Денис Богуш Політтехнолог, експерт в сфері стратегічних комунікацій

ЯК ВИГЛЯДАЄ ІМПОТЕНЦІЯ

13 вересня 2017, 02:34

Нещодавно, з колегами, спробували розібратись з правовою ситуацією навколо Саакашвілі і прийшли до шокуючих висновків.

Всі висновки писати не буду, але частину розповім. Ми спробували піти "простым логическим ходом".  

Я не буду говорити про ту погану людину, яка Президенту України підказала скасувати українське громадянство у Михайла Саакашвілі (чи це була його особиста ідея), що поставила в незручне становище всіх гравців у владі і політиці, ще і не тільки в цій країні. Таким чином створила правовий прецедент, в якому немає нормального виходу. Дискредитувала ідею швидкого надання українського громадянства багатьом іноземцям, які працювали на міністерських посадах.

Також я не буду говорити, що Грузія звернулась не тільки до України, а і до Польщі щодо видачи їм пана Саакашвілі, але Польща тихо проігнорувала це, коли він був у них. І в Польщі багато хто перехрестився, коли пан Михайло опинився на території України, навіть таким екстравагантним способом.

Але все цікаве відбулося після цього. І тут постали дуже серйозні питання.

Це власне про імпотенцію влади, в цій ситуаціїї, з далекосяжними наслідками.

1. Дії Саакашвілі і його прихильників на прикордонному пропуску "Щегені" підпадають як мінімум під кваліфікацію п'яти статей кримінального кодексу, а саме:

1.) ч.1 ст. 332 "Незаконне переправлення осіб через державний кордон України";

2.) ч.2 ст. 342 "Опір представникові державної влади;

3.) ч.4 ст.345" Загрози насильством представнику держвлади;

4.) ч.2 ст. 348 "Посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця;

5.) ст. 293 "Групове порушення громадського порядку " Кримінального кодексу України.

Є просте логічне питання – чому він не затриманий правоохоронними органами? Чому прикордонна служба і поліція нічого не зробили і не роблять???

Якщо проста людина в селі вкраде мішок картоплі, то він може дуже швидко опинитися в тюрмі, а тут такі тяжкі статті і нічого...

Мало того, Саакашвілі спокійно вечеряє з мером Львова Садовим в ресторані "Mons Pius", дає прес-конференції і при цьому його охороняють бійці батальйону "Донбас". Виходить, що це підрозділ не підпорядковується Верховному головнокомандувачу – Президенту України?

При цьому СБУ та ГУ НП в Львівській області демонструють свою повну неспроможність, в деяких епізодах – логічно напрошується питання, чи це саботаж виконання вказівки керівництва?

Або Львівська область вже відділилася від України і закони вже не діють на її території? Може це вже ЛНР?

Йдемо далі. Наприклад, влада боїться заарештувати пана Саакашвілі, тому що буде суспільно-політичний резонанс. Тоді напрошується просте питання, якщо, порушивши стільки статей Кримінального кодексу, Михайло Саакашвілі захоче зробити промо-тур по різним областям України, про що він, до речі, вже заявив, то як будуть себе себе вести правоохоронні органи? Заїжджаючи кожен раз в інший регіон, легітимність державної влади України буде все нижче і нижче!

Далі – ще цікавіше. Україна щойно отримала безвізовий режим з країнами ЄС. Я не буду говорити якою "кров'ю і потом" це нам дісталося. Але вся ця історія, для наших партнерів з Америки чи Європи виглядяє взагалі шокуючи. Вони не знають і не хочуть розбиратися в тому, що зараз відбувається. Вони логічно запитують про "перший хід" – чому таким екстравагантним способом Саакашвілі позбавили українського громадянства? Про всі подальші кроки вони просто або не знають, або не хочуть засмічувати собі голову...

Ті, хто стежать за подіями в нашій країні з за кордону, дивилсь по телебаченню, як група людей вільно проходить крізь державний кордон України, калічачи на своєму шляху прикордонників і поліцейських, а ті мовчки споглядали отримуючи травми! І нічого не робили. Жодних пострілів навіть у повітря! До речі, прикордонники, теж порушили свої правила та інструкції реагуючи так в цій ситуації! Щоб в Європі не виникло питання, чи потрібний цей безвіз Україні?

Тепер про дуже серйозні речі. Якщо подивитись на правоохоронні органи, іх реакцію на події, то напрошуються, до болю знайомі сюжети 2013-2014 років. Як себе вели тоді правоохоронні органи? Цей урок вони вивчили і не хочуть повторення. Багато хто думає – що вони будуть робити, якщо влада раптом зміниться? Навіщо? А якщо це майбутній Президент України?

І лізти в політику ніхто не хоче, але ж тут реальні правопорушення! І у нас закон один для всіх?

Ну і наостанок. Логічно зрозуміти – чи будуть правоохоронні органи підтримувати владу і її захищати? І якщо продовжити цю логіку, то висновки не тільки про імпотенцію...

Не складно уявити ситуацію, що якщо хтось почне тему зміни влади не шляхом виборів, а іншим, то потрібно чітко зрозуміти і знати – хто з правоохоронних органів буде на якому боці...

Я маю надію, що у влади знайдуться радники, які не тілько тактично, але і стратегічно зроблять правильні кроки в цій ситуації. Я мало вірю в дострокові вибори – як президентські так і парламентські (немає політичної волі), але роздмухування ситуаціїї я бачу серйозне. І послаблення (після таких кроків) Української Держави ми теж бачимо. Також ми розуміємо, кому ця ситуація вигідна, навіть якщо не буде виборів...

Тому потрібно якось боротися з цією імпотенцією, тому що всі вже починають здогадуватись що вона є... (особливо загадуючи про бурштин, "діамантових прокурорів", "вишки Бойка", "діло Пашинського", рахунки Януковича, корупцію тощо).

Читайте мою статтю: "КОРДОН НЕДОТОРКАНОСТІ" http://blogs.pravda.com.ua/authors/bogush/59b5ce83310d4/

Загрузка...
Коментарі — 205
Сергей Драполюк _ 13.09.2017 14:11
IP: 193.107.224.---
Політтехнолог- это все что нужено знать о вас. Еще один балабол и бездельник кушающий бюджетные или бюджетно стыреные денюжки с руки Гаспадина.
Olexandr Chiba _ 13.09.2017 14:10
IP: 77.122.23.---
руслан49:
Olexandr Chiba:

Уважаемый член избирательного штаба Петра Порошенко в 2014 году!

Саакашвили нападал на пограничников? Так же, как Добродомов, который продемонстрировал видео, "нападения" на пограничника с паспортом, упрашивая последнего поставить отметку о пересечении границы?
Нападали банди Коломойського і Садового зі сторони України.
Ти з своїм Коломойським Бєнєю крім сміху нічого не викликаєш))) Може ти на Бєню працюєш, а прикриваєшся Шоколядним Батоном.
Банди Коломойського і Садового були організовані, направлені за тисячі кілометрів в Краковець і Шигені, їх забезпечили зброєю, бензином, добовими. Пояснили бандитам, що вони не сядуть в тюрму, коли нападуть на прикордонників, що є адвокати, які їх захистять, є підкуплені судді, які будуть затягувати суд до безкінечності, є депутати, які піднімуть гвалт про "політичне переслідування."
Точно бєнєбот))) Зрадив рошену, падлюка)))
Борис Беккер _ 13.09.2017 14:09
IP: 35.189.208.---
Когда в начале 2014-го я писал, что первый безнаказанно брошенный в "Беркут" коктейль Молотова был брошен не в конкретных бойцов с такими-то номерами на шлемах, а в основы украинской государственности, местные майдауны отвечали мне, что всё идет путём и коктейли были брошены кем надо и по кому надо. Я, сохраняя, поистине, буддистское спокойствие, пытался объяснить им, что, во-первых, не кем надо, а экстремистами, а, во-вторых, не по кому надо, а по силам правопорядка, являющимися опорой государства. А государство – это не Кучма, не Ющенко, не Янукович. Государство – это институт. И разрушать институт в угоду сиюминутным конъюнктурным интересам – безумие. На это майдауны отвечали мне, что, мол, ничего ты в жизни не понимаешь, поскольку ты есть совок и ватник, а мы – продвинутые европейцы и задача наша – разнести тут всё вдребезги и пополам, чтобы как можно скорее оказаться в Европе.
И вот – оказались.
В Африке. Где-то между современной Сомали и Либерией времен Чарльза Тейлора.
Андрій Павловський _ 13.09.2017 14:08
IP: 146.148.120.---
Друзі не сваріться, американці дали ж ясно зрозуміти -Михаїла не чіпати...
Spirito _ 13.09.2017 14:07
IP: 93.74.43.---
2. – В ЄС очікують більше інформації від Києва і Москви щодо миротворців ООН
(ця інформація спрямовує до подій серпня 2013,коли РФ влаштувала блокаду на кордоні,
коли у ЄС відмовились від переговорів стосовно асоціації України (було повідомлення у ЗМІ)
у тристоронньому форматі;
у меморандумі нормандського формату є про "прихильність простору від Ліссабона до Владивостока",про який ішла мова ще при Горбачові;
"простір..." можна будувати не розчленовуючи Україну ні територіально,ні політичним впливом (подвійне
зовнішнє управління))
PS
- Богуслаєв знищує "Мотор Січ", - СБУ
(ну така вона хвалена ринкова економіка;
ефективність держави забезпечують ефективні держслужбовці,які не чекають
зарубіжних капіталістів/олігархів,щоб їм побудували заможну успішну державу,що не
притаманне олігархічному світоустрою)
- Омелян: Варяги не потрібні Україні
...тому що для них Україна – чужа територія,контракт,зарплата,а не присвята.,
...вибір між Ук.і глоб.інт.-...це спрогн.не можливо-
Olexandr Chiba _ 13.09.2017 14:07
IP: 77.122.23.---
руслан49:
Дивлюся телевізор. Їдуть банди Садового колоною через всю країну зі східного кордону (з "блокади") на західний кордон. Зупиняє їх в Броварах поліція, зупиняє біля Житомира. Поліцейські тупо дивляться на автомати в багажниках цих бандитів і махають – "Єзжай". Для чого ця зброя на західному кордоні? Воювати з поляками? Логічна відповідь, що збиралися убивати прикордонників. А зараз кажуть – Ми не хотіли крові і дозволили бандитам бити прикордонників. Да елементарно прикордонники злякалися, що їх постріляють. Прикордонників сотня, а проти них тисяча бойовиків з автоматами.
Ти свою дурну голову з шоколядної дупи ще не витягнув? Краще дивись у майбутнє і готуй кощторис свого утримання мінстецем. І лікуй зуби, лікуй))))
Олександр Перший _ 13.09.2017 14:05
IP: 188.163.12.---
Віктор Петренко:
ви...проплачений бот!!!
Я вважав вас розумнішим.
Yuriy Vologjaninov _ 13.09.2017 13:53
IP: 109.95.50.---
Олександр Перший: 13.09.2017 11:49

"То ж це боротьба одних олігархів (Коломойського) з іншим (Порошенко), в якої використовується Саакашвілі. При цьому на карту поставлена доля нашої держави"

По логике этого давнего певца Порошенко и возглавляемой им олигархии, встречаться с одним олигархом плохо, а если он олигарх-президент, хорошо...

Интересы жизни народа, всё громче заявляют о насущной
необходимости отстранения от власти олигархата.
Сегодня нет более важной задачи.
Дело за единством всех оппозиционных олигархии сил, под руководством которых народ выйдет на путь к разумному будущему. Тому, в котором, объективно, заинтересованы все, в том числе и олигархи, в редчайшие моменты их здравомыслия.

Юрий Вологжанинов,
киевлянин, доктор физико-математических наук,
автор публикации "Предназначение человечества и его реализация"
blogs.lb.ua/yuriy_vologzhaninov/318291_prednaznachenie_chelovechestva.htm
Тарас Чарка _ 13.09.2017 13:52
IP: 80.77.38.---
Сколько специалистов по импотенции и ни одного по потенции!
Віктор Петренко _ 13.09.2017 13:36
IP: 35.202.178.---
Олександр Перший:
ви балабол та проплачений бот!!!
де докази що Саакашвілі щось пообіцяв коломойському?
ще раз пояснюю для тих хто в бронепоїзді:Зустріч та результат цієї зустрічі-це зовсім різні речі!
Олександр Перший _ 13.09.2017 13:24
IP: 188.163.12.---
Віктор Петренко:
за вашою логікою трійка лідерів майдану бігала до януковича теж на договорняк?...
Ви називаєте це словом "договорняк". А я – політичними домовленостями без негативного відтінку. Трійка лідерів Майдану ходила на перемовини з Януковичем для того, щоб уникнути великих жертв від протистояння. А він домовлявся для того, щоб гарантувати собі безпеку. Правда, в будь-яких домовленостях можуть бути шахраї. Наприклад, Янукович підписав Універсал Ющенко де обіцяв дотримуватися курсу на ЄС і НАТО. А потім зрадив цю обіцянку.

Ще раз кажу, я не звинувачую Саакашвілі в том, що він пообіцяв працювати на олігарха. Але факт зустрічі з ворогом (Саакашвілі обіцяв винищити олігархів) дозволяє мені зробити певний висновок. Як би ви мали факт, що я зустрічався особисто з Порошенко, чи мав доступ до АП, чи був у його команді, то теж мали б підстави припускати, що я провладний троль, хоч і не мали достеменної інформації.
Борис Скрипниченко _ 13.09.2017 13:07
IP: 37.54.110.---
как говорила Лина Костенко, САМАШЕДШИЙ ДОМ...
Spirito _ 13.09.2017 13:02
IP: 93.74.43.---
- Останні санкції США дуже сильно вплинули на Путіна – Арестович – (відео)
...розмити зусилля противника.,
...іде боротьба за вплив на Європу між США і РФ,
...інформація випереджає бойові дії.,
...Треба прийняти закон про деокупацію,де назвати РФ агресором.-
- Порошенко: дуже сподіваюся,що всі підтримають ініціативу України щодо миротворців ООН на Донбасі,
щоб "зупинити війну".Відео
...мають забезпечити виконання РФ взятих на себе зобов"язань у Мінську, ...,мають забезпечити мир на
українській землі...і політико-дипломатичним шляхом звільнення окупованих росіянами територій-
(на сьогодні він підтримує надання русским привілейованого стану в Україні за обгорткою особливого статусу?)
- РосЗМІ: РФ хоче ввести миротворців на Донбас для охорони ОБСЄ на півроку
(чому закон про деокупацію не прийняли до початку Генасамблеї ООН?)
- ЗМІ:Росія передала США план нормалізації відносин
...і прикидається,що втручання у вибори і криза в Україні ніколи не відбувалися", -
Елена Величко _ 13.09.2017 13:01
IP: 46.201.52.---
taksist:
Ви не розумієте головного, що революцію зробити – це саме просте з усього, що треба зробити, тому я проти революцій, що призводять до кровопролиття та повної дезорганізації. Треба мати реальний План дій, що призведе до значного прориву й оголосити його, й саме кількістю людей змінити ситуацію. Я проти залякування й влади й владою. Тобто МИРНИЙ спосіб змін,що теж не такий простий, бо ті, хто доїли усіх, ЗАВЖДИ біля влади та керують й їх набагато більше. 32-33 теж був після революції...
Anatoli Babutsky _ 13.09.2017 12:58
IP: 35.189.215.---
"Нещодавно, з колегами, спробували розібратися..." Так би мовити, думка експертного середовища. Здогадуюсь навіть де ці "колеги" збираються. Не треба таким текстам підштовхувати владу до репресій проти опонентів та підводити під це базу. Казус Саакашвілі не є головним доказом імпотенціі влади. Сам же пише про бурштин, "діамантових прокурорів", "вишки Бойка", "діло Пашинського", рахунки Януковича, корупцію тощо. Але все це "тощо" це не імпотенція – це свідоме потурання корупції для приближених. "Своїм – все, ворогам – закон". "Давайте, хлопці, всі впряглись в діло (прибераємо до рук Укроборонпром, надра, "тощо"), а я буду тим часом силовиків контролювати та цим лохам заїжджим розповідати про антикорупційну палату та про те, як ми любимо антикорупційні громадські організації". Дійсно, лікувати цю імпотенцією потрібно. І ліки відомі – перевибори...
Віктор Петренко _ 13.09.2017 12:35
IP: 35.193.47.---
Олександр Перший:
тоді я маю право стверджувати що ви провладний троль.причому брехливий та маніпулятивний.
без жодних доказів!звинувачуєте когось в договорняках.і ще раз повторюю питання:зустріч це злочин?результати зустрічі вам відомі?
за вашою логікою трійка лідерів майдану бігала до януковича теж на договорняк? щоб потім діяти в його інтересах?
Зустріч (яка може бути будь-кого з будь-ким,Земля кругла) та результат зустрічі-ЦЕ ДВІ ВЕЛИЧЕЗНІ РІЗНИЦІ!!!
taksist _ 13.09.2017 12:29
IP: 130.180.219.---
Елена Величко:
taksist:
Політика – то управління цілою державою, й не така проста річ. Не просто так написано у Біблії, що "гарними намірами..." Бо в УКраїні саме через клановість, політика призводить до поганих наслідків, й економічні такі наслідки. Тобто, треба вирівняти суспільство й законами, й іншим законом про вибори, щоб представники тільки якоїсь частини не приходили та не впроваджували тільки своє бачення та інше. Тобто ціле суспільство повинно приймати участь.
законами справедливість не досягти. відбирання їжі в українців в 32-33 роках було по закону.
.
зазомбовані олігархічним телевізором внутрішньо неготові знищити корупцію та неефективнцу систему влади. дозволити приймати участь тим зомбакам у революції – це знищити революцію.
Дмитро Володимирович _ 13.09.2017 12:29
IP: 176.100.188.---
А ви з колегами не пробували розібратись з правовою ситуацією, що закон Про громадянство трошки суперечить Конституції?
Олександр Перший _ 13.09.2017 12:21
IP: 188.163.12.---
Віктор Петренко:
повторюю питання:тобі відомо про результати зустрічі?якщо невідомо то на якій підставі ти пишеш про договорняк між ними.і друге як ти уявляєш примирення між ними,особливо з боку Саакашвілі? після того як його дискредитував брехливий 1+1.зустріч є злочином?
коли порошенко та Кличко зустрічались у Відні з фірташем я ж не стверджую що між ними був договорняк і порошенко виконує забаганки фірташа.!
А я стверджую, що між ними був договорняк і в першому випадку, і в другому. Це моя особиста думка. Причому вважаю, що такі договорняки – абсолютна нормальна політична практика. Вона називається політичним домовленням, вона навіть передбачена в законах (створення коаліції більшості). Але, як що опозиція хоче мати договорняк з олігархом, то немає чого дорікати президенту за те, що він шукає можливості домовлення хоч з чортом, лише б то було на користь країні. І ще нечесно заявляти, коли домовляєшся з олігархом, що маєш за мету його знищити.
Елена Величко _ 13.09.2017 12:04
IP: 46.201.52.---
На рівні описав проблеми економіки та стан Ю. Гаврилечко на 112 сьогодні. Оце про політику та імпотентність, а також компетентність економічну державну та протилежну – собі на користь за рахунок інших. Послухайте.
Віктор Петренко _ 13.09.2017 12:00
IP: 104.154.19.---
Олександр Перший:
повторюю питання:тобі відомо про результати зустрічі?якщо невідомо то на якій підставі ти пишеш про договорняк між ними.і друге як ти уявляєш примирення між ними,особливо з боку Саакашвілі? після того як його дискредитував брехливий 1+1.зустріч є злочином?
коли порошенко та Кличко зустрічались у Відні з фірташем я ж не стверджую що між ними був договорняк і порошенко виконує забаганки фірташа.то ж будьте Олександре так само ОБ'ЄКТИВНИМ!!!
Max Verentsov _ 13.09.2017 11:58
IP: 213.174.4.---
Олександр Перший:
Його результати роботи в Грузії ніхто не спростовує. Мова про інше. Така зустріч свідчить, що крадій (Коломойський) вже не такий поганий. У мене немає сумніву, що такі зустрічі організують не за ради "поговорить за життя", а за ради фінансування певних дій. То ж це боротьба одних олігархів (Коломойського) з іншим (Порошенко), в якої використовується Саакашвілі. При цьому на карту поставлена доля нашої держави.
Все пізнається в порівнянні.
Поки Коломойський фінансував і формував добровольчі батальйони давив сепаратизм, безкоштовно надавав паливо армії в 2014 пан Порошенко рвався до державного корита і бігав по телеканалах. Не говорячи про його зустріч з Фірташом перед виборами і теперішній альянс з Ахметовим – одним з основних організаторів сепаратизму на початковому етапі весною 2014р.
Max Verentsov _ 13.09.2017 11:53
IP: 213.174.4.---
Всі дії громадян по цьому епізоді на Шегинях були здійснені в рамках самозахисту у відповідь на неправомірні дії керівництва і службових осіб ДПСУ яке перебувало у злочинній змові з керівництвом держави.

І цей випадок доводить якраз не імпотенцію державного керівництва і державних структур а саме їхню понадмірну силу і можливість проявляти сваволю.
В нормальній країні керівництво ДПСУ вже би було відсторонене від посад, відкрита на них кримінальна справа а в Парламенті сформована комісія по розслідуванню дій Президента і посадових осіб які очевидно перебували з ним у змові.

Використання посадового становища Презимдентом задля переслідування політичних противників над серйозний злочин що якраз говорить про надмірну силу державних механізмів по відношенню до громадян України.
Олександр Перший _ 13.09.2017 11:49
IP: 188.163.12.---
Віктор Петренко:
да мало з ким може зустрічатись Саакашвілі. сама зустріч є злочином?ти знаєш результати зустрічі?ні.то до чого ця істерія.в Саакашвілі є чесне незпаплюжене ім'я,є результати роботи в Грузії.зокрема по боротьбі з корупцією.більше того в нього є ідея про деолігархізацію України.тому коломойський тут ні до чого.
Його результати роботи в Грузії ніхто не спростовує. Мова про інше. Така зустріч свідчить, що крадій (Коломойський) вже не такий поганий. У мене немає сумніву, що такі зустрічі організують не за ради "поговорить за життя", а за ради фінансування певних дій. То ж це боротьба одних олігархів (Коломойського) з іншим (Порошенко), в якої використовується Саакашвілі. При цьому на карту поставлена доля нашої держави.
руслан49 _ 13.09.2017 11:47
IP: 35.190.219.---
Віктор Петренко:

Дивлюся телевізор. Їдуть банди Садового колоною через всю країну зі східного кордону (з "блокади") на західний кордон. Зупиняє їх в Броварах поліція, зупиняє біля Житомира. Поліцейські тупо дивляться на автомати в багажниках цих бандитів і махають – "Єзжай". Для чого ця зброя на західному кордоні? Воювати з поляками? Логічна відповідь, що збиралися убивати прикордонників. А зараз кажуть – Ми не хотіли крові і дозволили бандитам бити прикордонників. Да елементарно прикордонники злякалися, що їх постріляють. Прикордонників сотня, а проти них тисяча бойовиків з автоматами.
не маніпулюй порохобот нікчемний.не було там озброєних людей,тим більше бойовиків.більше того коли поліція їх знайшла.то коли провела обшуки то нічого забороненого не виявила.так що НЕ БРЕШИ!!!
Як не було. Я сам бачив по телевізору, як поліція виймала з багажників банд Садового автомати, переписувала їх номера і відправляла цих бандитів в Краковець.
тітушки10 Корупція1083 Україна та Європа902 Aтака Путіна1109 Уряд реформ300
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter