Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

V Бандерівські читання: Місія України та національні інтереси в глобалізованому світі: візія націоналістів

09 лютого 2018, 12:00

Від імені Всеукраїнського об'єднання "Свобода" вітаю організаторів та учасників V Бандерівських читань.



Народжені під час Революції Гідності (бо саме тут, у революційній Київраді, ми їх вперше провели), Бандерівські читання витримали випробування воєнним часом, заряджаючи своїм духом на боротьбу й даючи дороговкази на шляху побудови Української держави на засадах соціальної, національної та історичної справедливості.



Шляхетність, мудрість і мужність – основні риси українського націоналіста у визначенні Дмитра Донцова. І саме ці риси є у всіх, причетних до Бандерівських читань. 



Мужність – дивитися твердо у вічі викликам, які стоять перед Україною, і не повторювати за тимчасовими керівниками нашої держави, що "альтернативи Мінську немає", як це робить безголова маса.



Мудрість – проглядати вперед крізь товщу часу і креслити нашу національну перспективу. І доказом цього є теми Бандерівських читань. Як наприклад сьогоднішніх: Місія України та національні інтереси в глобалізованому світі: візія націоналістів.



Шляхетність – робити це задля всієї Української Нації – "і мертвих, і живих, і ненарожденних", а не заради "золотого батону" чи "мальдівської засмаги".



Останніми днями бачимо велике людське піднесення від запуску Фалькона, здійсненого Ілоном Маском. Але до захоплення від цього грандіозного проекту домагається частка гіркоти. Бо саме українці – Сергій Корольов, Валентин Глушко, Володимир Челомей – зробили величезний внесок в освоєння Космосу. Але їхню працю і славу присвоїла, в тому числі й енкаведистським терором, чужа держава, яка досі смертельною хваткою тримається за Україну. 



Уже один цей факт вказує на те, що Україна має сама реалізувати свій геополітичний проект. Нам і раніше не бракувало великих ідей. Але реалізувалися вони в інших (як виявлялося, чужих нам) інтересах. І Річ Посполита і Московська імперія в усіх її іпостасях – згадаймо хоча б роль Феофана Прокоповича, натхненника політики кривавого Петра – це, за великою мірою, результат зусиль величезної кількості українців, які ополячувалися і змосковщувалися.



Питання геополітичної стратегії, українського місця у світі вже у ХХ столітті ґрунтовно опрацювали українські націоналісти. Концепція Юрія Липи щодо Балто-чорноморського альянсу після початку московсько-української війни вийшла за межі кола націоналістів, показуючи вихід із ситуації вибору-без-вибору, де єдина альтернатива московської колонії – відстала периферія Заходу. 



Сьогодні вже для багатьох стає очевидним, що проголошена Бандерою мета – знищити Москву – це не якісь фантазії. Знищити московський "Мордор", розбити цю тюрму народів і поховати нарешті того Ґолема, якого українці вільно чи невільно створили собі на біду – місія України. Це покаже усьому цивілізованому світу нашу силу й потугу. Це засвідчить нашу історичну тяглість: бути щитом Європи й убезпечувати європейську цивілізацію від навали зі Сходу. По суті те, що роблять наші Герої, четвертий рік стримуючи навалу московської орди на Сході України. 
 


Як казав Іван Мазепа, "ми стоїмо тепер, братіє, між двома проваллями, готовими нас пожерти, коли не виберемо шляху для себе надійного, щоб їх обминути".


Націоналісти підтримали євроінтеграцію, бо це був шлях від Москви. Ми перетворили Євромайдан на Революцію Гідності, ми поверталися туди, де завжди було наше місце – в Європу. І що ми тут зустріли? Ми зустріли ту саму Москву, інтереси якої обстоюють "торгівельні партнери Путіна". Ми зустріли Москву, бо саме на її користь працюють брутальні випади проти нашої держави з боку Польщі, Угорщини, Румунії – тих, хто в ХХ столітті і раніше живився з розтерзаної України. І не важливо: чи вони агенти Москви, а чи її корисні ідіоти!



Ситуація з нашими західними сусідами – цими самозваними адвокатами – вкотре підтвердила, що не можна надіятися на добру волю сусіда, не можна жити в ілюзіях. У світі панує закон джунглів, і про це треба пам'ятати. І вже зараз бачити загрозу чергового колоніалізму – в ліберальних шатах.



То який же шлях? Передусім повірити у своє призначення. Бо не можна досягти результату, не маючи мети. Бо коли хочеш великого – прагни неможливого.


Але хто бореться за ідеал, досягає й неможливого! 



Будь-яка сила у світі починається зсередини – з Духу, Волі, з внутрішньої сили і з порядку в себе вдома. Не навівши порядку всередині власної держави, не здобудемо сили для експансії. Лише монолітна, згуртована нація, керована великою ідеєю, а не приземленими калькуляціями, зможе стати геополітичним лідером. Бо той, хто контролює простір між Балтійським і Чорним морями, домінує в Східній і Центральній Європі, впливає не лише на Європу, але й на цілий світ. Це доведено історією. Це підтвердить майбутнє. І маємо зробити все, щоби цією потугою була Україна! Заради майбутнього наших дітей! Заради нашої Нації!

Бажаю учасникам плідної праці, наслідки якої будуть вести Україну вперед.

Слава Україні!

Коментарі — 28
Валерия Олевинская _ 22.02.2018 12:22
IP: 46.118.197.---
Сусіди у нас іще ті... Ніщо без них не обійдеться. Думаю що і президентські вибори не пройдуть без їх впливу (Кого тільки вони будуть підтримувати?
lohik _ 13.02.2018 11:55
IP: 94.179.148.---
Jerzy Kocki:
Wasz ton jest do mnie obrazliwy/
lohik _ 12.02.2018 19:56
IP: 94.179.148.---
Jerzy Kocki:
Штефан Добрий:
Немає у нас іншої Ідеології і не може бути окрім Бандерівської. Тільки ця Ідеологія спроможна захистити Українську Державу від зовнішніх зазіхань.
Мені бандерівська ідеологія теж подобається...втікти з дружиною в загниваючу європейську Баварію і клепати там діток на німецько-американську пенсію...пока там хахли один одного клепають гранатами по голові...супер...і пара мільйонів українців так і зробила...
Бандера не керував воєнними формуваннями. Він був цивільним політиком,один із ідеологів українськоі незалежності.Скоро.буде 60 років як його підло вбив кілєр із Кремля.
Але для паплюження українців ворогам, видно,сподобався та далі підходить корінь слова із його прізвища.Інші прізвища борців за незалежність Украіни на слуху не звучать з негативним відтінком.
lohik _ 12.02.2018 19:40
IP: 94.179.148.---
Слово бандера з іспансьої перекладається прапор...
Штефан Добрий _ 12.02.2018 10:41
IP: 35.190.218.---
Немає у нас іншої Ідеології і не може бути окрім Бандерівської. Тільки ця Ідеологія спроможна захистити Українську Державу від зовнішніх зазіхань.
Олександр Перший _ 10.02.2018 16:57
IP: 188.163.12.---
Anatol Zubenko:
...
Пане Анатолію! Ви спілкуєтесь з воронезьким Запердоленком, який пацюкує під моїм ніком, але IP у нього починається з 77 (мій – з 188).
Grenader45 _ 10.02.2018 12:08
IP: 35.195.68.---
Василь Таранович:
Grenader45:
Світлана Фісун:
Ми повинні збудувати сильну Україну!
...йди вже...будуй... на кухню...будівельників розвелось...
Ну а ти йди будуй собачі будки,говорять що ця справа дуже прибуткова.
Одна собача будка – варта усьго того що зробив "на благо України" твій господар, а для мене недалекий пиз_абол, що рядиться у патріоти. Але не переймайся, зрозуміти тобі не дано. Ти ж теж із "просвітлених"...
Елена Величко _ 10.02.2018 11:22
IP: 37.53.245.---
Vlad Doroshenko:
Цілком згодна. Захист та напад – різні речі. Ще предки казали:"Хто до нас з мечем прийде..."
Ціль – РОЗВИТОК ЗАРАДИ ЖИТТЯ.
Ми повинні бути розумні, щоб вправно жити та будувати сучасне майбутнє, а не створювати руїну та рабське існування, тобто згідно цілі, будувати суспільство, що здатне боронити себе та існує для ГРОМАДЯНИНА. Тому ніяка група не потрібна мати усі преференції та жирувати, коли інші страждають.
Кожен на себе тягне ковдру – у цьому є коріння поганого стану. Закони, принципи та ті, хто веде повинні бути якісними щодо цілі. Наразі, щоб не робилось, а не та ціль та шумлять, щоб ціль спотворювати та люди у це спотворення вірили.
Олександр Перший _ 09.02.2018 22:51
IP: 77.52.35.---
Jerzy Kocki:
Світлана Фісун:
Jerzy Kocki:
Давайте реальні факти, а не якісь плітки. Десь щось почули, подумали і все.
Реальний факт -це те що на попередніх виборах мудрий український народ дав тягни-сраку та сволоті – гарного під-рачника...і сволота вилетіла з ВР...як пробка...
істіна. Якщо б влада не почала тягнути бока заради своєї користі – боки валялись й далі на політсмітнику.
volodymyr45 _ 09.02.2018 21:47
IP: 35.195.177.---
Pizdun тягнибок присосався до імені Степана Бандери, безстидно, цинічно використовує ім'я Бандери для реклами своєї нікчемної партії і думає що цього достатньо, щоб видавати себе і свою засрану партію великим патріотом і націоналістом ((Що зробив Бандера за п'ять років для України, будучи в підпіллі і коцентраційному таборі. І що зробив (ла) свобода з pizdunamu тягнибоками,Мирошніченками, ідіоткою фаріон, за більше ніж десять років свого нікчемного існування?? Нічого крім дескридетації національного руху в Україні... Був би Степан живий, ти б вже давно на березі висів...
Світлана Фісун _ 09.02.2018 21:34
IP: 35.205.197.---
Jerzy Kocki:
Давайте реальні факти, а не якісь плітки. Десь щось почули, подумали і все.
Олександр Перший _ 09.02.2018 21:17
IP: 77.52.35.---
Світлана Фісун:
Ми повинні збудувати сильну Україну!
"Ми" – так кажуть чи царі чи носії глистів
Grenader45 _ 09.02.2018 21:05
IP: 77.123.80.---
Світлана Фісун:
Ми повинні збудувати сильну Україну!
...йди вже...будуй... на кухню...будівельників розвелось...
Олександр Перший _ 09.02.2018 20:08
IP: 188.163.12.---
Дуже корисний захід. ВО "Свобода" зараз єдина ідеологічна партія в Україні. Люди повинні бути добре обізнаними в теоретичних питаннях, щоб чітко відрізняти партію захисту українців від всіх інших партій бабла. Бажаю успіхів.
Світлана Фісун _ 09.02.2018 20:03
IP: 35.205.118.---
Jerzy Kocki:
Який шанс??? До чого Тягнибок до вбитих на Майдані українців? Свобода втратила на Майдані багато своїх членів партії, я думаю це багато чого значить
Світлана Фісун _ 09.02.2018 19:59
IP: 35.205.132.---
Ми повинні збудувати сильну Україну!
Владимир Сумцов _ 09.02.2018 15:54
IP: 46.133.55.---
Петро Бурчак:
До автора: здоровий глузд підказує, що український націоналізм, як державно – будівнича ідеологія, потребує очищення від С.Бандери. З таким прапором ми ніколи не побудуємо національну державу.
+100%
Yurkiv Yaroslav:
List Sergey:
Yurkiv Yaroslav:
List Sergey:
Алексей Дворецков:
Про що думає укрокацап в Україні?
Про дєшовий долар:)
комуняка бажає щоби в України доляр був по 50 чи по 100? "Не дождетесь"! Це ви там собі у Москві рублем оперуйте, а в Україну шнобеля не суйте.
Я український патріот, і своє "бабло" тримаю в банках України...та й процент по депозиту тут вищий, а за часів Бєні був просто сказачний;)
Дмитрiвно,так Беня-жид,який же то "украiнський банк??))))))))))))))
Казаков Віталій _ 09.02.2018 15:37
IP: 178.74.231.---
Змістовно написав лідер "Свободи"
Петро Бурчак _ 09.02.2018 15:27
IP: 193.41.185.---
До автора: здоровий глузд підказує, що український націоналізм, як державно – будівнича ідеологія, потребує очищення від С.Бандери. З таким прапором ми ніколи не побудуємо національну державу.
Олександр Самосик _ 09.02.2018 15:23
IP: 193.109.145.---
Шляхетність, мудрість і мужність – основні риси українського націоналіста у визначенні Дмитра Донцова. І саме ці риси є у всіх, причетних до Бандерівських читань.
Grenader45 _ 09.02.2018 14:18
IP: 77.123.80.---
Віталій Даниляк:
List Sergey:
Grenader45:
Ну настільки мужній, мудрий і шляхетний Тягнибок – прямо на сльозу пробиває...Він же причетний!
І рецепт Олега простий і без всього непотрібного – "То який же шлях? Передусім повірити у своє призначення." Коли всі адекватні вже давно призначили Тягнибока на звалище історії, головний "бандерівець" – шукає, смикаючись у судомах, свою визначну місію...Олеже – перестань, як мінімум, списувати тексти у Фаріон. Не соромся. Хоча – про що я)))...
На звалище історії адекватні люди відправили таких тролів як ти, котрі виривають з контексту і перекручують слова людей.
...А! Ти також "мужній, мудрий і шляхетний"? Із причетних?? Чи просто подруга Олежки??? Чого так збудився – тебе ж ніхто не запрошував до танцю...Вір у своє призначення спокійніше...
Віталій Даниляк _ 09.02.2018 14:06
IP: 35.187.29.---
List Sergey:
Grenader45:
Ну настільки мужній, мудрий і шляхетний Тягнибок – прямо на сльозу пробиває...Він же причетний!
І рецепт Олега простий і без всього непотрібного – "То який же шлях? Передусім повірити у своє призначення." Коли всі адекватні вже давно призначили Тягнибока на звалище історії, головний "бандерівець" – шукає, смикаючись у судомах, свою визначну місію...Олеже – перестань, як мінімум, списувати тексти у Фаріон. Не соромся. Хоча – про що я)))...
На звалище історії адекватні люди відправили таких тролів як ти, котрі виривають з контексту і перекручують слова людей.
Віталій Даниляк _ 09.02.2018 14:02
IP: 35.195.68.---
Амінь!
Yurkiv Yaroslav _ 09.02.2018 13:48
IP: 104.199.59.---
Grenader45:
Ну настільки мужній, мудрий і шляхетний Тягнибок – прямо на сльозу пробиває...Він же причетний!
І рецепт Олега простий і без всього непотрібного – "То який же шлях? Передусім повірити у своє призначення." Коли всі адекватні вже давно призначили Тягнибока на звалище історії, головний "бандерівець" – шукає, смикаючись у судомах, свою визначну місію...Олеже – перестань, як мінімум, списувати тексти у Фаріон. Не соромся. Хоча – про що я)))...
У націоналістів усе спільне – Бандера, ідеї, тексти, місії...
Yurkiv Yaroslav _ 09.02.2018 13:44
IP: 35.189.238.---
List Sergey:
Yurkiv Yaroslav:
List Sergey:
Алексей Дворецков:
Про що думає укрокацап в Україні?
Про дєшовий долар:)
комуняка бажає щоби в України доляр був по 50 чи по 100? "Не дождетесь"! Це ви там собі у Москві рублем оперуйте, а в Україну шнобеля не суйте.
Я український патріот, і своє "бабло" тримаю в банках України...та й процент по депозиту тут вищий, а за часів Бєні був просто сказачний;)
Україна та Європа907 Уряд реформ302 тітушки10 Корупція1083 Aтака Путіна1109
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter