Денис Богуш Політтехнолог, експерт в сфері стратегічних комунікацій

ЯК ВИГЛЯДАЄ ІМПОТЕНЦІЯ

13 вересня 2017, 02:34

Нещодавно, з колегами, спробували розібратись з правовою ситуацією навколо Саакашвілі і прийшли до шокуючих висновків.

Всі висновки писати не буду, але частину розповім. Ми спробували піти "простым логическим ходом".  

Я не буду говорити про ту погану людину, яка Президенту України підказала скасувати українське громадянство у Михайла Саакашвілі (чи це була його особиста ідея), що поставила в незручне становище всіх гравців у владі і політиці, ще і не тільки в цій країні. Таким чином створила правовий прецедент, в якому немає нормального виходу. Дискредитувала ідею швидкого надання українського громадянства багатьом іноземцям, які працювали на міністерських посадах.

Також я не буду говорити, що Грузія звернулась не тільки до України, а і до Польщі щодо видачи їм пана Саакашвілі, але Польща тихо проігнорувала це, коли він був у них. І в Польщі багато хто перехрестився, коли пан Михайло опинився на території України, навіть таким екстравагантним способом.

Але все цікаве відбулося після цього. І тут постали дуже серйозні питання.

Це власне про імпотенцію влади, в цій ситуаціїї, з далекосяжними наслідками.

1. Дії Саакашвілі і його прихильників на прикордонному пропуску "Щегені" підпадають як мінімум під кваліфікацію п'яти статей кримінального кодексу, а саме:

1.) ч.1 ст. 332 "Незаконне переправлення осіб через державний кордон України";

2.) ч.2 ст. 342 "Опір представникові державної влади;

3.) ч.4 ст.345" Загрози насильством представнику держвлади;

4.) ч.2 ст. 348 "Посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця;

5.) ст. 293 "Групове порушення громадського порядку " Кримінального кодексу України.

Є просте логічне питання – чому він не затриманий правоохоронними органами? Чому прикордонна служба і поліція нічого не зробили і не роблять???

Якщо проста людина в селі вкраде мішок картоплі, то він може дуже швидко опинитися в тюрмі, а тут такі тяжкі статті і нічого...

Мало того, Саакашвілі спокійно вечеряє з мером Львова Садовим в ресторані "Mons Pius", дає прес-конференції і при цьому його охороняють бійці батальйону "Донбас". Виходить, що це підрозділ не підпорядковується Верховному головнокомандувачу – Президенту України?

При цьому СБУ та ГУ НП в Львівській області демонструють свою повну неспроможність, в деяких епізодах – логічно напрошується питання, чи це саботаж виконання вказівки керівництва?

Або Львівська область вже відділилася від України і закони вже не діють на її території? Може це вже ЛНР?

Йдемо далі. Наприклад, влада боїться заарештувати пана Саакашвілі, тому що буде суспільно-політичний резонанс. Тоді напрошується просте питання, якщо, порушивши стільки статей Кримінального кодексу, Михайло Саакашвілі захоче зробити промо-тур по різним областям України, про що він, до речі, вже заявив, то як будуть себе себе вести правоохоронні органи? Заїжджаючи кожен раз в інший регіон, легітимність державної влади України буде все нижче і нижче!

Далі – ще цікавіше. Україна щойно отримала безвізовий режим з країнами ЄС. Я не буду говорити якою "кров'ю і потом" це нам дісталося. Але вся ця історія, для наших партнерів з Америки чи Європи виглядяє взагалі шокуючи. Вони не знають і не хочуть розбиратися в тому, що зараз відбувається. Вони логічно запитують про "перший хід" – чому таким екстравагантним способом Саакашвілі позбавили українського громадянства? Про всі подальші кроки вони просто або не знають, або не хочуть засмічувати собі голову...

Ті, хто стежать за подіями в нашій країні з за кордону, дивилсь по телебаченню, як група людей вільно проходить крізь державний кордон України, калічачи на своєму шляху прикордонників і поліцейських, а ті мовчки споглядали отримуючи травми! І нічого не робили. Жодних пострілів навіть у повітря! До речі, прикордонники, теж порушили свої правила та інструкції реагуючи так в цій ситуації! Щоб в Європі не виникло питання, чи потрібний цей безвіз Україні?

Тепер про дуже серйозні речі. Якщо подивитись на правоохоронні органи, іх реакцію на події, то напрошуються, до болю знайомі сюжети 2013-2014 років. Як себе вели тоді правоохоронні органи? Цей урок вони вивчили і не хочуть повторення. Багато хто думає – що вони будуть робити, якщо влада раптом зміниться? Навіщо? А якщо це майбутній Президент України?

І лізти в політику ніхто не хоче, але ж тут реальні правопорушення! І у нас закон один для всіх?

Ну і наостанок. Логічно зрозуміти – чи будуть правоохоронні органи підтримувати владу і її захищати? І якщо продовжити цю логіку, то висновки не тільки про імпотенцію...

Не складно уявити ситуацію, що якщо хтось почне тему зміни влади не шляхом виборів, а іншим, то потрібно чітко зрозуміти і знати – хто з правоохоронних органів буде на якому боці...

Я маю надію, що у влади знайдуться радники, які не тілько тактично, але і стратегічно зроблять правильні кроки в цій ситуації. Я мало вірю в дострокові вибори – як президентські так і парламентські (немає політичної волі), але роздмухування ситуаціїї я бачу серйозне. І послаблення (після таких кроків) Української Держави ми теж бачимо. Також ми розуміємо, кому ця ситуація вигідна, навіть якщо не буде виборів...

Тому потрібно якось боротися з цією імпотенцією, тому що всі вже починають здогадуватись що вона є... (особливо загадуючи про бурштин, "діамантових прокурорів", "вишки Бойка", "діло Пашинського", рахунки Януковича, корупцію тощо).

Читайте мою статтю: "КОРДОН НЕДОТОРКАНОСТІ" http://blogs.pravda.com.ua/authors/bogush/59b5ce83310d4/

Загрузка...
Коментарі — 205
Logic2009 _ 13.09.2017 17:10
IP: 91.196.177.---
Борис Беккер:
по беспределу.
И это слово у Ожегова есть?
Употребляя слово нужно знать его значение.
Вы поклонник воровского закона?
А может "вор в законе"?
Невежда, я понимаю что Вы поклонник уголовника Януковича,
но не нужно воровской жаргон тянуть на УП.
Nick Bug _ 13.09.2017 17:01
IP: 185.120.132.---
"Логічно зрозуміти – чи будуть правоохоронні органи підтримувати владу і її захищати?"

Пане політтехнолог та експерт, в правовій державі правоохоронні органи не повинні підтримувати владу, зупиняти міжнароді потяги, мінувати пропускні пункти на кордоні, принижувати людську гідність, провокувати людей на правопорушення, а чесно і добросовісно виконувати свої функції.

До того часу, поки у нашій країні будуть такі політтехнологи, які на замовлення влади бариг будуть формувати суспільну думку, у нас не буде правової держави.
Борис Беккер _ 13.09.2017 16:56
IP: 35.195.70.---
Andrey Kononenko:
Борис Беккер:
, начавшийся во времена Евромайдана процесс разрушения украинской государственности дошел до того, что Украина превратилась в одно большое Дикое Поле, ты проигнорировал
Ватные выдумки.
Так пост, под которым мы пишем комментарии, если ты не понял, – как раз об этих моих "ватных выдумках". Ты хоть читал текст Д. Богуша, дебилоид?
Олександр Перший _ 13.09.2017 16:53
IP: 188.163.12.---
Борис Беккер:
Кто из нас окажется прав – покажет самое ближайшее время.
Я только что пересмотрел несколько видео по штурму АП. Хотел найти вам кадры, которые показывают, куда убегают титушки, но надоело искать – слышком долго рыться. Полно мата. Порошенко, который залез на бульдозер и кричит, что это провокация, орут: "Нах, нах... нах...". Но гимна Украины никто не пел. Ну, конечно, кроме провокаторов там было определенное количество радикалов, патриотов с флагами Украины (они никого не штурмовали, мирно ходили), зевак, которым больше всего досталось.

Ну, это уже история. Сейчас действительно наступает важный, может быть, решающий момент выхода из точки бифуркации. Посмотрим, кто окажется прав.
Andrey Kononenko _ 13.09.2017 16:52
IP: 188.163.73.---
Борис Беккер:
, начавшийся во времена Евромайдана процесс разрушения украинской государственности дошел до того, что Украина превратилась в одно большое Дикое Поле, ты проигнорировал
Ватные выдумки.
mihaylenco _ 13.09.2017 16:51
IP: 194.28.6.---
Олександр Перший
А є "беспредельщики", як банда Януковича.

Янукович по бєспрєдєлу посадив Тимошенко, та Луценка. Твій порпошенко по бєспрєдєлу пристрелив Сашка Білого, та позбавив громадянства Саакашвілі. Різниці ніякої. Обидва вдарилися в бєспрєдєл ще на першому році царування.
Віктор Петренко _ 13.09.2017 16:48
IP: 35.202.61.---
Олександр Перший:
звичайно на словах ніхто з лідерів майдану не закликав кидати коктейлі молотова.але це слова.а на ділі було зовсім по іншому.це політика.і тут без брудних політичних прийомів та провокацій не обійтись.тому не треба ідеалізувати протестуючих.серед яких було чимало нормальних людей.тому більшість провокацій здійснювали майдануті.а вбивства на майдані це справа рук пашинського (який вивозив гвинтівку з майдану і потім несподівано став головою адміністрації!!!турчинова),парубій,аваков (чому ні з того ні з сього саме він став міністром мвс а не досвічені москаль чи ярема?) та інші.саме майданутим були вигідні жертви,адже це дозволяло тримати в напружені майдан та збурювати суспільство.
mihaylenco _ 13.09.2017 16:45
IP: 194.28.6.---
Олександр Перший
Последующие события диктовались необходимостью выжить в этой борьбе с режимом банды Януковича, управляемого из Москвы. Майдан победил.

І привів до влади банду порошенка, яка керується з тієї самої москви. І трішки – з інших держав.
taksist _ 13.09.2017 16:42
IP: 130.180.219.---
Елена Величко:
taksist:
Ви не розумієте головного, що революцію зробити – це саме просте з усього, що треба зробити, тому я проти революцій, що призводять до кровопролиття та повної дезорганізації. Треба мати реальний План дій, що призведе до значного прориву й оголосити його, й саме кількістю людей змінити ситуацію. Я проти залякування й влади й владою. Тобто МИРНИЙ спосіб змін,що теж не такий простий, бо ті, хто доїли усіх, ЗАВЖДИ біля влади та керують й їх набагато більше. 32-33 теж був після революції...
як буде революція тікайте. бо таких як ви такі як я зроб.лять калікою і скажуть що так і було.
mihaylenco _ 13.09.2017 16:42
IP: 194.28.6.---
Таким чином створила правовий прецедент, в якому немає нормального виходу.

Як немає нормального виходу. Є щонайменше два виходи – поганенький, та нормальний.

Поганенький – відновити громадянство Саакашвілі, публічно визнавши помилку.

Нормальний – скасувати інститут недоторканості для влади, та суддів; прийняти новий закон про вибори; президентові розпустити верховну зраду, та зріктися булави; провести вибори до Верховної Ради, та Президента України за новим законом. Відновити українське громадянство Саакашвілі, водночас позбавивши його тих, хто має громадянство інших держав.
Олександр Перший _ 13.09.2017 16:40
IP: 188.163.12.---
kren:
І те,що для Вас влада і кодло,договорняк і домоленість-синоніми,у всякому разі,лишень свідчить,що концепція Ваших цінностей тим тільки й відрізняється від відомих ватників на ресурсі,що Ви тільки молитесь не так. А от кумир у вас один.
Влада у більшості випадків це дійсно кодло. Але є таке кодло, що має високу освіченість, розум, професійність, певну відповідальність за державу та певні межі користування владою. А є "беспредельщики", як банда Януковича. Тому кумирів у владі у мене взагалі немає. І не лише у владі. Та і у вас так само. Але я з двох зол вибираю найменше. Це має назву реальна політика. А ви, здається, чекаєте на появу у владі щось на кшталт святих безсрібників. Але не знаєте, як це може статись.
Борис Беккер _ 13.09.2017 16:34
IP: 35.190.221.---
Борис Беккер:
Олександр Перший:
Скажите, а бульдозер, угнанный А. Дзиндзя и таранивший ряды ВВ под АП – тоже относится к категории специально подготовленных властью сучат?
А если серьезно, то да, я помню такую тему, которую продвигали лидеры оппозиции, (к слову, находясь в по беспределу захваченном оппозицией Доме профсоюзов), что, мол, АП атаковали провокаторы-титушки". Это чистое вранье, потому что из онлайн-репортажа, который вел с Банковой свободовец Аронец и который демонстрировался по каналу "24", было видно, что штурмующие – никакие не титушки (титушки во время штурма не пели бы гимн Украины – они и слов-то его не знают), а радикальная и неуправляемая часть оппозиции. Кстати, свободовец Аронец всячески поддерживал штурмовиков, высказываясь в том смысле, что давно пора.
Олександр Перший _ 13.09.2017 16:25
IP: 188.163.12.---
Борис Беккер:
Скажите, а бульдозер, угнанный А. Дзиндзя и таранивший ряды ВВ под АП – тоже относится к категории специально подготовленных властью сучат?
Насчет Диндзя не знаю. Скорее всего, дурко, но мыло не ест. Т.е., не сидел за рулем, когда бульдозер таранил ряды ВВ-ников. И особо после этого не пострадал: Шевченковский суд снял с него ответственность за штурм.
Борис Беккер _ 13.09.2017 16:20
IP: 35.195.151.---
Олександр Перший:
Продолжение.
Последующие события диктовались необходимостью выжить в этой борьбе с режимом банды Януковича, управляемого из Москвы. Майдан победил. Это изменило ход истории, судьбу Украины. Все трудности переходного периода со временем забудутся. А Революция Достоинства войдет в историю становления независимой Украины навсегда, как событие, которым будут гордиться последующие поколения украинцев. Звучит несколько высокопарно, я извиняюсь, но, именно так и будет.
Традиционно, у нас с вами разное видение происходящего (равно как и того, что уже произошло и того, что еще только будет происходить). Вам кажется, что сейчас имеют место "трудности переходного периода", а я склоняюсь к мысли, что мы наблюдаем, и, что самое печальное, являемся участниками, процесса необратимой деградации украинской государственности.
Кто из нас окажется прав – покажет самое ближайшее время.
kren _ 13.09.2017 16:19
IP: 188.0.104.---
Олександр Перший:
А я стверджую, що між ними був договорняк і в першому випадку, і в другому. Це моя особиста думка. Причому вважаю, що такі договорняки – абсолютна нормальна політична практика. Вона називається політичним домовленням, вона навіть передбачена в законах (створення коаліції більшості). Але, як що опозиція хоче мати договорняк з олігархом, то немає чого дорікати президенту за те, що він шукає можливості домовлення хоч з чортом, лише б то було на користь країні...
...що це Ваша "особиста думка"-зрозуміло навіть такому суб*єкту,як я.
І те,що для Вас влада і кодло,договорняк і домоленість-синоніми,у всякому разі,лишень свідчить,що
концепція Ваших цінностей тим тільки й відрізняється від відомих ватників на ресурсі,що Ви тільки молитесь не так.
А от кумир у вас один.
Logic2009 _ 13.09.2017 16:16
IP: 91.196.177.---
Тарас Чарка:
Сколько специалистов по импотенции и ни одного по потенции!
А він Вас у Африку не забрав?
Великий спеціаліст по по потенції Ваш однодумець Уролог.
Олександр Перший _ 13.09.2017 16:06
IP: 188.163.12.---
Продолжение.
Последующие события диктовались необходимостью выжить в этой борьбе с режимом банды Януковича, управляемого из Москвы. Майдан победил. Это изменило ход истории, судьбу Украины. Все трудности переходного периода со временем забудутся. А Революция Достоинства войдет в историю становления независимой Украины навсегда, как событие, которым будут гордиться последующие поколения украинцев. Звучит несколько высокопарно, я извиняюсь, но, именно так и будет.
Logic2009 _ 13.09.2017 16:05
IP: 91.196.177.---
Борис Беккер:
И вот – оказались.
В Африке.
А я думал, что Уролог, как всегда, врёт когда писал Чарке:
"А может чемодан, вокзал..."
Нет, таки в Африку укатил.
И кого прихватил?
Чарку, Шило, Семижопова?
Борис Беккер _ 13.09.2017 16:05
IP: 35.189.208.---
Олександр Перший:
Борис Беккер:
Я напоминаю о провокации под зданием АП 1 декабря 2013 г., которую устроили специально подготовленные сучата. Сделав свое дело, они убегали через специальные ворота в здание АП. Ни один из них не был потом привлечен к ответственности, так как свои. Это сразу поняли и Порошенко, и Бутусов, и даже В. Кличко, пытавшиеся остановить толпу.
Скажите, а бульдозер, угнанный А. Дзиндзя и таранивший ряды ВВ под АП – тоже относится к категории специально подготовленных властью сучат?
Борис Беккер _ 13.09.2017 15:59
IP: 35.195.237.---
Andrey Kononenko:
Борис Беккер:
мол, ничего ты в жизни не понимаешь, поскольку ты есть совок и ватник
Но ведь правду же говорили тебе.
Т.е. смысл написанного мной, а именно то, что, начавшийся во времена Евромайдана процесс разрушения украинской государственности дошел до того, что Украина превратилась в одно большое Дикое Поле, ты проигнорировал, а, как и положено майданутому, среагировал на чисто внешние атрибуты: на знакомые и любимые тобой слова "совок" и "ватник". Я нисколько не сомневался, что всё будет именно так.
Олександр Перший _ 13.09.2017 15:56
IP: 188.163.12.---
Борис Беккер:
Когда в начале 2014-го я писал,
Вы знаете, Веня, все дело в том, что первый камень в основы украинской государственности был брошен самой властью. Я сейчас даже не говорю о конституционном перевороте (переход на новую Конституцию с расширенными полномочиями президента). И не о силовом разгоне молодежи. Я напоминаю о провокации под зданием АП 1 декабря 2013 г., которую устроили специально подготовленные сучата. Сделав свое дело, они убегали через специальные ворота в здание АП. Ни один из них не был потом привлечен к ответственности, так как свои. Это сразу поняли и Порошенко, и Бутусов, и даже В. Кличко, пытавшиеся остановить толпу.
Что касается коктейлей Молотова, то тут я с вами согласен: это удар по государственности. Провокация. Не исключаю, что ее организовали провокаторы, внедренные в ряды майдановцев. Во всяком случае, ни один из троих лидеров Майдана к этому не призывал.
Andrey Kononenko _ 13.09.2017 15:15
IP: 188.163.73.---
Борис Беккер:
мол, ничего ты в жизни не понимаешь, поскольку ты есть совок и ватник
Но ведь правду же говорили тебе.
Olexandr Chiba _ 13.09.2017 14:22
IP: 77.122.23.---
Олександр Перший:
Віктор Петренко:

Ще раз кажу, я не звинувачую Саакашвілі в том, що він пообіцяв працювати на олігарха. Але факт зустрічі з ворогом (Саакашвілі обіцяв винищити олігархів) дозволяє мені зробити певний висновок. Як би ви мали факт, що я зустрічався особисто з Порошенко, чи мав доступ до АП, чи був у його команді, то теж мали б підстави припускати, що я провладний троль, хоч і не мали достеменної інформації.
Та такий непотріб туди й близько не пускають. Ти шоколядний ботяра знай своє місце і номер твій шостий. То що ти троляка на зарплаті це 100%, а в січні буде і прізвище і обличчя, а також сумии які на вас кожного були витрачені. Схаменися бовдуре і шукай собі іншу роботу.
Olexandr Chiba _ 13.09.2017 14:18
IP: 77.122.23.---
Олександр Перший:
Віктор Петренко:

Ще раз кажу, я не звинувачую Саакашвілі в том, що він пообіцяв працювати на олігарха. Але факт зустрічі з ворогом (Саакашвілі обіцяв винищити олігархів) дозволяє мені зробити певний висновок. Як би ви мали факт, що я зустрічався особисто з Порошенко, чи мав доступ до АП, чи був у його команді, то теж мали б підстави припускати, що я провладний троль, хоч і не мали достеменної інформації.
Olexandr Chiba _ 13.09.2017 14:15
IP: 77.122.23.---
Олександр Перший:
Віктор Петренко:
ви...проплачений бот!!!
Я вважав вас розумнішим.
А він дійсно розумніший, чим у вас в шоколядному кублі вважають. Створили українське ольгино з такими ботяками як ти і тобі подібні і думають, що пересічні громадяни ваше лайно сприйматимуть за чисту монету. Ні, нездара ти, безталанні твої хазяї і скоро весь ваш шоколядний кагал опиниться в сміттєвому баці.
тітушки10 Корупція1083 Україна та Європа902 Aтака Путіна1109 Уряд реформ300
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter