Денис Богуш Політтехнолог, експерт в сфері стратегічних комунікацій

ЯК ВИГЛЯДАЄ ІМПОТЕНЦІЯ

13 вересня 2017, 02:34

Нещодавно, з колегами, спробували розібратись з правовою ситуацією навколо Саакашвілі і прийшли до шокуючих висновків.

Всі висновки писати не буду, але частину розповім. Ми спробували піти "простым логическим ходом".  

Я не буду говорити про ту погану людину, яка Президенту України підказала скасувати українське громадянство у Михайла Саакашвілі (чи це була його особиста ідея), що поставила в незручне становище всіх гравців у владі і політиці, ще і не тільки в цій країні. Таким чином створила правовий прецедент, в якому немає нормального виходу. Дискредитувала ідею швидкого надання українського громадянства багатьом іноземцям, які працювали на міністерських посадах.

Також я не буду говорити, що Грузія звернулась не тільки до України, а і до Польщі щодо видачи їм пана Саакашвілі, але Польща тихо проігнорувала це, коли він був у них. І в Польщі багато хто перехрестився, коли пан Михайло опинився на території України, навіть таким екстравагантним способом.

Але все цікаве відбулося після цього. І тут постали дуже серйозні питання.

Це власне про імпотенцію влади, в цій ситуаціїї, з далекосяжними наслідками.

1. Дії Саакашвілі і його прихильників на прикордонному пропуску "Щегені" підпадають як мінімум під кваліфікацію п'яти статей кримінального кодексу, а саме:

1.) ч.1 ст. 332 "Незаконне переправлення осіб через державний кордон України";

2.) ч.2 ст. 342 "Опір представникові державної влади;

3.) ч.4 ст.345" Загрози насильством представнику держвлади;

4.) ч.2 ст. 348 "Посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця;

5.) ст. 293 "Групове порушення громадського порядку " Кримінального кодексу України.

Є просте логічне питання – чому він не затриманий правоохоронними органами? Чому прикордонна служба і поліція нічого не зробили і не роблять???

Якщо проста людина в селі вкраде мішок картоплі, то він може дуже швидко опинитися в тюрмі, а тут такі тяжкі статті і нічого...

Мало того, Саакашвілі спокійно вечеряє з мером Львова Садовим в ресторані "Mons Pius", дає прес-конференції і при цьому його охороняють бійці батальйону "Донбас". Виходить, що це підрозділ не підпорядковується Верховному головнокомандувачу – Президенту України?

При цьому СБУ та ГУ НП в Львівській області демонструють свою повну неспроможність, в деяких епізодах – логічно напрошується питання, чи це саботаж виконання вказівки керівництва?

Або Львівська область вже відділилася від України і закони вже не діють на її території? Може це вже ЛНР?

Йдемо далі. Наприклад, влада боїться заарештувати пана Саакашвілі, тому що буде суспільно-політичний резонанс. Тоді напрошується просте питання, якщо, порушивши стільки статей Кримінального кодексу, Михайло Саакашвілі захоче зробити промо-тур по різним областям України, про що він, до речі, вже заявив, то як будуть себе себе вести правоохоронні органи? Заїжджаючи кожен раз в інший регіон, легітимність державної влади України буде все нижче і нижче!

Далі – ще цікавіше. Україна щойно отримала безвізовий режим з країнами ЄС. Я не буду говорити якою "кров'ю і потом" це нам дісталося. Але вся ця історія, для наших партнерів з Америки чи Європи виглядяє взагалі шокуючи. Вони не знають і не хочуть розбиратися в тому, що зараз відбувається. Вони логічно запитують про "перший хід" – чому таким екстравагантним способом Саакашвілі позбавили українського громадянства? Про всі подальші кроки вони просто або не знають, або не хочуть засмічувати собі голову...

Ті, хто стежать за подіями в нашій країні з за кордону, дивилсь по телебаченню, як група людей вільно проходить крізь державний кордон України, калічачи на своєму шляху прикордонників і поліцейських, а ті мовчки споглядали отримуючи травми! І нічого не робили. Жодних пострілів навіть у повітря! До речі, прикордонники, теж порушили свої правила та інструкції реагуючи так в цій ситуації! Щоб в Європі не виникло питання, чи потрібний цей безвіз Україні?

Тепер про дуже серйозні речі. Якщо подивитись на правоохоронні органи, іх реакцію на події, то напрошуються, до болю знайомі сюжети 2013-2014 років. Як себе вели тоді правоохоронні органи? Цей урок вони вивчили і не хочуть повторення. Багато хто думає – що вони будуть робити, якщо влада раптом зміниться? Навіщо? А якщо це майбутній Президент України?

І лізти в політику ніхто не хоче, але ж тут реальні правопорушення! І у нас закон один для всіх?

Ну і наостанок. Логічно зрозуміти – чи будуть правоохоронні органи підтримувати владу і її захищати? І якщо продовжити цю логіку, то висновки не тільки про імпотенцію...

Не складно уявити ситуацію, що якщо хтось почне тему зміни влади не шляхом виборів, а іншим, то потрібно чітко зрозуміти і знати – хто з правоохоронних органів буде на якому боці...

Я маю надію, що у влади знайдуться радники, які не тілько тактично, але і стратегічно зроблять правильні кроки в цій ситуації. Я мало вірю в дострокові вибори – як президентські так і парламентські (немає політичної волі), але роздмухування ситуаціїї я бачу серйозне. І послаблення (після таких кроків) Української Держави ми теж бачимо. Також ми розуміємо, кому ця ситуація вигідна, навіть якщо не буде виборів...

Тому потрібно якось боротися з цією імпотенцією, тому що всі вже починають здогадуватись що вона є... (особливо загадуючи про бурштин, "діамантових прокурорів", "вишки Бойка", "діло Пашинського", рахунки Януковича, корупцію тощо).

Читайте мою статтю: "КОРДОН НЕДОТОРКАНОСТІ" http://blogs.pravda.com.ua/authors/bogush/59b5ce83310d4/

Коментарі — 187
Basia Zac _ 15.09.2017 13:50
IP: 46.63.57.---
Ця,шльондра,чи вона розуміє,що пише?З такими ми не збудуємо Державу,їхнє місце на смітнику.
Orest Pecharskyy _ 15.09.2017 02:29
IP: 35.195.204.---
Перебільшена чи перевантажена прфесійна ерудиція експертів політтехнологів заважає їм дивитися простіше на речі. Всі ці речі відбувалися в історії раніше і багато разів. Так що від Петра Олексійовича доля вимагає мудро відійти і по всьому. І залишити по собі добру память в українського народу.
Orest Pecharskyy _ 15.09.2017 02:14
IP: 35.195.243.---
Перебільшений ажіотаж навколо пробитого кордону... Земля не зійде з орбіти, якщо Порошенко відмовиться від продовження своїх "полномочій" пезидента за логікою речей, що відбуваються в країні і ввійде в історію України як мудрий політик, який зробив все, що міг на користь держави до часу, коли обставини в країні вимагають для користі тої ж країни, відмовитися від посади президента. А в президента такого як Порошенко Петро Олексійович є важливі справи інші, в яких він ніяк би не допустив подібних ситуацій, мається на увазі бізнес... І якнайшвидше вибори... І земля українська не забуде президента, що творив добро для України і пішов по доброму чи з добром, не творячи галасу навколо себе і даючи дорогу молодим українським наступним Гавелам чи Де-Голлям...
Logic2009 _ 14.09.2017 13:25
IP: 91.196.177.---
LYCIV_OLGA:
Простите, но не знаю к кому обратиться... Подскажите кто-нибудь – а комментатор Борис Беккер – это тот же самый, который временами раздваивается на Илью Мазура?
Він самий, а до того був Вениамин Николаев, Григорий Николаев, Георгий николае
і цілий ряд "Николашек".
По його словах, уролог з Миколаєва.
Бреше через слово.
Принаймі 3 рази називав прізвища, і божився що це його справжнє.
Хворий комплексом меншовартості – заздрить росіянам що них
лишня хромосома.
Григорий Шутир _ 14.09.2017 12:47
IP: 35.190.219.---
богуш ти точно імпотент мислення а скоріш отримувач грошей від порошенка за таку авантюру перестань ато гроші потратиш і все одно мало буде а відповісти прийдеться.
Orest Jj _ 14.09.2017 12:34
IP: 77.52.32.---
LYCIV_OLGA:
Простите, но не знаю к кому обратиться... Подскажите кто-нибудь – а комментатор Борис Беккер – это тот же самый, который временами раздваивается на Илью Мазура?
Беккер єто Веня уролог.
kren _ 14.09.2017 12:21
IP: 188.0.104.---
Пётро Прошенков:
LYCIV_OLGA:
Простите, но не знаю к кому обратиться... Подскажите кто-нибудь – а комментатор Борис Беккер – это тот же самый, который временами раздваивается на Илью Мазура?
На УП рідко з'являються адекватні коментатори, крім проплачених юлефанов і петрофанов, і якщо вони з'являються, то відразу на них накидається Logic2009, він тут за охоронного пса, Петю охороняє.Ці люди різні, але розумні і відразу кидаються в очі з нормальними коментарями.
...угу,був один нормальний,Пётро Прошенков,і той заміж вийшов.
LYCIV_OLGA _ 14.09.2017 11:42
IP: 35.189.218.---
Простите, но не знаю к кому обратиться... Подскажите кто-нибудь – а комментатор Борис Беккер – это тот же самый, который временами раздваивается на Илью Мазура?
Yuriy Vologjaninov _ 14.09.2017 08:15
IP: 109.95.50.---
Для главы МИД РФ Лаврова уже в декабре 2014 года Порошенко был "лучшим шансом":
"Не могу сказать, что у нас есть какие-либо сложности в контактах с президентом Украины Петром Порошенко, по крайней мере, на уровне руководителей двух стран... Порошенко – лучший шанс, который в настоящее время есть у Украины" -
korrespondent.net/ukraine/politics/3456866-lavrov-poroshenko-luchshyi-shans-ukrayny

Путина в Порошенко устраивает всё – и его миллиардерство, и его Липецкий РОШЕН, и его "антипутинская" АТО, и его, вслед за Путиным, война против Саакашвили...

"Лучший шанс" для Кремля – Порошенко есть лучший шанс и для украинской олигархии. И потому, это худший шанс для народа Украины.

АНТИОЛИГАРХИЧЕСКИЕ СИЛЫ, ОБЪЕДИНЯЙТЕСЬ!

Юрий Вологжанинов,
киевлянин, доктор физико-математических наук,
автор публикации "Предназначение человечества и его реализация"
blogs.lb.ua/yuriy_vologzhaninov/318291_prednaznachenie_chelovechestva.htm
Andrey Kononenko _ 14.09.2017 00:06
IP: 188.163.73.---
Борис Беккер:
Николашка живёт в параллельной покращеной реальности.
Елена Величко _ 13.09.2017 23:59
IP: 178.95.197.---
Справа у тому, що саме й показник ВВП в нас не зовсім характеризує життя основної частини населення, а життя таке було майже однакове...Бо чого ж доляр опустився у 3 рази, коли так добре було? А тому, що він вже у 2 рази повинен був опуститись... технологія абсолютно однакова, бо економіка не орієнтувалась на громадянина, я вже мовчу про те, що треба сучасність будувати – а це зовсім інша економіка, що природу не паскудить та людина не паше як...
Orest Jj _ 13.09.2017 23:34
IP: 77.52.84.---
Борис Беккер:
Orest Jj:
Борис Беккер:
гммм, а чьому ві против порнографии? Якобі профессия обязівает холить и лелеять єтот жанр киноиндустрии...Странно, однако. Помните, я вам как то писал что ві пошли работать лекарем патамушто ві латентній (а может и не латентній) садюга?
Ничего странного в том, что я против порнографии нет. Порнография делает половые акты виртуальными, резко сокращая количество больных такими невиртуальными болезнями как бактериальный уретрит, гонорея, уреаплазмоз, генитальный герпес, хламидиоз и проч. А значит резко сокращается моя кормовая база. Была б моя воля, я бы за просмотр порнографии ввел пожизненное, а еще лучше -
расстрел.
так-так...Значится у вас есть такое слабое место...То бишь – лиши вас кормовой базі и можно веревки вить?
Борис Беккер _ 13.09.2017 23:33
IP: 35.190.219.---
Віктор Петренко:
Борис Беккер:
яка в тебе пам'ять!!!в цьому плані ти ватник, я не відмовляюсь)))
Так я и сам нэ видмовляюсь, что я ватник. Я же написал в чем суть моей претензии: употребление вами этого слова в хамском контексте. А я хамства не люблю.
И еще я не люблю, когда мне тыкают малознакомые люди.
Віктор Петренко _ 13.09.2017 23:29
IP: 23.251.149.---
Борис Беккер:
і я тебе називав ватником в контексті євроінтеграції!!!
Віктор Петренко _ 13.09.2017 23:27
IP: 104.197.213.---
Борис Беккер:
яка в тебе пам'ять!!!в цьому плані ти ватник, я не відмовляюсь)))
Віктор Петренко _ 13.09.2017 23:26
IP: 35.184.64.---
Orest Jj:
дебіли пиши або російською або українською!!!мабуть- це "наверное" російською!!! яке ж ти тупе та безграмотне!!!
Борис Беккер _ 13.09.2017 23:25
IP: 35.189.215.---
Віктор Петренко:
Борис Беккер:
і коли це я вас називав ватником?можна ссилку?не брешіть та не маніпулюйте!!!я такого не писав!!!
Можно и ссылку:
Віктор Петренко _ 07.09.2017 18:41IP: 35.196.88.
Борис Беккер:
який нахрен "распад" ватнику?надивився кісєльова?!так Британія хоче вийти.але це одна країна з 28.і невідомо чи ще вона вийде.а як навіть вийде то це не відобразиться на єдності Європи.більше того черга на вступ туди не зменшується:сербія,Албанія,Туреччина та інші країни здійснюють неймовірні зусилля щоби туди потрапити.
Orest Jj _ 13.09.2017 23:21
IP: 77.52.84.---
Борис Беккер:
Orest Jj:
Борис Беккер:
гммм, а чьому ві против порнографии? Якобі профессия обязівает холить и лелеять єтот жанр киноиндустрии...Странно, однако. Помните, я вам как то писал что ві пошли работать лекарем патамушто ві латентній (а может и не латентній) садюга?
Ничего странного в том, что я против порнографии нет. Порнография делает половые акты виртуальными, резко сокращая количество больных такими невиртуальными болезнями как бактериальный уретрит, гонорея, уреаплазмоз, генитальный герпес, хламидиоз и проч. А значит резко сокращается моя кормовая база. Была б моя воля, я бы за просмотр порнографии ввел пожизненное, а еще лучше -
расстрел.
та ладно! "Тихушники" мабуть имеют такой процент из общей массі как рейтинг нінешнего презика.
Orest Jj _ 13.09.2017 23:17
IP: 77.52.84.---
Борис Беккер:
Orest Jj:
Борис Беккер:
єта потому что я не ассоциирую себя со стадом.А проблемі индейцев вождей не ипут.
А с кем вы себя ассоциируете? С биомассой, как правоверный юлёк?
биомасса – єто шапкокрадовці. Низшая ступень. Можна сказать – приматі (по моей теории – потомки "исчезнувшей" ветви хомо – неандартальцев). Стадо – єто соевіе. Гибридніе или натуралі – неважно. Вместо моска – пористій пальмовій шоколад. Так как ПАПик у вас один – ві с Александром братья
Віктор Петренко _ 13.09.2017 23:17
IP: 104.154.110.---
Борис Беккер:
Віктор Петренко:
Борис Беккер:
Борис про що можна говорити з ДЕБІЛОМ!!!?невже незрозуміло що цей Підорест слабий на голову!
А с кем же мне говорить? С вами? Так вы меня ватником называете. И хоть я этого и не отрицаю, контекст, в котором вы употребляете в отношении меня это слово, мне не нравится. Если вы сделаете выводы из того, о чем я только что написал – буду говорить с вами.
і коли це я вас називав ватником?можна ссилку?не брешіть та не маніпулюйте!!!я такого не писав!!!
Борис Беккер _ 13.09.2017 23:14
IP: 35.195.243.---
Віктор Петренко:
Борис Беккер:
Борис про що можна говорити з ДЕБІЛОМ!!!?невже незрозуміло що цей Підорест слабий на голову!
А с кем же мне говорить? С вами? Так вы меня ватником называете. И хоть я этого и не отрицаю, контекст, в котором вы употребляете в отношении меня это слово, мне не нравится. Если вы сделаете выводы из того, о чем я только что написал – буду говорить с вами.
Борис Беккер _ 13.09.2017 23:09
IP: 35.195.195.---
Orest Jj:
Борис Беккер:
гммм, а чьому ві против порнографии? Якобі профессия обязівает холить и лелеять єтот жанр киноиндустрии...Странно, однако. Помните, я вам как то писал что ві пошли работать лекарем патамушто ві латентній (а может и не латентній) садюга?
Ничего странного в том, что я против порнографии нет. Порнография делает половые акты виртуальными, резко сокращая количество больных такими невиртуальными болезнями как бактериальный уретрит, гонорея, уреаплазмоз, генитальный герпес, хламидиоз и проч. А значит резко сокращается моя кормовая база. Была б моя воля, я бы за просмотр порнографии ввел пожизненное, а еще лучше -
расстрел.
Віктор Петренко _ 13.09.2017 23:06
IP: 104.154.19.---
Борис Беккер:
Orest Jj:
Борис Беккер:
єта потому что я не ассоциирую себя со стадом.А проблемі индейцев вождей не ипут.
А с кем вы себя ассоциируете? С биомассой, как правоверный юлёк?
Борис про що можна говорити з ДЕБІЛОМ!!!?невже незрозуміло що цей Підорест слабий на голову!
Борис Беккер _ 13.09.2017 23:00
IP: 35.189.208.---
Orest Jj:
Борис Беккер:
єта потому что я не ассоциирую себя со стадом.А проблемі индейцев вождей не ипут.
А с кем вы себя ассоциируете? С биомассой, как правоверный юлёк?
Orest Jj _ 13.09.2017 22:56
IP: 77.52.84.---
Борис Беккер:
Orest Jj:
Борис Беккер:
... была сплошная Польша и Турция, ...Ниче подобного. В нашем городе кто хотел мог приобрести рубашки местного швейпрома и у кого була необходимость шили туфли на заказ.
Вы даже здесь, в вопросах не касающихся России, не можете уйти от своей глуповато выглядящей практики выдавать частное за общее.
єта потому что я не ассоциирую себя со стадом.А проблемі индейцев вождей не ипут.
Уряд реформ308 Корупція1100 Aтака Путіна1113 Україна та Європа918 Свобода слова545
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter