Андрій Білецький Лідер партії «Національний Корпус», засновник полку Азов, народний депутат України (VIII скликання)

Стрілянина по ветеранах та волонтерах на блок-посту: що відбулося насправді (ВІДЕО)

09 жовтня 2019, 15:20

Сьогодні на блок-посту у Кремінній сталися сутички та стрілянина з ветеранами та волонтерами. Колона саме їхала на акцію в місто Золоте.За інсайдерською інформацією зірвати сьогоднішню акцію в Золотому, куди їхали ветерани та волонтери, намагався ніхто інший, як Юрій Погуляйко – перший заступник губернатора-сепаратиста Луганської області. Місцеві жителі знають його як, людину, яка займається незаконною вирубкою лісів. Він написав заяву до штабу ООС, поліції та СБУ з вимогою розібратися з так званими незаконними бандформуваннями. Таке уявлення він має про ветеранів. Саме його замовлення виконують сьогодні на блок-постах змішані групи поліцейських та співробітників СБУ.Я думаю, що влада такими силовими діями досягне абсолютно дзеркального результату. Сюди замість сотень активість з'їдуться тисячі, аби протестувати проти відведення військ. Їхні дії показують, що вони бояться і тому роблять паскудні вчинки, а це означає, що ми все правильно робимо.

Будемо тиснути до кінця. Нікуди з Золотого ми не подінемося. Це українське місто і таким воно залишиться.

powered by lun.ua
Коментарі — 27
Grenader45 _ 09.10.2019 15:45
IP: 35.235.227.---
"Стрілянина по ветеранам та волонтерам на блок-посту"
...впритул і не влучили? Чи акуратніше до слів і змісту? А то скоро виявиться, що усі ЗСУ – зрадники, один Білецький красавчік.
Піар він такий піар...
Віктор Совщак _ 09.10.2019 15:40
IP: 35.235.227.---
Мене в черговий раз інтересує Чому це формування протидіє законній владі Хто за цим стоїть Чому не скажуть як є Нац корпус зриває можливо мирний план Тобто не будуть гинуть люди А Нацкорпус получається хоче гибелі людей Знову ж Для чого Кому це вигідно Де СБУ Де офіційне повідомолення про розслідування факту протидії силовим структурам Нагадаю На майдані теж хтось кидам камінням у силловиків – показували по телевізору як це було А потім що Смерть
Зеленський63 Aтака Путіна1280 Корупція1418 Україна та Європа1122 Свобода слова578
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter