Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Чим загрожує Україні олігархія і що з нею робити

27 березня 2018, 11:58

"Україна вільна, Україна Соборна, Україна без холопа і без пана"

Ярослав Стецько


Що сьогодні найбільше болить українцям? Це війна, корупція і тотальне зубожіння нації. Але найстрашніше – непевність завтрашнього дня. Яке майбутнє чекає на наших дітей? Коли задумуєшся, чому так є, – розумієш: у всіх бід в Україні є одна-єдина причина – це олігархія.

Олігархія – основа системної корупції

Тепер хіба лінивий не "бореться" з корупцією. Проте вона чомусь тільки розпухає. Чому? Та тому, що ту "боротьбу" розвели тільки з окремими її проявами. Але системно це проблему ніяк не розв'язує. Бо з НАСЛІДКАМИ можна воювати вічно. А треба раз і назавжди знищити ПРИЧИНУ. Не вершки корупції стригти, а викорчувати її корінь. А корінь корупції – це і є олігархія. Тобто зрощення великого кримінального капіталу з державною владою. Саме олігархи є головними акціонерами влади в Україні впродовж чверті століття. Це вони корумпують увесь державний апарат, зверху й донизу. Це саме олігархи хочуть, щоби так тривало вічно. І тому вони інвестують у політичні проекти. Скуповують голоси в найвищому законодавчому органі. Утримують цілі фракції своєї прислуги з мандатами. Плодять "тушок" і створюють "ширки". Фінансують нові й нові кон'юнктурні політпроекти під кожні вибори й "розкручують" їх через власні кишенькові ЗМІ...

За це служки олігархів своїм господарям щедро віддячують. Вони ухвалюють такі "закони", "постанови" та "рішення", які дозволяють купці олігархів жирувати: пхати лапи в державний бюджет через різноманітні тендери та дотації, за безцінь приватизовувати підприємства та творити приватні монополії, не платити податків і вивозити награбоване в офшори, обкладати українців непомірними тарифами й дерти три шкури за товари та послуги. І все це жирування олігархи забезпечують собі, наголошую, цілком "законно"- руками скуплених маріонеток у найвищих ешелонах влади. Це і є найвища політична корупція. Це і є олігархія. Так вона працює.

Олігархія – причина зубожіння українців

Тільки сліпий не бачить, як низько впав рівень життя тотальної більшості українців. І це не "дешевий популізм" і не пошук "#зради". Це – математичний факт. 190 євро на місяць. Найнижча чиста середня зарплатня в Європі. За таку суму – запівдурно – мусять працювати люди у визискуваній олігархами Україні. Коли в Польщі, яка мала нижчі економічні стартові позиції на початку 90-х рр. ця сума – 748 євро, майже в чотири рази більше. Коли у крихітній непромисловій Естонії, яка одночасно з нами позбулася колгоспного совєцького ярма, середня зарплатня – 993 євро, у понад п'ять разів більше. Та й навіть у сусідніх Білорусі та Молдові заробляють більше – 320 та 216 євро на місяць відповідно.

Так, у наших сусідів війни немає. Але ви й не назвете жодного олігарха в Польщі чи Естонії. Їхні президенти, генеральні прокурори, парламентарі, чиновники не є фігурантами офшорних "#панамагейтів". Вони навіть у мирний час не дозволяють собі "балдіти" на Мальдівах і Сейшелах за сотні тисяч доларів.

А в Україні війна є. Як є економічна криза. І "попередники", які багато вкрали. Все це так. Але є одне "але". Потерпіти, почекати мусить чомусь тільки нація. А от олігархів усі ці біди ніяк не торкають. Вони в ці складні часи не те що не худнуть, навпаки: їхня "сильна команда" дійсно "живе по-новому" – "бізнесмени" при владі спритно помножують капітали. І замість трохи затягти паски на пузах десятка олігархів, влада, насміхаючись, затягує зашморг на шиях 42-х мільйонів українців. Як влучно сказав Юрій Герасимович Іллєнко: "Збільшення скажених прибутків олігархів відбувалося не шляхом появи якихось нових грошей в економіці України, а винятково шляхом розподілу грошової маси між нами й олігархами. Іншими словами: що біднішим ставало 90% населення, то багатшими ставала купка мільярдерів".

І головне. Олігархи – лютий ворог середнього класу. Вони панічно бояться конкуренції. Їхня мета – монополія як найшвидший спосіб отримання надприбутків. Їхня мрія – закріпачити українців. Змусити націю працювати на себе запівдурно, але купувати – втридорога. Тому олігархія ніколи не дасть підняти голову середньому класу. Саме тому серед працьовитих українців є лише 3-5% реального середнього класу, а в розвинутих країнах – від 40 до 70%.

Олігархія – війна без кінця

Це олігархи чверть століття грабують і таким чином знесилюють Україну. Це вони розколюють державу на Схід і на Захід, ділять українців на "сорти" та шантажують країну сепаратизмом своїх удільних князівств. І поки Нація воює, олігархи мародерствують. Вони далі гендлюють із країною-агресором та ведуть торгівлю на крові з окупованими територіями. Поки цивілізований світ впроваджує санкції, влада України... нарощує на 28% товарообіг із країною-агресором. А громадяни Московії, які включені до санкційних списків Європи та США, досі володіють третиною українських обленерго. Бо війна для них – це гендель, і вони хочуть, щоби вона тривала безконечно.

Чи не тому їхні служки блокують у парламенті законопроект націоналістів про воєнний податок з олігархів? Це на їхній совісті недофінансування армії та корупційні схеми в забезпеченні війська. Це тільки їм вигідні вже очевидно безперспективні мінські договорняки.

Поки Нація воює, вони гуляють по елітних курортах. Цинічне жирування олігархії в країні, яка воює – це деморалізація Нації, позбавлення мотивації її захисників. Таким чином, щоби перемогти Москву, Нація має спершу виграти війну в доморощеної олігархії.

Як позбутися олігархії та повернути Україну в українські руки?

Єдиний шлях – це запровадити в життя Антиолігархічний пакет докорінних перетворень. Майже всі необхідні законопроекти вже навіть є – давно написані й зареєстровані у Верховній Раді. Чому ж "слуги народу" вигадують нові й нові безглузді "реформи", лиш би не торкнутися цих ґрунтовних рішень? Бо ці починання підривають самі основи олігархічного ладу в Україні. Це – системний план ліквідації олігархії як явища. Наше завдання – якнайшвидше запустити цей процес.

До речі. Хочете перевірити будь-який із теперішніх політпроектів, представлених у парламенті, будь-кого з нинішніх нардепів, всяке "нове обличчя", "антикорупціонера" чи "патріота" на вошивість? Хочете точно знати, чи є вони справді такими слугами народу, як розказують, а чи черговими служками олігархів? Подивіться, хто з цих діячів підтримає цей Антиолігархічний пакет. Отут і вилізе шило з мішка – істинна позиція кожного щодо деолігархізації.

Зрозуміло, що дні цього парламенту, цієї влади добігають кінця. І дуже скоро всі ці діячі знову вилізуть на телеекрани й "бігморди" з "новими обличчями", назвами, гаслами та обіцянками. Проте ми не маємо права знову на системну помилку – вікно можливостей для докорінних перетворень в Україні закривається. Кожен українець повинен усвідомлювати: ще раз віддати владу олігархам – це не тільки позбавити майбутнього власних дітей, це – втратити Державу.

Тому ми вимагаємо поставити на голосування Антиолігархічний пакет докорінних перетворень. Уже зараз. Тільки це витягне Україну з ями корупції, зубожіння, війни. Тільки це дасть українцям майбутнє. Хтось скаже, що це нереально, ніхто ніколи за це не проголосує? Треба добиватися й тиснути. Принаймні для "слуг народу" Антиолігархічний пакет докорінних перетворень стане лакмусовим папірцем, тестом на відданість Нації і Державі. А для українців – головною пам'яткою при наступному голосуванні. Аби вибрати нарешті ту владу, яка це втілить.

А тепер те, чого всі давно чекають:

Антиолігархічний пакет докорінних перетворень

(перелік проектів законів)


І. Повернення капіталів з офшорів i ліквідація схем виведення грошей з України

Проект Закону N0001-1

від 02.12.2014

про денонсацію Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та Протоколу до неї

Проект Закону N1112

від 28.11.2014

про повернення капіталів, що перебувають та зареєстровані в Республіці Кіпр, офшорних зонах та інших юрисдикціях, звільнених від подвійного оподаткування, або тих, що мають пільговий режим оподаткування

ІІ. Демонополізація та ліквідація олігархічної моделі економіки

Проект Закону N1109

від 28.11.2014

про ліквідацію приватних монополій

ІІІ. Заборона приватизації стратегічних підприємств

Проект Закону N2424а

від 21.07.2015

про внесення змін до Закону України "Про приватизацію державного майна" (щодо мораторію на приватизацію державного майна до стабілізації ситуації у державі)

ІV. Деолігархізація енергетики і справедливі тарифи

Проект Закону N6341

від 11.04.2017

про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення енергетичної безпеки України)

(націоналізація електрогенерації)

Проект Закону N6583

від 12.06.2017

про внесення змін до Закону України Про ринок природного газу (щодо особливостей функціонування газорозподільної системи)

(націоналізація енергогенерації)

Проект Закону N2408а

від 17.07.2015

про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку використання природного газу, видобутого на території України

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=56115

V. Земля ‒ власність нації

Проект Закону N2906

від 19.05.2015

про заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення

VІ. Новий Податковий кодекс і розвиток середнього класу

- новий Податковий кодекс із запровадженням прогресивної шкали за принципом: "малий бізнес ‒ малі податки, великий бізнес ‒ великі податки";

- встановлення прогресивних податків на розкіш. Направляти як мінімум 30% таких надходжень на зниження споживчих цін на товари першої необхідності;

- скасування криміналізованого податку на додану вартість. Запровадження єдиного соціального податку із доходів громадян із прогресивною шкалою оподаткування та базовою ставкою 20%;

- запровадження диференційованого податку на прибуток. Зменшення податку з прибутку до 5% на ту частину прибутку підприємств, яку спрямовують на технологічне оновлення засобів виробництва згідно з передовими технологіями. Запровадження комплексного податкового стимулювання інвестицій у науку, освіту та інновації.

(Законопроекти перебувають на стадії розробки)

P.S. Окрім того, безперечно, ми вимагаємо одночасно запустити необхідні зміни політичної системи. Ті, про які не говорить хіба що лінивий. Ті, які ця влада навіть записувала в коаліційну угоду. Ось найважливіші з них:

- Скасування депутатської недоторканості ;

- Імпічмент президента;

- Процедура відкликання депутатів, чиновників, суддів;

- Скасування грошової застави для корупціонерів;

- Новий Виборчий кодекс.

powered by lun.ua
Коментарі — 50
Наталия Вергилес _ 05.04.2018 01:00
IP: 31.172.136.---
Где пересмотр Закона о выборах и ЦВК (независимые, внепартийные: Председатель ЦВКа и его замы и секретарь)? Обязательные открытые списки партий за 3 месяца до выборов. Запрет занимать должности в ТОП -чиновникам, судьям, имеющим родственников в ВР, ГПУ, НБУ...
Наталия Вергилес _ 05.04.2018 00:55
IP: 31.172.136.---
А где пересмотр пенсионной, медицинской "реформ"? Отмена пени за просроченные ком. платежи с 1.01.2019г?
Где продолжение люстрации?
Где аудит ЖКХ страны в полном объеме и защита ОСББ законодательно от рейдерства и мошейничества?
Mykhaylo Kubakh _ 01.04.2018 13:42
IP: 35.205.74.---
Mykhaylo Kubakh:
Брехня і бруд, який виливають на Українських націоналістів коментатори, підтверджує їх тваринний страх, що Українська Нація візьме приклад з Європи і нарешті приведе до влади (Президент, Парламентську більшість) Українців-Націоналістів, котрі семимільними кроками забезпечать відродження і розквіт Нової України. Не має сумніву, що до лав націоналістів активно приєднаються наші громадяни інших національностей (росіяни, грузини, білоруси таке інше). Це показала АТО, коли на захист України виступив весь український народ.
Конституція України. Стаття 11. Держава сприяє консолідації та розвиткові української нації, її історичної свідомості, традицій і культури, а також розвиткові етнічної, культурної, мовної та релігійної самобутності всіх корінних народів і національних меншин України.
Mykhaylo Kubakh _ 01.04.2018 13:21
IP: 35.187.184.---
Брехня і бруд, який виливають на Українських націоналістів коментатори, підтверджує їх тваринний страх, що Українська Нація візьме приклад з Європи і нарешті приведе до влади (Президент, Парламент) Українців-Націоналістів, котрі семимільними кроками забезпечать відродження і розквіт Нової України. Не має сумніву, що до лав націоналістів активно приєднаються наші громадяни інших національностей (росіяни, грузини, білоруси таке інше). Це показала АТО, коли на захист України виступив весь український народ.
Конституція України. Стаття 11. Держава сприяє консолідації та розвиткові української нації, її історичної свідомості, традицій і культури, а також розвиткові етнічної, культурної, мовної та релігійної самобутності всіх корінних народів і національних меншин України.
Mykhaylo Kubakh _ 01.04.2018 12:59
IP: 35.187.179.---
Дейнеко Павло _ 27.03.2018 13:32IP: 37.52.40.--
Націоналісти єдині, кому під силу здолати олігархію. Зрозуміло, що ворон ворогові ока не виклює, але як продемонструвала історія, наша нація завжди була спроможна натиснути на владу з такою силою, щоб змусити її рахуватися з суспільною думкою. І якщо українці масово підтримають націоналістів і вдасться змусити парламент проголосувати антиолігархічний пакет законопроектів, підготовлений "Свободою", то Українська Держава матиме абсолютно інший вигляд.
П. Павле, підтримую. Нація=націоналіст -мають спільний корінь. Бог дав Українській Нації землю і доручив володарування нею. Чому у всіх європейських державах на вищи державні посади люди обирають представників титульної нації (Макрон-Франція, Меркель -Німеччина і так інше). Чи не карою божою за невиконання волі Творця є жахлива корупція державного апарату, наша бідність, втеча мільонів молодих українців до Європи, США, ненависть і переслідування владою тих, хто має власну думку?
Николай Чаварга _ 31.03.2018 14:46
IP: 188.163.73.---
До речі. Хочете перевірити будь-який із теперішніх політпроектів, представлених у парламенті, будь-кого з нинішніх нардепів, всяке "нове обличчя", "антикорупціонера" чи "патріота" на вошивість?

- Шановний?, перевірка на вошивість іде по лінії "приватна власність – дежавна власність". Прихильники державної власності (і я особисто) згідні на все, що сприяє зміцненню Держави, як "колиски", як "фортеці", в якій весь народ може отримати захист, гарантію збереження свого роду і т.д... Я особисто піду на все, що сприяє збереженню етносу і цілісності Території.

Прихильники приватної власності підуть на все, що гарантує їм необмежене накопичення матеріальних цінностей, яке можливе тільки за рахунок простого народу (в силу закону збереження: що надбано одними (багатими і "середній тягни-клас"), те відібрано від інших (від простого народу)). Не може бути патріотом той, хто багатіє за рахунок народу, і в час, коли руйнується держава. Тягни і тягни не може бути патріотом!
Николай Чаварга _ 31.03.2018 13:59
IP: 188.163.73.---
Дивився інтерв'ю з Тягнибоком на каналі ЗІК. Особливо вразила відповідь про рівень статків. Після заминки виявилося, що він "не бідний і середнього класу". Перший раз виразно відчув огиду, як до Ку-Чмо, Янук-Овоща, Юща чи порошенка. Середній клас він бачите... при 90% бідняків, які не завжди мають і на кусок хліба він скромно належить до середнього класу... "генетичний патріот", тільки такі можуть почувати себе щасливими в момент, коли Держава гине, коли 90% живуть впроголодь... коли іде війна... коли частина території вже відібрана... коли міжнародна закуліса вже відверто висуває претензії на нашу Землю... А чи не винувата наша Свята Земля сама, що породжує і тримає на собі таких... виро...патрійотів?
Igor Dubenko _ 30.03.2018 13:28
IP: 35.195.195.---
zmey-15:
zmey-15:
Igor Dubenko:
zmey-15:
Igor Dubenko:
zmey-15: Нік-"zmey-15" у вас дочка – курва гуляща!
... А тапер доведіть КОЖНОМУ, хто це прочитав, що то не є правда...
у вас все воры, вата, всех обзываете и нечего не доводите. Гебельсовские приемчики выучили на отлично. Манипуляторы отменные. Только для страны это плохо. Очень плохо. спорить с вами, или что то доказывать-себя не уважать.
У нас ВСЕ (???) погано, а у вас ВСЕ у найкращому стані!
Лише одне до вас, нік-"zmey-15" питання: до чиєї країни (вашої-☭卐❗..., чи нашої-⚔🔱❗) світова спільнота запровадила і з плином часу лише посилює санкції, а не скасовує їх..., і за що саме?
УКРАИНА, моя страна УКРАИНА. люблю ее очень. не параша, гори ее власть огнем.
Тоді, перепрошую, в чому справа? Які-такі "маніпуляції" використовуються? Ким саме? І чому ви вважаєте, що то є пропаганда "гебельсівського" штибу?
zmey-15 _ 30.03.2018 13:14
IP: 188.163.33.---
Igor Dubenko:
zmey-15:
Igor Dubenko:
zmey-15: Нік-"zmey-15" у вас дочка – курва гуляща!
... А тапер доведіть КОЖНОМУ, хто це прочитав, що то не є правда...
у вас все воры, вата, всех обзываете и нечего не доводите. Гебельсовские приемчики выучили на отлично. Манипуляторы отменные. Только для страны это плохо. Очень плохо. спорить с вами, или что то доказывать-себя не уважать.
У нас ВСЕ (???) погано, а у вас ВСЕ у найкращому стані!
Лише одне до вас, нік-"zmey-15" питання: до чиєї країни (вашої-☭卐❗..., чи нашої-⚔🔱❗) світова спільнота запровадила і з плином часу лише посилює санкції, а не скасовує їх..., і за що саме?
УКРАИНА, моя страна УКРАИНА. люблю ее очень. не параша, гори ее власть огнем.
zmey-15 _ 30.03.2018 13:11
IP: 188.163.33.---
Dmitro Monzhalieiev:
"Свобода" не тільки критикує, а й пропонує конкретний план дій по деолігархізації!
Ми монолітна Ідейна Сила!
Наша Ідея – Наша Віра – це не фантастика, це конкретні кроки які ми втілюємо в життя. Час, дії, факти наглядно доводять що ми на вірному шляху!
Тому свідомих людей, які до нас приєднуються стає все більше і більше!
Вы ответьте конкретно на один вопрос. Почему после Революции, Свобода на должности своих расставила, в Киеве, по всей стране, но так и не смогла хоть один из этих законов протолкнуть. Хоть, один. Почему не отказалась от всех должностей, в обмен на ОДИН закон. ОДИН хотябы!!!
Igor Dubenko _ 30.03.2018 12:56
IP: 35.195.112.---
zmey-15:
Igor Dubenko:
zmey-15: Нік-"zmey-15" у вас дочка – курва гуляща!
... А тапер доведіть КОЖНОМУ, хто це прочитав, що то не є правда...
у вас все воры, вата, всех обзываете и нечего не доводите. Гебельсовские приемчики выучили на отлично. Манипуляторы отменные. Только для страны это плохо. Очень плохо. спорить с вами, или что то доказывать-себя не уважать.
У нас ВСЕ (???) погано, а у вас ВСЕ у найкращому стані!
Лише одне до вас, нік-"zmey-15" питання: до чиєї країни (вашої-☭卐❗..., чи нашої-⚔🔱❗) світова спільнота запровадила і з плином часу лише посилює санкції, а не скасовує їх..., і за що саме?
zmey-15 _ 30.03.2018 12:41
IP: 188.163.33.---
Igor Dubenko:
zmey-15: Нік-"zmey-15" у вас дочка – курва гуляща!
... А тапер доведіть КОЖНОМУ, хто це прочитав, що то не є правда...
у вас все воры, вата, всех обзываете и нечего не доводите. Гебельсовские приемчики выучили на отлично. Манипуляторы отменные. Только для страны это плохо. Очень плохо. спорить с вами, или что то доказывать-себя не уважать.
Dmitro Monzhalieiev _ 30.03.2018 10:46
IP: 46.133.0.---
"Свобода" не тільки критикує, а й пропонує конкретний план дій по деолігархізації!
Ми монолітна Ідейна Сила!
Наша Ідея – Наша Віра – це не фантастика, це конкретні кроки які ми втілюємо в життя. Час, дії, факти наглядно доводять що ми на вірному шляху!
Тому свідомих людей, які до нас приєднуються стає все більше і більше!
Igor Dubenko _ 29.03.2018 16:35
IP: 130.180.209.---
zmey-15: Нік-"zmey-15" у вас дочка – курва гуляща!
... А тапер доведіть КОЖНОМУ, хто це прочитав, що то не є правда...
zmey-15 _ 29.03.2018 12:30
IP: 188.163.33.---
Дайте конкретну відповідь: Хто є московським куратором Свободи? Вкажіть наявність неспростовних ФАКТІВ підтвердження!
У вас їх не має і бути не може! ЇХ НЕ ІСНУЄ!!!
Ви – звичайне (перепрошую) бла-бла-чмо "руSSSкагАміра".

Скоро узнаем. Лучше конечно спросить у Кривецкого, мать которого является партнером Фирташа)). Фирташ по моему очень плотно работал и работает с рашкой, с газпромом)) Сколько сделала свобода для пропаганды путятв, не сделал никто.
Igor Dubenko _ 29.03.2018 12:06
IP: 35.195.204.---
zmey-15:
Igor Dubenko:
Dar Asten:
Моряка Тенюха хто поставив міністром оборони, коли ворог вдерся в Крим, і потрібний був загальновійськовик?
А кого саме (конкретно) треба було "поставити"? Хто мав "поставити"? Чому саме цю військову людину, а не іншу?
Ви, Asten, взагалі-то "раму" своїх розмірковувань здатні зібрати до купи? Чи тут дописуєте лише задля того, щоб щось публічно бовктути ротом, як те робите протилежним отвором тіла, випускаючи газові продукти життєдіяльності у воду під час ванних процедур...?
Тягнибоку предлагали что бы по свободовской квоте прошёл нормальный боевой генерал, а не командующий плотом-Тенюх. Тягнибок отказался, так как кураторы с Москвы, и Пупс не одобрили
Дайте конкретну відповідь: Хто є московським куратором Свободи? Вкажіть наявність неспростовних ФАКТІВ підтвердження!
У вас їх не має і бути не може! ЇХ НЕ ІСНУЄ!!!
Ви – звичайне (перепрошую) бла-бла-чмо "руSSSкагАміра".
Сергій Адамович _ 29.03.2018 11:53
IP: 35.205.164.---
Дуже правильний допис!
zmey-15 _ 29.03.2018 11:43
IP: 188.163.33.---
Igor Dubenko:
Dar Asten:
Моряка Тенюха хто поставив міністром оборони, коли ворог вдерся в Крим, і потрібний був загальновійськовик?
А кого саме (конкретно) треба було "поставити"? Хто мав "поставити"? Чому саме цю військову людину, а не іншу?
Ви, Asten, взагалі-то "раму" своїх розмірковувань здатні зібрати до купи? Чи тут дописуєте лише задля того, щоб щось публічно бовктути ротом, як те робите протилежним отвором тіла, випускаючи газові продукти життєдіяльності у воду під час ванних процедур...?
Тягнибоку предлагали что бы по свободовской квоте прошёл нормальный боевой генерал, а не командующий плотом-Тенюх. Тягнибок отказался, так как кураторы с Москвы, и Пупс не одобрили
Igor Dubenko _ 29.03.2018 11:08
IP: 35.190.213.---
Щось сайт "Української правди" вибірково публікує мої дописи-коментарі...
Ну, то й нехай! Будемо якось намагатися "обійти" модераторів-ботів.

Приступимо!

Нік-"Volodymyr Parkhomenko" 28.03.2018 о 15:00 тут написав наступне:
"Читав оце, й мисль виникла глибока,
Якій би міг колись позаздрити й Плутарх,
Що значно корисніш за Тягнибока
Для людности є пересічний олігарх."

Нижче, в моїх коментарях, публікую свою відповідь хрипоголосому співцю хвалебної оди українському олігархату – "а-ля-пііту" Volodymyr-У Parkhomenko".
Тут не до жартів! Він "перевешив" самого Плутаха (!!!) своєю "мЫслЬю"! Він з тої "мЫслі" зліпив нехай і незграбно, але докупи, ЩОСЬ!
Не будьте, панове, до нього занадто прискіпливими. Він старався. Й нама-ГАВ-ГАВ-ГАВ-гав-ся догодити тим, хто кидає йому через плече кісточки та недоїдки. Нехай ще трохи погавкає і повиє. Недовго вже йому лишилося.

Він, навіть, не пес, він -...
... СУКА!
Igor Dubenko _ 29.03.2018 09:28
IP: 35.205.22.---
Dar Asten:
Моряка Тенюха хто поставив міністром оборони, коли ворог вдерся в Крим, і потрібний був загальновійськовик?
А кого саме (конкретно) треба було "поставити"? Хто мав "поставити"? Чому саме цю військову людину, а не іншу?
Ви, Asten, взагалі-то "раму" своїх розмірковувань здатні зібрати до купи? Чи тут дописуєте лише задля того, щоб щось публічно бовктути ротом, як те робите протилежним отвором тіла, випускаючи газові продукти життєдіяльності у воду під час ванних процедур...?
Igor Dubenko _ 29.03.2018 09:15
IP: 35.190.193.---
Олександр Аронець:
Зотовский Сергей:
Сама "Свобода" и привела к власти олигархов и барыгу.
- можно было бы застрелиться Олегу за такой провал!
- но истинный бендеровец он хитёр и труслив!
Це "Свобода" голосувала за Порошенка і Яценюка? Чи 54% українців повірили баризі і олігарху?
Хто?
...Конкретно!
Ігор Ікавий _ 29.03.2018 09:15
IP: 35.195.42.---
Ліквідація кланово-олігархічної моделі економіки та демонополізація врятує Україну. Даруй нам, Боже сили та звитяги щоб стати творцями Великої Держави а не сировинним придатком Заходу чи Сходу.
Igor Dubenko _ 29.03.2018 08:55
IP: 35.190.213.---
Весна. Та сніг і мряка, нудотой з неба ллє.
Вагітная собака з калюжі воду п'є.
Просякли пасма брудом, соски набряклі звисли.
Коли життя йде блудом, то не потрібно смислу.
Її не переймає доцільність, сенс буття...
Не знає й не гадає навіщо їй життя.
Без виграшу та мука, той смак гнилих кісток.
То, як ти можеш, сука, пустить сюди діток?
Домівкою їм стане твій світ, де вий-не-вий,
А все одно, чмо п'яне хребет зламає твій.
Aбо, в гризні собачій на звалищі сміття
Здоровий пес смердячий порве твоє життя.
Ти здохнеш, як собаці пгодиться – у багні.
На звалищі. В клоаці. У власному лайні.
І падло твоє люди жбурнуть в сміттєвий кут.
То чи не кращим буде все зупинити тут?
Ось автотраса поруч: удар коліс – і тиша.
Коло з питань, як обруч розірвеш і залишиш.
До спокою – хвилина, найбільше п'ять мине...
Проте, дурна тварина не слухає мене.
Igor Dubenko _ 29.03.2018 08:43
IP: 35.205.22.---
В напрузі тіло зжате. Хлипає язиком.
Їй – що лайно брижате, що миска з молоком -
Все одне! В зорі хижа жага до здобуття...
Тупий інстинкт і їжа є сенс її життя.
Огидність суки в миттях – мерзенних в світі цьому.
Та знають суччі діти: "Вона права – в усьому!"
У тисняві шаленій де розум у імлі,
Брудні шавки скажені панують на Землі!
Даремно вчений муже внауці ториш шлях.
Для тих, хто п'є з калюжі – твій без потреби фах.
Забудь письменник, що то честь, розум і краса.
Для суки вся чеснота – собача ковбаса!
В книжках, в ефірі, в "неті", весь Світ заполоняє
Смог солодкавий смерті – задуха, сморід зграї.
Не виздихає псячих набрід, самий по собі.
В світ цуциків незрячих випльовують утроби.
Гряде ОСТАННЯ БИТВА, для людства – неминуча!
Бо йде у наступ бидло! В оскалі паща суча...
Igor Dubenko _ 28.03.2018 22:23
IP: 35.205.118.---
zmey-15:
zmey-15:
С первого дня Свобода занялась дерибаном должностей, министерств, ведомств. При том по всей вертикали, вплоть до районов. Взяли, примерно 30% власти, потоков. Да, посидели на них не долго, но куш рванули. а теперь вопрос "Почему, Свобода не продвинула ни одного закона, а продвинула хапуг на должности? Хоть один закон в обмен на все должности могли бы)))
То ви, нік-"zmey-15", вважаєте що Свобода не "продвинула" жодного закону, а натомість "дерибанила" посади в міністерствах?! І про яку-таку владну вертикаль по-свободівські ви ведете мову?
Ви, власне ХТО? Порохобот, провокатор, комуно-риг..., чи просто бовдур, який ЛЮТО НЕНАВИДИТЬ УКРАЇНУ?... Та мені здається, що ви – міікс-коктейль цих отруйних інгридієнтів під назвою "Корисний ідіот". Фірмовий напій адептів і радЄтЄлЄй (піклувальників) клубу за інтересами – "РуSSкіймір"...
Уряд реформ410 Корупція1365 Aтака Путіна1244 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter