Андрій Білецький Лідер партії «Національний Корпус», засновник полку Азов.

Що сталося на трасі Київ-Харків?

28 серпня 2020, 01:25Вчора ввечорі невідомі патріоти перетнулися на трасі Київ-Харків з тітушнею Іллі Киви, і трохи посварилися. Нічого серйозного, як ми вже знаємо, там не сталося. Декілька Кивиних "орлів" із синцями потрапили в лікарню. Але між тим, причиною такої ситуації, на мою думку, що це в першу чергу – це реакція на бездіяльність українських спецслужб і МВС.

Люди із загостреним почуттям справедливості, учасники подій 2014 року, дуже добре пам'ятають подібні проросійські загони. Ми пам'ятаємо "казачків" з нагайками в Криму, всі ці "Донбаські Русі". Пам'ятаємо Харківський "Оплот", який починав, як спортивний клуб, продовжив – як убивці і кати людей на Майдані, а згодом – як окремий танковий батальйон так званої "ДНР". Ми не забудемо, яку роль подібні загони зіграли у захопленні Луганська, Донецька, Криму. Ми знаємо, чим вони небезпечні. І тому, безумовно, величезне хвилювання великої кількості патріотично налаштованих людей, ветеранів викликає абсолютна бездіяльність тих державних структур, які мають із цим боротися. Просто зараз у різних куточка України: Києві, Кривому Розі, Дніпрі, Харкові, створюються воєнізовані, парамілітарні проросійські загони, очолювані дегенератом Іллею Кивою.

Кажуть, це відбувається за гроші Медведчука. Так от – немає ніяких грошей Медведчука! Є гроші Російської Федерації, які він тут розповсюджує каналами впливу – через медіа, силовиків і т. д. І це надзвичайно хвилює нас – патріотів України.

Кажуть, що затримали чотирнадцять хлопців. Наскільки мені відомо, ці люди не мають жодного стосунку до ситуації. А якщо й мають, то я сподіваюся, що Служба Безпеки та Генеральна Прокуратура України матимуть волю, совість і характер – нагородять хлопців медалями за боротьбу із сепаратизмом.

Пам'ятаймо, що якщо не зупиняти Медведчуківські банди сьогодні, то завтра ми ризикуємо отримати "ЛДНРи" в Києві, Харкові, Одесі, Полтаві та Черкасах.

Слава Україні!

powered by lun.ua
Коментарі — 30
Mike_Kharkov _ 01.09.2020 09:29
IP: 134.249.228.---
Grenader45:
...не думаю, що дійде прямо до громадянської війни.
Она уже 7 или более лет идет (как только выделились "синие" и "оранжевые", потом "патриоты" и "сепаратисты"), просто методы ее ведения изменились, а результаты будут соответствовать классической. Недовольство существующим может выражаться в конструктивной форме, но для этого нужно уметь думать, а может "взлетать" над ситуацией и там налипать на центры "кристаллизации" (как правило деньги), и это наиболее массовый вариант. Ничего общего с исправлением реального положения эти центры не имеют, они искусственные и управляются с целью влияния на ситуацию в целях спонсоров. И работают они по законам психологии, сценариям отработанным еще на "Белых братствах", сами же люди не в силах вырваться из этих капсул.
Это можно назвать пробирочной гражданской войной, когда изъяны психологии, менталитета эксплуатируются как главное оружие, идет саморазрушение.
Nataliya Lingenfelder _ 31.08.2020 13:10
IP: 87.185.207.---
Zgodna z A.Bilec'kim.
Evg Prol _ 30.08.2020 17:26
IP: 193.110.76.---
Влад Дорошенко:
Медведчуківщину відродив Порошенко,
Реанімував Медведчука як політичний напрям і медіа силу для дезорієнтації населення.
Навіщо?
Сам при цьому збагатився на долі від Медведчукового імпорту з Росії.
Підняв псевдопугало, з яким заявив себе першим борцем.
Хочеш показати, як ти сміливо б'єшся з тінню? – зроби тінь по-більше.
Обидва б'ються за народ, точніше – за владу, а країна просідає. Щоб легше потрапити до рук сусіднього обнуленного імператора.
О, зебот. Цікава у тебе логіка. Порошенко відродив Медведчука (а до цього він мертвий був чи що?). Зекоманда хоче посадити Порошенка. Зекоманда і Медведчук приятелюють. Друг мого друга – мій ворог?
Evg Prol _ 30.08.2020 17:23
IP: 193.110.76.---
Влад Дорошенко:
О, зебот. Цікава у тебе лоніка. Порогенко відррдив Медведчука (а до цього він мертвий був чи що?). Зекоманда хоче посадити Порошенка. Зекоманда і Медведчук приятелюють. Друг мого друга – мій ворог?
Елена Величко _ 30.08.2020 12:27
IP: 185.36.57.---
Вибачаюсь перед Автором, що не по темі.
Щодо КС, – Рішення та зміст існування цього органу, – це захист прав громадян, що прописані в Конституції. Одна людина, що була професіоналом, навчила мене, що ОСНОВА кожного законодавства – КОНСТИТУЦІЯ.
Якщо порушені букви закони – то одне, але якщо приймаються протилежні Рішення...: пам'ятаю Рішення КС, де йшлося, що ЗНИЖЕННЯ соціальних стандартів, коли нема грошей у Бюджеті, можливий, але до певної межі...Й тут приймається протилежне...
Пам'яті людини, що була професіоналом своєї справи, хочу повторити –
КОНСТИТУЦІЯ – Основний закон, й завдання Конституції – захист прав ГРОМАДЯН, й не тільки буква, а й дух закону, й справедливі Рішення повинні бути, для цього Суд.
Елена Величко _ 30.08.2020 11:57
IP: 185.36.57.---
Тут є потворні коментарі, які продовжують "вішати" усілякі ярлики, бо самі темні болотні тролі, що
нічого не читають та не знають, особливо правди. Захищають потворне болото, що тут створене їхніми руками. Особливо такі потвори люблять вішати політичні ярлики та ховаються за не існуючими ніками, тобто – не існують.
Хочу сказати для інших, поважних та гідних людей, щоб вас не водили в оману мантрами ці покручі: "гроші пахнуть" й навіть смердять інколи...- пам'ятайте це.
_ABM_ _ 30.08.2020 09:55
IP: 77.123.28.---
George Alfabeta:
Ну от і понабігло ботів знизу!
Чужі гроші рахувати всілися – путінські повії!
120%!!
+++++
George Alfabeta _ 30.08.2020 08:35
IP: 109.207.192.---
Ну от і понабігло ботів знизу!
Чужі гроші рахувати всілися – путінські повії!
Елена Величко _ 29.08.2020 12:46
IP: 185.36.57.---
Причина усього, що СУСПІЛЬСТВО ВТРАТИЛО ОРІЄНТИРИ ВІРНОГО, – таке суспільство руйнується.
Коли усюди підміна понять та брехня – все...От прояви: забирають гроші у самих незахищених, взагалі не зроблені соціальні гарантії – при цьому "собі" пишуть по 300 тис. грн.-500тис. грн. – мільйонні ЗП, виснажують через ціни та не дають субсидій, тобто, фактично знищують економічно, позики під 5005-700% для людей, – коли необхідно – просто ніде нема грошей, або "допомога" під 300%-500%-700% на рік. ЗП крадуть та не платять роками, ліків нема у лікарнях та швидкі не їздять, або ліки підробні... суди не працюють на громадян, скоро колектори будуть у всіх удома..., землю продають та все інше суспільне майно, – на нас ніхто не зважає та нема захисту... – як жити?на що жити? поліція захистить та суд? – от звідки всі ці обставини, – тому що ГРОМАДЯНИН не звучить гідно...Хоча Майдан НЕ ДАВ розвалити все, але й...
Елена Величко _ 29.08.2020 12:34
IP: 185.36.57.---
"Конституційний суд визнав неконституційним указ про призначення 5 років тому Ситника директором НАБУ. А теорема Піфагора, закони Кірхгофа, правило буравчика безбашенним суддям не заважають, теж могли би скасувати? Краще би вони дружно свій КС визнали неконституційним, але ж по 300 тисяч зарплати щомісяця, тут вони собі не відмовлять. Насправді, цей "суд" давно і неодноразово себе дискредитував: ще коли Кучмі порахував 2 президентські терміни за один, потім коли Януковичу дозволив за ніч, без парламенту, змінити Конституцію... КС давно втратив повагу і довіру людей – він має бути розпущений, а його суддів, які голосували за подібні рішення – я би позбавив суддівських звань і відправив у відставку без пенсії. " Анатолій Гриценко
Елена Величко _ 29.08.2020 12:25
IP: 185.36.57.---
Зважаючи на написане нижче...
РОЗУМІННЯ вірного повинно бути у суспільстві, розуміння спільного та сумісного життя у країні. Саме ЖИТТЯ не налагоджується, а навпаки. Довели до того, що створили потворні структури усюди. З громадянами ніхто не рахується...Знаєте чому збільшили ЗП до 5000 грн.? А тому, що "собі" треба більше, у той час, коли НІЧОГО людям, "їм" треба мати більше-більше...Й тут КС! відмінив ліміт по ЗП...Все, коли у державі вищи чини плюють на громадян, а більшість взагалі НІЧОГО не має, бо нема якісних дій по втіленню економічного захисту громадян та економіку довели...- все...- все саме з цього йде, бо, якщо вище керівництво "не робить державу", а хоче урвати – всі це роблять...Країну ТРЕБА РОБИТИ, ніякий бізнес нічого не зробить, бо та сама установка – РВАТИ СОБІ, – все вже...
Елена Величко _ 29.08.2020 12:16
IP: 185.36.57.---
Віктор Совщак:
" Справедливість у кожного своя..." (с) Тут є зерно правди у тому, що при "тоталітарному" справедливість була у різних "органів", – з деякими ніхто не сперечався, деякі робили свою роботу – злочини розкривали, – злочинності кривавою майже не було. Наразі, з тим, що права простого громадянина незахищені та "нічого не коштують"...кожна структура та більше начХалник роблять що заманеться. Врадієвку пам'ятаєте? Тобто, те, що з'явились "паралельні структури" -то вина влади, що НЕ ЗАЙМАЛАСЬ та й наразі правами громадян, захистом, допустила те, що ВСІ, хто не серед шобли – всі нічого не значать, беззахисні, й більше, навчили людей не робити справу, бо брали невідомо кого та НЕ ПЛАТИЛИ професіоналам за роботу. АГРЕСіЯ породжує агресію. Чи треба було медальки повісити тим, хто у Врадіївці "працював"? Навіть кримінал здивувся, бо обійшли й...Так що ЗАКОН не тільки повинен бути, ЗАКОН ПОВИНЕН захищати БЕЗЗАХИСНОГО. Безправ'я та свавілля -то коли Закон НЕ ТОЙ.
ViHo _ 28.08.2020 16:56
IP: 37.73.209.---
Які "невідомі патріоти"?
Банальна вистава – Ківа сотоваріщі з'явились у студії ЗіК з заздалегідь написаними промовами раніше ніж стався сам інцидент.
Анатолий Герасименко _ 28.08.2020 16:55
IP: 195.191.58.---
Log Log:
Анатолий Герасименко:
Бо, ситуація доволі прогнозована
Кива обіцяв розстрілювати автобуси з сепаратистами – Казанський прокоментував напад на "Патріотів – За життя": "ОПЗЖ найняли гопників і тітушок для бійок і провокацій", – заявив журналіст.

От і вся Ваша "громадянська війна".
Кум Путлера і Ко влаштовують провокації.
Кіаа обіцяв... Казанский коментував... Вт взагплі про що? Провокації і мордобої будут почергово влаштовувати всі, кому це треба. Доки в краіні не будут шануаатись і виконуватись закони,цей безлад буде безкінцевим. Якщо немає закону,то його встановлює вулиця. А коли на кожній вулиці свій закон, то тоді країна не потрібна. Ви хочете, щоб країну розтягли по шматках ті, хто вважають себе " удельными князьками"? Тож не сумнівайтеся, що і Путіну з того перепаде.
Log Log _ 28.08.2020 15:37
IP: 91.196.178.---
Анатолий Герасименко:
Бо, ситуація доволі прогнозована
Кива обіцяв розстрілювати автобуси з сепаратистами – Казанський прокоментував напад на "Патріотів – За життя": "ОПЗЖ найняли гопників і тітушок для бійок і провокацій", – заявив журналіст.

От і вся Ваша "громадянська війна".
Кум Путлера і Ко влаштовують провокації.
Влад Дорошенко _ 28.08.2020 15:36
IP: 94.158.95.---
Медведчуківщину відродив Порошенко,
Реанімував Медведчука як політичний напрям і медіа силу для дезорієнтації населення.
Навіщо?
Сам при цьому збагатився на долі від Медведчукового імпорту з Росії.
Підняв псевдопугало, з яким заявив себе першим борцем.
Хочеш показати, як ти сміливо б'єшся з тінню? – зроби тінь по-більше.
Обидва б'ються за народ, точніше – за владу, а країна просідає. Щоб легше потрапити до рук сусіднього обнуленного імператора.
Grenader45 _ 28.08.2020 15:07
IP: 77.123.93.---
Анатолий Герасименко:
Grenader45:
Схоже,що країна стрімко летить у прірау реальної громадянської вїйни. І усі, насправді, чудово розуміють, кому це вигідно.
...не думаю, що дійде прямо до громадянської війни. Задрібні яйця у записних горлопанів патріотів. Горлати гасла, вряди-годи пройти маршечком, та відбуцкати натовпом якогось невдаху, що потрапив під руку – ото і є їхня стеля. А з іншого боку, реанімовані Порохом риги із привидом Бойком на чолі, та Медведчук з Путіном за спиною – не мають масової ідеологічної електоральної підтримки (вже вперлись у стелю). І при всьому цьому, соплежуї при владі, які ні настукати по рогам тим і другим не можуть, і віддати владу при цьому не мають бажання. Так що мій "прогноз" – будемо ще довго місити це болото, поки воно само-собою не всохне, без кардинальних політичних потрясінь і з перемінним успіхом для різних політсил. Різних за кольором, але близьких по суті (саме тому і не можуть вони одна одну здолати)
Анатолий Герасименко _ 28.08.2020 13:27
IP: 91.124.136.---
Stepan Farion:
Анатолий Герасименко:
Stepan Farion:
Анатолий Герасименко:
Схоже,що країна стрімко летить у прірау реальної громадянської вїйни. І усі, насправді, чудово розуміють, кому це вигідно.

Коли спец.служби не працюють, то що робити з п'ятою колоною (кацапською)????
Я ж і кажу: починати громадянську війну.../QUOTE]
Ви,дуже наівна, або дуже молода людина. Все, про що Ви пишете і є акт громадянського конфлікту. Навіть, нехай, з самих благих патріотичних, чи будя-яких інших почуттів,які можна оправдувати революційною чи патріотичною доцільністтю. За такою схемою можна виправдати і єврейські погроми і будь що. Але суть полягає в тому, що ніхто не буде йти на заклання добровільно. Отже, конфлікт неминучий. А якщо в країні, де немає ні верховенства права, ні загальної керованості почати громадянсткій конфлікт, це дуже скоро призведе до суцільного колапсу і війни усіх проти всіх. І повної втрати державності.
Віктор Совщак _ 28.08.2020 13:21
IP: 188.163.12.---
Я писав і писатиму... З ОПЗЖ треба розираттися -це 5 колона РФ...Націоналізм не є продуктивним – неоднаразово доказано історією... І ще Справедливвість у кожного своя, тому треба щоб діяв Закон... Погано, дуже погано, що СБУ, МВС несвоячосно реагує на прояви як сепаратизму, так і націоналізму... Але якщо кожен стане доводити свою справедливість, то громадянська війна – -зі зброєю в руках, не забариться...Тут вже писали – кому це вигідно...РФ. Нагадаю у них доктрина спасати своїх руськоговорящих...Нічого тоді їм не завадить... Треба набратися терпіння і чекати... Слава Богу потихеньку, але влада все більше і більше себе проявляє у виконанні всіма Закону
Stepan Farion _ 28.08.2020 12:44
IP: 95.46.140.---
Анатолий Герасименко:
Stepan Farion:
Анатолий Герасименко:
Схоже,що країна стрімко летить у прірау реальної громадянської вїйни. І усі, насправді, чудово розуміють, кому це вигідно.

Коли спец.служби не працюють, то що робити з п'ятою колоною (кацапською)????
Я ж і кажу: починати громадянську війну...
Та ні, потрібно касапську колону зруйнувати, розігнати по дірках, заставити с_аться на парашу. І усе це без "громадянської" війни
Stepan Farion _ 28.08.2020 12:37
IP: 95.46.140.---
Володимир Войтко:
Володимир Войтко:
При широкомасштабному наступі Руского Міра вся верхушка країни втече за кордон. У них там будинки і гроші в банках. Вже і вертольоти закупили. Літаки не будуть літати. Розбомблять аеродроми. А вертольоти будуть літати. Через це так спокійно депутати і силові органи спостерігають за розбудовою військових ячейек Руского Міра. А що робити учасникам бойових дій в АТО? А це близько 300000 чоловік. Не у всіх їх є можливість емігрувати. Їх же всіх поубивають ці новітні безлєри і гіркіни.
Погоджуюсь....
Анатолий Герасименко _ 28.08.2020 12:36
IP: 91.124.136.---
Stepan Farion:
Анатолий Герасименко:
Схоже,що країна стрімко летить у прірау реальної громадянської вїйни. І усі, насправді, чудово розуміють, кому це вигідно.

Коли спец.служби не працюють, то що робити з п'ятою колоною (кацапською)????
Я ж і кажу: починати громадянську війну...
Stepan Farion _ 28.08.2020 12:35
IP: 95.46.140.---
Анатолий Герасименко:
Схоже,що країна стрімко летить у прірау реальної громадянської вїйни. І усі, насправді, чудово розуміють, кому це вигідно.

Коли спец.служби не працюють, то що робити з п'ятою колоною (кацапською)????
Анатолий Герасименко _ 28.08.2020 12:17
IP: 91.124.136.---
Log Log:
Анатолий Герасименко:
Grenader45:
Схоже.
"Свій свояка..."
Хам і "істерик" – близнюки-браття.
Я про це писав ще торік. Навіть, не маючи жодних сумнівів щодо розвитку саме такого сценарію. Бо, ситуація доволі прогнозована і нового нічого, в принципі, не відбувається. Якщо дуже кортить взяти владу, а на прямих і чесних виборах шансів на перемогу жодних немає, то тоді залишається діяти чисто по-ленінські: тобто, перетворити війну імперіалістичну в війну громадянську. Чим, власне, і займаються ті, кому на виборах нічого не світить.
Log Log _ 28.08.2020 11:54
IP: 46.133.249.---
Анатолий Герасименко:
Grenader45:
Схоже.
"Свій свояка..."
Хам і "істерик" – близнюки-браття.
Корупція1397 Уряд реформ419 Україна та Європа1116 Зеленський56 Свобода слова576
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter