Денис Богуш Політтехнолог, експерт в сфері стратегічних комунікацій

ЯК ВИГЛЯДАЄ ІМПОТЕНЦІЯ

13 вересня 2017, 02:34

Нещодавно, з колегами, спробували розібратись з правовою ситуацією навколо Саакашвілі і прийшли до шокуючих висновків.

Всі висновки писати не буду, але частину розповім. Ми спробували піти "простым логическим ходом".  

Я не буду говорити про ту погану людину, яка Президенту України підказала скасувати українське громадянство у Михайла Саакашвілі (чи це була його особиста ідея), що поставила в незручне становище всіх гравців у владі і політиці, ще і не тільки в цій країні. Таким чином створила правовий прецедент, в якому немає нормального виходу. Дискредитувала ідею швидкого надання українського громадянства багатьом іноземцям, які працювали на міністерських посадах.

Також я не буду говорити, що Грузія звернулась не тільки до України, а і до Польщі щодо видачи їм пана Саакашвілі, але Польща тихо проігнорувала це, коли він був у них. І в Польщі багато хто перехрестився, коли пан Михайло опинився на території України, навіть таким екстравагантним способом.

Але все цікаве відбулося після цього. І тут постали дуже серйозні питання.

Це власне про імпотенцію влади, в цій ситуаціїї, з далекосяжними наслідками.

1. Дії Саакашвілі і його прихильників на прикордонному пропуску "Щегені" підпадають як мінімум під кваліфікацію п'яти статей кримінального кодексу, а саме:

1.) ч.1 ст. 332 "Незаконне переправлення осіб через державний кордон України";

2.) ч.2 ст. 342 "Опір представникові державної влади;

3.) ч.4 ст.345" Загрози насильством представнику держвлади;

4.) ч.2 ст. 348 "Посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця;

5.) ст. 293 "Групове порушення громадського порядку " Кримінального кодексу України.

Є просте логічне питання – чому він не затриманий правоохоронними органами? Чому прикордонна служба і поліція нічого не зробили і не роблять???

Якщо проста людина в селі вкраде мішок картоплі, то він може дуже швидко опинитися в тюрмі, а тут такі тяжкі статті і нічого...

Мало того, Саакашвілі спокійно вечеряє з мером Львова Садовим в ресторані "Mons Pius", дає прес-конференції і при цьому його охороняють бійці батальйону "Донбас". Виходить, що це підрозділ не підпорядковується Верховному головнокомандувачу – Президенту України?

При цьому СБУ та ГУ НП в Львівській області демонструють свою повну неспроможність, в деяких епізодах – логічно напрошується питання, чи це саботаж виконання вказівки керівництва?

Або Львівська область вже відділилася від України і закони вже не діють на її території? Може це вже ЛНР?

Йдемо далі. Наприклад, влада боїться заарештувати пана Саакашвілі, тому що буде суспільно-політичний резонанс. Тоді напрошується просте питання, якщо, порушивши стільки статей Кримінального кодексу, Михайло Саакашвілі захоче зробити промо-тур по різним областям України, про що він, до речі, вже заявив, то як будуть себе себе вести правоохоронні органи? Заїжджаючи кожен раз в інший регіон, легітимність державної влади України буде все нижче і нижче!

Далі – ще цікавіше. Україна щойно отримала безвізовий режим з країнами ЄС. Я не буду говорити якою "кров'ю і потом" це нам дісталося. Але вся ця історія, для наших партнерів з Америки чи Європи виглядяє взагалі шокуючи. Вони не знають і не хочуть розбиратися в тому, що зараз відбувається. Вони логічно запитують про "перший хід" – чому таким екстравагантним способом Саакашвілі позбавили українського громадянства? Про всі подальші кроки вони просто або не знають, або не хочуть засмічувати собі голову...

Ті, хто стежать за подіями в нашій країні з за кордону, дивилсь по телебаченню, як група людей вільно проходить крізь державний кордон України, калічачи на своєму шляху прикордонників і поліцейських, а ті мовчки споглядали отримуючи травми! І нічого не робили. Жодних пострілів навіть у повітря! До речі, прикордонники, теж порушили свої правила та інструкції реагуючи так в цій ситуації! Щоб в Європі не виникло питання, чи потрібний цей безвіз Україні?

Тепер про дуже серйозні речі. Якщо подивитись на правоохоронні органи, іх реакцію на події, то напрошуються, до болю знайомі сюжети 2013-2014 років. Як себе вели тоді правоохоронні органи? Цей урок вони вивчили і не хочуть повторення. Багато хто думає – що вони будуть робити, якщо влада раптом зміниться? Навіщо? А якщо це майбутній Президент України?

І лізти в політику ніхто не хоче, але ж тут реальні правопорушення! І у нас закон один для всіх?

Ну і наостанок. Логічно зрозуміти – чи будуть правоохоронні органи підтримувати владу і її захищати? І якщо продовжити цю логіку, то висновки не тільки про імпотенцію...

Не складно уявити ситуацію, що якщо хтось почне тему зміни влади не шляхом виборів, а іншим, то потрібно чітко зрозуміти і знати – хто з правоохоронних органів буде на якому боці...

Я маю надію, що у влади знайдуться радники, які не тілько тактично, але і стратегічно зроблять правильні кроки в цій ситуації. Я мало вірю в дострокові вибори – як президентські так і парламентські (немає політичної волі), але роздмухування ситуаціїї я бачу серйозне. І послаблення (після таких кроків) Української Держави ми теж бачимо. Також ми розуміємо, кому ця ситуація вигідна, навіть якщо не буде виборів...

Тому потрібно якось боротися з цією імпотенцією, тому що всі вже починають здогадуватись що вона є... (особливо загадуючи про бурштин, "діамантових прокурорів", "вишки Бойка", "діло Пашинського", рахунки Януковича, корупцію тощо).

Читайте мою статтю: "КОРДОН НЕДОТОРКАНОСТІ" http://blogs.pravda.com.ua/authors/bogush/59b5ce83310d4/

Загрузка...
Коментарі — 205
Олександр Перший _ 13.09.2017 10:25
IP: 188.163.12.---
На мій погляд Саакашвілі зробив велику помилку, яка перекреслила його майбутнє як великого гравця в української політиці. Він міг використати сумнівне рішення влади, що до позбавлення його громадянства України, з дуже виграшної, як для політика, позиції "жертви режиму". Але зараз, після "шегинінського прориву" він з жертви перетворився на порушника закону (злочинця), тобто, поставив себе в незручну позицію, з якої доведеться виправдовуватись та ще з ризиком опинитись на Батьківщині/Грузії.

Теж саме зробили ті опозиціонери, які організували цей шабаш та прийняли в ньому участь: замість "жертв режиму" вони перетворились в злочинців, які нанесли Україні, як державі, дуже чутливого іміджевого удару. Радує те, що багато людей це зрозуміло, крім юлеботів звичайно.
chsaber _ 13.09.2017 10:23
IP: 188.0.110.---
Andrey Kononenko:
ЯК ВИГЛЯДАЄ ІМПОТЕНЦІЯ
Заголовок должен был быть другим.
"Как выглядит вылизывание ж...пы политтехнологами с глубоким проникновением..."
Чью персонально Вы имеете в ввиду? Этот вопрос в связи с тем, что ответов может быть, минимум – два.
руслан49 _ 13.09.2017 10:22
IP: 35.189.208.---
Olexandr Chiba:

Уважаемый член избирательного штаба Петра Порошенко в 2014 году!

Саакашвили нападал на пограничников? Так же, как Добродомов, который продемонстрировал видео, "нападения" на пограничника с паспортом, упрашивая последнего поставить отметку о пересечении границы?
Нападали банди Коломойського і Садового зі сторони України.
Ти з своїм Коломойським Бєнєю крім сміху нічого не викликаєш))) Може ти на Бєню працюєш, а прикриваєшся Шоколядним Батоном.
Банди Коломойського і Садового були організовані, направлені за тисячі кілометрів в Краковець і Шигені, їх забезпечили зброєю, бензином, добовими. Пояснили бандитам, що вони не сядуть в тюрму, коли нападуть на прикордонників, що є адвокати, які їх захистять, є підкуплені судді, які будуть затягувати суд до безкінечності, є депутати, які піднімуть гвалт про "політичне переслідування."
Елена Величко _ 13.09.2017 10:20
IP: 46.201.52.---
Справа ширша у розумінні справедливості, закона та процедур. Десь як "мама каже – мама права, Люся каже – Люся права". Оскільки в нас майже усюди порушено етику та правила використання закону, тобто окрім самого закону є правила та практика використання – не можна закон використовувати "ВСУЄ", то й вихід є один – ПРАВИЙ той, чиї права порушено.
Andrey Kononenko _ 13.09.2017 10:14
IP: 188.163.73.---
ЯК ВИГЛЯДАЄ ІМПОТЕНЦІЯ
Заголовок должен был быть другим.
"Как выглядит вылизывание ж...пы политтехнологами с глубоким проникновением..."
valsh01 _ 13.09.2017 10:05
IP: 188.115.149.---
Orest Jj:
valsh01:
...порадовала информация Наливайченко, что готовятся иски ко всем действиям пограничников и руководству железной дороги, а в их лице, можно сказать, и нынешнему руководству государством, которые подпадают под криминальные статьи уголовного кодекса. Речь идет и о международном поезде, и о "минировании" КПП, и о многом другом.
К сожалению, Наливайченко, не слишком серьезный мэн. И верить ему, что дела дойдут до суда, я бы не стал. Это может быть предупредительный ход – мы не трогаем ваших начальника поезда, пограничников, полицейских, нарушивших закон при переходе границы Саакашвили – вы не трогаете тех активистов, кто его завел через КПП в Украину. По крайней мере, ждать суда и посадки людей, нарушивших закон для забаганок президента, особенно не стоит. При этой власти))
Orest Jj _ 13.09.2017 10:03
IP: 77.52.83.---
...финальный инцидент с прорывом границы, вызвавший действительно противоречивую реакцию в Украине, для иностранных читателей не стал поворотным моментом – упоминания о незаконности таких действий встречаются только в цитировании украинских чиновников.
Заявления Юрия Луценко, Арсена Авакова и других должностных лиц о "беспрецедентности" прорыва границы командой Саакашвили неправдивы. ЕС еще два года назад, на пике миграционного кризиса, страдал от регулярного повторения таких инцидентов, когда толпа беженцев шла через пограничные пункты без всякого контроля, порой сметая пограничников на своем пути.

... Порошенко во время выступления с обвинением Саакашвили в преступлении – выглядел очень жалко. Не исключено, что был с большого бодуна...
Алексей Дворецков _ 13.09.2017 09:56
IP: 35.195.70.---
Богуш порохобот
Orest Jj _ 13.09.2017 09:55
IP: 77.52.83.---
valsh01:
...порадовала информация Наливайченко, что готовятся иски ко всем действиям пограничников и руководству железной дороги, а в их лице, можно сказать, и нынешнему руководству государством, которые подпадают под криминальные статьи уголовного кодекса. Речь идет и о международном поезде, и о "минировании" КПП, и о многом другом.
valsh01 _ 13.09.2017 09:45
IP: 188.115.149.---
Забавно)) В статье так много про беспредел и нарушения Сакашвили при переходе им границы, но совсем ничего про нарушение власти – остановку поезда, заминированную пограничную заставку (кстати, а это европейцев с безвизом не оттолкнет, что у нас "диверсанты" могут их бесперепятственно минировать?), титушкек на границе, беспрецедентное скопление силовиков не на фронте, а в месте встречи Саакашвили). Да и причины-первоисточник – почему и как Саакашвили был лишен гражданства Украины – автора тоже не сильно интересует. А должно бы, поскольку пронос Саакашвили в Украину – лишь следствие лишения его гражданства, и несогласия части общества мириться с этим.
Олексій Кулішенко _ 13.09.2017 09:43
IP: 35.195.10.---
Виктория Сидорович:
Статья " Я тучи разведу руками!" Саакашвілі сам собі зробив підніжку! Час показав, що він ні який не лідер! Після інценденту на кордоні з нашими прикордониками, йому залишаються тільки одні гастролі з метлою між ногами! Саакашвілі і " решалово" круто поєдналися!
Як Ви не розумієте, що стаття не про Саакашвілі?!
Yuri Dubov _ 13.09.2017 09:42
IP: 46.200.105.---
"...Багато хто думає – що вони будуть робити, якщо влада раптом зміниться?"... Таким, як пан Богуш, теж можна порадити подумати про це. А ще краще було б всім придворним журналістам і політолухам – поміняти професію, так було порядніше і корисніше для суспільства. Адже в значній мірі саме завдяки їхнім зусиллям з відбілювання своїх хазяїв і дезорієнтації виборців маємо роками при владі те, що маємо.
Олексій Кулішенко _ 13.09.2017 09:42
IP: 35.189.208.---
В продовження теми... Вже на півдні гелікоптери російські спокійно залітають на нашу територію. Всередині країни процвітає БР – бурштинова республіка. Скоро "зелені чоловічки" з півночі попруть.
А як красиво марширували на параді!
Виктория Сидорович _ 13.09.2017 09:35
IP: 35.195.243.---
Статья " Я тучи разведу руками!" Саакашвілі сам собі зробив підніжку! Час показав, що він ні який не лідер! Після інценденту на кордоні з нашими прикордониками, йому залишаються тільки одні гастролі з метлою між ногами! Саакашвілі і " решалово" круто поєдналися!
Olexandr Chiba _ 13.09.2017 09:33
IP: 77.122.23.---
руслан49:
Александр Комарницкий:
Уважаемый член избирательного штаба Петра Порошенко в 2014 году!

Саакашвили нападал на пограничников? Так же, как Добродомов, который продемонстрировал видео, "нападения" на пограничника с паспортом, упрашивая последнего поставить отметку о пересечении границы?
Нападали банди Коломойського і Садового зі сторони України.
Упоротий порохобот! Ти з своїм Коломойським Бєнєю крім сміху нічого не викликаєш))) Може ти на Бєню працюєш, а прикриваєшся Шоколядним Батоном. Такий собі бєнєбот під прикриттям. Бо окрім тебе, дурня, Бєню ніхто і не згадує. А ти його, ботяча морда, піариш. То не гарно якось виходить, шоколядні батони отримуєш, а працюєш на Бєню. Ай-яй яй))))
Orest Jj _ 13.09.2017 09:33
IP: 77.52.83.---
...Этот раунд Порошенка и Аваков проиграли в чистую. Разозлив не только служивых, но и своих искренних и/или вынужденных сторонников. Потому что "замахнулся – бей, а нет г***о пей", так со времен пещерных предков сложилось.

Как можно быстро исправить ситуацию?
- Указ отменить.
-Люди Фирташа и Ахметова идут нах** из АП и КМУ,
- Предприятия Фирташа, Ахметова и Коломойского (операция Ф.А.К.) идут на национализацию, либо пусть за неделю достают $25 млрд и идут на амнистию. Нет- нет, в распил. Оппоблок, Видродження разгоняются к **ям, Наш Край отправляется на чистку...

Если Порошенко, его АП, Кабмин его и Авакова-Яценюка партии НФ, их коалиция в ВР на эти шаги не пойдет в ближайшие дни, Михо будет набирать сторонников каждую неделю, месяц, затем требовать досрочных выборы, а боевики Бени станут отлавливать перечисленных выше персонажей на улице и избивать до полусмерти по овации большинства, которое требует крови путинско-олигархических мерзавцев с весны 2014
М. Михайленко
Олексій Святогор _ 13.09.2017 09:26
IP: 35.190.198.---
та не стоните уже про законность и импотенцию;-)... юристы оперируют понятием "легитимность", которое означает признание действий власти критическим большинством;-)... можно сколько угодно орать про законность – но если толпа (народ, люди) не соглашаются с такими действиями – хер ты их сломаешь;-)... хотите схватить Саакашвили – ну так вперед, кто за хвосты держит, кто мешает? если это технически невозможно сделать (ну не получится по ряду факторов) то не надо ныть;-)... тут мирные митынгувальныки шли против злочынной влады и сломили вертухаев, такая же фигня была и на Майдане, один в один;-)... Там патриоты и тут патриоты, что не устраивает? Ныть чего?
Orest Jj _ 13.09.2017 09:24
IP: 77.52.83.---
......Є реакція Курта Волкера на переслідування Саакашвілі. Він дипломатично пропонує порошенкові взятися за боротьбу з корупцією, та за державне управління.

Круто! Державне управління в уркаїні відсутнє.
Иоганн Вайсс _ 13.09.2017 09:19
IP: 176.37.192.---
Ой как быстро Петины прихлебатели вспомнили о законности! прям как с одной методички все пишут... Ну да, деньги ж не пахут, правда, Денис?
nikolov _ 13.09.2017 09:14
IP: 35.190.198.---
Миша ночью смился из гостинници.
Ордер на арест.?

Может у Пети импотенция кончилась)))
Александр Зубр _ 13.09.2017 09:13
IP: 93.74.171.---
Авакова и Петренко давно пора гнать. Но рухнет коалиция.
Anatol Zubenko _ 13.09.2017 09:13
IP: 94.153.158.---
Ostap Kycher:
Однако в окружении порошенко нет людей, способных сказать: "Петя, ты не прав!"
За то у него уже есть "Питушки", или правильно-"петушки"?
Logic2009 _ 13.09.2017 09:04
IP: 91.196.177.---
Петр Шуликов:
Ні, все почалося з майданного тлумачення поняття права...
А Янукович був білий і пухнастий?
Харківські угоди Вам нагадати?
Чи суди над Луценко і Тимошенко?
Oleksander Matvienko _ 13.09.2017 09:03
IP: 188.231.190.---
Шукати патенцію у мерця – це сизифів труд. Бандовладу, яка, щоб захопити Україну, вчинила значно тяжчі злочини ніж "злочини" Саакашвілі, підтримує 5% населення. А коли бандити відповідатимуть за пограбування України і геноцид українців? Правоохоронці ж розуміли, що вони виконують завідомо злочинний наказ, бо не впускати в Україну її громадян є злочином, а до чого призводить виконання злочинних наказів вони пам'ятають з подій на Майдані 30.11.2013.
Ostap Kycher _ 13.09.2017 09:02
IP: 35.195.195.---
Однако в окружении порошенко нет людей, способных сказать: "Петя, ты не прав!"
тітушки10 Корупція1083 Україна та Європа902 Aтака Путіна1109 Уряд реформ300
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter