Євген Будерацький Заступник головного редактора УП

Таємнича профспілка, лист-скарга на Аласанію і до чого тут соратник Медведчука?

01 лютого 2019, 19:37

Звільнення Зураба Аласанії з НСТУ з огляду на невиразне мовчання членів наглядової ради, здається, провернули за принципом "Рубанути, а далі порішаємо".

Зупинятись довго на перипетіях самого "істо (е) ричного" засідання не буду. Вже є і причини звільнення, озвучені самим Аласанією, та мляві спростування політичних мотивів від глави наглядової ради Тетяни Лебедєвої.

Хотілося б акцентувати на іншому епізоді, який пройшов дещо повз уваги громадськості.

У відповідь на обурення щодо термінового і явно педальованого рішення, на близьких до Банкової ресурсах сплив лист з претензіями до Аласанії, адресований Лебедєвій, від такого собі голови профспілки працівників сфери комп'ютерних та інформаційних технологій Товстенка О.В.На сторінці чоловіка у ФБ постів останнім часом не дуже багато. Найновіший – про "вагому перемогу в боротьбі з корупцією" в НСТУ і урочистими реляціями по звільненню Аласанії.

До самого посту прикріплений інший лист, який, так розумію, теж стане однією з підстав для рішення. Мовляв, профспілки були стурбовані.

Наскільки з поспіхом і топорністю цю всю історію намагаються виправдати видно з дати самого листа – 29 лютого 2019 року. Прямо, "привіт" з "світлого" неіснуючого майбутнього.Хоч очолювана ним профспілка входить до громадської ради при Міністерстві інформаційної політики, сам підписант листа до журналістики має доволі сумнівне відношення.

Чоловік з такими ж прізвищем, ініціалами та тією ж датою народження, що й у інформації на ФБ, до 2016 року працював в інспекції з питань захисту прав споживачів у Черкаській області. Але примітний він навіть не цим.

Згідно з відкритими даними, Олександр Товстенко є керівником ГО "Всеукраїнське об'єднання "Мій вибір" та керівником згаданої профспілки працівників комп'ютерних та інформаційних технологій.

Судячи з його ФБ, ГО-шка веде бурхливу діяльність, і навіть у 2017 році підписувала якийсь антикорупційний план з рухом "Справедливість" Валентина Наливайченка.

Але справді цікаво стає, якщо копнути трохи глибше.

У 2015 році Товстенко балотувався на місцевих виборах у Київраду від партії "Право народу".Влітку 2018 року ця партія фігурувала у розслідуванні журналістів "Схем" "Хто купив телеканал "112 Україна"?".

Як вияснили колеги, на той момент новий генпродюсер телеканалу "112" Артем Марчевський так само як і Товстенко рвався в Київраду за списком "Право народу", очолюваної Віктором Чорним.

За даними "Схем", Чорний – далеко не чужа людина для Віктора Медведчука. Він і заміщає його у Федерації бойового самбо України, і очолює агентство, яке охороняє кума Володимира Путіна від журналістів.

Зв'язок між Товстенком та "Правом народу" соратника Медведчука може не був би таким примітним, якби не той факт, що нападки на Аласанію розпочались якраз після того, як він продовжив контракт на трансляцію в ефірі UA: Перший журналістських проектів "Наші гроші" та "Схеми".

Напередодні появи інформації, що програми можуть "вимкнути" з ефіру суспільного мовника, "Схеми" якраз розповіли про таємні зустрічі Порошенка з Медведчуком.

У президента, звісно ж, все спростовували, але, видно, осад таки лишився.

powered by lun.ua
Коментарі — 10
Сергей Максимов _ 04.02.2019 15:54
IP: 77.244.35.---
БУДЕТ масштабная фальсификация барыгами, КАК С ШАПКОКРАДОМ, ГОЛОСА УКРАДЁТ СОЕВЫЙ ЧМЫРЬ, А ПОТОМ В УКРАИНЕ НАЧНЁТСЯ НАСТОЯЩАЯ ГРАЖДАНСКАЯ ВОЙНА, А ТУТ И ПУТИН С МЕДВЕДЧУКОМ ПОДОСПЕЕТ С "ПОМОЩЬЮ".
ВОТ ТАКАЯ МУЙНЯ МАЛЯТА, ЖДЁТ УКРАИНЦЕВ С ШОКОЛАДНЫМ ЧМЫРЁМ.
Олександр Юренко _ 04.02.2019 01:37
IP: 92.113.41.---
meua:
Все так і є.
Олександр Юренко _ 04.02.2019 01:35
IP: 92.113.41.---
meua:
Все так і є.
Breda _ 02.02.2019 20:32
IP: 46.201.79.---
Анна Павловская:
Я, конечно, опять дико извиняюсь, но вы тут на голубом глазу утверждаете, что "...на близьких до Банкової ресурсах сплив лист з претензіями до Аласанії, адресований Лебедєвій..." Однако выдал нагора скрин письма ресурс – zik.ua. Подхватил новость ресурс – strana.ua. Это их вы считаете близкими к Банковой?
прибрати Аласанію – це спільне рішення з Медведчуком. Тому його канла тут же на підхваті.

youtube.com/watch?v=ZYz32J7iZ7c
Breda _ 02.02.2019 20:28
IP: 46.201.79.---
...яка гидота Господи...
чорнозем _ 02.02.2019 15:33
IP: 95.158.49.---
а хто такий будерацький – хтось знає?
пане будерацький, а звідки ви взяли дату 29 лютого цього року? ви уважно дивилися оригінал листа зі сайту зіку на який ви самі дали посилання? на документі стоїть дата 18 грудня 2018
брехло! ненавиджу брехунів!
Анна Павловская _ 02.02.2019 12:12
IP: 94.244.28.---
Я, конечно, опять дико извиняюсь, но вы тут на голубом глазу утверждаете, что "...на близьких до Банкової ресурсах сплив лист з претензіями до Аласанії, адресований Лебедєвій..." Однако выдал нагора скрин письма ресурс – zik.ua. Подхватил новость ресурс – strana.ua. Это их вы считаете близкими к Банковой? Хотелось бы знать, факты, изложенные в этом письме, правдивые или нет? Уголовные производства, открытые по некоторым злоупотреблениям со стороны руководства, имеют место или же это фейк?
Игорь Барицкий _ 02.02.2019 12:08
IP: 188.163.4.---
Павло Макаренко:
так копія дисть пристойна, я вільно її читаю.
Павло Макаренко _ 02.02.2019 05:54
IP: 35.235.227.---
Ха-ха-ха! Замість дати для ознайомлення хорошу копію листа,нас ознайомлюють з чиєюсь біографією.Шановний! Так ПРАВДА в тому листі,чи ні? За лохів нас вважаєш?
meua _ 02.02.2019 00:26
IP: 93.72.11.---
Имитаторы у власти под давлением международных спонсоров делают вид, что они делают какие-то реформы. Однако, попав к кормушке власти, они не понимают, как за деньги бюджета (читай – их деньги) кто-то может себе позволить не показывать президента, который ездит с томосом по стране или каждый день где-то выступает – фактически ведя за деньги бюджета предвыборную кампанию. Все каналы, даже кума Путина, показывают, а ПЕРШИЙ – нет. Зато показывает расследования про делишки всей "президентской рати" и испанские сериалы вместо вранья президента.
ПЕРШИЙ существенно изменился в лучшую сторону, несмотря на то,что правительство держит его на голодном пайке. Явно политическая подоплека этого увольнения еще раз говорит, что практически ВСЕ т.н. комиссии по выборам кого-либо (ВСУ, НАЗК, и пр., пр.) – все находятся под Банковой – антиконституционной организации при президенте.
Зеленський62 Україна та Європа1122 Корупція1413 Aтака Путіна1279 Свобода слова578
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter