Тетяна Даниленко Ведуча новин та інформаційного тижневика на "5-у каналі".

Правитель, якому комфортніше в ізоляції

23 жовтня 2012, 02:14

Спостерігаючи за безуспішними спробами Віктора Януковича не переплутати уран з Іраном та Іраком, складається враження, що йому набридло.

Його просто по-людськи втомили єврокомісари, польські президенти, канадські прем'єри, та інші обами із Заходу. Його отруюють розмови про Тимошенко, демократію, права людини та свободу ЗМІ. Інтоксикація дійшла критичної точки. Схоже, Віктору Януковичу хочеться скоріше зав'язати із необхідністю навіть формально дотримуватися цивілізованих правил гри. І бути там, де він більше ніколи не почуватиметься слоном у посудній лавці.

Раціональних пояснень, навіщо тоді він принижується перед Володимиром Путіним немає. Уже два роки кожна зустріч із російським президентом, незалежно від його прізвища, обламує надії Януковича на отримання дешевого газу. За лічені дні до виборів він знову літав у Росію.Переглянувши останні прес-конференції Віктора Януковича із Володимиром Путіним, можна переконатися, що вони майже не відрізняються. Ось розмова президентів про газ 2 місяці тому в Сочі.Візит у Москву відбувся після абсолютно дикого інциденту. За тиждень до парламентських виборів у центрі Києва був викрадений російський опозиціонер Леонід Развозжаєв. Звідси його доправили у Слідчий Комітет РФ, а потім у Лефортово – головну політичну тюрму Росії. СІЗО Лефортово – місце, куди навіть адвокат, не співпрацюючи з ФСБ, потрапити до затриманого не може. Там активіст "Лівого фронту" зізнався, що готував кольорову революцію в Росії коштом грузинського депутата Гіві Таргамадзе. Підтвердивши факти, викладені у фільмі НТВ "Анатомія протесту -2". Під будівлею Басманного суду, який санкціонував його арешт, Развозжаєв устиг гукнути журналістам, що його катували. Помітити візуальні ознаки було складно, але в СІЗО Лефортово за всю його багату історію і не такі зізнання отримували.Жоден орган влади в Україні досі не дав відповіді, як російський опозиціонер був транспортований із Києва. МВС навіть не відомо, а чи був Развозжаєв в Україні. Така реакція міліції не може не насторожувати. Про зверення в Печерський райвідділ щодо зникнення російського опозиціонера заявили ще в суботу в об'єднанні "Боротьба", організації, з якою в Україні контактував активіст "Лівого фронту".

Факт, що він просив у Києві притулку, в офіційному прес-релізі підтвердив Верховний Комісар ООН у справах біженців. Транспортування особи, яка просить притулку, означає, що Україна бере на себе грубе порушення національного та вітчизняного права.

В СБУ передбачливо запевнили, що російські колеги по допомогу в затриманні не зверталися. Якщо Развозжаєва у Києві схопили російські правоохоронні органи чи спецслужби, де нота українського МЗС? Спільна прес-конференція Путіна та Януковича у Москві відбулася у форматі, що не передбачав запитань ЗМІ. Жодної реакції офіційного Києва на очевидно незаконні дії сусідньої країни немає. Але абсолютно очевидно, що історія з Развозжаєвим ускладнить відносини Віктора Януковича із цивілізованим світом.

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців чекає на офіційне розслідування викрадення росіянина. Українська міліція з приводу Развозжаєва навіть не розпочала дослідчу перевірку. При тому, що заяву склали юристи ООН, в МВС гнуть свою про відсутність будь-яких звернень.

Включати дурника – улюблений прийом української міліції, який вона застосовує у будь-яких незручних ситуаціях. Один із яскравих прикладів – пошуки охоронців, які на очах у дипломатів і закордонних ЗМІ заломлювали руки Олені Притулі та Катерині Горчинській на Всесвітньому газетному конгресі. МВС настільки не дорожить репутацією, що заявляє про свою неспроможність знайти людей, найнятих для охорони офіційного заходу за участю Президента.

І викрадення Развозжаєва, і пресинг журналістів, і багато інших інцидентів отримали однаково цинічну реакцію української влади. За лічені дні до виборів вона зав'язує із навіть формальним дотриманням цивілізованих правил гри.

powered by lun.ua
Коментарі — 112
tech _ 23.10.2012 11:43
IP: 95.111.254.---
IIIIIIIIlIstorichka:
продолжение

unhcr.org.ua/en/2011-08-26-06-58-56/news-archive/827-press-release-the-un-refugee-agency-is-deeply-concerned-about-the-disappearance-of-asylum-seeker-from-russian-federation

Так-так, оказывается, что Развозжаев и не кричал, и пропал он не при выходе от Верховного Комісара ООН у справах біженців, а из "NGO providing free legal assistance in Kyiv".
IIIIIIIIlIstorichka:
А шо ж это за "NGO providing free legal assistance in Kyiv"???
Ви, шановна Історичка, читаєте якось вибірково, "ето читать, а ето не читать". Наведу повне речення для вашої зручності:

"The individual approached UNHCR seeking international protection and was invited to be registered at the office of UNHCR's partner organization, an NGO providing free legal assistance in Kyiv."

Себто партнерська організація Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, яка надає юридичні консультації.
Ятрань _ 23.10.2012 11:14
IP: 195.64.255.---
Написати коментар..._autumn 23.10.2012 08:24IP: 109.251.10.--
xi0:
Ви ідійот?
==============================================
autumn – Ні хі0 не просто ідіот, він "хронічний ідіот з 0 (нульовим) мисленням хі0, десь близьким до хамського, спорідненним з єнакієвським самодуром! Які тільки телички народжують таких дебілів?
samarityanin _ 23.10.2012 10:51
IP: 212.80.50.---
xi0:
Хотелось бы спросить а в чём понт изоляции Курортные места явно не в сша и ес. Карибы и бора бора)))
Не в курортах понт. А в бабках. Один уже в Америке досиживает срок...
tech _ 23.10.2012 10:45
IP: 95.111.254.---
Це мерзенно і з чисто людської точки зору. Людина проситься в твій дім, спасаючись від переслідувачів. Ти її пускаєш. А потім здаєш її з потрохами цим самим переслідувачам. Гадаю в "блатній" субкультурі, до якої "наш президент" частково належить, це також не схвалюється.
Oleg Ivanov _ 23.10.2012 10:43
IP: 31.163.200.---
П...Рас – он и есть П...Рас. Больше сказать нечего
-not_sugar- _ 23.10.2012 10:39
IP: 94.179.249.---
Какая красивая девушка!:)
Татьяна, выходите за меня замуж:)
GEIGER _ 23.10.2012 10:35
IP: 194.55.63.---
Uruz:
Страна скатывается прямиком в рабовладельческий строй и никого кроме журналистов это не смущает. Как мы будем жить завтра??? Со страхом сказать правду и под страхом смерти черное называть белым???
100%. Дивує, скільки дійсно існує людей, які внутрішньо переконані, що янукович із азаровим дбають про народ, а "юлька-варофка тварь такая фсьо пакрала і убіла фсех бізнісменаф в 90-х гадах" і вони вирішать долю наступних виборів. Вражає, як люди спроможні робити вибір всупереч власним інтересам!
autumn _ 23.10.2012 10:30
IP: 109.251.10.---
nexoxlobas:
Ти, жертва продуктів з ГМО, здрисни в нору й не намагайся коментувати щось.
ганна-ахметова _ 23.10.2012 10:27
IP: 93.74.80.---
DURACHINA
IIIIIIIIlIstorichka:
La Rossa:
І займається розслідуванням комісар ООН (в них "на очах" заламали Розважаєва).
La Rossка, не треба дурити, комісар ООН слышал только крики, но не видел, кого заламывали и кто заламывал.
IIIIIIIIlIstorichka:
ганна-ахметова:
DURACHINAIIIIIIIIlIstorichka:
Не, давайте не отвлекаться от темы. Кто вкрав Развозжаева???

Первой об этом ляпнула "організіція" Боротьба, которой нет в "Єдиному Реєстру громадських формувань" Міністерства юстиції, но которая создала "инфраструктура для осуществления подпольной политической работы".

Так кто вкрав Развозжаева???
Ти бач і стару комундристку зачепило?! Для вас головне, щоб у вашого сперматозавра Пєтінга сіманєнкі не вкрали молоду жону
Ганька, успокойтесь, вас могут выкрасть только ритуальные службы.
ви вже як на базарі
ганна-ахметова _ 23.10.2012 10:25
IP: 93.74.80.---
nexoxlobas:
Slon v Posudnoi Lavke:
ктн:

Разве могут такие чесные и порядочные люди иметь президентом какова то Януковича??Да ни в коем случае.
.
Звичайно, чесні й порядні люди не оберуть президентом крокодила, який тільки то й робить, що роззяває пащу, щоб клацнути зубами та щось проковтнути
Sergey Ivanov _ 23.10.2012 10:24
IP: 109.72.119.---
Ему хочется сидеть возле любимой "параши" и говорить "по-фени"...
ганна-ахметова _ 23.10.2012 10:22
IP: 93.74.80.---
DURACHINA
IIIIIIIIlIstorichka:
Не, давайте не отвлекаться от темы. Кто вкрав Развозжаева???

Первой об этом ляпнула "організіція" Боротьба, которой нет в "Єдиному Реєстру громадських формувань" Міністерства юстиції, но которая создала "инфраструктура для осуществления подпольной политической работы".

Так кто вкрав Развозжаева???
Ти бач і стару комундристку зачепило?! Для вас головне, щоб у вашого сперматозавра Пєтінга сіманєнкі не вкрали молоду жону
chekavytca _ 23.10.2012 10:21
IP: 77.91.173.---
"Спостерігаючи за безуспішними спробами Віктора Януковича не переплутати уран з Іраном та Іраком, складається враження, що йому набридло"

Тетяно, це приклад помилково побудованого речення (неузгодження двох його частин). Так говорять англійською мовою, наприклад, але – не українською.
La Rossa _ 23.10.2012 10:20
IP: 93.74.246.---
deBirse:
Безусловно, олигархату и Януковичу ближе мировоззрение и ценности Евразийского союза. Однако, интеграция с ЕАС автоматически их лишает как власти, так и собственности. В силу иерархического положения членов этого союза, где лидером является Россия. С другой стороны, интеграция Украины с Европейским союзом и дальнейшая демократизация Украины – это полностью перечёркивает даже среднесрочные планы "семьи", и тоже равно смерти для режима Януковича. Скорее всего, ему кто-то вбивает в голову возможность третьего пути – что-то вроде политического проекта автаркии больших пространств, который, в силу индивидуальных особенностей протекания психических процессов, менталитета и культуры гаранта, похоже ему импонирует. Поэтому, есть у действующего в Украине режима три пути – ЕС, ЕАС и автаркия, и по какой дороге он не пойдёт, как в той сказке, везде "козлёночком станет". Надо же было за 2,5 года правления нагородить такой огород.
Сенкс за этот пост.
ганна-ахметова _ 23.10.2012 10:19
IP: 93.74.80.---
nexoxlobas:
Slon v Posudnoi Lavke:
ктн:
х.
=====
Да уж...Электорат Ющенко и Тягнибока явно интеллектом не блеснул во время выборов преза.
Ну не скажите. Например Львовская Политехника блеснула интелектом, када взяла на работу на полставки профэсора Слюсарчука. И он выдал на глазах месной интелигенции за полгода!!!научную работу и получил госпремию.
.
Взагалі то премію йому дав Табакі, теж великий інтелектуй, гідний нащадок свого діда, чекіста Ісера
Валерий Мошковский _ 23.10.2012 10:17
IP: 95.132.200.---
Igor Maksimenko:
Захід знає що, перед двома геноцидами, українці, так як і зараз, промовчали, не відстояли свою незалежність.
La Rossa _ 23.10.2012 10:14
IP: 93.74.246.---
"Але абсолютно очевидно, що історія з Развозжаєвим ускладнить відносини Віктора Януковича із цивілізованим світом."

Отож. Що це країна (президент) – що наче в темному Єнакієво хапають людей на вулицях, ігноруючи та відмовляючись від цивілізованих правил гри?

І займається розслідуванням комісар ООН (в них "на очах" заламали Розважаєва). Ця ментовська псарня ще й дурна до неможливості.

А місцевий феодал Янукович хотів баріну в ножки поклониться, думав – що барин мислить по-пацанськи – і відвавлить йому скидку на газ напередодні виборів взамін на Розважаєва.

Ха-ха.
Світ – не Донбас! І в ньому не рулять понятія. І це найбільше розчарування братви.
Igor Maksimenko _ 23.10.2012 10:07
IP: 95.135.221.---
ктн:

Якби захід знав правду, про те як винищували українців, про два геноциди,
він би зрозумів поведінку українського народу.
Uruz _ 23.10.2012 10:06
IP: 46.211.54.---
Страна скатывается прямиком в рабовладельческий строй и никого кроме журналистов это не смущает. Как мы будем жить завтра??? Со страхом сказать правду и под страхом смерти черное называть белым???
imk _ 23.10.2012 10:04
IP: 178.133.85.---
+1
М_Гайдамака _ 23.10.2012 09:59
IP: 95.67.79.---
А яких дій ви хочете побачити від нього? Невже Янукович, який смокче конфетку "дюшеш" і пригощає на трибуні Путіна відрізняється від Януковича на прес-конференції з Путіним 2012 року. Невже Янукович-"демократ" 2004 року, який падає від яйця, говорить на фені і називає всіх козлами, бо заважають красти, відрізняється від нинішнього борця, який випікає корупцію "кальоним жалєзом", сидячи на золотому унітазі?
valerij0610 _ 23.10.2012 09:54
IP: 93.175.216.---
Похоже сегодня, Украина начала медленно, но уверенно скатываться в пропать инквизиции. Власть продажная, на подхвате у Путина. Руководство силовиков, на подхвате у росийской ФСБ.
ктн _ 23.10.2012 09:47
IP: 176.36.153.---
Темний народ, який не хоче нічому вчитися, обирає собі таку ж безграмотну владу, яка вміє тільки красти. А цивілізований світ не може зрозуміти навіщо вони таку владу собі обирають. Адже всі інші обирають собі інших.
andreyvadjra _ 23.10.2012 09:40
IP: 213.159.235.---
xi0 _ 23.10.2012 08:38IP: 76.254.55.--
Wealthy_citizen:
Таня, вы выразили мои мысли.
Её Порошенко ипёт.
===========
А ты истосковалась без взаимности? И пишешь всякую хренотень.
jivan _ 23.10.2012 09:39
IP: 217.196.166.---
nexoxlobas:
больше всего недовольны правлением Януковича Львовские барыги с местного рынка, торгующие ядовитыми китайскими децкими играшкамии и посудой.
З ними идут представители Тернопольского мясокомбината, делающие ковбасу из сои и прилепляющие ярлычок БЕЗ ГМО.
Ну а третьи по списку работники ТМ Галычина, делающие чудову молочку на пальмовом масле.
Все они месте взятые думают, шо править ими должен философ Мирослав Попович, пока они будут заниматься потихоньку своими афёрами и жульничеством))
====
вам до проктолога
Aтака Путіна1186 Уряд реформ391 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter