Мар’ян Заблоцький Економіст, Голова ГО "Українське товариство економічних свобод", Голова ГО "Центр ефективного законодавства", заступник Голови "Української аграрної асоціації"

Чому я беру участь у проекті "Нові лідери" і що планую зробити

21 травня 2018, 13:19

Останніх 5 років я плідно та ефективно працюю над розвитком економіки в Україні розробляючи та лобіюючи законопроекти.

Громадська організація, яку я очолюю, допомогла прийняти 12 законів, які знищили цілий ряд корупційних схем і значно допомогли українцям. Зокрема, було скасовано 30 різних дозволів і сертифікатів, удосконалені правила реєстрації договорів оренди землі, спрощена сплата податків в АПК та ін.

Я щиро люблю свою роботу, і вважаю, що тільки вільна економка виведе Україну на рівень достатку, на який всі ми заслуговуємо.

Я вирішив взяти участь у проекті "Нові лідери" адже вважаю цей проект чудовою можливістю для просування реформ над якими працюю. Зокрема, в податковій сфері та демонополізації. В рамках моєї програми "МЕНШІ ЦІНИ" я пропоную три напрями реформ, які дозволять кожній українській родині зекономити щонайменше 2029 грн в рік, зупинити величезні корупційні потоки та ліквідувати монополії олігархів.

Перший напрям – ліквідація ряду податків на товари. Так, в Україні діє цілий ряд прихованих податків на товари. Ми їх не бачимо в цінниках та рахунках, але вони є причиною високих цін. Акцизні податки в нас поширюються на тільки на алкоголь, сигарети і паливо, але і на автомобілі та електроенергію. Зборами в пенсійний фонд обкладений також мобільний зв'язок. Імпортні мита роблять в Україні дорожчими цукор, взуття та одяг. І зовсім не допомагають бізнесу. Виробництво авто з 2008 року в Україні впало в 100 разів! В 2000 році в Україні працювало 153 цукрових заводи, в 2008 – 70, наразі лише 46. Протекціонізм не працює і лише шкодить українцям.

Тому, в рамках проекту я пропоную скасувати:

• акцизи та імпортне мито на авто;

• імпортне мито на цукор в розмірі 50%;

• імпортне мито 12-40% на одяг та взуття;

• 7,5% збір за мобільний зв'язок,

• акцизи на електроенергію.
Другий напрям – демонополізація. Моєю командою уже підготовлено та завершуються ряд законопроектів, які дозволять демонополізувати ринок електроенергії, авіаперевезень та спирту.Третій напрям – прозорість сплати податків та їх використання. Для мене неприйнятно те, що податки знімають із нашої зарплати без нашого відома, розповідаючи, що за нас платить роботодавець. Насправді будь-які податки прив'язані до зарплати з економічної точки зору сплачені нами. Не відчуваючи себе платниками податків, нам важко вимагати їх коректного використання. Ми повинні знати, скільки податків є у цінах на товари та скільки їх відраховують із нашої заробітної плати.Тому також мною будуть запропоновані законопроекти якими буде введено інформування платників податків про їх сплату, введено реєстр отримувачів різної державної підтримки та дотацій.

В програмі є також ряд інших доповнюючих кроків, які також знижують ряд інших податків, збільшують витрати бюджету на дороги та ін. Програма дуже реалістична в плані реалізації оскільки я також пропоную паралельні механізми компенсації втрат державного бюджету. І під всі перелічені реформи будуть підготовлені і подані відповідні законопроекти.Реалізація мого проекту дозволить знизити ціни на харчові продукти, на комунальні послуги, на автомобілі, та багато іншого. Також ми зможемо перейти з державою на чесні відносини. Ми повинні знати, скільки податків є в цінах товарів та скільки їх вираховують із нашої заробітної плати.

Ми не повинні переплачувати за товари тільки для того, аби олігархи берегли свій бізнес від конкуренції. У моїй програмі, ви можете ознайомитись із детальним планом дій, який я Вам пропоную втілити разом.Наразі в проекті "Нові лідери" проходить онлайн голосування. Серед 1400 учасників буде обрано спочатку сотню лідерів, потім 10 найкращих ідей буду представлені у теле-проекті.

Заходьте на сайт, реєструйтеся, та якщо вам близькі мої ідеї – голосуйте. Буду вдячний за кожен голос!:)

Ми дійсно маємо реальну можливість змінити країну для себе. Давайте зробимо це разом!

powered by lun.ua
ONLINE
Мовне питання191 Зеленський76 Корупція1445 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter