Лі Тернер Генеральний консул та директор місії Великобританії з питань торгівлі та інвестицій у Стамбулі. Колишній Посол Великої Британії в Україні (2008-2012)

Вступ до спортивного клубу; права геїв і Елтон Джон; та прощання з Києвом

02 липня 2012, 15:31

Я приїхав до Києва 14 червня 2008 р., коли йшла злива, та відвідав концерт Пола МакКартні на Майдані Незалежності. Сьогодні я відбуваю, відвідавши концерт Елтона Джона та групи Queen на Майдані Незалежності 30 червня та відчувши пульсуючу енергетику Києва перед класичним фіналом Чемпіонату Європи з футболу між Іспанією та Італією 1 липня. Я хотів би подякувати всім тим (зокрема, читачам цього блогу), які допомогли мені зрозуміти і розтлумачити Україну, а також чудово провести тут час упродовж останніх чотирьох років.

Я сподіваюсь, Україна і надалі демонструватиме своє безмежне дружнє ставлення та гостинність до людей усіх національностей, етнічної приналежності та сексуальної орієнтації, яких ми побачили протягом останніх неймовірних чотирьох тижнів Євро-2012. З цього приводу я рекомендую прочитати статтю Елтона Джона у вчорашньому номері видання The Guardian.

Наостанок, кілька слів про демократію, ЄС та майбутнє України.

Чоловік приходить у клуб бігу і просить про вступ. Дійсні члени клубу збираються разом. Їхній речник каже: "Ми раді прийняти нових членів. Але у нас є правила, яких слід дотримуватись перед тим, як ми приймемо вас: не пити більше 10 одиниць спиртного* на тиждень, дотримуватись суворої дієти, не курити, а також виконувати складні фізичні вправи під наглядом наших інструкторів".

Імовірний член клубу чухає потилицю. "Це – складні вимоги. Чи можливі окремі домовленості?"

"Ні, – відповідає дійсний член клубу, – ці правила не обговорюються. Ви маєте продемонструвати гарну фізичну підготовку, втратити зайву вагу, мати здорові звички, з тим щоби після вашого зарахування ви втримались у клубі, але до цього ви маєте переконати нас, що ваші наміри щодо членства є щирими".

"Я чув, що є інші клуби, – каже чоловік, – де немає вимог щодо фізичної форми взагалі".

"Це ваше рішення, – відповідають члени клубу. – Ми би дуже хотіли бачити вас в нашому клубі, адже, поза сумнівів, у вас є потенціал бути чудовим атлетом. Для повного розуміння ми ще раз пояснимо, що саме від вас очікується, щоби ви почали рухатись у напрямку членства. Ми запропонуємо вам повну підтримку, якщо ви можете довести нам серйозність ваших намірів щодо вступу".

Чоловік відповідає: "Не треба повторювати умови. Цей клуб – для мене. Я бачу ваші досягнення, і прагну приєднатись до вас".

"Гаразд, – каже член клубу. – Переконайте нас".* Одиниця певного алкогольного напою залежить від вмісту спирту і є різною для різних видів спиртного. Так, напр., у Британії одиниця алкоголю – це приблизно 280 мл пива, 80 мл вина або 25 мл віскі. – Прим. перекладача.

powered by lun.ua
Коментарі — 19
Мой Мир _ 07.07.2013 19:00
IP: 78.30.218.---
ит
Tolstovets _ 03.07.2012 00:51
IP: 88.135.233.---
Щдин з аргументів гомосексуалістів: "Право на прояв гомосексуальності – частина прав людини, а тому відмовити в цьому "праві" (наприклад, цілуватись в громадських місцях) не може ніхто".

З всією впевненістю про невід'ємні природні права людини можна говорити коли ці права мають в своїй основі природні властивості розумової або фізичної діяльності організму людини та не наносять шкоди особистому та суспільному здоров'ю. В усіх інших варіантах абсолютно необхідно вважати нормальною суспільну полеміку з цього приводу (наприклад, чи вважати гомосексуалізм нормою, чи можна допускати відкритих гомосексуалістів до виховання дітей) і не вважати чимось реакційним висловлювання думки про небезпечність деяких "проявів" особистості.
Tolstovets _ 03.07.2012 00:50
IP: 88.135.233.---
Є багато свідчень того, що гомосексуальність – скоріше збочення, чим норма (м'яко кажучи): природна непристосованість прямої кишки для попадання ззовні чужорідних "предметів" (характерне рефлекторне скорочення сфінктеру), відсутність природньої стійкої до механічних пошкоджень слизової оболонки та пристосувань змащування на ній. Щодо останнього треба зазначити, що від цього гомосексуалісти "какають" кров'ю, але ніхто з них про це не буде розповідати публічно.
Tolstovets _ 03.07.2012 00:49
IP: 88.135.233.---
Доречи, останні факти чомусь ігноруються ідеологами ЛГБТ (лесбо-, гей-, бісексуального, транссексуального явища).

Тож якщо буде науково доведено, що якесь явище наносить шкоду суспільству, то треба вважати цілком природніми будь-які їх обмеження, навіть заборону. Якщо буде доведено, що гомосексуальне середовище є фактором, що збільшує розповсюдження хвороб, або негативних звичок (все це вже фактично зроблено, треба тільки систематизувати науково-дослідну інформацію), тоді його можна сміливо забороняти й встановлювати будь-яку адекватну відповідальність за подібну практику (і не тільки публічну).
Tolstovets _ 03.07.2012 00:48
IP: 88.135.233.---
Шкода суспільству від явища гомосексуалізму.

"Нетрадиційні" ‒ соціально-небезпечні люди (я про явище – не про конкретних людей). І вони самі про себе це пишуть.

"Секс между мужчинами все еще является главным путем передачи ВИЧ во многих странах мира (почти все страны Латинской Америки, Соединенные Штаты, Канада и некоторые западноевропейские страны)...

Мужчины, имеющие секс с мужчинами... почти в десять раз чаще имеют ВИЧ-инфекцию, чем общее население...

...Употребление алкоголя, табакокурение и использование как легальных [алкоголь, тютюн – М.І.], так и нелегальных психотропных средств широко распространены среди ЛГБТ-людей во всем мире, о чем свидетельствуют многочисленные научные исследования." ("Социальная работа с людьми, практикующими однополые сексуальные отношения...". Ред. М. Андрущенко. К., 2009. Далі "СРЛПОСО").
heislife _ 02.07.2012 23:51
IP: 193.201.83.---
Какие то параллели странные...Вступить в Евросоюз, это значит вступить в гей клуб? Спасибо, не надо...
Petro Nepalymenko _ 02.07.2012 22:28
IP: 31.131.102.---
А я чомусь вважав, що Посол Великої Британії в Україні пан Лі Тернер в останній день перебування в Україні сфотографується у Лівадійському Палаці.
А він пішов на концерт Елтона Джона.

"Well, – says member of the club. – Convince us."
Гайди До Байди _ 02.07.2012 21:43
IP: 91.19.22.---
Тож обдуманий бльоґ шановного посла Тернера, який доводить, що посол морочив собі чимало голову, щоб донести до "достойників" України прості мудрості. Мені напрошується навіть, що шановний посол ненароком опинився немов у яслах та тому ставиться він з таким безмежним терпінням і любов'ю...

Надіюся, що посол Тернер дійшов розуміння, що справа не в переконанні влади, нізащо розчаровуючись.
От, щодо дружньої угоди з Евросоюзом. То влада в Києві виступає взірцево, як вчилися в Радянському Союзі. Хтось розпорядився помаранчами та це означало, що цей товар не був доступним на ринках, бо цей наставлений розпордяник подбав собі завдяки цій посаді особисті послуги задля своїх сімейних потреб.
Тут Україна ні до чого, а кращого розуміння в Брюсселі, як крутився Радянський Союз. От, бо не тільки маємо Януковича, а й Путіна. От, і дивімося на Сирію, що також не відокремленим випадком...
marko_ST _ 02.07.2012 20:50
IP: 178.219.92.---
Great White Hope ___Элтон Джон, геи, лесбос, педро и гомесы нам, честно говоря, до лампочки. Важно, чтобы они не напоминали о себе и не лезли совим раскрашенными мордами целоваться и брататься. Как алакшня, о которой все знают, но стоит им потребовать провести парад или иным способом начать пропогандировать свой образ жизни, думаю, им не поздоровится.
– отож.
Чого ці "усчєрбниє" скрізь лізуть!
Іх фактичний мізерний відсоток, а повилазили скрізь...
На рівність претендують і повагу.
І хто – підори!
salp _ 02.07.2012 18:08
IP: 94.103.41.---
Я честно говоря сам не ожидал что чемпионат пройдет на такой волне, настолько позитивные болельщики, что просто было трудно не улыбнуться им в ответ, особенно шведам.
shh777 _ 02.07.2012 17:57
IP: 37.55.153.---
"Ми раді прийняти нових членів. Але у нас є правила, яких слід дотримуватись перед тим, як ми приймемо вас: не пити більше 10 одиниць спиртного* на тиждень, дотримуватись суворої дієти, не курити, а також виконувати складні фізичні вправи під наглядом наших інструкторів"
Взагалі то було достатньо засікти час, за який кандидат пробігає скажімо марафон.
А які вимоги щоб записатись не в клуб бігу, а в шаховий клуб? Аж страшно подумати.
anna-maria _ 02.07.2012 17:39
IP: 194.44.149.---
Пане Посол, дякуємо за зразок публічної дипломатії, за Ваше вміння органічно входити у життєвий світ українського суспільства, пройматися його проблемами і намагатися жити в Україні "як вдома". Ваше тимчасове проживання в іншому українському світі життя, делікатне перебування в ньому без оцінки і осуду і є цінною рисою публічної дипломатії як мистецтва долання стереотипів і упереджень.

Легкого Вам входження в Інші світи і постійного відчуття рідного Дому та потреби у повноті почуттів, які переживають всі, хто повертається додому – всі Homecomers!:))
Oleksandr Medvedjev _ 02.07.2012 16:55
IP: 195.3.206.---
Пане Посол,
Дякуємо Вам за Вашу роботу в Україні, за Ваші думки на цьому блозі, за інтерес до України і її народу.
Бажаємо успіхів у подальшій Вашій роботі та в житті.
Vera Kalinichenko _ 02.07.2012 16:40
IP: 192.166.112.---
Патрисия Лумумба:
Элтон в гомофобной стране- это шо ласточка в болоте! Демократия не бывает на отвращении к части сограждан!
100 %
так_отож _ 02.07.2012 16:18
IP: 212.26.137.---
However, as to your gym metaphor... You know you fibbed a bit, don't you? You forgot to mention that ALL previous aspirants were beforehand sent to rehab on the club's dime – to quit drinking and to get in shape. They were cherished and encouraged and supported financially and educated and whatnot. In Ukraine's case you just say – well, convince us and we will see. Not fair. Not fair at all. Especially because you cheat constantly by drawing these b.s. parallels with the countries who were so much more welcome in your "club". What a good way to give Ukraine yet another inferiority complex.
PS. By the way, in case you didn't notice – the club members seem terribly out of shape themselves.
Роман Калитовський _ 02.07.2012 16:08
IP: 85.223.157.---
Для нас Одиниця спиртного-це 1л горілки. Якраз норма.
так_отож _ 02.07.2012 16:06
IP: 212.26.137.---
Best wishes to you, Ambassador! You will be remembered here as someone who put his heart in Ukraine and never, never looked at us Ukrainians down his nose. Good luck in Istanbul! You definitely belong to Oscar Wilde's first category – those who are welcome wherever they go.
Патрисия Лумумба _ 02.07.2012 16:04
IP: 92.112.92.---
Элтон в гомофобной стране- это шо ласточка в болоте! Демократия не бывает на отвращении к части сограждан!
Igor Maksimenko _ 02.07.2012 16:00
IP: 46.201.146.---
Пане посол!
Кому Ви пояснюєте ці прописні істини?

Ви добре знайомі з біографією наших керівників?

Черчілль не став пояснювати Гітлеру про неприпустимість застосування концтаборів,
бо він дуже добре знав з ким має справу.
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter