Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Революція. Гідність. Свобода

21 листопада 2019, 12:06

Ще задовго до Революції Гідності "Свобода" готувала ґрунт для цих переломних подій.

Ще за півтора року до революційного Майдану, після ухвалення закону про двомовність, під Українським домом у Києві "свободівці" не просто чинили спротив силовикам, а перемогли "Беркут" голіруч у прямому протистоянні:

• Саме "свободівці" під час панування режиму Януковича скинули перший пам'ятник Леніну в Охтирці, а потім і головний в Києві та тисячі по Україні. А під час Маршу "Вставай, Україно!" у Києві саме "свободівці" уперше дали відсіч "тітушкам" на Софійській площі столиці.

• Саме активісти "Свободи", захищаючи місцеве народовладдя та самоврядування, зокрема, зупиняючи "дерибан" і розкрадання майна та земель Київської та інших громад, організовували рішучі та дієві акції протесту. А також зупиняли свавілля "забудовної" мафії по всій Україні. Саме "Свобода" проводила найбільшу кількість акцій по всіх містах та селах України.

• Саме "Свобода" протидіяла розколу, який постійно організовувала Партія регіонів і комуністів у середовищі опозиції, практично ставши центром єдності опозиції. Саме "Свобода" була тим цементом, який допоміг зберегти єдність опозиційних сил в українському Парламенті і потім разом, пліч-о-пліч, іти на Революцію, відкидаючи свої політичні амбіції.

• Саме "свободівці" на тисячах зустрічей депутатів і активістів доносили до людей просту ідею: злочинний режим Януковича треба повалити!

• Саме "свободівцю" Юрію Сиротюку належить честь дати назву революції – Революція Гідності!

Було роздано мільйони "свободівських" газет та листівок. Мало знайдеться таких "свободівців", які не стояли у наметах з пресою і не спілкувалися з людьми. Слова правди і конкретна дія – все це, безумовно, готувало ґрунт Революції Гідності. Завдяки багатотисячним маршам, активному поширенню націоналістичної символіки, гасел та риторики було зламано стереотип про начебто маргінальність українського націоналізму.

І перші в'язні революційного Майдану – також "свободівці".

24 листопада 2013 року після сутички під Кабінетом Міністрів України були ув'язнені Роман Біленький (на жаль, пропав без вісти на фронті московсько-української війни), Віталій Благодарний, Олег Матяс. Першим в'язнем подій на Грушевського також був "свободівець" − керівник Артемівської організації Донецької області Андрій Лоза.

Десятки тисяч членів і прихильників "Свободи" взяли активну участь у Київському Майдані і протестах по всіх регіонах України.

За даними Центру дослідження суспільства, який провів моніторинг протестів, репресій та поступок протягом періоду Майдану, ВО "Свобода" стала найактивнішою політичною силою Майдану.

Серед учасників Майдану, про участь яких у протестах найчастіше повідомлялося у засобах масової інформації, є ВО "Свобода" – 18% протестів, пов'язаних із Майданом. Решта партій взяли участь у меншій кількості протестів Майдану. Зокрема, участь ВО "Батьківщини" була зафіксована на рівні 13%, "УДАРу" – 10%, "Демократичного альянсу" – 3%, Радикальної партії – 1% протестів Майдану. Ще у 2% протестних подій повідомлялося про участь опозиційних партій без конкретизації.

ВО "Свобода" впродовж усіх цих драматичних подій не піарилася і не заробляла собі політичних балів, а фактично була чорноробом Революції, її "спецназом" і захисником під час найкривавіших подій.

19 загиблих "свободівців" – у Небесній Сотні – Герої України. А ще 123 поранених: обпечених газом, контужених, з важкими черепно-мозковими травмами, кульовими пораненнями, з ампутованими кінцівками та вибитими очима.

Наша боротьба продовжується. Всі потрясіння, які нині переживає Україна, свідчать, що після Революції Гідності так і не відбулося "перезавантаження" системи влади:

• немає системної боротьби з корупцією;

• не проведена деолігархізація політики та економіки.

• не понесли покарання представники попереднього режиму за їхні посадові злочини та злочини проти Майдану.

Всі ці роки влада намагалася зробити так, щоб усі справи Майдану пішли в небуття. І, вочевидь, теперішня влада – не виняток.

Справи постійно перекидуються між Генеральною прокуратурою, Державним бюро розслідувань та Національним антикорупційним бюро, через що можуть загубитися та не будуть доведені до кінця. Тим часом люди з оточення Януковича безперешкодно повертаються в Україну і мають неабиякий інтерес до справ Майдану, намагаються будь-що поховати їх.

По суті, антиукраїнські сили на Революцію Гідності відповіли контрреволюцією негідників. Їм чужі українські цінності. Вони не розуміють, що досягнути миру можна лише шляхом перемоги у війні. Вони дурять українців, що досягти добробуту можна лише шляхом розпродажу всього, що ще залишилося в держави, землі і стратегічних підприємств.

Місія нашого покоління – довести все це до кінця. Завершити Революцію Гідності. Побудувати справді сильну Українську державу, вільну від окупантів, від привидів минулого, від кримінально-олігархічних кланів.

Тож борімося, українці! Україна – понад усе!

powered by lun.ua
Коментарі — 21
Віра Бурик _ 24.11.2019 21:11
IP: 35.235.226.---
iip:
А от "сортироцефал" – это про Пу точнее буде – бо про внутренности...

Прийнято до вжитку!
iip _ 24.11.2019 10:59
IP: 35.235.226.---
Василь Денисов:

Васьок, родной – ты очень схож з д*ерьмом. Его вытирают – а вонь таки остаётся.
Ну ясно, шо ничего такого Нуланд ниде не писала, то могло приснится только больному мокшанскому зомбяку.

Лучше почитай, как красиво по мокшански гуторит плешивый окурок Пу, цитаты от класика, так сказать:

"Отрезать, чтобы ничего не выросло. Шакалить у посольств. Кошмарить бизнес. Впаять двушечку. Что там ещё из новояза сказочного? Про сортир все знают. Лингвисты, вы уже составили словарь путинского русского? Как переводчик, могу сказать, что это было не просто переводить. У нас с коллегами возникали научные споры.
Я предлагаю разнообразить русский язык словом "сортироцефал". Это потребители соловьиного помета. Звучит благородно, обидеться вроде не должны"

Находка хорошая- "сортироцефал" – а то всё плешивый, плешивый – это ж про волосы.

А от "сортироцефал" – это про Пу точнее буде – бо про внутренности...

И это ж не украинцы – мокшанцы придумали -:)
Віра Бурик _ 22.11.2019 12:04
IP: 35.235.226.---
Андрій Маковецький-Левенгук:
Нет, ну как это называется? Я надел на голову дуршлаг, обмотался прапором Украины, освежил в памяти гимн и заранее – уже в три дня – пришел на блог Тягныбока святкуваты ричныцю Евромайдана, думая занять место получше, потому что, как мне казалось, ближе к вечеру здесь будет не протолкнуться от тысяч радостных сограждан. И что? Ни-ко-го.
Щось мені підказує, що якби в ті буремні дні Вас випадково занесло би на Майдан, а я там була, то Ви не повстидалися би натягти на свою голову навіть вживаний унітаз, лише б врятувати свій вірменський акцент. Я вірно вгадала Вашу бойову сутність?
iip _ 21.11.2019 21:29
IP: 35.235.227.---
Андрій Маковецький-Левенгук:
iip:
Андрій Маковецький-Левенгук:
... а вы их носили на полном серьезе...
Андрюха – не опускайся до Васьки Денисова.
Да – на Майдане была пара-тройка "необчных" людей – как и всегда при большом стечении народу.
А может быть мокшанские пропаг*ндоны даже специально таких выряжали.

Ты вообще зря Майдан хаеш – глупо это, как минимум... И себя обделяеш...

Лучше про национальность Богородицы раскрой тему, и про сало... Не в пику тебе – конструкция интересная – Богородица явилась тому, кому сало есть религия не позволяет.

Реально интересно – паясничать не буду, чесно, я вообще не паясничаю на тему религии...
Андрій Маковецький-Левенгук _ 21.11.2019 21:19
IP: 35.235.227.---
iip:
Андрій Маковецький-Левенгук:
Я надел на голову дуршлаг...
Та не, Андрюха, после кружевных трусов вместо земли та холодных мурашек – друшлаг, то вже перебор...
Смотри – не ткни там вилкой никого, пока к тебе скорая будет ехать...
Согласен: дуршлаг – это перебор. Но я-то про надетый дуршлаг придумал хохмы для, а вы их носили на полном серьезе. Представляете как вы выглядели в глазах адекватных людей?
iip _ 21.11.2019 20:59
IP: 35.235.227.---
Андрій Маковецький-Левенгук:
Я надел на голову дуршлаг...
Та не, Андрюха, после кружевных трусов вместо земли та холодных мурашек – друшлаг, то вже перебор...

Смотри – не ткни там вилкой никого, пока к тебе скорая будет ехать...
iip _ 21.11.2019 20:57
IP: 35.235.227.---
Василий Денисов:

Васюнька, ты такой юркий, как ящерка. То пусть люди и тут почитают.

Васюнька, мокшанський зомбячок – дозволь перво-наперво тебя флажком пометить, шоб в тебя люди не вступали.

Васьок, опять мокшанские зомбячки по кругу пошли. Шоб ты не напрягался, сразу тебе все твои погоняла подскажу: Василий Денисов, Васьок Денисов, Денисов Василий, Денисов Вася. А закончиш ты как Денискин Вассисуарий. А по сути ты Аней был, Аней и остался.

А если я може ошибся – то скажи как на духу – ты не боишся, шо ваш главный зомбяк, плешивый Пу, гигнется раньше сроку и Мокша развалится, как гнилой гарбуз, испустив вонючие газы?

По вашему зомбоящику ж сказали – Россия – это плешивый окурок Пу, не будет этого окурка – и России не будет... До тебя никто мне не смог сказать – засушите вы полешивого Пу на таранку, чи прикопаете по людськи?

И не замирай в страхе – бо картофельной ботвы сегодня не получиш, а совсем наоборот...
Андрій Маковецький-Левенгук _ 21.11.2019 18:20
IP: 35.235.227.---
Нет, ну как это называется? Я надел на голову дуршлаг, обмотался прапором Украины, освежил в памяти гимн и заранее – уже в три дня – пришел на блог Тягныбока святкуваты ричныцю Евромайдана, думая занять место получше, потому что, как мне казалось, ближе к вечеру здесь будет не протолкнуться от тысяч радостных сограждан. И что? Ни-ко-го.
Андрій Маковецький-Левенгук _ 21.11.2019 17:13
IP: 35.235.227.---
Михайло Кирик:
Андрій Маковецький-Левенгук:
Ти кугут з Перечепигузнівки пиши мовою, яку вичають усі в Україні, а не дєрєвєнскім лапотним язиком, який вивчає 13% школярів.
Когда человек, изъясняющийся по-украински, называет кугутом человека, изъясняющегося по-русски, – это меганонсенс. Впрочем, сбывается мой давнишний прогноз: кугуты будущей независимой Украины назовут себя антикугутами.
Александр 1 _ 21.11.2019 16:47
IP: 35.235.227.---
Віктор Совщак:
Я давно читаю Ваші дописи – хай будуть Але чому ховаєтеся Тим більше що часто дописи говорять за порядність Нагадаю Порядні люди не ховаються
Принципово не хочу бути учасником будь-яких соцмереж, вважаю нерозумним добровільно становитись об'єктом дослідження з боку невідомих мені осіб. Одного разу вимушено довелось зареєструватися у Фейсбуці лише після того, як не було іншої можливості давати коментарі на УП. Про себе розповів свого часу більш ніж достатньо.
Михайло Кирик _ 21.11.2019 16:21
IP: 35.235.227.---
Андрій Маковецький-Левенгук:
Ти кугут з Перечепигузнівки пиши мовою, яку вичають усі в Україні, а не дєрєвєнскім лапотним язиком, який вивчає 13% школярів.
Андрій Маковецький-Левенгук _ 21.11.2019 15:22
IP: 35.235.227.---
Тягныбок, ну и каково это – петь осанну тому, что привело к краху твоей политической карьеры только потому, что сам заложил традицию, по которой не петь эту осанну недопустимо? Ведь до РГ у вас и вашей партии все было замечательно: благодаря Клюеву росли и ваш рейтинг, и суммы на ваших счетах. На следующих очередных выборах вы бы гарантированно вышли во второй тур с наимезернейшим, но шансом на победу. Зачем же вы сделали фальстарт и приняли участие не в своей игре? Причем не просто приняли участие, а были основной движущей силой (тут я с вами абсолютно согласен) этого действа, поскольку на тот момент обладали самой четко структурированной политсилой националистической ориентации и имели набольшее количество подготовленных боевиков. Неужели вам было неясно, что вами воспользуются, как изделием N2 и отшвырнут на маргинес, чтобы изумленно говорить: "Нацизм – какой нацизм? Посмотрите сколько на выборах набирают радикалы – в районе 1 %".
Тягныбок. вы – вторая жертва РГ после Я-ча.
Log Log _ 21.11.2019 14:30
IP: 35.235.227.---
Анатолий Герасименко:
То ж гідності стало більше, чи меньше?
Це не для Вас написано, у Вас її ніколи не було.
Як і у Вашого кумира Зеленського, знавця "концерту Оборонпром".
Log Log _ 21.11.2019 14:22
IP: 35.235.227.---
Телегин Иванко – безмозглый кретин Унитаз Семижопов
Виктория Нуланд упоминала
Безграмотная амёба, если Нуланд что-то и упоминала, то на грамотном английском,
а ты пишешь на неизвестном человечеству языке, далёком от русского как Воронеж от Владивостока.
Пошел вон, тупая скотина.
Віктор Совщак _ 21.11.2019 14:17
IP: 35.235.227.---
Александр 1:
Я давно читаю Ваші дописи – хай будуть Але чому ховаєтеся Тим більше що часто дописи говорять за порядність Нагадаю Порядні люди не ховаються
_ABM_ _ 21.11.2019 14:07
IP: 35.235.227.---
Влад Дорошенко:
-...Досидів би Яник свого строку ще рік до нових виборів, то...
Владику, то Україна була би повністю під Росією...
Якби не Герої Майдану, добровольці, волонтери, військові і всі інші українські патріотичні сили, то так і було би.
Але, Владику, так не сталося і не станеться!
Слава Україні! Героям слава!!!
Анатолий Герасименко _ 21.11.2019 13:32
IP: 35.235.227.---
То ж гідності стало більше, чи меньше??? Бо, відомо, що є у революції початок, але немає у революції кінця. За що насправді борєтеся?...
Александр 1 _ 21.11.2019 13:26
IP: 35.235.227.---
Влад Дорошенко:
Досидів би Яник свого строку ще рік до нових виборів, то не втратили б територію...
Це так думають "терпіли". Насправді, як би Яник пересидів Майдан, то вже скинути його не було б ніякої можливості (як зараз на Московії неможливо позбавитись Путіна).

Що до тисяч життів українців, які загинули за волю і гідність, то це не вина Майдану, то є злочин Путіна. Помста за звільнення від московської кабали, плата за будівництво незалежної української держави.

Героям Революції Гідності – слава! Захисникам батьківщини – слава. Смерть ворогам!
Віктор Сокольник _ 21.11.2019 13:22
IP: 35.235.227.---
Скільки вже Україна переживатиме всяких негідників, може це вже буде останнім щепленням від дурості!!!
Влад Дорошенко _ 21.11.2019 13:05
IP: 35.235.227.---
Переломні події?
Зразу згадав, як після того стався перелом курсу долара до гривні, в кілька раз.
Чим більше вигукують "гідність", тим більше навколо злиднів.
Як на народ через гідність накинути злидність.

Досидів би Яник свого строку ще рік до нових виборів, то не втратили б територію, тисяч життів українців і мільйони біженців, зігнаних із своїх домів, та заробітчан по світу (у пошуках гідності?).
Через жадність і зажерливість "кинули як лоха" і його, і Тягнибоківську свободу.
Вони як 2 сторони одної щербатої медалі.
Медаль за відсталість, деіндустріалізацію і депопуляцію країни з найнижчими в
Європі зарплатою і пенсією та смертністю, що вдвічі вища за народжуваність.
Медаль за те, що Кіпр ще й досі не признано укр законом офшорами, і гонять наші гідні керівники туди валюту з більшою швидкістю, ніж країна встигає у борг брати.
_ABM_ _ 21.11.2019 12:26
IP: 35.235.227.---
Телегин Иванко:
Телегин Иванко, (он же Взадов, Запердоленко, Семижопов и еще +1001 ник) – это 52-летний типичный россиянский недоумок. Проживает в с. Верхняя Хава, Воронежской области. Образование 8 классов, работает сторожем школьной котельной, зарплата 10 тыс. руб., обижен на свою судьбу, имеет комплекс неполноценности, винит во всех своих проблемах и неудачах украинцев, на страницах УП с 2014-го, активно призывал убивать украинцев.
Корупція1410 Зеленський61 Свобода слова578 Україна та Європа1121 Мовне питання187
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter