Мар’ян Заблоцький Економіст, Голова ГО "Українське товариство економічних свобод", Голова ГО "Центр ефективного законодавства", заступник Голови "Української аграрної асоціації"

Сергій Каплін виставив себе клоуном. Анонсоване ним цілодобове блокування Конституційного Суду тривало менше 15 хвилин

17 лютого 2017, 18:09

Сьогодні Сергій Каплін публічно розказував на камери телеканалів, що очолювана ним "єдина ліва партія" буде проводити безстрокову акцію щодо блокування Конституційного Суду України. Мета – не допустити реєстрацію подання 55 народних депутатів щодо скасування мораторію на купівлю/продаж земель сільськогосподарського призначення.

Серій Каплін: "З сьогоднішнього дня Соціал-демократична партія буде блокувати Конституційний Суд з тим щоб убезпечити народ України від чергового грабунку єдиної власності, яка залишилась в руках простих українських громадян".Серій Каплін: "Ми таку акцію починаймо безстрокову, тут будуть ночувати, жити люди та захищати українську землю".Це відео було знято о 10:35 сьогодні. Тоді дійсно вхід в Конституційний суд був заблокований палаткамиі нібито членами партії Капілна. Вся перепалка з депутатами та Капліним перед пресою тривала до 11:05.

А ось фото цього ж місця о 11:19:Обіцяну Капліним цілодобову акцію на захист української землі і простих людей як вітром здуло як тільки пішли телекамери. Те як партія Капліна швидко евакуювала приблизно десяток палаток дійсно вражає. Припускаю, Капілну просто швидко стало холодно і він вирішив, що к чорту землю і простих людей.

В результаті, конституційне подання було спокійно зареєстровано:

powered by lun.ua
Зеленський63 Aтака Путіна1280 Корупція1418 Україна та Європа1122 Свобода слова578
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter