Мар’ян Заблоцький Економіст, Голова ГО "Українське товариство економічних свобод", Голова ГО "Центр ефективного законодавства", заступник Голови "Української аграрної асоціації"

Тролінг: депутат направив Юлії Тимошенко копію рішення Леніна про заборону приватної власності на землю

20 грудня 2016, 10:20

Нещодавно Юлія Тимошенко виступила з доволі агресивною критикою народних депутатів, які подали законопроект про скасування земельного мораторію. Зокрема, Юлія Тимошенко вимагала від БПП відкликати законопроект про ринок сільськогосподарських земель.

На благо, з гумором в у депутатів із БПП все добре. У відповідь головний автор законопроекту про скасування мораторію Олексій Мушак направив на пошту Тимошенко "Декрет II Всероссийского съезда Советов о земле" у відповідній папці:"Декрет II Всероссийского съезда Советов о земле

26 октября (8 ноября) 1917 г.

...

1) Право частной собственности на землю отменяется навсегда; земля не может быть ни продаваема, ни покупаема, ни сдаваема в аренду, либо в залог, ни каким-либо другим способом отчуждаема. Вся земля: государственная, удельная, кабинетская, монастырская, церковная, посессионная, майоратная, частновладельческая, общественная и крестьянская и т.д., отчуждается безвозмездно, обращается в всенародное достояние и переходит в пользование всех трудящихся на ней.

...

Председатель Совета Народных Комиссаров

Владимир Ульянов-Ленин".


Аргументи проти приватної власності на землю у прихильників мораторію такі самі, як і в комуністів у 1917 році.

Декомунізація буде завершена тільки тоді, коли цей найбільший її рудимент буде відмінено.

Всю історію до захоплення влади Леніним і Ко українці користувались правом приватної власності на землю. І скоро виповниться ціле століття, як це право у нас забрали.

Уряд реформ308 Корупція1100 Aтака Путіна1113 Україна та Європа918 Свобода слова545
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте