Тарас Березовець Політтехнолог, директор компанії персонального та стратегічного консалтингу "Berta Communications"

Політика нижче пояса

17 жовтня 2009, 22:57

Три тижні тому на круглому столі виставки REX з піар-технологій президентської кампанії мене попросили зробити прогноз стосовно новинок чорних технологій. Я відповів, що оскільки ми вже встигли обговорити національне походження і віросповідання кандидатів, наступне, що зачеплять, буде проблема сексуальних скандалів. На жаль, цей прогноз справдився, проте у такому цинічному прояві, що я навіть не міг собі уявити.

Історія з Артеком і замішуванням туда Віктора Уколовим, з яким я знайомий тривалий час по спільній роботі, настільки цинічна за своїм розгортанням, що заслуговує детального розслідування. Зараз зроблені перші спроби розібратися у суті справи (в т.ч. на УП), окремі частини інформації відомі у штабі Тимошенко, частково Януковича, Яценюка, проте повний пазл скласти не може ніхто.

Зробити повний аналіз не вдасться навіть після завершення виборів, проте перші висновки можна зробити вже зараз. Одразу скажу, що я не збираюся оцінювати достовірність інформації стосовно самої справи. В ній навіть без заглибленого аналізу можна помітити чимало нестиковок. Головні питання:

- невже мати нещасних дітей (якщо усе, що подають як їхні покази – правда) за 3 роки не помітила нічого підозрілого?

- чи спілкувалися діти за 3 роки хоч раз з професійним психологом, адже професіонал одразу визначив би причину їхнього пригніченого стану?

- чому, якщо скандал, як стверджують, тягнеться з весни, про нього стало відоме лише напередодні виборчої кампанії?

- чому першоджерелом поширення скандалу виступив регіонал Вадим Колесніченко?

- як запит нардепа Г.Омельченка на адресу Президента з'явився у блозі lumpen?

- чому без юридичних експертиз і обов'язкової очної ставки винуватими були оголошені 3 народних депутати?

А тепер проміжні висновки:

- По-перше, незважаючи на наявність у справі прямого сліду на Вадима Колесніченка, я не поділяю думку тих, хто вважає, що єдиним ініціатором скандалу є Партія регіонів. За моїми спостереженнями, аналітичні здібності не відносятся до сильних сторін депутата Колесніченка. Енергійність – так, проте її напрям часто-густо може обернутися неприємностями проти його рідної партії. Вже зараз низка депутатів-регіоналів висловлюється дуже жорстко стосовно Колесніченка, справедливо ввжаючи, що своїми діями він не лише дав привід опонентам вважати ініціатором скандалу Партію регіонів (а це може буьи справді не так, ПР лише скористалася з нього) і відповідно це дає постраждалій стороні моральне право діяти аналогічно у відповідь, але й суттєво зашкодив репутації партії у Криму. Там дуже не сподобалася втягування в скандал "Артеку". Я знаю, що в ПР лише один джентльмен, і той Ганна Герман, проте задумати провокацію з початку до кінця і реалізувати її там би не змогли.

- По-друге, завдано непроправного удару по міжнародній репутації Міжнародного дитячого центру "Артек" – єдиного офіційного дитячого табору під егідою ЮНЕСКО – одного з символів України за кордоном. Непрямою причиною втягування у скандал "Артеку" є намагання довести його до банкрутства і одержати його майно та "золоту" землю на південному березі Криму. Це може бути помстою особисто директору Артеку пану Новожилову за те, що не дав розікрати табір земельній мафії

- По-третє, через роздмухування псевдоскандалу ПР намагається відволікти увагу суспільства від власних величезних проблем в Криму. Як відомо, вихід з ПР керівника кримської організації Василя Кисельова є лише вершиною айсбергу, який ховає серйозні рейтингові втрати Януковича на півострові

- По-четверте, ще однією мішенню скандалу є голова Управління МВС у Криму Геннадій Москаль. Своїми активними діями він розворушив бандитське кубло, яке буквально вросло в усі органи влади півострова – Раду Міністрів, Верховну Раду АРК. Зайве нагадувати, яка партія має абсолютну більшість св усіх органах влади Криму. Дії політиків від цієї політичної сили, які перебувають у паніці від розслідувань Москаля, спрямовані на дискредитацію кримської міліції, яка нібито потурала приховуванню подій в "Артеку". Тому слід чекати подальшої чорної кампанії проти кримських борців з мафією і проти Г.Москаля особисто.

- По-п'яте, народний депутат Віктор Уколов відомий своєю безкомпромісною і активною позицією щодо діяльності низки народних депутатів, які водночас є кандидатами в Президенти. Уколов підготував низку резонансних матеріалів у ЗМІ, в т.ч. на своєму блозі на "Українській правді", об'єктами яких були народні депутати Арсеній Яценюк, Інна Богословська та Віктор Янукович.

- По-шосте, в інтернеті не доведені ні слідством, ні судом матеріали проти Уколова з'явилися в Інтернет-блозі користувача з ніком lumpen. Під них ховається піарщик, якого вважають близьким до штабу Арсенія Яценюка Вова Петров. Далі ця дезінформація розлетілася низкою сайтів і друкованих видань, підконтрольних членам Партії регіонів. Потім її друкує преса, про скандал говорять в Інтернеті і на телебаченні. Класика інформаційної війни!

- По-сьоме, головна мета скандалу полягає у намаганні закулісних сил криміналізувати всю виборчу кампанію. Автори інсцинованого скандалу, прізвищ яких ми поки не знаємо, зацікавлені у тому, аби зіштовхнути між собою штаби Януковича і Тимошенко, аби вони всю кампанію вели війну на самознищення. За цей час, коли виборці остаточно розчаруються у своїх лідерах, хтось третій, який залишиться невтягнутим у розбірки, спробує прорватися до друго туру, де вцілілий опонент (Тимошенко або Янукович) стане легкою мішенню для чергової провокації в останні тижні перед другим туром.

- По-восьме, відчуваючи, що тема кримінального минулого Віктора Януковича неодноразово може сплисти протягом кампанії і з новими подробицями, керівники його штабу прагнуть скористатися з фабрикованої "справи Уколова" та очорнити все навколо себе, перетворивши виборчий процес на змагання, де наступна дезінформація буде жахливішою за попередню.

- І останнє. Вже зрозуміло, що ноу-хау цих виборів буде дезорганізація роботи штабів конкурентів. При цьому в якості мішені обрано не просто народного депутата, а керівника рекламно-агітаційного напряму, який має величезний досвід кількох кампаній і координував весь процес розробки і виготовлення політичної реклами лідера. Це означає, що спокуса використати подібну жахливу брехню проти керівників штабу спонукатиме опонентів прем'єра діяти в подальшому ще більш зухвало. За рівнем цинізму і криминалізації у цій президентській кампанії вибори 2004 року можуть невдовзі видатись взірцем демократії.

powered by lun.ua
Коментарі — 317
Химера _ 21.10.2009 00:44
IP: 91.201.26.---
львів-750:
Наша "політелита"-
Мексиканські КУКАРАЧЧА.
brdm _ 19.10.2009 22:40
IP: 77.52.29.---
Изображеньями Членов партий страна завешена,
Каждому не хочеться верить!
Вот были бы все они повешены,
Такими категориями надо бы мерить!
ruby2007 _ 19.10.2009 22:28
IP: 217.147.162.---
Эй Тарас, вы кто? зачем вы называете себя медийником? медийник – это кто? это найдите один эквивалент такого слова в иностранных языках наиболее известных? Медийник? это от слова мед?
Ialeksa _ 19.10.2009 20:05
IP: 93.72.137.---
Скандал является верхушкой айсберга. Уже все настолько прогнило и разложилось, что нечто подобное неизбежно должно было случиться. И всем понятно, кто несет ответственность за случившееся. Это премьер и глава МВД, который банально обслуживает данную политическую силу. До сегодняшнего дня непонятной является позиция генерального прокурора, который вдруг так озаботился соблюдением законности, что не желает видеть очевидных фактов. Пусть посмотрит запись, диск с которой издалека показал Григорий Омельченко. После просмотра его просто переклинило и иначе, как пидорасы, своих бывших коллег по фракции он не называет.

Тарасик, передайте ОГРОМНЫЙ привет Вашему дружку-Уколову. Если Вам уже не стыдно, конечно...
Ialeksa _ 19.10.2009 19:58
IP: 93.72.137.---
В любом случае, на политической карьере Терехина, Богдана и Уколова можно ставить крест. И не случайно они сегодня пытаются оправдаться в одиночку, путаясь в "показаниях". Наиболее слабое звено – это Уколов. Не зря же он сбежал в "глухое село". На самом же деле "бютовец" покинул пределы страны. Об этом "Версиям" сообщили источники в правоохранительных органах. Судя по всему, Тимошенко уже приняла решение их "слить". Главная задача антикризисного штаба БЮТ, созданного недавно, – это минимизировать влияние педофилов на саму Тимошенко. По нашей информации, Терехину и Уколову очень настойчиво порекомендовали "заткнуться". Но Терехин неуправляем. Своими заявлениями он только подливает масла в огонь. Надо быть очень "одаренным", чтобы грозиться подать в суд на мать детей, которые подверглись насилию со стороны "бютовцев"-педофилов. (с)
львів-750 _ 19.10.2009 18:13
IP: 194.44.241.---
grafo:

___ Справа в тому, що ПРіБЮТ ще не канув в Лету.
Думаю, що про цей союз заговорять після виборів.
Адже тоді умова Янукович – президент і Тимошенко – прем*єр буде виконана і ніщо вже не буде на заваді об*єднанню.
Маючи таку потужну силу, ті двоє навіть дуже згодяться Москві.
Адже в Конституції досі є пунктик про заборону розміщення воєнних баз на тер. України.
grafo _ 19.10.2009 17:59
IP: 194.44.153.---
львів-750:
Мановар:
Ви думаєте чого Москва замовкла і хитро потирає руки?
Бо два, на їх погляд, реальні претенденти її влаштовують.
Вже один.
Мошенницю скинули з рахунку.
За те, що по Ізраїлях шастає, головою б'ється об Стіну ридань і шекелі циганить на вибори

Провладна партія "Єдина Росія"
направляє делегацію в Україну для налагодження зв'язків з Партією регіонів.
Таке рішення було прийнято в понеділок на засіданні президії Генеральної ради партії "Єдина Росія".
У делегацію входять перший заступник лідера фракції "Єдина Росія" у Держдумі
Валерій Рязанський і Франц Клінцевич.
Главою партії "Єдина Росія" є прем'єр Володимир Путін.
львів-750 _ 19.10.2009 17:44
IP: 194.44.241.---
Мановар:
Тому голосуючи за повний нуль – отримаємо повну безнадію!

___ Якщо навіть погодитися з такою оцінкою діяльності президента Ющенка, то все рівно, нуль краще ніж мінус.
Мінус мова, мінус історія, мінус національні пріоритети, мінус національна економіка, мінус територія.
Ви думаєте чого Москва замовкла і хитро потирає руки?
Бо два, на їх погляд, реальні претенденти її влаштовують.
grafo _ 19.10.2009 17:30
IP: 194.44.153.---
Мановар:
Його як президента, а заодно і Україну не поважає ні одна держава і ні один державний лідер. Навіть Грузія та Саакашвілі...!
Не тренди
У світі не поважають тих, хто плює на свого президента і свою державу.
А на Кавказі таким відрізають яйця, щоби не розмножувався
Мановар _ 19.10.2009 17:18
IP: 212.1.66.---
grafo _ 19.10.2009 16:54
Мені Ющ також не в усьому подобається, але він насправді український президент.
*******************************************************************************************************
Ющенко своєю бездіяльністю на державницькому напрямку та недолугою корисливою "діяльністю" на особистому напрямку повністю себе дискредитував. Його як президента, а заодно і Україну не поважає ні одна держава і ні один державний лідер. Навіть Грузія та Саакашвілі... Російською мовою: "рожденный ползать, – летать не может". Тому голосуючи за повний нуль – отримаємо повну безнадію!
grafo _ 19.10.2009 16:54
IP: 194.44.153.---
Nick_M:
grafo:
Я Вас ніде не звинувачував у неправді. А якщо людина просто не переносить Юща (і має на це багато достатніх причин),то за кого вона повинна голосувати?
За кого хоче, нехай і голосує. Однак це питання незрілого мужа.

Мені Ющ також не в усьому подобається, але він насправді український президент.
Не був би таким, кремлівський пінгвін не прозивав би його мазуриком.
Отож, у такому важливому питанні не варто уподібнюватися до Тягнибока – поведеного на ненависті до Юща, а зробити ЗРІЛИЙ громадянський вибір.
Nick_M _ 19.10.2009 16:43
IP: 194.44.242.---
grafo:
Я Вас ніде не звинувачував у неправді. А якщо людина просто не переносить Юща (і має на це багато достатніх причин),то за кого вона повинна голосувати?
grafo _ 19.10.2009 16:37
IP: 194.44.153.---
Nick_M:
grafo:
Чому Ви такий заангажований?
Чому обов*язково людина,що не обожествляє хоружівця,є прибючена??
***
Не бути заангажованим ознчає бути безхребетним.
У житті треба визначатися, де перебувати: по лівий бік Голгофського хреста (збоченці й христопродавці) чи по правий бік (прихильники Істини).
Москаль належить до Народної Самооборони Луценка.
Народна Самооборона перестала існувати як самостійна політична організація (одиниця), а влилася в БЮТ.
Тому й Москаль, як і Луценко, представляють інтереси БЮТу, тобто прибючені

Де я сказав неправду?
Де я звинувачував Москаля?
Я ж тільки сказав, що навіть прихильник БЮТу Москаль заперечив твердження бютотехнарів, що в Артеку не могло бути згвалтувань.
Хто гвалтував – треба з'ясовувати.

Поки що маємо факт: піп дав стрекача, і Уколов дав стрекача.
Типова поведінка боягузливих від природи збоченців.
Nick_M _ 19.10.2009 16:20
IP: 194.44.242.---
grafo:
А Москаль то прибючений.
Очевидно ця педофільська зараза вже і його дістала.
:))
Чому Ви такий заангажований? Чому обов*язково людина,що не обожествляє хоружівця,є прибючена? Чому учора Дойча, що просто призивав не нападати на ще незасуджених людей (вина яких далеко ще не доказана), у фанатів Юща визивав прямо осуд в зрадництві. Можливо, вони і є педофілами. Але Ви ж не якась екзальтована дама типу Григорович,яка завжди заявляла,що бютівці це її побратими. Треба прямо заявляти, що Ви за Януковича, або виставляти потрібно було не Юща на посаду президента. Неже не було достойного?
grafo _ 19.10.2009 15:51
IP: 194.44.153.---
Г. Москаль заявляє,
що в "Артеку" вже мали місце випадки зґвалтування

"Всі говорять, що в "Артеку" такого бути не могло, але так можуть говорити ті, хто не працював в правоохоронних органах: вже було два факти зґвалтування неповнолітніх 9 і 10 років, і ці справи не розкриті", – повідомив Москаль.

"Так от, по цим справам виплило ім'я священика, який був в "Артеку" разом із колишніми президентами і їх дружинами, тобто почував себе як вдома. Коли після зґвалтування цих дітей почали його перевіряти, він зник. А коли перевірили по базі МВС Російської Федерації, він виявився не один раз судимим за розтління неповнолітніх, педофілію і інші злочини.
Я розповідаю це для того, щоб керівництво "Артеку" не розповідало байки про те, що табір так добре охороняється, що ніхто сторонній не зайде", – розповів Москаль.
***
А Москаль то прибючений.
Очевидно ця педофільська зараза вже і його дістала.
Так що Ігреку серіал тільки починається
:))
grafo _ 19.10.2009 15:45
IP: 194.44.153.---
Игрек-минус:
Ну что, grafo, начала трещать по швам провокация вашей кодлы против "Артека" и депутатов?
Ничего, гулять "сценаристам" осталось недолго...
:))
Шас ваєнний ми відпишемося. Про Артек
Игрек-минус _ 19.10.2009 15:38
IP: 194.106.218.---
Ну что, grafo, начала трещать по швам провокация вашей кодлы против "Артека" и депутатов?
Ничего, гулять "сценаристам" осталось недолго...

"А счетчик – щелк да щелк, да все равно
В конце пути придется рассчитаться..."
grafo _ 19.10.2009 13:58
IP: 194.44.153.---
Bon0-7:
Новожилову еще нужно памятник поставить, что он боролся, и прошлой зимой, когда лагерь практически довели до банкротства сумел спасти его. Это еще одно доказательство, что дело о педофилах – компромат
Це лише доводить, що він активно боровся за СВОЄ РОБОЧЕ МІСЦЕ, хлібне до речі, і можливо за легкий доступ до беззахисних дітей
tonis _ 19.10.2009 13:49
IP: 91.124.38.---
шкода, що з УП роблять громадську сральню. Але звідки в політиків і їх сраколизів може проявитись мораль? Хотя вони і живуть "по понятіях", але таке поняття, як людяність і совість для них недоступне. Якщо робити хімічну кастрацію, то всім владоможцям...
Suliko_L _ 19.10.2009 13:18
IP: 77.123.122.---
"коли виборці остаточно розчаруються у своїх лідерах, хтось третій, який залишиться невтягнутим у розбірки" – все может быть. Даже если Яценюк не был организатором компромата, то это очевидно ему выгодно и он организовал слив, и до конца будет хаять конкурентов. Пора и Яныку и Сене химическую кастрацию организовать
Bon0-7 _ 19.10.2009 13:15
IP: 77.123.122.---
2Непрямою причиною втягування у скандал "Артеку" є одержати його майно та "золоту" землю. Це може бути помстою особисто директору Артеку пану Новожилову за те, що не дав розікрати табір земельній мафії" – Полностью согласен!!
В 2007-2008 гг. в Артек приезжало 3 комиссии, которые изучали земельную документацию. Близкие к ПР люди, пытались, ссылаясь еще на советскую документацию отобрать у лагеря несколько гектаров. Новожилову еще нужно памятник поставить, что он боролся, и прошлой зимой, когда лагерь практически довели до банкротства сумел спасти его. Это еще одно доказательство, что дело о педофилах – компромат
shugai _ 19.10.2009 12:37
IP: 195.230.156.---
Автору
Вам би не завадило ще й підучити елементарну грамоту. Коли так пише "політтехнолог", то зрозуміло, що "вона" із себе уявляє:)))
Greed _ 19.10.2009 11:38
IP: 217.20.183.---
Cпасибо, что собрали "в кучу" все разрозненные факты... Получается что этой провокацией хотят "убить" сразу нескольких зайцев. Только, исполнение грубое и тОпорное!
nonamed _ 19.10.2009 11:23
IP: 195.10.210.---
як же журналісти люблять транслювати валсні думки! до речі, (пишу капслоком) АРТЕК СЮДИ ВПЛУТАВ ПАН НОВОЖИЛОВ, якого впізнали діти як одного з "дядь" у готелі ""адалар". зараз новожилов госпіталізований (як кажуть), а до того вже натякав про наявність ордеру про свій арешт. менше любіть себе у мистецтві, панове! до речі, на іншому блозі про автора розповідали як про знайомого цих фігурантів, то й пишіть щось зрозуміле, а не власні думки про роль брудних технологій у виборах посадових осіб країни з невизначеною (політичною) орієнтацією. До речі, у слові "інсценований" як і у всіх, похідних від "сцена" літери "и" зроду-віку не було! от така..., малятка (дід панас)
Осмомисл _ 19.10.2009 11:16
IP: 91.124.24.---
Шановний Тарасе! Прочитайте вами написане і дайте відповідь на просте питання: Що нового ви написали? Можна простіше сформулювати: Навіщо ви це писали?! "Підтримати" Уколова?- доволі вчасно...Ви точно на Бога З Машини не підходите... Викласти своє власне обурення? Чого б це так пізно? мабуть, коливались між "за" і "проти"? Вибори виборами, повірте, не такі вже технологи БЮТу непереможні, щоб їх такими способами валити, вони набагато простіші... і і"Рука Москви" дітей не гвалтує, пора б знати!
Aтака Путіна1224 Україна та Європа1085 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter