Андрій Білецький Засновник полку Азов, народний депутат України

Товариш Ро та 56 американських комісарів vs Національні Герої України

28 квітня 2018, 15:19

Цей текст – реакція на звернення 57 конгресменів США до Держдепу з вимогою "вплинути на Україну" з метою недопущення героїзації Бандери і Шухевича, а також існування полку "Азов".

Спочатку навіть не хотів коментувати черговий донос товариша Ро Ханни та 5̶6̶ ̶б̶а̶к̶и̶н̶с̶ь̶к̶и̶х̶ ̶к̶о̶м̶і̶с̶а̶р̶і̶в̶ американських конгресменів. Не хотів, бо "Азов", котрий, за їхніми словами, "треба було розігнати", був створений завдяки ідеалістичній українській молоді та звільнив Маріуполь, Мар'їнку, Широкине та низку інших населених пунктів завдяки вірі в Україну та Українську Ідею, а не завдяки прихильності заокеанського, брюсельського або московського господаря. Ми не потребуємо ні від кого дозволу, щоби боротися за свободу та краще майбутнє власного народу і вмирати за це. Ми не потребували такого дозволу з весни 2014-го, коли билися за Харків та Луганськ як партизанський загін "чорних чоловічків". У цьому ми справді схожі на тих, кого паплюжать конгресмени-комісари – на бійців УПА, ОУН, армії УНР та ЗУНР.

ЧОМУ ЦЕЙ ДОНОС НЕ МОЖНА ІГНОРУВАТИ?

Донос Ро Ханни зачіпає не стільки локальне "азовське", але і надзвичайно важливе загальнонаціональне питання. Це питання нашої історії та наших героїв. Нації, які дозволяють будь-кому вирішувати за себе, хто герої, а хто негідники у власній історії, довго не існують. Історія – це пам'ять, традиція, система цінностей, підказка для будь-якого народу. Народ без пам'яті – людина з абсолютною амнезією. Історія – дороговказ майбутнього, а не сухий підручник. Народ, якому вказують, що борці за незалежність – вороги, а ті, що заганяли його в імперське ярмо – герої, не може бути успішним, бо він запрограмований на обслуговування чужих національних проектів, а не власний розвиток. Сотні років царизм вказував нам, хто герой, а хто ні. Так Мазепа ставав зрадником, а стукач Кочубей – героєм. Потім ще сімдесят років совок вчив, що нашими друзями є Ленін, Сталін, Каганович та Постишев, а Коновалець, Петлюра, Шухевич, Бандера – зрадники та бандити. Тепер той же перелік заборонених героїв ми чуємо від ліволіберального ЛГБТ-співчутливого команданте Ро. І діє він у найкращих радянських традиціях – "розпустити, заборонити, вплинути" – ось інструменти ліберального хунвейбіна.

ХТО ЦІ ЛЮДИ?

54 з 56 підписантів – конгресмени-демократи з так званих "друзів Обами". Тобто йдеться про лівацьке антинаціональне крило демократичної партії США. Сам Ро Ханна – частий гість РосТБ. Він регулярно критикує Америку за військову кампанію в Сирії.

ЧОМУ ЦЕ НЕ ПРО ПРАВДУ?

Тому що документ говорить не про реальні факти (жодного не наведено), а про ідеологічні конструкти (боротьба з будь-якими проявами національного), таврування цілого народу і навішування ярликів. Авторам не цікаво, що в армії ЗУНР існував цілий єврейський курінь (мабуть, вони думають, що курінь складався зі спеціально навчених євреїв-антисемітів), що Степан Бандера провів майже всю Другу Світову в німецькому концтаборі. Не цікаво, що за даними американської дослідницької організації Pew Research Center, рівень антисемітизму в Україні – найнижчий в Європі. Ро Ханна в політиці не два дні, але з-під його пера не вийшло жодного слова співчуття та підтримки українському народу у кривавій війні за незалежність. Він чомусь не обурювався глорифікацією винуватців Голодомору – геноциду українського народу – всіх цих Ленінів, Кагановичів та інших Косіорів.

НЕСПОДІВАНО, АЛЕ ФАКТ

Дід Ро Ханни – Амарнат Відьяланкар – був борцем за незалежність Індії, членом Індійського Національного Конгресу, очолюваного Махатмою Ганді. Відьяланкар навіть відсидів у в'язниці (прямо як Степан Бандера). У боротьбі за незалежність Індії бували різні, не міфічні, а реальні епізоди. Зокрема й надзвичайно криваві – як наприклад, різанина в Бібіхарі, під час якої було вбито сотні беззахисних британських жінок і дітей. Лідер повстанців Танто Топі вважається національним героєм Індії (і я не збираюся з цим сперечатися). Чомусь не знайшов звернень Ро Ханни до Держдепу з вимогами вплинути на Індію, щоб "знести пам'ятники та зупинити героїзацію автора геноциду". Індія – горда країна і нікому не дозволить топтатися по своїй історії.

ЧОМУ ТАК СТАЛОСЯ?

Бо те, що називається в Україні владою, насправді є місцевою адміністрацією, керованою вчора московським, а сьогодні "вашингтонським обкомом". Ця держава спокійно спостерігає, як принижують гідність одного з найкращих бойових підрозділів у момент, коли від останньої смерті азовця минуло менше тижня. Він загинув у 20 років.

Герої нашої історії не знали спокою за життя і загинувши за наше краще майбутнє, обпльовуються й оббріхуються після смерті.

ЩО БУДЕ ДАЛІ І ЩО СЛІД РОБИТИ?

Запевняю вас, якщо ми проковтнемо грубе втручання в суверенні справи Української Держави, то Бандерою і Шухевичем все не обмежиться. Рано чи пізно доберуться до Шевченка та Богдана, Франка та Святослава. Тому слід чітко заявити всьому світу: "ми – українці, сотні років ми ведемо боротьбу за вільне життя на власній землі. За цей час народилися і загинули сотні наших героїв. Кожен з них – нам дорогий. Жодного з них ми не збираємося забувати або зраджувати! Ця боротьба триває і прямо зараз. В Україні будуть з'являтися нові й нові герої, поки не відбудеться наша Соборна Держава!

Пам'ятаймо просту істину: "Хто не управляє власною історією, той не має і власного майбутнього".

* * *

Власне, що написали конгресмени:

"У число груп і окремих осіб, яких возвеличує Україна, входять нацистські колаборанти Степан Бандера, Роман Шухевич і Організація українських націоналістів (ОУН), а також Українська повстанська армія (УПА). Ці воєнізовані формування та окремі особи в деяких випадках співпрацювали з нацистами і несуть відповідальність за вбивство тисяч євреїв, 70 000-100 000 поляків та інших етнічних меншин в період з 1941 по 1945 рік.

[...]

У листопаді минулого року Radio Free Europe повідомило про присутність смолоскипів і нацистських салютів на марші в 20 000 осіб на честь 75-річчя УПА. Ці факельні марші тісно пов'язані з такими організаціями, як неонацистський батальйон Азов, озброєна група, якій було заборонено отримувати зброю і навчання США за нещодавно підписаним Законом про консолідовані асигнування на 2018 рік. Замість того, щоб розпустити Азов, уряд включив його в Національну гвардію України, Міністерства внутрішніх справ."


Кому цікаво, ось посилання на оригінал.

Facebook автора

Коментарі — 33
zmey-15 _ 30.04.2018 23:02
IP: 188.163.33.---
СРСР, починаючи з тих же 20-х років минулого століття, по суті реанімував "рейхсвер"!
Конечно, немцы на каких то договоренностях с СССР продали и разместили технологии для развития ВПК, сделали полигоны на территории СССР, так как Версаль запрещал внутри страны заниматься этим, но это были коммерческие связи и развитие технологическое.
Сергей Папков _ 30.04.2018 18:37
IP: 35.195.163.---
Иван Бек:
zmey-15:

Не совсем так: с немецкой военной разведкой начал сотрудничать с 1922 Коновалец, получил от них литовский паспорт и толику денежек. Так что Бандера и Ко пришли уже на готовенькое: вся верхушка ОУН вдохновенно стучала на абвер.
А СРСР, починаючи з тих же 20-х років минулого століття, по суті реанімував "рейхсвер"! В умовах версальських обмежень німецькі пілоти і танкісти навчалися і тренувалися в радянських військових вишах і на радянській території. Гудеріан опановував мистецтво "бліцгригу" в радянській академії. Вже після початку другої світової війни радянські криголами проводили гітлерівські рейдери в Тихий океан "Північним морським шляхом", а гітлерівські підводні човни вирушали на полювання за англійським флотом з північних радянських портів. НКВС обмінювалося досвідом з гімлерівським РСХА.
Сергей Папков _ 30.04.2018 18:26
IP: 35.195.163.---
Вся світова історія це переважно ісорія війн, тобто запеклого і нещадного протистояння між ворогами. Тому герої для одних завжди виявляються запеклими злочинцями для інших, така історична парадигма. Вашингтон був для англійців злочинцем, а Лінкольн був ворогом для південних штатів. Наполеон І похований у паризькому пантеоні, як один з найвеличніших мужів Франції, хоча на початку 19-го сторіччя для більшості європейських монархів (включно з російським) він був "жахливим чудовиськом" і "мронстром". То чому ці 57 панів відмовляють українцям в тому праві, яке визнається для всіх інших націй світу?
Сергей Папков _ 30.04.2018 18:22
IP: 35.195.100.---
Абсолютно згодени з тезою автора: "Нації, які дозволяють будь-кому вирішувати за себе, хто герої, а хто негідники у власній історії, довго не існують. Історія – це пам'ять, традиція, система цінностей, підказка для будь-якого народу. Народ без пам'яті – людина з абсолютною амнезією. Історія – дороговказ майбутнього, а не сухий підручник"
Якщо зануритися в теоретичну історію більш глибоко, то вся світову історію не можна пофарбувати лише в чорно-білі кольори, бо насправді існує ледб не безліч кольорів і відтінків. Жодна і сторична постать не може вважатися ані абсолютним генієм, ані абсолютним злочинцем, вирваними з історичного контексту. Вся світова історія це переважно ісорія війн, тобто запеклого і нещадного протистояння між ворогами. Тому герої для одних завжди виявляються запеклими злочинцями для інших, так історична парадигма.
Иван Бек _ 30.04.2018 17:00
IP: 37.229.133.---
zmey-15:

Не совсем так: с немецкой военной разведкой начал сотрудничать с 1922 Коновалец, получил от них литовский паспорт и толику денежек. Так что Бандера и Ко пришли уже на готовенькое: вся верхушка ОУН вдохновенно стучала на абвер.
Иван Бек _ 30.04.2018 16:58
IP: 37.229.133.---
Донос?! Андрюше не понравилось, что за океаном его назвали нацистом, хотя он этого никогда не скрывал... Где же донос?
zmey-15 _ 30.04.2018 08:06
IP: 188.163.33.---
spitfire:
Субхас Чандра Бос...один из лидеров Индийского движения за независимость, почитаемый в настоящее время наравне с Дж. Неру и М. Ганди. Для борьбы с английскими колонизаторами пошёл на сотрудничество с немецкими нацистами,

Уважаемый, этот индийский деятель пошел на сотрудничество с нацистами, а наши Бендеровцы пришли УБИВАТЬ украинцев вместе с нацистами. Разница огромная. При том Гитлер не скрывал еще до " драх на Остен" что собирается на украинских землях сделать жизненное пространство для немцев, ресурсную базу для немецкой промышленности, а украинцев половину утилизировать, а остальным- три класса образования и адский труд на благо рейха. Бандера и кампания, с молодости седели на крючке нацистской разведки, а им, нацистам, дешевле было платить верхушке ОУН, что бы они вложили массе украинцев в голову идею про независимость, и те начали на территории будущего противника (Польши, а потом Совка) борьбу. Тем самым ослабляя будущих противников.
spitfire _ 30.04.2018 02:14
IP: 35.195.203.---
Субхас Чандра Бос...один из лидеров Индийского движения за независимость, почитаемый в настоящее время наравне с Дж. Неру и М. Ганди. Для борьбы с английскими колонизаторами пошёл на сотрудничество с немецкими нацистами, а затем с японцами...С началом Второй мировой войны искал контактов сначала с СССР, а позже с нацистами, желая привлечь их помощь в получении независимости Индии. Посещал Германию, где принял участие в создании Легиона СС "Свободная Индия". Также налаживал контакты с властями Японской империи в совместной борьбе против Великобритании. 29 мая 1942 года встретился с Гитлером.
В 1992 его имя было официально занесено в пантеон героев Индии, он был посмертно награждён высшей наградой Индии – орденом "Бхарат Ратна". В нескольких городах Индии Субхасу Босу были сооружены памятники, история его жизни нашла отражение в нескольких книгах и фильмах. Международный аэропорт в Калькутте и одна из станций Калькуттского метрополитена носят его имя.
Igor Filin _ 29.04.2018 22:56
IP: 35.205.113.---
Александр 1:
Маковецкий Андрей:
Высветились примерно те же фото, что и при введении "Азов нацизм фото".
Зі 100 світлин за пошуком "Азов патріотизм фото" лише одна спільна. Причому, це спільне фото хлопця зі свастикою надано якимось анонімним виданням під назвою "Страйк".
Взагалі більшість фото за пошуком "Азов нацизм фото" з російських пропаган.донських джерел, які розраховують саме на ватників (ватник – це ж ваша самоідентифікація?).
Хочу зауважити, що націоналізм – це абсолютно нормальна ідеологія, притаманна всім націям. Дорослі люди, особливо ерудити, повинні розрізняти фашизм, нацизм і націоналізм.
Партия фюрера мала назву Націонал – Соціалістична Німецька Робітнича Партія. Нема там ніякої "Нациська"
Александр 1 _ 29.04.2018 20:07
IP: 188.163.12.---
Маковецкий Андрей:
Высветились примерно те же фото, что и при введении "Азов нацизм фото".
Зі 100 світлин за пошуком "Азов патріотизм фото" лише одна спільна. Причому, це спільне фото хлопця зі свастикою надано якимось анонімним виданням під назвою "Страйк".
Взагалі більшість фото за пошуком "Азов нацизм фото" з російських пропаган.донських джерел, які розраховують саме на ватників (ватник – це ж ваша самоідентифікація?).
Хочу зауважити, що націоналізм – це абсолютно нормальна ідеологія, притаманна всім націям. Дорослі люди, особливо ерудити, повинні розрізняти фашизм, нацизм і націоналізм.
Александр 1 _ 29.04.2018 17:49
IP: 188.163.12.---
Маковецкий Андрей:
Вводим в поисковик "Азов нацизм фото" и любуемся как выглядят "Національні Герої України" в версии А. Билецкого.
Вводимо в пошуковик "Азов патріотизм фото" і любуємось, як виглядять національні герої України.
stork _ 29.04.2018 17:00
IP: 35.202.227.---
Van Ivan:
Андрей. Вы сегодня праздновали во Львове годовщину создания СС "Галичина", скандували гасла "СС "Галичина" – дивізія героїв" "Стережись чужинець, тут господар українець", "Шухевич, Бандера – герої України", "Україна понад усе".
Можете все таки яснее высказать Вашу точку зрения на фашизм, нацизм, СС. колобарантов? А то в Вашем тексте как бы нет отрицания, что Вы не неонацист, все сказано размыто, общими фразами про героев, историю.
Ваші мізки неспроможні прийняти, що Дивізія СС Галичина означає – Дивізія січових стрільців Галичина.Жодного відношення до гітлерівського СС.
Yaroslav Sen _ 29.04.2018 16:23
IP: 35.190.192.---
Не буду перераховувати тут жополизів РОШЕНУ, жополизів Путіна і іншоі наволочі. Зрозуміють кого це стосується. Ви напевно сиділи на диванах і іли попкорн коли молоді націоналісти вмирали на Майдані. Ваші діти напевно відкуплені через продажні воєнкоми від Арміі. І якби не ДОБРОВОЛЬЦІ і такі полки як АЗОВ напевно якути на танках давно булиби в Києві. А то що декілька десятків сенаторів які отримують гроші в російских посольствах і хочуть Украіні вказати які у нас героі на цих продажних...Путіна не потрібно звертати увагу. СЛАВА УКРАІНІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Luda Blajei _ 29.04.2018 14:31
IP: 35.226.148.---
Jack Spektor:
Andrey Kuznetsov:
Просто дивно скільки московитів тут проводить свій час, а це ж українська газета. Ну не можуть вони спокійно жити своїм життям: піднімати економіку, відвойовувати демократію. Ні їх цікавить більше те, що діється в хаті сусіда. Вони за старою звичкою і далі хочуть нав'язувати нам свої думки, наповнені зверхністю і зневагою до українців. Сусідоньки,"беріть шинель" і по домам, займатися своїми "героями ". А герої у вас знаменні: Сталіна, який знищив 100 мл мирного населення по тюрмах і концтаборах і якого почали у вас знову возвеличувати, Путін, який почав кар'єру із Норд Ост, де потруіли газом жінок і дітей (скільки загиблих? 200), а продовжив вже вбивства в більших маштабах в Чечні, Грузії, Україні і Сіріі
Luda Blajei _ 29.04.2018 14:28
IP: 35.193.3.---
Просто дивно скільки московитів тут проводить свій час, а це ж українська газета. Ну не можуть вони спокійно жити своїм життям: піднімати економіку, відвойовувати демократію. Ні їх цікавить більше те, що діється в хаті сусіда. Вони за старою звичкою і далі хочуть нав'язувати нам свої думки, наповнені зверхністю і зневагою до українців. Сусідоньки,"беріть шинель" і по домам, займатися своїми "героями ". А герої у вас знаменні: Сталіна, який знищив 100 мл мирного населення по тюрмах і концтаборах і якого почали у вас знову возвеличувати, Путін, який почав кар'єру із Норд Ост, де потруіли газом жінок і дітей (скільки загиблих? 200), а продовжив вже вбивства в більших маштабах в Чечні, Грузії, Україні і Сіріі
Jack Spektor _ 29.04.2018 12:54
IP: 35.194.141.---
Как обьяснить праздник СС Галичина во Львове? Бог с Шухевичем и Бандерой – эти фигуры противоречивые. Но СС Галичина? Или националисты в футболках Нахтигаль? Это ОК? Нет, это не ок. И поэтому понятно недовольство американцев в конгрессе.
Іван Денис _ 29.04.2018 10:36
IP: 46.118.138.---
Найнижчий рівень антисемітизму і найнижчий рівень життя. Є кореляція?
Сергій Летягін _ 29.04.2018 10:14
IP: 46.185.114.---
Не надо смешивать борцов за свободу Украины и личную гвардию товарища Авакова, почему то осевшую в Киеве!
Anatolii Borodaiev _ 29.04.2018 09:02
IP: 62.205.136.---
Van Ivan:
Не нашел заявлений Кремля, в которых предлагалось бы "управлять историей". Поиск этого термина в интернете показывает, что его употребила Ирина Лагунина – руководитель специальных проектов Русской службы Радио Свобода. То, что она не взяла термин в кавычки, дает основание предполагать, что не "Кремль" является автором этого термина. В Ново-Огарево рассматривались вопросы преподавания истории, а не управления историей. Но Лагунина, как-бы, обвиняет Кремль в управлении историей. Это обвинение. Потому я и обратил внимание на открытое и недвусмысленное предложение Белецкого именно управлять историей. Вопрос остается открытым: кто автор цитаты? И действительно ли Белецкий предлагает управлять историей, или это, все-таки, ошибка цитирования.
Ведь в этом случае он призывает к тому, в чем демократический запад обвиняет "Кремль".
Andrey Kuznetsov _ 29.04.2018 05:03
IP: 37.115.96.---
Van Ivan:
Андрей. Вы сегодня праздновали во Львове годовщину создания СС "Галичина", скандували гасла "СС "Галичина" – дивізія героїв" "Стережись чужинець, тут господар українець", "Шухевич, Бандера – герої України", "Україна понад усе".
Можете все таки яснее высказать Вашу точку зрения на фашизм, нацизм, СС. колобарантов? А то в Вашем тексте как бы нет отрицания, что Вы не неонацист, все сказано размыто, общими фразами про героев, историю.
Азов – как структура Нац гвардии – не принимал в этом шествии участия.
Принимали участие во Львове отдельные представители – кто до сих пор называют себя – добровольческим отрядом Азов
koine _ 28.04.2018 22:58
IP: 35.195.195.---
Якби не ці сенатори, то Андрій Білецький був би і надалі звичайним маргіналом, а не народним депутатом, засновником полку Азова і так далі, тому не потрібно кусати руку котра тебе годує... П.С. Чи були націоналісти такі як Бандера та Шухевич антисемітами? В той час не існувало націоналізму, на лише українського, без антисемітизму, тому і маємо Гітлера, Мусоліні. Чи може погляди сучасних націоналістів не антисемітські?
Віталій Цибуляк _ 28.04.2018 22:53
IP: 195.200.245.---
З тією дурацькою руною ти можеш бути хоч ягнятком-пацифістом, тебе всерівно сприйматимуть як нациста. Чому символіка важлива.
Віталій Цибуляк _ 28.04.2018 22:47
IP: 195.200.245.---
Текст школяра, чесне слово.
Anatolii Borodaiev _ 28.04.2018 21:15
IP: 62.205.136.---
Van Ivan:
Уточнюю. Можна вивчати історію, можна її трактувати по-своєму. Але висловлювання "управляти історією" або багато говорить про автора, або занурює нас в фантастичні мрії про "машину часу". Те ж хто автор?
Fry _ 28.04.2018 20:53
IP: 35.187.28.---
Це звернення, очевидно, не з'явилося просто так, а лише завдяки активній роботі з конгресменами російських агентів впливу в США, тому я б не обурювався особливо з приводу "американського втручання". Насправді, це є ще одним із проявів гібридної війні Московщини проти України, якому, на жаль, українська влада взагалі та дипломатія зокрема не здатні протидіяти на належному рівні. Обурення в українській пресі також не дуже допоможуть. Більшість із тих, хто підписав це звернення, було введено в оману спритними московськими пропагандистами, тому корисно було надіслати кожному з них особисто інформацію про справжні історичні факти. Це є безпосереднім обов'язком посольства України в США та МЗС, а шановні депутати ВР включно з автором повинні нагадати їм про це.
Корупція1205 Уряд реформ357 Aтака Путіна1145 Україна та Європа982 Річниця Майдану74
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter