Денис Богуш Політтехнолог, експерт в сфері стратегічних комунікацій

ЯК ВИГЛЯДАЄ ІМПОТЕНЦІЯ

13 вересня 2017, 02:34

Нещодавно, з колегами, спробували розібратись з правовою ситуацією навколо Саакашвілі і прийшли до шокуючих висновків.

Всі висновки писати не буду, але частину розповім. Ми спробували піти "простым логическим ходом".  

Я не буду говорити про ту погану людину, яка Президенту України підказала скасувати українське громадянство у Михайла Саакашвілі (чи це була його особиста ідея), що поставила в незручне становище всіх гравців у владі і політиці, ще і не тільки в цій країні. Таким чином створила правовий прецедент, в якому немає нормального виходу. Дискредитувала ідею швидкого надання українського громадянства багатьом іноземцям, які працювали на міністерських посадах.

Також я не буду говорити, що Грузія звернулась не тільки до України, а і до Польщі щодо видачи їм пана Саакашвілі, але Польща тихо проігнорувала це, коли він був у них. І в Польщі багато хто перехрестився, коли пан Михайло опинився на території України, навіть таким екстравагантним способом.

Але все цікаве відбулося після цього. І тут постали дуже серйозні питання.

Це власне про імпотенцію влади, в цій ситуаціїї, з далекосяжними наслідками.

1. Дії Саакашвілі і його прихильників на прикордонному пропуску "Щегені" підпадають як мінімум під кваліфікацію п'яти статей кримінального кодексу, а саме:

1.) ч.1 ст. 332 "Незаконне переправлення осіб через державний кордон України";

2.) ч.2 ст. 342 "Опір представникові державної влади;

3.) ч.4 ст.345" Загрози насильством представнику держвлади;

4.) ч.2 ст. 348 "Посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця;

5.) ст. 293 "Групове порушення громадського порядку " Кримінального кодексу України.

Є просте логічне питання – чому він не затриманий правоохоронними органами? Чому прикордонна служба і поліція нічого не зробили і не роблять???

Якщо проста людина в селі вкраде мішок картоплі, то він може дуже швидко опинитися в тюрмі, а тут такі тяжкі статті і нічого...

Мало того, Саакашвілі спокійно вечеряє з мером Львова Садовим в ресторані "Mons Pius", дає прес-конференції і при цьому його охороняють бійці батальйону "Донбас". Виходить, що це підрозділ не підпорядковується Верховному головнокомандувачу – Президенту України?

При цьому СБУ та ГУ НП в Львівській області демонструють свою повну неспроможність, в деяких епізодах – логічно напрошується питання, чи це саботаж виконання вказівки керівництва?

Або Львівська область вже відділилася від України і закони вже не діють на її території? Може це вже ЛНР?

Йдемо далі. Наприклад, влада боїться заарештувати пана Саакашвілі, тому що буде суспільно-політичний резонанс. Тоді напрошується просте питання, якщо, порушивши стільки статей Кримінального кодексу, Михайло Саакашвілі захоче зробити промо-тур по різним областям України, про що він, до речі, вже заявив, то як будуть себе себе вести правоохоронні органи? Заїжджаючи кожен раз в інший регіон, легітимність державної влади України буде все нижче і нижче!

Далі – ще цікавіше. Україна щойно отримала безвізовий режим з країнами ЄС. Я не буду говорити якою "кров'ю і потом" це нам дісталося. Але вся ця історія, для наших партнерів з Америки чи Європи виглядяє взагалі шокуючи. Вони не знають і не хочуть розбиратися в тому, що зараз відбувається. Вони логічно запитують про "перший хід" – чому таким екстравагантним способом Саакашвілі позбавили українського громадянства? Про всі подальші кроки вони просто або не знають, або не хочуть засмічувати собі голову...

Ті, хто стежать за подіями в нашій країні з за кордону, дивилсь по телебаченню, як група людей вільно проходить крізь державний кордон України, калічачи на своєму шляху прикордонників і поліцейських, а ті мовчки споглядали отримуючи травми! І нічого не робили. Жодних пострілів навіть у повітря! До речі, прикордонники, теж порушили свої правила та інструкції реагуючи так в цій ситуації! Щоб в Європі не виникло питання, чи потрібний цей безвіз Україні?

Тепер про дуже серйозні речі. Якщо подивитись на правоохоронні органи, іх реакцію на події, то напрошуються, до болю знайомі сюжети 2013-2014 років. Як себе вели тоді правоохоронні органи? Цей урок вони вивчили і не хочуть повторення. Багато хто думає – що вони будуть робити, якщо влада раптом зміниться? Навіщо? А якщо це майбутній Президент України?

І лізти в політику ніхто не хоче, але ж тут реальні правопорушення! І у нас закон один для всіх?

Ну і наостанок. Логічно зрозуміти – чи будуть правоохоронні органи підтримувати владу і її захищати? І якщо продовжити цю логіку, то висновки не тільки про імпотенцію...

Не складно уявити ситуацію, що якщо хтось почне тему зміни влади не шляхом виборів, а іншим, то потрібно чітко зрозуміти і знати – хто з правоохоронних органів буде на якому боці...

Я маю надію, що у влади знайдуться радники, які не тілько тактично, але і стратегічно зроблять правильні кроки в цій ситуації. Я мало вірю в дострокові вибори – як президентські так і парламентські (немає політичної волі), але роздмухування ситуаціїї я бачу серйозне. І послаблення (після таких кроків) Української Держави ми теж бачимо. Також ми розуміємо, кому ця ситуація вигідна, навіть якщо не буде виборів...

Тому потрібно якось боротися з цією імпотенцією, тому що всі вже починають здогадуватись що вона є... (особливо загадуючи про бурштин, "діамантових прокурорів", "вишки Бойка", "діло Пашинського", рахунки Януковича, корупцію тощо).

Читайте мою статтю: "КОРДОН НЕДОТОРКАНОСТІ" http://blogs.pravda.com.ua/authors/bogush/59b5ce83310d4/

Загрузка...
Коментарі — 205
ІванкоI _ 13.09.2017 09:01
IP: 193.93.217.---
Тому потрібно якось боротися з цією імпотенцією, тому що всі вже починають здогадуватись що вона є... (особливо загадуючи про бурштин, "діамантових прокурорів", "вишки Бойка", "діло Пашинського", рахунки Януковича, корупцію тощо).
А я думаю, що "гарант" не тільки імпотент, а ще й боягуз, такий самий як і Янукович. Теперішня центральна влада точно така сама як і влада Януковича – нахабна, несправедлива, злодійська. І закінчить вона так само, бо вже не може зупинитися у своїй зневазі до людей, своєму страху й жадібності.
Ostap Kycher _ 13.09.2017 09:00
IP: 35.189.208.---
"Таким чином створила правовий прецедент, в якому немає нормального виходу. "
===
Есть нормальный выход. Отменить незаконный Указ. Обычно так поступают смелые и сильные люди, признающие свои ошибки. и становятся еще сильнее.
Вадим Волков _ 13.09.2017 08:59
IP: 95.133.225.---
Офанареть в бюджет заложили 30 гривен за доллар... ближе к декабрю гривню ПОДРЕХТУЮТ.
Anatol Zubenko _ 13.09.2017 08:59
IP: 94.153.158.---
руслан49:
Александр Комарницкий:
Уважаемый член избирательного штаба Петра Порошенко в 2014 году!

Саакашвили нападал на пограничников? Так же, как Добродомов, который продемонстрировал видео, "нападения" на пограничника с паспортом, упрашивая последнего поставить отметку о пересечении границы?
Нападали банди Коломойського і Садового зі сторони України.
НЕТ! Добродомов в базе "Миротворца"!" Миротворец"-колорадский проект!
Ostap Kycher _ 13.09.2017 08:57
IP: 35.190.198.---
из текста выходит, что и Денис Богуш сам импотент. Вместо того, чтобы посоветовать порошенко признать свою ошибку и отменить незаконный Указ, переводит стрелки на каких то мифических нехороших людей.
руслан49 _ 13.09.2017 08:51
IP: 35.195.151.---
Александр Комарницкий:
Уважаемый член избирательного штаба Петра Порошенко в 2014 году!

Саакашвили нападал на пограничников? Так же, как Добродомов, который продемонстрировал видео, "нападения" на пограничника с паспортом, упрашивая последнего поставить отметку о пересечении границы?
Нападали банди Коломойського і Садового зі сторони України.
nikolov _ 13.09.2017 08:39
IP: 35.195.125.---
Stelja:
А почалося все з чого? А з того, що Президент засумнівався в своїх людях і почав принаджувати і наймати кого попало, видаючи це все за передові погляди влади! З підбором кадрів в Президента дууже велика проблема – я про це писала в коментарях неодноразово, а почалося все з пріснопам"ятного Гелетея! Ну хіба можна таку, скажемо необразливо, просту-простісіньку людину з дитячою поведінкою ставити Міністром оборони? А Президент, видно, не в змозі цьго розгледіти! На високі посади взято іноземців, дано їм шикарні зарплати, бо в Україні немає відповідних людей? Ну, янукович теж понабирав всякого ш... і що вийшло з цього з Армією, ми всі знаємо! Методи зараз ті ж самі! В нас повно грамотних і працьовитих людей, та їм ходу нема-всі посади займуть за бабло або за протекцією! От і повтікають розумні люди на заробітки,
Всьо правильно, только президент пишется с маленькой букви.
Victor Antypa _ 13.09.2017 08:38
IP: 78.26.188.---
Доброе утро, как можно писать такие глупости и при этом называть технологом и экспертом, ситуация очевидна: суд, решение, исполнение решения или обжалование. арестовать, выдать грузии – лучше сразу выдать россии или днр указом президента украины. стыдно.
Петр Шуликов _ 13.09.2017 08:38
IP: 130.211.53.---
Ні, все почалося з майданного тлумачення поняття права. Право як таке було зрцйноване майданом. Залишилася лише політична доцільність. А правоохоронні органи розвалені та деморалізовані вишиватними героямипатріотами.
Арсен Ратушко _ 13.09.2017 08:35
IP: 82.193.98.---
Так-так. Ще один шоколадний слимак.
Olexandr Chiba _ 13.09.2017 08:34
IP: 77.122.23.---
Шоколядні ботяри повилазили як слимаки на листя. Гуляйте, поки мінСтець працює)))
nikolov _ 13.09.2017 08:33
IP: 35.195.125.---
Ребятки, читайте внимательно.
Дениска сцит шо органи не под контролем, и в случае заварухи надежди на них нет.

Кстати на том знаменитом шоу на иств Єгор Соболев обявил ето откритим текстом и без боязни заявил шо Петя будет сидеть.
Stelja _ 13.09.2017 08:31
IP: 130.180.210.---
А почалося все з чого? А з того, що Президент засумнівався в своїх людях і почав принаджувати і наймати кого попало, видаючи це все за передові погляди влади! З підбором кадрів в Президента дууже велика проблема – я про це писала в коментарях неодноразово, а почалося все з пріснопам"ятного Гелетея! Ну хіба можна таку, скажемо необразливо, просту-простісіньку людину з дитячою поведінкою ставити Міністром оборони? А Президент, видно, не в змозі цьго розгледіти! На високі посади взято іноземців, дано їм шикарні зарплати, бо в Україні немає відповідних людей? Ну, янукович теж понабирав всякого ш... і що вийшло з цього з Армією, ми всі знаємо! Методи зараз ті ж самі! В нас повно грамотних і працьовитих людей, та їм ходу нема-всі посади займуть за бабло або за протекцією! От і повтікають розумні люди на заробітки, а наша влада залишиться з такими гелетеями при керівництві державою і будуть чудити як оце начудили з цим Саакашвілі! Діти та й годі!
nikolov _ 13.09.2017 08:25
IP: 35.195.195.---
Вадим Волков:
И еще:

Сам не люблю Тимошенко, считаю ее хитрой расчетливой, пропутинской газовой баронессой...
ОДНАКО...ЕСЛИ БЫ вместе с Саакашвили НА КОРДОНЕ не было Юли... то возможно МИХУ СРАЗУ ЗАКРЫЛИ БЫ.
Дауж.
Кроме Юльки там бил вагон и целая тележка других депутатов.
А за Мишиним автобусом следовал автобус набитий иностранними журналистами.
Вязали би Мішу под буржуйские камери.?
Olexandr Chiba _ 13.09.2017 08:19
IP: 77.122.23.---
Ostap Kycher:
если я правильно понял, Денис Богуш написал, что Порошенко импотент. Значит пора менять на здорового.
Без сумніву! Автор намагався ретельно лизнути Поороху зад, тобто прикрити його, а вийшло навпаки. Одне необережне порівняння, але влучне, і порох отримав ще одне клеймо. Денис Богуш, сідай, двійка)))) Сьогодні та мабуть і завтра без солодкого.
Де вас таких дурнів штампують, то Манько щось на хліб пробував намазувати і вочевидь не масло, то Богуш просвітив стосовно імпотенції Пороха та влади. Абзац повний))))
Василь Трофанивский _ 13.09.2017 08:17
IP: 46.133.182.---
Ostap Kycher:
"Я не буду говорити про ту погану людину, яка Президенту України підказала"

а почему?)) назовите фамилию
ПОРОШЕНКО
Вадим Волков _ 13.09.2017 08:14
IP: 95.133.225.---
И еще:

Сам не люблю Тимошенко, считаю ее хитрой расчетливой, пропутинской газовой баронессой...
ОДНАКО...ЕСЛИ БЫ вместе с Саакашвили НА КОРДОНЕ не было Юли... то возможно МИХУ СРАЗУ ЗАКРЫЛИ БЫ.

и СААКАШВИЛИ НЕ САХАР... но так топтать Конституцию с лишением гражданства НЕ ПОЗВОЛЕНО НИКОМУ.

Гарант все сделал... теперь Украина в глазах западного мира опять смахивает на Зимбабве!
ІванкоI _ 13.09.2017 08:13
IP: 193.93.217.---
Тому потрібно якось боротися з цією імпотенцією, тому що всі вже починають здогадуватись що вона є... (особливо загадуючи про бурштин, "діамантових прокурорів", "вишки Бойка", "діло Пашинського", рахунки Януковича, корупцію тощо).
А я думаю, що "гарант" не тільки імпотент, а ще й боягуз, такий самий як і Янукович. Теперішня центральна влада точно така сама як і влада Януковича – нахабна, несправедлива, злодійська. І закінчить вона так само, бо вже не може зупинитися у своїй зневазі до людей, своєму страху й жадібності.
Anatol Zubenko _ 13.09.2017 08:01
IP: 94.153.158.---
Вадим Волков:
Вопрос:
Почему не арестован Саакашвили?
Ответ
потому что власть порошенко и авакова в СТУПОРЕ, БОИТСЯ СПРОГНОЗИРОВАТЬ обвал снежной лавины

Вопрос:
Нарушил ли Cаакашвили правила пересечения границы?
Ответ:
Нет, поскольку его права БЫЛИ РАСТОПТАНЫ РАНЕЕ, а над Конституцией нагло поглумились

Вопрос
Что делать пограничникам?
Ответ
Пограничники сами нарушили Закон, пойдя на поводу у власти и теперь их пытаются ОБЕЛИТЬ
Верно! Пограничники обязаны были пропустить...Теперь все их руководство должно быть уволено, но этого не будет, а раз так, то и все стенания этих экспердов понятны...
Logic2009 _ 13.09.2017 07:43
IP: 91.196.177.---
Я не буду говорити про ту погану людину, яка Президенту України підказала скасувати українське громадянство у Михайла Саакашвілі (чи це була його особиста ідея), що поставила в незручне становище всіх гравців у владі і політиці, ще і не тільки в цій країні.
================================================================
Логічно, що це і є відправною точкою.
С цього потрібно і починати. Президенту визнати помилку і відмінити цей ганебний указ.
Гарант Конституції повинен бути справжнім.
Ostap Kycher _ 13.09.2017 07:37
IP: 35.189.215.---
"Я не буду говорити про ту погану людину, яка Президенту України підказала"

а почему?)) назовите фамилию
Вадим Волков _ 13.09.2017 07:33
IP: 95.133.225.---
Вопрос:
Почему не арестован Саакашвили?
Ответ
потому что власть порошенко и авакова в СТУПОРЕ, БОИТСЯ СПРОГНОЗИРОВАТЬ обвал снежной лавины

Вопрос:
Нарушил ли Cаакашвили правила пересечения границы?
Ответ:
Нет, поскольку его права БЫЛИ РАСТОПТАНЫ РАНЕЕ, а над Конституцией нагло поглумились

Вопрос
Что делать пограничникам?
Ответ
Пограничники сами нарушили Закон, пойдя на поводу у власти и теперь их пытаются ОБЕЛИТЬ
Vas Stus _ 13.09.2017 07:22
IP: 104.154.110.---
В мене завжди викликали недовіру люди, які самі себе називають "експертами". Це як перший сигнал: увага, можливий дилетант.
От і тут: хіба тільки слушна назва. Але уся стаття свідчить в автора важкий випадок правової імпотенції, не знаю, щоправда, чи виліковний.
Не буду витрачати свій дорогоцінний час на критику цього витвору, нумо лише проаналізуємо найперше звинувачення цього "експерта": ч.1 ст. 332 "Незаконне переправлення осіб через державний кордон України"
Ну нема цього, й не було. Задаєм собі питання: кого саме "переправляв" Саакашвілі через кордон? Себе самого? Чи, можливо, ховав під піджаком Сноудена?
Бачте "експерте", стаття, як ви її читали, звичайно (а не перепостили з опусів ще одного "корифея права" Луценка) розрахована на боротьбу з організованим трафіком міжнародних мігрантів (повій до Європи, афганців туди ж, тощо). Нічого навіть близького до цього 10-го вересня не відбулося, це покаже в суді будь-який адвокат-початківець.
Авторе, максимум – дрібне хуліганство.
Stepan Pidbyjmorda _ 13.09.2017 07:19
IP: 46.63.57.---
о-о-о про КОЗЛА-ДУЖЕ ВЛУЧНО!!!
Ostap Kycher _ 13.09.2017 07:01
IP: 35.195.204.---
если я правильно понял, Денис Богуш написал, что Порошенко импотент. Значит пора менять на здорового.
тітушки10 Корупція1083 Україна та Європа902 Aтака Путіна1109 Уряд реформ300
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter