13 березня 2020, 15:41

Історія однієї істерики. Хто розганяв паніку з літаком ''повним хворих на коронавірус іноземців''

Всі вже встигли побачити історію про "медика" Антона Гури, який "в якості експеримента" зганяв у Мілан, і активно стрімив з борту літака МАУ, розповідаючи жуткі історії про те, що півлітака було набито хворими іноземцями.

Кілька мільйонів переглядів, десятки тисяч реакцій і поширень у Фейсбук.

Якщо хтось пропустив, "догнали" 1+1, які вже зробили його ще більш знаменитим, ввімкнувши в ефір в прайм-тайм з душераздірающою історією про те, що "всі помруть". Ведуча Наталія Мосейчук навіть встигла на око нарахувати 4 хворих на коронавірус (прямо зі студії. Рівень!)

Власне, перше питання, яке одразу виникло: а хто це такий "відчайдух", який вирішив змотатись в епіцентр пандемії під час карантину в Україні?

Два-три кліки і ви дуже швидко наткнетесь на його апокаліптичні історії в Ютубі на каналі Klymenko time, який, як зрозуміло з назви, фінансується міністром=втікачем з "сім'ї" Януковича Клименком, який переховується в Росії і звідтіля за рахунок викрадених з українського бюджету грошей фінансує мережу псевдоекспертних телеграм-каналів, через які щоденно переконують, що в Україні повний триндєц.На цьому Ютуб-каналі цей дєятєль хаяв медреформу в стилі "всі помруть" та навалював, що (увага!) коронавірус вже два місяці в Україні, а вас всіх намахують злісні політики.

Вивчення його сторінки одразу вам видасть ще одну історію – як Гура бігав по автозаправці в протигазі. Теж в якості "експерименту".

Ще пару кліків в гуглі і побачите, що персонаж так собі медик, бо насправді працює в бізнесі, який профілюється на фармацевтиці і навіть якісь тендери вигравав.

Ще трошки зусиль і ви дізнаєтесь, що він активно рвався в політику і навіть балотувався в "депутати Київської державної адміністрації" (як можна балотуватися в державний орган влади, куди людей призначають, а не обирають, окремий сміх) від партії Коломойського "Укроп".Історія самого вкиду ще простіша – розгон вівся через всілякі інформаційні помийки, після яких цю історію навіщось понесли інші більш пристойні ресурси.

Проте видно цього було замало, і чувака вирішили засвітити ще й на" плюсах". Навіщо це було Мосейчук – окреме питання.

Але факт, що тепер чуваку підкинують впізнаваності і "експертності", і ви будете бачити його частіше. Наприклад, як представника якоїсь профспілки (для статусності), про яку ви почуєте вперше в житті.

Може ще й за рахунок хайпу в МОЗ призначать. А там і до тендерів близенько. Наприклад, для продажу медичних масок за захмарними цінами, які він активно рекламував ще кілька днів тому в тому самому істеричному стилі.

Панікуйте, не обляпайтесь. Схоже, саме цього від нас всіх і хочуть.

Франція постачатиме Україні 50 авіабомб AASM щомісяця. І це дуже важливо

Міністр оборони Франції Себастьян Лекорню заявив, що Париж постачатиме Україні по 50 "розумних авіабомб" AASM на місяць. Наряду з виготовленням 78 Caesar для України та чергової партії ракет Scalp це чудова новина для Збройних сил України...

Спорт завжди поза політикою?

Не секрет, що багато диктаторів страх як люблять спорт. Не весь, але окремі види прям із пристрастю. Розбудовують під них інфраструктуру, ухвалюють космічні за бюджетами програми державної підтримки...

"Розірвані мішки" або Ганьба на виборах на 87-му окрузі

Це вже було. Не раз і не два. Можна згадати вибори мера, парламентські вибори-2012 на десятках округів (найбільш показові на 223 в Києві з Левченком і Пилипишиним і вибори на окрузі Засухи на Київщині), вибори на 205-му в Чернігові (Корбан проти Березенка)...

Сліди з Донбасу в Мінську. Затримані вагнерівці і війна на Сході

Сьогодні під Мінськом білоруські спецслужби затримали 33 бойовиків Путіна з російської приватної військової компанії Вагнера. Білоруська влада рапортує, що вони готували провокації під час президентських виборів, які пройдуть у Білорусі через два тижні...

"Коли навколо ні душі" або чому рішення Вакарчука було очевидним

Кілька років тому, коли стало ясно, що в суспільстві є запит на нових політиків, про Вакарчука говорили першим – він роздумував. Поки думав, заробив імідж людини, яка вагається...

Історія однієї істерики. Хто розганяв паніку з літаком ''повним хворих на коронавірус іноземців''

Всі вже встигли побачити історію про "медика" Антона Гури, який "в якості експеримента" зганяв у Мілан, і активно стрімив з борту літака МАУ, розповідаючи жуткі історії про те, що півлітака було набито хворими іноземцями...