Андрій Білецький Лідер партії «Національний Корпус», засновник полку Азов, народний депутат України (VIII скликання)

Оголошую мобілізацію!

08 жовтня 2019, 12:38

Влада відмовилася від планів розпочати розведення військ 7 жовтня. Дякую всім ветеранам, які стали на захист Золотого! Це – наша маленька перемога.

Але ця перемога є тимчасовою. 9 жовтня о 12:00 Зеленський знов спробує почати розведення.

Я оголошую мобілізацію. Я прошу кожного ветерана, кожного українця, який має можливість, їхати у Золоте.

Треба протестувати, треба показати свою позицію. Ми зобов'язані не допустити здачі української землі. Коли на акцію вийде кілька тисяч людей – тоді Зеленський не наважиться вивести війська з Золотого.

Якщо ми виграємо 9-те, то ми виграємо битву!

9-го жовтня о 12:00 збираємось у Золотому.

Гаряча лінія Штабу: +380 95 002 31 28

Харків: +380 99 122 1215

Северодонецьк: +380 66 095 52 54

powered by lun.ua
Коментарі — 40
Влад Дорошенко _ 12.10.2019 12:58
IP: 35.235.227.---
А як пан Білецький відноситься до національних інновацій?
Наприклад, з преси читаємо про інновації інших країн: "В отчётном докладе Си Цзиньпина на XIX съезде КПК (октябрь 2017 г.) была выдвинута идея "создания ускоренными темпами инновационного государства". Особо подчёркивалось место и роль инноваций в качестве главной движущей силы, чтобы прорывы в научно-технической сфере направляли всесторонние инновации. Всё более важным фактором успехов экономической реформы и построения общества "малого благоденствия" (сяокан) становится развитие науки и техники".
А також 11 жовтня читаємо, що Україна знизилася у рейтингу конкурентоспроможності країн світу. Може, варто мобілізуватись до інновацій, бо Україна вдвічі нижчі показники, ніж у Росії? Різниця між нами в 42 місця, як же ми не те що їх переможемо, а хоч трохи зрівняємося? Чи ще з совєцькою зброєю будемо вести вічну окопну війну? Це ж треба дітям в школі говорити, що ви виростите, підете на війну, вірогідно, і онуків своїх пошлете?
Максим Максименко _ 11.10.2019 13:09
IP: 35.235.226.---
Ещё один носик😁😁😁
Лимон Незнаевич Швыдкый _ 09.10.2019 16:57
IP: 35.235.226.---
Никаких уступок агрессору. Нужно олигархов убивать,они злейшие внутренние враги,которые на крови заработали миллиарды.А потом усиливать армию и освободить нашу землю
Log Log _ 09.10.2019 13:17
IP: 35.235.226.---
iip:
Popov Yurqen:
Бандити – та сволота, що стріляє в українську армію, катує людей "на підвалі", прислуговує кацапським мародерам і знущається з отих самих "жителів, коториє там живуть". Які вони, вибачте, "ополчєніє" – на мокшанських грошах, з мокшанською зброєю – бандити і терористи і нічого більше. Чи будете тут втирати що Ви щирий борець за свободу Донбасу? Не треба...))))))))
Не вступайте у діалог з Воронезьким ідіотом.
Розумово відстале не знає рідної російської, жодної книги в житті не прочитало,
а намагається загримуватися під українця.
Його раз за разом банять, а воно міняє ніки, і знову лізе.
Саме смішне було коли воно намагалось "писати" українською.
Читаю пост під якимсь ніком, а там: "Севастополь юридично український, а фактично – росіянин."
Різануло, що не "російський", а потім дійшло – ідіот перекладачем переклав фразу:
"Севастополь юридически украинский, а фактически – русский".
Зрозумів, що це він.
iip _ 09.10.2019 11:38
IP: 35.235.226.---
І на кінець. Усі путінські тролі в один голос повторюють те, що путін їм наказав. А саме: українцям намагаються вбити у голову путінську формулу – або Україна згодиться на усі путінські забаганки, або війна буде вічно. Читайте усі "гуманні" коменти – усі "радєтєлі за мир", як один, повторюють "Ви що, хочете щоб війна тривала вічно?". То ж і є путінська "одноходовочка" – аби Україна склала лапки і, як вже не раз було в історії, київські керманичі наввипередки бігали до Мокши за фірманом. Мокша, вустами своїх тролів, відкритим текстом каже – не буде вам миру, поки не упокоритеся... Та не ті вже часи настали. І Україна вже не та пострадянська амеба, і Мокша вже більше дується ніж може... А "слуги" – то таке, тимчасове...
iip _ 09.10.2019 10:14
IP: 35.235.227.---
Звинувачувати українських патріотів у порушенні законів та погрожувати кримінальною відповідальністю може тільки путінська консерва або безпросвітний дурень. За якими законами України на Донбасі існує ото "ополчєніе"? За гроші Росії, з російською зброєю, під керівництвом російського командування, за участі тисяч російських військовослужбовців на Донбасі існує бандитсько-терористичне угрупування, яке ніякого стосунку до прагнень людей Донбасу немає. Півтора мільйони біженців, десять тисяч смертей, поневіряння мільйонів, що там залишилися – це злочин проти людяності, прощення якому немає і строків давності теж. Якщо керівництво країни плекає свідомі чи несвідомі плани якось із терористами "договориться посередине" – то є дурня, що, як мінімум, межує із державною зрадою. Ніколи і ніхто у світі не повинен погоджуватися на легалізацію злочину пост-фактум. Нічого доброго з того не вийде – нехай усі вивчають історію, а не пишаються своєю "недосвідченістю" (тобто дурістю).
iip _ 09.10.2019 09:30
IP: 35.235.226.---
Popov Yurqen:
Бандити – та сволота, що стріляє в українську армію, катує людей "на підвалі", прислуговує кацапським мародерам і знущається з отих самих "жителів, коториє там живуть". Які вони, вибачте, "ополчєніє" – на мокшанських грошах, з мокшанською зброєю – бандити і терористи і нічого більше. А таких, як Ви я називаю фсб-єшними путінськими прихвостнями – і це ще так – лагідно)))))))) Чи будете тут втирати що Ви щирий борець за свободу Донбасу? Не треба...))))))))
Анатолий Герасименко _ 09.10.2019 09:22
IP: 35.235.226.---
iip:
Анатолий Герасименко:

Відповідь пану Анатолію і усім іншим "служакам" закладена у Конституцію України:

Стаття 60. Ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази.
За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність.

Як каже пан Герасименко – Закон є Закон, а Конституція це Основний Закон.
Тоді уважно читайте Конституцію: "На території України забороняється створення і функціонування будь-яких збройних формувань, не передбачених законом."
Без коментарів...
iip _ 09.10.2019 07:22
IP: 35.235.227.---
До речі, тут же на УП є матеріал: "Піти чи залишитись. Чого очікувати від розведення військ на Донбасі". Агітаторам "за розведення" варто почитати. Бандити не виконують домовленості, перевдяглися у цивільне і все. Кидати людей напризволяще на "чесне слово" тої сволоти? Добрий же наказ дає наш "головнокомандуючий"?
Хто буде відповідати, коли бандюги заскочать у сіру зону і знищать людей? Отой, вибачте, "верховний головнокомандуючий"? Чи може оті фсб-ешні путінські прихвостні, що обсіли ці коменти?
Igor Ovcharenko _ 08.10.2019 23:36
IP: 35.235.226.---
Анатолий Герасименко:
Якщо якісь озброєні люди не хочуть виконувати накази Верховного Головнокомандувача, а хочуть самостійно воювати – то це взагалі то, речі кримінальні. І легковажно ставитися до цього не варто. Закон є закон. І його треба виконувати, подобається це Білецькому, чи ні... Він же, особисто, також завжди виступає за правову державу, а не за махновщину. Чи не так? То ж не варто деяким маргіналам перебільшувати свою особисту роль в історії країни.
Ти дійсно – маргінал ФСБ
Igor Ovcharenko _ 08.10.2019 23:29
IP: 35.235.227.---
Віктор Совщак:
Зверніть увагу на таке Є ЗСУ Є влада Є ВР Є Уряд Є міжнародна співпраця А що пропонує Білецький? Геть ЗСУ Геть владу Уряд і начхати на всіх Це непокора Були в історії України ті що не корилися але зараз інша історія А що далі якщо слухати Білецького? Війна А чи хоче більшість громадян війни? Ні ТОді для кого старається Білецький? Ось тут повинно бути СБУ
Как сам признался на страничке в фейсбуке, он похож на человека – из ФСБ
Сергей Папков _ 08.10.2019 23:19
IP: 35.235.226.---
Це повний ідіотизм, коли миром вважається припинення стрільби (нехай навіть і на тиждень) на якійсь окремій невеличкій ділянці. Це вам що Афганістан з купою незалежних польових командирів, з кожним з яких можна домовлятися окремо?
Навіть під час 2-ї світової війни не стріляли без зупинки від Баренцевого до Чорного моря по 24 години на добу і 30 днів в місяць (і боєприпасів стільки не було, і ще існували тактичні міркування, коли якщо ніхто не збирається наступати, то й особливо не стріляють).
Війна на Донбасі йде з одним супротивником і вздовж всієї лінії фронту. В цілому! Тож бойові дії можуть або повністю припинитися зразу всюди, або не можна вважати, що вони припинилися
Сергей Папков _ 08.10.2019 22:56
IP: 35.235.226.---
Колись був такий литовський фільм "Ціну смерті спитай у мертвих". Перефразовуючи, приймати рішення про припинення збройного опору можуть лише ті, хто цей опір чинили зі зброєю в руках (або, принаймні, рідні тих, хто в цій боротьбі загинув).
Нехай Зеленський спочатку обере, хто з його рідних чи друзів має поїхати на фронті і там загинути (може він це зробити й особисто сам), а тоді можливо отримає моральне право приймати рішення про капітуляцію країни
Сергей Папков _ 08.10.2019 22:50
IP: 35.235.226.---
Це ніяке не розведення, це самий справжній відступ (причому безглуздий з тактичних міркувань і не викликаний ніякими нагальними причинами)! Теоретично розведення могло б бути лише по російсько-українському кордону!
Сергей Папков _ 08.10.2019 22:44
IP: 35.235.227.---
Анатолий Герасименко:
Якщо якісь озброєні люди не хочуть виконувати накази Верховного Головнокомандувача, а хочуть самостійно воювати – то це взагалі то, речі кримінальні. І легковажно ставитися до цього не варто. Закон є закон. І його треба виконувати, подобається це Білецькому, чи ні... Він же, особисто, також завжди виступає за правову державу, а не за махновщину. Чи не так? То ж не варто деяким маргіналам перебільшувати свою особисту роль в історії країни.
Ті, хто вигадував і приймав закони не могли передбачити, що так званий "верховний головнокомандувач" може виявитися державним зрадником!
І ще: давно відомо, щоб вміти гарно та ефективно командувати, людина спочатку має досить тривалий час вчитися виконувати чужі накази; тож який із Зеленського "командир", якщо він ніколи в силових структурах не служив (він навіть ніколи не працював в якійсь вертикально керованій структурі.
iip _ 08.10.2019 21:43
IP: 35.235.226.---
Анатолий Герасименко:

Відповідь пану Анатолію і усім іншим "служакам" закладена у Конституцію України:

Стаття 60. Ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази.
За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність.

Як каже пан Герасименко – Закон є Закон, а Конституція це Основний Закон.
Анатолий Герасименко _ 08.10.2019 21:26
IP: 35.235.226.---
Якщо якісь озброєні люди не хочуть виконувати накази Верховного Головнокомандувача, а хочуть самостійно воювати – то це взагалі то, речі кримінальні. І легковажно ставитися до цього не варто. Закон є закон. І його треба виконувати, подобається це Білецькому, чи ні... Він же, особисто, також завжди виступає за правову державу, а не за махновщину. Чи не так? То ж не варто деяким маргіналам перебільшувати свою особисту роль в історії країни.
Александр Ковалев _ 08.10.2019 20:37
IP: 35.235.227.---
Якщо комусь не подобаються мінські угоди, треба вимагати їх розривання, а не критикувати Президента за то що він їх виконую (на відміну ві Порошенка який 5 років всіх "кидав") робить те що пообіцяв Нормандські четвірці і Трампу
Віктор Совщак _ 08.10.2019 18:50
IP: 35.235.226.---
Зверніть увагу на таке Є ЗСУ Є влада Є ВР Є Уряд Є міжнародна співпраця А що пропонує Білецький? Геть ЗСУ Геть владу Уряд і начхати на всіх Це непокора Були в історії України ті що не корилися але зараз інша історія А що далі якщо слухати Білецького? Війна А чи хоче більшість громадян війни? Ні ТОді для кого старається Білецький? Ось тут повинно бути СБУ
Evgeniy Zaytsev _ 08.10.2019 18:14
IP: 35.235.227.---
Патриот2004:
діти? серйозно???? от уяви, що з ними буде якщо війська все таки розведуть...то хто з нас садист і хто ідіот?
Олександр Плотніков _ 08.10.2019 17:35
IP: 35.235.227.---
Myro Huk:
так всі ж вже там, а ось де великий патріот та націоналість Порошенко, ось це питання, він же наче проти капітуляції, чи він тільки в мирному Києві може виступати на мітингах?
Myro Huk _ 08.10.2019 17:10
IP: 35.235.226.---
Так заведіть туди "Національні дружини". Чи ті можуть тільки по мітингах за Порошенком бігати?
Mykola Bratiichuk _ 08.10.2019 16:24
IP: 35.235.226.---
Alex Vigorskiy:

А Ви який вихід пропонуєте? Виконати Путінські хотілки? Капітулювати?
Alex Vigorskiy _ 08.10.2019 16:12
IP: 35.235.227.---
А що далі? Андрій, ви займеет позиції, які ви вважаєте не можна здавати. Зірвеет пеермовини і що? Війна атк і буде нескінчено тягнутися? Ви ж прекрасно розумієте, що перемогу над РФ можливо тільки випадково, і цей випадок можна чекати століттями. Хай так і лишається? От який вихід? Про примусиит Рф і Путіна не пишіть бо це смішно звучить. Всі розуміють це як вдімовку а не як вирішення.
Сорохтін Олександр _ 08.10.2019 15:54
IP: 35.235.227.---
Молодець. Це Вам не з лото в кожному будинку боротись. Чи навпаки, за?
Корупція1412 Aтака Путіна1279 Зеленський61 Свобода слова578 Україна та Європа1121
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter