ 21.12.2015 11:39
IP: 109.251.42.---
Мдя-я-я... jut сегодня очень, очень сексуально галичанами озабочен!... (Смайлик "smile")
Алексей Мамаев _ 21.12.2015 11:16
IP: 37.229.131.---
Однажды я был свидетелем ситуации, когда одного солдата спасли от ожога 90 процентов тела (из 40 процентов глубоких). На волне ажиотажа и борьбы за его жизнь врачи положили много сил, а посторонние люди денег – солдат выжил вопреки всем прогнозам. Рубцы и контрактуры после ожогов превратили его в инвалида. Жена ушла. Родители (восточные люди), сказали, что у них еще есть дети. Доживал век в доме инвалидов... Вопрос – а всегда ли нужно так поступать – спасать любой ценой?

Страна сейчас – человек с неизлечимой болезнью, у которого наступила клиническая смерть. Ему рвут легкие и ломают ребра, пытаясь реанимировать, но без толку... Это эффективно ровно настолько, чтобы не дать окончательно умереть, но недостаточно, чтобы вернуть к жизни... Реанимационные мероприятия отнимают ресурс у живых... Врачи заняты живым трупом и им некогда лечить живых... Врачи рано или поздно устанут. Вопрос только в том, сколько еще нужно будет всем заплатить за реанимацию того, кто по сути уже умер?
LYCIV_OLGA _ 21.12.2015 10:32
IP: 109.251.42.---
(закінчення)
3) Закінчувати постити на форумі УП передумали? – А як же, передумали! Бо ж зараз Ви не де інде, а на гілці коментів блога... на УП.
Тож, закінчуйте ментально (а мо не тільки ментально) збуджувати свого ануса. Воно якось і мислення попустить.
Вуаля"

І далі – 17.12.2015 17:04 – "...для Йута тема "пидляшков (галичан) " – это "спусковой крючок" для темы...секса, и дальше – без тормозов. Скорее всего у индивидуума на фоне польской (галичанской) темы возникает вначале эрекция, а потом и оргазм. Но это, как говорится, не его вина, а беда. Например, когда он был маленьким мальчиком, какой-нибудь взрослый поляк мог сделать вначале с ним что-то нехорошее, а потом к этому нехорошему приучить (пристрастить). Или делать с ним это под польские эстрадные песни. Или... Или... Или... Неважно"
LYCIV_OLGA _ 21.12.2015 10:30
IP: 109.251.42.---
Біднятко jut-ик геть оскаженів! Його хвороба невпинно прогресує... Від шаленості я в нього, вже – "ГЕРМАФРОДИТИК". (І з чого б це?)
Але jut-ика можна чудово зрозуміти, коли припустити, що він банально всіх "судить по собі"!!!...
Він не тільки психічно, але й сексуально хворий! (Найімовірніше – відчуває себе жінкою...) Саме тому в його постах так дуже багато сексуальних незадоволеності/заклопотаності/підтексту (Що в хворого на умі, те й на язиці)

ПЕРЕПОСТ – Pixel _ 17.12.2015 13:29 (в цьому блозі)
"jut:
Пане Йут, Ви змішуєте географію, відчуття справжності, ксьондзів, підляшків, нагани. Розлабтеся, бо губите адекватність, тобто, висловлюючись Вашою ж, шановний Йуте, мовою, "сатанієте".
Факти – річ вперта. А вони такі:
1) Вельми двозначні діалоги з гомосексуальним підтекстом на форумі УП ведете? – Ведете.Всяк бачить.
2) На форумі сайта Блакитна Луна Ком реєстувалися? – Реєструвалися. Всяк бачить.
(див.закінчення)
Miki2 _ 21.12.2015 08:15
IP: 178.94.71.---
І знов тут появився jut,
Той jut, шо всі його іпут
LYCIV_OLGA _ 20.12.2015 13:52
IP: 109.251.42.---
"Прелесть, какой глупенький" (с) – цей jut-ик!
Не тільки "Головний довбо*йоб сайту", але, ще й, мабуть, мріє про "лаври" звання "Фекальний віршомаз сайту"... Здається – буде, таки, удостоєний!...
І як /показово – власноруч/своїма власними постами вперто/наполегливо/щоб ні в кого сумнівів не було – доводить, що він – не тільки психічно хворий, але й – характерний/показовий зразок генетичного сміття, ще один типовий висерок рашистського/ватяного дебелізму/маразму, чудовий/яскравий наочний приклад/доказ остаточних деградації та виродження "раSSійського світу"!
Тож – така "свята простота" (войовнича тупість) – навіть трохи розчулює... Можна, навіть, трошки позаздрити jut-овому "щастю" – не розуміти своєї неповноцінності з-за неї ж самої...
Але – І ЧОМУ ЗАВЖДИ ТАК – як рашист, то обов΄язково – глупство/обмеженість/путінізм головного мозку, українофобія/раSSізм, розумова неповноцінність/слабоумство/божевільність?!... І jut – чудовий наочний приклад/доказ всього цього!
Miki2 _ 19.12.2015 22:39
IP: 178.95.3.---
І знов тут появився jut,
Той jut, шо всі його іпут
ONLINE
Мовне питання191 Зеленський76 Корупція1445 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter