Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Brexit, Україна і нова геополітична дійсність, або Кому насправді пора панікувати?

09 липня 2016, 10:10

Перший шок – у когось шок, а в когось ейфорія – від результатів референдуму в Великій Британії про вихід з ЄС (Brexit) минає. Тепер поміркуємо холоднокровно і розважливо.

Почнемо з ейфорії. Москалі рано втішилися. На ділі вихід Великобританії з ЄС навряд чи їм допоможе. І це вже очевидно. Ні, кремлівський агітпроп, звісно, ще торжествує; "вєсєлітса і лікуєт вєсь народ"... І цілком зрозуміло, чому. Після "дєнєґ нєт, но ви дєржитєсь" хочеться бодай якогось "дня пабєди". "Ура! ми ломім; ґнутся швєди" – дивіться, мовляв, тріщить таки вража Європа, а Путін знову всіх "пєрєіґрал"!...

Насправді ж навіть у самій Москві вже усвідомлюють, що все це допоможе їм як мертвому припарка. Навпаки, проблеми у них, схоже, тільки починаються. Так, скажімо, міністр фінансів РФ Антон Силуанов визнає, що вихід Великої Британії з ЄС викличе лише подальше падіння цін на нафту (воно вже відбувається) та обвал рубля (він уже опустився – і щодо долара, і щодо євро). "Голосування у Великобританії показало, що надії на безхмарне відновлення і ринків, і світової економіки були занадто оптимістичними... Для Росії це означає падіння нафти, ослаблення рубля, зростання волатильності фінансових ринків, насамперед", – бідкається міністр фінансів РФ. Не дуже бадьоро, чи не так? Бо чим це загрожує Імперії зла – усі ще пам'ятають. Саме такі симптоми вкупі з безперспективною війною (на той час у Афганістані) ознаменували перший етап її розпаду в 1991 році. Отож, замість омріяної реставрації СССР на тлі торжеств із приводу "розвалу Європи", Кремль радше отримає протилежне. Як кажуть, поки гладкий схудне, худий здохне.

Поділяють цю думку й розважливі аналітики у Європі. Хоча попервах найгучніше там лунали зойки (заанґажованих єврочиновників і політиків), що Brexit начебто на руку Москві... Тепер же навіть у Німеччині говорять, що Путін має радше панікувати, аніж радіти виходу Британії з ЄС. Зокрема, Die Zeit у статті з промовистою назвою "Володимир не сміється" пише: "Це й не дивно, тому що проблеми в Європі можуть вчинити сподіванням Росії на відновлення економіки розгром (kaputt) ". Видання зазначає, що, незважаючи на санкції, Євросоюз залишається найважливішим із міжнародних партнерів Москви. На нього припадає 44,5% зовнішньої торгівлі Росії. Тому нестабільна ситуація в Євросоюзі вплинула і на економіку Росії: відразу на другий день після референдуму російський індекс РТС (індикатор фондового ринку, що вимірюється у доларах) впав на 5%, а рубль втратив у ціні не тільки до долара, але й до євро. "В усьому цьому, звичайно, немає причин для щастя, адже країна вже два роки перебуває в рецесії. Після того, як з початку року ціна на нафту дещо піднялася, економіка також почала дуже повільно відновлюватися. У травні ВВП упав лише на 0,8% у порівнянні з минулим роком. Зараз нові проблеми, а це останнє, чого хоче російська влада", – підводить риску найпопулярніший німецький тижневик.

Москва, звісно, ще має надію, що Європу найближчим часом більше турбуватимуть власні проблеми, ніж геополітичні безчинства Кремля, передусім в Україні. Отже, Москва уповає на те, що санкції з неї врешті знімуть.

Дурень, як кажуть, думкою багатіє. Бо що, власне, тепер заважає традиційно і послідовно антимосковській Великобританії не тільки продовжувати, але й посилювати політику санкцій? І їхня вага аж ніяк не стане меншою, навіть поза ЄС. Якраз британські санкції і матимуть значення. Хоча б тому, що оточення Путіна "заскиртувало" багато майна саме там. На Лондонській фондовій біржі, за оцінками британських експертів, котуються 28 російських фірм, чиї цінні папери оцінюються в 260 мільярдів фунтів стерлінгів. До слова: британський фондовий ринок більш ніж вдвічі потужніший за німецький і французький разом узяті...

Принаймні досі не чути жодних сигналів про те, що Велика Британія має намір послабити тиск на Москву. Навпаки! Якраз сьогодні у Вестмінстерському палаці виступають за продовження і посилення санкцій. Ба більше, парламентарі закликають уряд "активізувати цілеспрямовані санкції щодо членів російського керівництва" і розширити список посадовців, щодо яких має бути запроваджено заборону на в'їзд у країну. А окупацію Криму й військову інтервенцію Москви на сході України у британському парламенті називають "загрозою стабільності Європи". Одночасно тут констатують, що стосунки між Лондоном і Москвою перебувають "на рекордно низькому рівні" і є "найбільш напруженими з часів холодної війни". А отже, Велика Британія разом зі своїми союзниками з НАТО повинна укріпляти військову могутність, аби протистояти московській агресії.

Саме такі рекомендації чорним по білому виведені у свіжій доповіді оборонного комітету парламенту Великої Британії. Документ опублікований на сайті британського парламенту 30 червня 2016 року – акурат через тиждень по референдуму...

Ось деякі красномовні цитати:

"Дії Росії в Україні створили глибоку нестабільність у Європі такого типу, свідками якої ми не були з моменту закінчення Холодної війни. Це є проблемою як для Європи в цілому, так і для НАТО зокрема. У той час, як Україна не є членом НАТО, і отже, не підпадає під дію статті 5 гарантій безпеки, вона була гарантована Будапештською угодою".

"Дії Росії в Україні показали нещадність, з якою вона буде боронити свої плани, і готовність ігнорувати норми міжнародного права, договори і угоди. Вони також показали швидкість і спритність, з якою Росія могла би мобілізувати свої збройні сили, а також ефективність використання російських проксі-сил, інформаційної війни і правдоподібного заперечення. Через те, що Захід був захоплений зненацька, майбутній саміт НАТО у Варшаві повинен переглянути доктрину і спроможність НАТО реагувати як на швидкість російського розгортання, так і на наслідки здатності Росії тримати Захід у пітьмі, поки він не буде готовий почати військові дії".

"Росія все частіше демонструє військову агресію в різних регіонах, а також можливість створювати плутанину, страх і сумнів у інших країнах, у тому числі в країнах-членах НАТО. Тому, що вона сприймає ці методи як успішні... Теплі відповіді не отримуватимуть повагу з боку Росії, не поліпшать наших відносин з Росією... Великобританія і НАТО повинні застосовувати надійні та стійкі відповіді".

"Державний секретар з питань оборони наголосив на важливості санкцій у відповідь на конфлікт в Україні. Він стверджував, що санкції "переконують, що Росія платить високу ціну", і що вони призвели до скорочення ВВП Росії і збільшили інфляцію".

"Здатність Сполученого Королівства успішно домагатися продовження або посилення санкцій проти Росії тепер буде поставлена на випробування у світлі рішення Brexit, навіть якщо процес виходу через два роки ще тільки належить почати".

"Ми згодні з тим, що санкції ЄС повинні бути відновлені в липні. Ми також закликаємо уряд розглянути питання про продовження заборони на в'їзд для більшої частини російського керівництва".


Натомість про скасування санкцій найбільше скиглять якраз ті, від кого брити щойно відвернулися – німці з французами. Тепер же в Лондона ще й руки розв'язані – на "адвокатів" Путіна в Берліні й Парижі йому взагалі вже нема потреби оглядатися.

До речі, прем'єра Девіда Кемерона, який агітував британців залишатися в ЄС, жорстко критикували і за його відсторонену позицію від переговорів про мир в Україні. Але ще розгромніше в англосаксонському світі розпікають політику ЄС, особливо його континентальних "локомотивів" – Німеччини й Франції. Наприклад, "The Wall Street Journal" докоряла, що Захід дозволив собі забути всі злочини Путіна. "Не зрозуміло, що Великобританія повинна обороняти, беручи участь у фактичному розчленуванні країни, територіальну цілісність якої вона гарантувала, підписавши Будапештський меморандум 1994 року. Але те, що Кемерон не йде на зустріч Кремлю, принаймні не робить його марним ідіотом на побігеньках, якими стали Олланд і Меркель", – буквально в таких висловах пише одне з найвпливовіших англомовних видань світу про "видатних" діячів "Нормандської четвірки". Саме так – "марними ідіотами на побігеньках" – там називають тих, кого українцям підносять мало не як "спасителів".

Тому москалі, звісно, можуть і далі видавати бажане за дійсне. Але ж на якій підставі? На тій, що... британському леву обридло бавити "марних ідіотів на побігеньках" Путіна? Якщо для Москви це перемога, то хіба що піррова.

Навпаки, як один із наслідків Brexit вже нині аналітики помічають неминуче посилення ролі НАТО в європейській політиці. І цей тренд також навряд чи порадує Москву. Справа в тому, що останнім часом зарозуміла бюрократія ЄС взяла на себе ще й не властиву собі функцію – курувати систему безпеки у Європі. Проте, як тепер видно, не годна дати раду не те що з загрозою агресії ззовні, а й з цілком мирними викликами всередині. Відповідно, усім розсудливим людям (а європейці такими, безперечно, є) стає ясно: ЄС, вибачте за каламбур, безпеки не забезпечує. Природно, що з ослабленням Євросоюзу (а цей прогноз на найближчі роки виглядає більш ніж імовірним), буде слабнути і його вплив на події на континенті. І тут усі згадують, що за часів Холодної війни (а вона де-факто знову здіймається) за безпеку на континенті відповідав не ЄС. Його тоді й не було. Для цього був і є Північноатлантичний альянс. І цей військово-політичний союз у суверенні права національних держав не пхається, економічно-соціального "колгоспу" не нав'язує і сирійських мігрантів примусово в хату не підселює. Зате в Холодній війні він одного разу вже переміг...

Як бачимо, чутки про загибель Європи дещо перебільшені. Ейфорія "русскава міра" з цього приводу передчасна. А може, й передсмертна.

В усякому разі після Brexit велика Європа (а в центрі неї – Україна) прокидається у новій геополітичній дійсності. Бажає хтось того чи ні, але це доконаний факт, на який доведеться зважати. Як Україні бути в цій новій дійсності? – ось ключове стратегічне питання.

powered by lun.ua
Коментарі — 147
Амер Местный _ 22.08.2016 10:12
IP: 159.224.69.---
На фоне амбарной книги януковича и получения от них денег хочется держаться по далее от таких политиков от Свободы.
Тягнибоку и Фарион нужно говорить то что хотят слышать от них их избиратели только все их за\явления по поводу неправильных имен граждан Украины в транскрипции недо лингвистки Фарион и события под ВР спровоцированные Свободой когда погибли нац.гвардейцы меня наталкивает на такой вывод что они получают свою деньги не только от ПР, нужно смотреть далее кому выгодны их провокации.
sidor _ 12.07.2016 17:02
IP: 77.52.137.---
Andrey Kononenko:
sidor:
Про то, что Юля могла быть настоящим инженером-экономистом, если я правильно понимаю эту должность, я даже слышать не хочу! Это лапша на уши для юлефанов. Максимум, что она могла делать, – многократное выполнение арифметической операции сложения при помощи калькулятора.
Диагноз поставлен верно. Лекарство назначено – пейте зеленку и йод. Три раза в день по фунфырю.
В перерывах- прочитайте о ЮВТ в википедии, ибо такие вещи могут говорить либо гуманоиды либо имбицилы. Будем считать что вы совершенно недавно вылупились из подземелья и еще не в курсе что и как происходило в Украине с теми или иными знаковыми политическими фигурами.
Andrey Kononenko _ 12.07.2016 14:49
IP: 188.163.73.---
sidor:
Про то, что Юля могла быть настоящим инженером-экономистом, если я правильно понимаю эту должность, я даже слышать не хочу! Это лапша на уши для юлефанов. Максимум, что она могла делать, – многократное выполнение арифметической операции сложения при помощи калькулятора.
sidor _ 12.07.2016 12:00
IP: 77.52.137.---
Andrey Kononenko:
sidor:
специалистов и в экономике и в политике, которые обучались в соответствующих учебных заведения.
Обучавшихся – много, обучившихся – мало.
Прежде чем прийти в политику и написать ПЕРВЫЙ принятый в стране бюджетный кодекс, ЮВТ работала по специальности "инженер -экономист" после университета на "Южмаше" (если не знаете шо енто такое, то скажу по секрету, шо бы враги не узнали военную тайну – це предприятие, которое занимается космическими технологиями и производством баллистических ракет). На такие должности в такие предприятия при СССР "левых" "новых лиц" не брали. Строжайший отбор кандидатов на должность при наличии соответствующего образования и знаний.
sidor _ 12.07.2016 11:51
IP: 77.52.137.---
Василь Величко:
Кремль нашёл нового врага и заодно работу для патриотов.
Но на днях путинская Госдура решила отбросить страну обратно в прошлое. Она приняла закон о запрете ГМО, который вынудит в ближайшие годы увеличить площадь пахотных земель в несколько раз!
Следует напомнить, что урожайность ГМО-культур в несколько раз (разница доходит до 8-9 раз) превышает урожайность обычных культур.
Соответственно, пахотных земель потребуется во столько же раз больше. Но без массовой мобилизации населения такие планы осуществить невозможно.
В ближайшие годы мы увидим возврат Мордора к совку во всей своей красе с массовыми выездами в поле работников различных предприятий, студентов и даже детей из детдомов. Потребуется и больше надсмотрщиков, и вышек с пулемётами, потому что вряд ли население захочет полоть государственные грядки добровольно...
Вжопозадов, а ты готов променять клаву на ручки от сохи? А придется!
Andrey Kononenko _ 12.07.2016 11:47
IP: 188.163.73.---
sidor:
специалистов и в экономике и в политике, которые обучались в соответствующих учебных заведения.
Обучавшихся – много, обучившихся – мало.
sidor _ 12.07.2016 10:26
IP: 77.52.137.---
Andrey Kononenko:
sidor:
Сидор, мне вас жалко. Судя по тому как вы млеете от юлиного диплома по экономической кибернетике, вас можно развести как котёнка.
мне жаль страну, в которой такие как вы участвуют в выборе власти. В цивилизованных странах во власть выбирают специалистов и в экономике и в политике, которые обучались в соответствующих учебных заведения, а в странах "чудес" – "кухарок", журналистов – грантоедов и подобных "новых молодых лиц".
Лично бы я ввел комиссии, которые перед выборами оценивали адекватность выборцев.
Andrey Kononenko _ 12.07.2016 00:43
IP: 188.163.73.---
sidor:
Сидор, мне вас жалко. Судя по тому как вы млеете от юлиного диплома по экономической кибернетике, вас можно развести как котёнка.
sidor _ 12.07.2016 00:25
IP: 77.52.137.---
Andrey Kononenko:
sidor:
Andrey Kononenko:
sidor:
Andrey Kononenko:
sidor:
Юлин диплом экономиста-кибернетика – это просто юмор или от него могла быть польза, типа, в туалет с ним сходить?
вам не идать такого диплома как своих ушей.
А ещё мне не видать диплома по применению бионанотехнологий в гос. управлении.
Янукович, кстати, основал науку инвестиций, которую Юля потом в Днепропетровске изучала:)
повелся в заблуждении шо вам потребно читать вумные книги. Пейте зеленку!
Если вы верите в Юлин диплом, то вы можете поверить во что-угодно и впасть ещё во многие заблуждения.
судя по вашим "измышлениям" у вас образование три класса церковно-приходской школы? Школу хотя бы закончили, а если – закончили, то есть ли кто то кто верит в ваши дипломы когда вы где то пытаетесь предъявлять?
Додик, вы балбес. Рецепт на лечение прежний – пейте зеленку.
Andrey Kononenko _ 12.07.2016 00:12
IP: 188.163.73.---
sidor:
Andrey Kononenko:
sidor:
Andrey Kononenko:
sidor:
Юлин диплом экономиста-кибернетика – это просто юмор или от него могла быть польза, типа, в туалет с ним сходить?
вам не идать такого диплома как своих ушей.
А ещё мне не видать диплома по применению бионанотехнологий в гос. управлении.
Янукович, кстати, основал науку инвестиций, которую Юля потом в Днепропетровске изучала:)
повелся в заблуждении шо вам потребно читать вумные книги. Пейте зеленку!
Если вы верите в Юлин диплом, то вы можете поверить во что-угодно и впасть ещё во многие заблуждения.
sidor _ 11.07.2016 21:12
IP: 77.52.15.---
Andrey Kononenko:
sidor:
Andrey Kononenko:
sidor:
Юлин диплом экономиста-кибернетика – это просто юмор или от него могла быть польза, типа, в туалет с ним сходить?
вам не идать такого диплома как своих ушей.
А ещё мне не видать диплома по применению бионанотехнологий в гос. управлении.
Янукович, кстати, основал науку инвестиций, которую Юля потом в Днепропетровске изучала:)
повелся в заблуждении шо вам потребно читать вумные книги. Пейте зеленку!
Andrey Kononenko _ 11.07.2016 16:44
IP: 188.163.73.---
sidor:
Andrey Kononenko:
sidor:
Юлин диплом экономиста-кибернетика – это просто юмор или от него могла быть польза, типа, в туалет с ним сходить?
вам не идать такого диплома как своих ушей.
А ещё мне не видать диплома по применению бионанотехнологий в гос. управлении.
Янукович, кстати, основал науку инвестиций, которую Юля потом в Днепропетровске изучала:)
sidor _ 11.07.2016 15:51
IP: 77.52.15.---
Andrey Kononenko:
sidor:
Юлин диплом экономиста-кибернетика – это просто юмор или от него могла быть польза, типа, в туалет с ним сходить?
вам не идать такого диплома как своих ушей. Даже в зеркале.
Кстати, что обозначает слово "кибернетика" – в курсе?
mihaylenco _ 11.07.2016 12:49
IP: 37.54.123.---
Іван Шах
До речі, я знайомий з особою з її тодішнього оточення, так він розказує, що поміж собою колектив називав її "Наша умнічка".

Я також знайомий з особами, які близько знали її ще з початку 90-х. Не треба бути знайомими з особами, які близько її знали, аби зробити висновок про розум. Особливо, коли це людина публічна. Подивіться на оточення, і все буде зрозуміло. Розумна людина не наблизить до себе пройдисвітів. І сама до них не наблизиться. Назву трійку – лазаренко, яценюк, портнов. Наступна трійка – медведчук, шуфрич, ющенко. Всі її зрадили. Більша частина членів її партії – зрадники. Тушки.

І це розумна людина? Розумна людина так розпоряджається наймогутнішим в світі ресурсом – інтелектом? Так, як ним вона розпорядилася свідчить про одне – вона є звичайнісінька дурепа.
Andrey Kononenko _ 11.07.2016 10:17
IP: 188.163.73.---
sidor:
Юлин диплом экономиста-кибернетика – это просто юмор или от него могла быть польза, типа, в туалет с ним сходить?
mihaylenco _ 11.07.2016 09:23
IP: 37.54.123.---
-Vesna-
Ви мені когось нагадуєте... краще не треба.

Кого, кого... Тягнибока, кого ж іще. Він у цій статті пише, як ватникам буде кепсько від міжнародної спільноти. Я ж написав, як їм вже стало кепсько від міжнародної спільноти...
-Vesna- _ 11.07.2016 08:51
IP: 93.72.142.---
mihaylenco:
Вчора ватники отримали черговий нищівний удар. Їх партнерів, французів, португальці перемогли на
ЧЄ 2016. Чудово все склалося! І німці, й французи пролетіли на цьому чемпіонаті. Хоч я завжди вболівав за німців. Крім того, ватних легкоатлетів не пускають на Олімпіаду 2016. Навіть крутіше – їх нікуди не пускають. І рускій вітязь виявився мельдонієвим вітязем.

Нормально так складується ситуація для ідеологічного фронту. А як наші з цього зкористаються? А ніяк! Вже бачу.
Ви мені когось нагадуєте... краще не треба.
mihaylenco _ 11.07.2016 08:22
IP: 37.54.123.---
Вчора ватники отримали черговий нищівний удар. Їх партнерів, французів, португальці перемогли на
ЧЄ 2016. Чудово все склалося! І німці, й французи пролетіли на цьому чемпіонаті. Хоч я завжди вболівав за німців. Крім того, ватних легкоатлетів не пускають на Олімпіаду 2016. Навіть крутіше – їх нікуди не пускають. І рускій вітязь виявився мельдонієвим вітязем.

Нормально так складується ситуація для ідеологічного фронту. А як наші з цього зкористаються? А ніяк! Вже бачу.
Logic2009 _ 11.07.2016 08:14
IP: 91.196.177.---
_ABM_:
Вы спутали меня с Семижоповым:)
mihaylenco _ 11.07.2016 08:07
IP: 37.54.123.---
morshin
Хто шукав, старий дурню.

Не кидайтеся в крайнощі. На цю тему правильно сказав Andrey Kononenko:
Ау, сколько можно повторять фамилию Тимошенко? Забудьте её. Она – представитель старой системы. Не дай боже, чтобы кого-то угораздило проголосовать за её партию.
Logic2009 _ 11.07.2016 07:54
IP: 91.196.177.---
СЕМИЖОПОВ (очередной ник Василь Величко) – НАЦИСТСКАЯ СКОТИНА
Чести ни на грош. Его банят на УП, а продажная шкура меняет ники и
за копейки лижет зад пропавшему пигмею Путлеру, настоящему фашисту.

==================================================
Был во времена Петра Первого купец по фамилии СЕМИЖОПОВ.
Фамилия стала поводом для шуток над онным, и он решил поменять.
Подал прошение царю дабы тот позволил изменить на более
благозвучную.
Пётр наложил резолюцию:
"Просьбу удовлетворить, повелеваю уменьшить до трёх".
Купец почёл за издевательство, и менять не стал.
=====================================================
Потомка этого купца Вову Семижопова отправил пигмей Путлер гадить на УП.
Тупая безмозглая невежда гадит текстами не имеющими
ни малейшего отношения к темам блогов.
СЕМИЖОПОВ, ПОДАВИСЬ ЗАРАБОТКОМ.
ВСЮ НОЧЬ СКОТИНЕ БУДУТ СНИТЬСЯ УБИТЫЕ В ДОНБАССЕ
КРОВОЖАДНЫМ ПИГМЕЕМ ПУТЛЕРОМ.
КРОВЬ НА ТВОИХ РУКАХ, КОТОРЫМИ БЕРЁШЬ 30 СРЕБРЕНИКОВ.
sidor _ 11.07.2016 01:54
IP: 77.52.15.---
Andrey Kononenko:
Ау, сколько можно повторять фамилию Тимошенко? Забудьте её. Она – представитель старой системы. Не дай боже, чтобы кого-то угораздило проголосовать за её партию.
вы вообще думаете что говорите??? Управлять страной – это что, на автомашине в автошколе ездить??? Да людей, управляющих большими странами десятилетиями учат!!!!! Украина – "разношерстная" страна по типу США. Посмотрите – все крупнейшие заведения, которые учат управлять страной – в США! Посмотрите как успешно и четко действует механизм управления страной! Какие нафик "приблуды – новые лица" в сенате и исполнительных службах???? Блят, токарь только к 50 годам становиться асом!!! А тут СТРАНОЙ управлять, ибать, ломаться "журналисты", барыги, мародеры, коллаборационысты и другая подобная нечисть в виде "лыжню нам молодым!" Вы окуели – страна, шо, вам, лаборатория по выращиванию гомункулусов???
Иди, лучше, книжки умные почитай. Или поступи в ВУЗ на "инженер -кибернетика".
sidor _ 11.07.2016 01:36
IP: 77.52.15.---
mihaylenco:
......Нічого не знайшли. Я маю велику підозру, що в Юлі дуже багацько всього позаховано. Дуже багацько. Але все вона зробила так шито-крито, що ніхто не підкопається. Але то все лише мої підозри. А ніяк не факти, достатні для звинувачення......
Даже если это и так (ну вы очень глубоко заблуждаетесь! Масса прототипов такого характера есть кроме ЮВТ, которые занимая высшие ступени власти служат "за совесть". Вы никак не можете понять, что таким людям нажива на должности не интересна! Им нужны не деньги! Вы же, помните (если смотрели) СССРовский к/ф "Шакалы" (по мотивам "хлопкового дела), разговор двух курьеров? Они открывают чемодан – а там – полный денег. Один говорит, давай деньги заберем и убежим. Другой спрашивает – а что ты будешь делать с деньгами? Первый – там, машину куплю, девки, выпивка...Второй говорит – а мне нужна власть.
Просто нужно иметь своего дракона и уметь им управлять. ЮВТ управлять легко – а эффект колоссальный!
Подымите веки!
sidor _ 11.07.2016 01:35
IP: 77.52.15.---
mihaylenco:
......Нічого не знайшли. Я маю велику підозру, що в Юлі дуже багацько всього позаховано. Дуже багацько. Але все вона зробила так шито-крито, що ніхто не підкопається. Але то все лише мої підозри. А ніяк не факти, достатні для звинувачення......
Даже если это и так (ну вы очень глубоко заблуждаетесь! Масса прототипов такого характера есть кроме ЮВТ, которые занимая высшие ступени власти служат "за совесть". Вы никак не можете понять, что таким людям нажива на должности не интересна! Им нужны не деньги! Вы же, помните (если смотрели) СССРовский к/ф "Шакалы" (по мотивам "хлопкового дела), разговор двух курьеров? Они открывают чемодан – а там – полный денег. Один говорит, давай деньги заберем и убежим. Другой спрашивает – а что ты будешь делать с деньгами? Первый – там, машину куплю, девки, выпивка...Второй говорит – а мне нужна власть.
Просто нужно иметь своего дракона и уметь им управлять. ЮВТ управлять легко – а эффект колоссальный!
Подымите веки!
Andrey Kononenko _ 11.07.2016 01:24
IP: 188.163.73.---
Ау, сколько можно повторять фамилию Тимошенко? Забудьте её. Она – представитель старой системы. Не дай боже, чтобы кого-то угораздило проголосовать за её партию.
ONLINE
Мовне питання191 Зеленський76 Корупція1445 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter