13 березня 2020, 15:41

Історія однієї істерики. Хто розганяв паніку з літаком ''повним хворих на коронавірус іноземців''

Всі вже встигли побачити історію про "медика" Антона Гури, який "в якості експеримента" зганяв у Мілан, і активно стрімив з борту літака МАУ, розповідаючи жуткі історії про те, що півлітака було набито хворими іноземцями.

Кілька мільйонів переглядів, десятки тисяч реакцій і поширень у Фейсбук.

Якщо хтось пропустив, "догнали" 1+1, які вже зробили його ще більш знаменитим, ввімкнувши в ефір в прайм-тайм з душераздірающою історією про те, що "всі помруть". Ведуча Наталія Мосейчук навіть встигла на око нарахувати 4 хворих на коронавірус (прямо зі студії. Рівень!)

Власне, перше питання, яке одразу виникло: а хто це такий "відчайдух", який вирішив змотатись в епіцентр пандемії під час карантину в Україні?

Два-три кліки і ви дуже швидко наткнетесь на його апокаліптичні історії в Ютубі на каналі Klymenko time, який, як зрозуміло з назви, фінансується міністром=втікачем з "сім'ї" Януковича Клименком, який переховується в Росії і звідтіля за рахунок викрадених з українського бюджету грошей фінансує мережу псевдоекспертних телеграм-каналів, через які щоденно переконують, що в Україні повний триндєц.На цьому Ютуб-каналі цей дєятєль хаяв медреформу в стилі "всі помруть" та навалював, що (увага!) коронавірус вже два місяці в Україні, а вас всіх намахують злісні політики.

Вивчення його сторінки одразу вам видасть ще одну історію – як Гура бігав по автозаправці в протигазі. Теж в якості "експерименту".

Ще пару кліків в гуглі і побачите, що персонаж так собі медик, бо насправді працює в бізнесі, який профілюється на фармацевтиці і навіть якісь тендери вигравав.

Ще трошки зусиль і ви дізнаєтесь, що він активно рвався в політику і навіть балотувався в "депутати Київської державної адміністрації" (як можна балотуватися в державний орган влади, куди людей призначають, а не обирають, окремий сміх) від партії Коломойського "Укроп".Історія самого вкиду ще простіша – розгон вівся через всілякі інформаційні помийки, після яких цю історію навіщось понесли інші більш пристойні ресурси.

Проте видно цього було замало, і чувака вирішили засвітити ще й на" плюсах". Навіщо це було Мосейчук – окреме питання.

Але факт, що тепер чуваку підкинують впізнаваності і "експертності", і ви будете бачити його частіше. Наприклад, як представника якоїсь профспілки (для статусності), про яку ви почуєте вперше в житті.

Може ще й за рахунок хайпу в МОЗ призначать. А там і до тендерів близенько. Наприклад, для продажу медичних масок за захмарними цінами, які він активно рекламував ще кілька днів тому в тому самому істеричному стилі.

Панікуйте, не обляпайтесь. Схоже, саме цього від нас всіх і хочуть.

powered by lun.ua

"Розірвані мішки" або Ганьба на виборах на 87-му окрузі

Це вже було. Не раз і не два. Можна згадати вибори мера, парламентські вибори-2012 на десятках округів (найбільш показові на 223 в Києві з Левченком і Пилипишиним і вибори на окрузі Засухи на Київщині), вибори на 205-му в Чернігові (Корбан проти Березенка)...

Сліди з Донбасу в Мінську. Затримані вагнерівці і війна на Сході

Сьогодні під Мінськом білоруські спецслужби затримали 33 бойовиків Путіна з російської приватної військової компанії Вагнера. Білоруська влада рапортує, що вони готували провокації під час президентських виборів, які пройдуть у Білорусі через два тижні...

"Коли навколо ні душі" або чому рішення Вакарчука було очевидним

Кілька років тому, коли стало ясно, що в суспільстві є запит на нових політиків, про Вакарчука говорили першим – він роздумував. Поки думав, заробив імідж людини, яка вагається...

Історія однієї істерики. Хто розганяв паніку з літаком ''повним хворих на коронавірус іноземців''

Всі вже встигли побачити історію про "медика" Антона Гури, який "в якості експеримента" зганяв у Мілан, і активно стрімив з борту літака МАУ, розповідаючи жуткі історії про те, що півлітака було набито хворими іноземцями...

Таємнича профспілка, лист-скарга на Аласанію і до чого тут соратник Медведчука?

Звільнення Зураба Аласанії з НСТУ з огляду на невиразне мовчання членів наглядової ради, здається, провернули за принципом "Рубанути, а далі порішаємо"...