Сергій Дацюк Філософ

ПОТОЙБІЧЧЯ

01 березня 2019, 08:31

По той бік добра і зла існує Потойбіччя. В ньому живуть люди, які втомилися від морального розрізнення добра і зла, відмовилися від нього і живуть поза цим розрізненням.

Ми ж не за один день опинилися в Потойбіччі.

Спочатку був Євромайдан, де ми хотіли в Європу, і Революція Гідності, де ми хотіли очиститися від корупції та олігархії.

Потім нам сказали, що головне це "безвіз" і так звані "реформи", а з корупцією ми будемо вічно боротися, відтак Революція Гідності менш важлива, ніж Євромайдан.

Вже в 2015 було створено систему Корупції-На-Крові, очолювану оточенням діючого Президента.

Потім в квітні 2016 була Контрреволюція Негідників, з якою ми змирилися і яка дозволила легалізувати Корупцію-На-Крові через корупційну зміну Уряду, кадрові призначення корупціонерів Президентом на всі корупційно-ємні посади.

В 2017 ми відмовилися від зміщення Негідників шляхом нової спроби Майдану і змирилися з відстороненням від посади чи висланням з країни останніх лідерів цих спроб Майдану.

Протягом 2017-2019 відбувалося активне розслідування та фейковий "суд" над колишнім Президентом України Януковичем, де нам всім показали, що допит можна проводити або по скайпу, або на допит Суду можна не з'являтися більше 60 разів, що можна заочно отримати вирок, тобто що Суду в Україні немає.

І лише потім, як знущання, відомі журналісти, переконували нас, що корупція це добре, тому що конфлікт корупційних інтересів дозволяє уникнути диктатури і зберегти в Україні демократію.

Ось так ми опинилися в Потойбіччі. Ласкаво просимо до Потойбіччя! А хто не піде ласкою, того затягнемо брехнею та маніпуляціями!

Уже в Потойбіччі останні прибічники Революції Гідності, бачачи, що ні ГПУ, ні НАБУ, ні СБУ розслідувати Корупцію-На-Крові не збираються, злили деякі матеріали розслідування журналістам, які і доробили це розслідування, що нині відоме як "корупція в оборонпромі оточення Президента" з залученням до процесів відмивання коштів власності самого Президента, точніше, коли вона ще дійсно була власністю Президента, тобто до листопада 2018 року, коли Президент вирішив позбавитися "засвіченої" в корупційних оборудках власності.

Отже маємо: Корупція-На-Крові Президента та його оточення, недієві антикорупційні органи, недієвий суд, спробу журналістів виконати функції слідчих та суду, та публічний нахабний опір і гнилі відмазки корупціонерів з підтримкою порохоботів та зрештою байдужість українців.

Тобто при цьому ми маємо масу українців, які все ще готові голосувати за нинішнього Президента на виборах. В Потойбіччі це і є нормою. Бо немає добра і зла, є лише інтереси самозбереження Корупції-На-Крові, в яку засобами пропаганди та маніпуляцій залучена для підтримки значна частина українців.

Аргументи корупціонерів мають характер потойбічних аргументів, де викривлена логіка побудована так – вони апелюють до закону, порушуючи закон, вони звинувачують у дрібних порушеннях викривачів їх масштабних порушень, вони хочуть до себе добра, не просто втративши, а саме знищивши до того межу між добром і злом.

"Давайте почекаємо завершення процесу розслідування та суду". А що декілька років поспіль розслідування дали якийсь результат, окрім зливу частини матеріалів журналістам? І що навіть розслідування журналістів призвело до затримання дійових осіб розслідуваних злочинів?

Наприклад, Президенту навіть на думку не приходить сказати "я не знав про ці оборудки і втягування в них моєї власності" і дати розпорядження про окреме розслідування ролі його власності у цьому процесі. Йому не приходить це на думку, бо важко робити вигляд, що ти не знаєш те, що ти знаєш.

"Журналісти не мали права публікувати матеріали з військовою таємницею, втручатися в розслідування, публікувати особисту переписку і т.д." Ні, панове. Корупція-На-Крові це не той випадок, коли є військова таємниця для корупціонерів, приватна переписка щодо корупційних оборудок з військовою технікою і довготривале розслідування під час війни, коли гинуть люди.

Кожен день зволікання розслідування Корупції-На-Крові це втрачені людські життя.

Панове прибічники нинішнього Президента! Ви втягуєте країну у Потойбіччя. Є речі, які не варто робити за будь-яких політичних поглядів. Підтримка Корупції-На-Крові це саме така річ.

Панове порохоботи! Тікайте і відхрещуйтесь. Українці забудькуваті і терплячі. Вони забули про журналістів та експертів з "Амбарної книги" партії Регіонів, забудуть і про вас, якщо ви вчасно відсторонитеся.

Панове журналісти, що виправдовують корупцію. Ваші виправдання творять світ, де ви будете не потрібні. Подивіться на Росію – там немає журналістики, там немає навіть пропаганди, там є лише брехня та генерування світозлоби, підозри і ненависті. Ви творите в Україні таке саме Потойбіччя, як в Росії.

Потойбіччя не знає чесності та дяки. Породжений в Потойбіччі Хаос обернеться проти тих, хто його породжував. В Потойбіччі не буває добра, і зло, будучи невпізнане, домінує над добром силою, брехнею та жадібністю.

Погано втомлюватися від розрізнення добра та зла, бо втрачаються орієнтири. Погано нехтувати боротьбою зі злом, бо добро не настане ніколи.

Зрештою, жити чи не жити в Потойбіччі – це вибір. Наш вибір.

powered by lun.ua
Коментарі — 70
Yar Yurkiv _ 04.03.2019 21:00
IP: 35.235.226.---
Konstantin Semenov:
Yar Yurkiv:Проебали все в 2010 выбрав Яныка а не Юлю. И допрое Али в 2014 выбрав Пороха.
Ми – змарнували свій шанс, а ви, як завжди, пра...
Yar Yurkiv _ 04.03.2019 20:59
IP: 35.235.226.---
Корж Микита:
Log Log:
Вот убожество:) Да какая разница кто ты? Чинуша, прохфессор, вахтер на УП? Где результат твоей работы?????? Можешь похвастаться работающей приносящей пользой моделькой?? Бандеровцами прикрываетесь. Бандеровцы о национальном порядке мечтали, а вы с 91 года национальный беспредел устроили. Бандеровец Юркив, бывший член КПСС в "родину мать"плюётся:)) "родина мать" за 4 года третий рейх на колени поставила, а вы пятый год запчасти с металлолома в РФ воруете. Шпана драная.
Только конкретные результаты твоей работы – есть такие? Что сделал? Ничего? – ПНХ, пиз...абол старый.
Якби американці влаштували і нам лендліз – літаками, танками, томагавками, тушонкамі...то і ми родіну-мать раком паставілі би, і облаштували би омріяний нашими батьками порядок.
Корж Микита _ 04.03.2019 10:51
IP: 35.235.227.---
Log Log:
Вот убожество:) Да какая разница кто ты? Чинуша, прохфессор, вахтер на УП? Где результат твоей работы?????? Можешь похвастаться работающей приносящей пользой моделькой?? Бандеровцами прикрываетесь. Бандеровцы о национальном порядке мечтали, а вы с 91 года национальный беспредел устроили. Бандеровец Юркив, бывший член КПСС в "родину мать"плюётся:)) "родина мать" за 4 года третий рейх на колени поставила, а вы пятый год запчасти с металлолома в РФ воруете. Шпана драная.
Только конкретные результаты твоей работы – есть такие? Что сделал? Ничего? – ПНХ, пиз...абол старый.
Log Log _ 03.03.2019 18:56
IP: 35.235.226.---
Корж Микита:
Тупица, я никогда не был чиновником, а Рассела читал задолго до того как Вы под стол пешком
ходили. И в IT, уверен, Вам форы дать могу, обойдусь без Ваших подсказок.
Связывать темперамент с этническим происхождением – невежество, и шовинизм,
коим Вы больны.
Оказалось, что воспитание в мультиэтнической среде – не в коня корм.
Sergii Gutsaliuk _ 03.03.2019 16:44
IP: 35.235.227.---
Вы все верно пишите, но это не только вопрос морали. Порохолюбство, на мой взгляд, это чистейший невроз, разновидность Стокгольмского синдрома. Некоторые люди просто не выдержали ужасов войны и плохих новостей 2014-2016, что-то в них сломалось и они фактически отмежевались от реального мира, делегировав ответственность "островку стабильности" в лице ПОП. Порохолюбы полностью игнорируют факты коррупции, объясняя это происками Кремля, в их собственной реальности все хорошо – лучшая армия Европы, экономический рост и т.п. и т.д. Да, светлого будущего пока нет, но оно будет, надо только проголосовать за Порошенко... И Вас они не услышат, чтобы Вы им не говорили. И не потому, что они не хотят слышать что черное это не белое, они физически НЕ могут это слышать, будучи в состоянии острейшего невроза, Именно поэтому Возняк и отключил комментарии под своим постом, его мозг просто не выдержал бы аргументов, против которых ему нечего было бы сказать. Хворі люди...
Корж Микита _ 03.03.2019 15:54
IP: 35.235.227.---
Log Log:
Корж Микита:
в интернациональной семье.
И не назвать это совком?
Интеллектуал, бывают моно и мульти, а "интер" – совок.
Не тужтесь, дядечка. Я татар друг от друга могу отличить по темпераменту. У вас очень мало жизненного опыта, чтобы пытаться тягаться со мной:) Вы из бывших чиновников? Вас гложат муки совести? Я из народа. И знаете как в народе? – мы не делим жизнь на "до и после". Б Рассел когда-то заметил – философия не идет впереди жизни.А жизнь, мой юный друг, это мы, народ:)
И ради бога, я не претендую на ваши интеллектуальные лавры. Только если вы такой интеллектуал, поинтересуйтесь, почему II (искуственный интеллект) на базе компьютерных IT никогда не будет применен для человекоподобных роботов. Я вам подскажу – искусств.интеллект обрабатывающий огромный объем информации из Инета с помощью математ алгоритмов, как оказалось, легко скатывается в расизм.
Корж Микита _ 03.03.2019 15:37
IP: 35.235.227.---
Yar Yurkiv:
Віктор Ковальов:
Корж Микита:
ернаціоналіст"?
Ви ні до якого етносу не відноситесь?
Ні, це інший українофоб, а той причаївся десь у мішку...
в 1998-99 году в первую свою геологическую экспедицию в верховьях Колымы я часто бывал в поселке где жили настоящие бандеровцы. Бабушки, дедушки. Мы приезжали за продуктами ия заходил к ним в гости.
Вчерась, вот, с ребятами списывался и вспоминали те встречи. Многие сегодня спорятся, глядя на вас – что же такое, украинский национализм – явление, движение, культура, идеология. А я ещё четыре года назад предположил что вы сегодня в состоянии массового психоза. Мне есть с кем сравнивать.
Konstantin Semenov _ 03.03.2019 13:10
IP: 35.235.227.---
Yar Yurkiv:Проебали все в 2010 выбрав Яныка а не Юлю. И допрое Али в 2014 выбрав Пороха.
lohik _ 03.03.2019 11:03
IP: 35.235.227.---
"Я вижу мир, где вор сидит на воре...Где умньій проигрьівает в споре глупцу...Где нечестньій честного стьідит...А капля радости гинет в море горя..." (Омар Хайям,1120 г.)
Олександр Юренко _ 03.03.2019 00:33
IP: 35.235.227.---
І глибоко, і точно.Спасибі,пане Сергію! Сильна відповідь побудовам Т.Возняка.інтелектуальному порохоботству.І останнім блогам А.Муждабаєва,порохоботству рефлективному.сором"язливо завуальованому.
Yar Yurkiv _ 03.03.2019 00:33
IP: 35.235.226.---
Віктор Ковальов:
Корж Микита:
ернаціоналіст"?
Ви ні до якого етносу не відноситесь?
Не думаю, что обязан раскрывать свои карты, но поверьте на слово – у меня все тузы на руках:)
А вам лишь замечу -то, как вы рефлексивно пытаетесь откреститься от своего советского периода истории указывает лишь на то, что вы ещё и отдаленно не доросли до осознания непрерывной связи прошлого и будущего. Вы разрушили прошлое,понятия не имея каким будет ваше будущее. У вас априори нет такого знания. Ему неоткуда взяться.
О-о-о давно ми не чули українофоба Шила,і ось воно всплило. А ну згинь мара!
Ні, це інший українофоб, а той причаївся десь у мішку...
Yar Yurkiv _ 03.03.2019 00:31
IP: 35.235.226.---
hrim:
Віктор Сокольник:
Тарас Чепига:
Змарнували свій шанс в 1991 році, вибравши комуніста Кравчука.
З часом можемо писати:
"Змарнували свій шанс у 2019 році, вибравши... "
Змарнували УСЕ, не обравши у 2010 Ющенка!
Log Log _ 02.03.2019 19:20
IP: 35.235.227.---
Корж Микита:
в интернациональной семье.
И не назвать это совком?
Интеллектуал, бывают моно и мульти, а "интер" – совок.
Log Log _ 02.03.2019 19:11
IP: 35.235.227.---
Корж Микита:
Невежда, никаких "казанских татар" в природе не существует.
Люди (в отличии от животных) различают себе подобных не по крови, а по разуму.
Вы недалеко ушли от Воронежского кочегара.
Корж Микита _ 02.03.2019 17:45
IP: 35.235.227.---
Log Log:
Не обижайтесь, но вы слишком примитивные, убогие люди. О чем с вами дискутировать? У моей бывшей руководительницы Зои Энгелевны татарки из Казани двое сыновей 8ми и 12лет. в одном из конфликтов за кухонным столом один из них всадил вилку в глаз другому. Вы можете что-то заметить по поводу такой особенности психики казанских татар? Можете сравнить характер представителей двух народов, которых вы мне подсовываете, казанских и крымских татар? Нет? Не можете? О чем нам с вами дискутировать на эту тему? Вы обыкновенный надутый глупый индюк.
Хотите подискутировать об интернационализме? – вы проиграете уже на старте. Мой туз это моё происхождение, моя метрика, моё воспитание в интернациональной семье. Какое в этом шулерство? вы мне не интересны, только и всего:)
Log Log _ 02.03.2019 10:49
IP: 35.235.227.---
Корж Микита:
C карточными шулерами общаться априори желания нет.
Называть крымских татар "татарами" – все Ваши "карты".
Типичный лексикон совка: "нацмены", "западенцы", "воины-интернационалисты",
"украинские буржуазные националисты"...
Тут Вас Шилом назвали, но тот был на порядок образованнее и грамотнее.
Breda _ 02.03.2019 08:01
IP: 35.235.226.---
liberia:

вибір є Вибір – коли людина здатна його захищати.
зі зброєю в руках...

а тепер вигляніть в вікно...

.
Майдан захищали зі зброєю в руках.
106 осіб склали голови...
Анатолій Марченко _ 02.03.2019 07:15
IP: 35.235.227.---
Послання "господіну" Уколову Віктору – це приклад, коли освіта не вказує на інтелігентність і мораль: уколови звали й будуть звати на нашу землю ворогів, вони аморальний відстій світової людяності.
Віктор Ковальов _ 01.03.2019 23:45
IP: 35.235.227.---
Корж Микита:
ернаціоналіст"?
Ви ні до якого етносу не відноситесь?
Не думаю, что обязан раскрывать свои карты, но поверьте на слово – у меня все тузы на руках:)
А вам лишь замечу -то, как вы рефлексивно пытаетесь откреститься от своего советского периода истории указывает лишь на то, что вы ещё и отдаленно не доросли до осознания непрерывной связи прошлого и будущего. Вы разрушили прошлое,понятия не имея каким будет ваше будущее. У вас априори нет такого знания. Ему неоткуда взяться.

О-о-о давно ми не чули українофоба Шила,і ось воно всплило. А ну згинь мара!
liberia _ 01.03.2019 22:54
IP: 35.235.226.---
Сергій Дацюк Філософ
Зрештою, жити чи не жити в Потойбіччі – це вибір. Наш вибір.
======
пане філософ
ось вам наніч від іншого філософа.

вибір є Вибір – коли людина здатна його захищати.
зі зброєю в руках...

а тепер вигляніть в вікно...

.
liberia _ 01.03.2019 22:36
IP: 35.235.226.---
Сергій Дацюк Філософ
Зрештою, жити чи не жити в Потойбіччі – це вибір. Наш вибір.
======
2 мільйони українців вже зробили свій вибір – виїхали з країни.

бидло що залишилося зробить свій "вибір" за 1000 гр...

Поліція відкрила провадження про фіктивних донорів Тимошенко
Відповідні дані внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань 1 березня за ч. 4 статті 159-1, порушення порядку фінансування політичної партії та передвиборної агітації, вчиненого за попередньою змовою групою осіб ОПГ БЮТ.
Log Log _ 01.03.2019 21:06
IP: 35.235.226.---
Дмитрий Шестов:
Никакой "народ" с ума не сходит.
Сходят правители. Так было при Ленине-Сталине, Гитлере...
При смене власти "народ" быстро (лет 10 – 15) освобождается
от "скреп".
Я против совкового "интернационализма" за которым стоял примитивный российский шовинизм.
Я против любого шовинизма, за здоровый национализм, уважающий права другого этноса.
Корж Микита _ 01.03.2019 20:56
IP: 35.235.227.---
Log Log:
Корж Микита:
Ох и мелко ж вы ребятки барахтаетесь в своих национальных лужицах:)
Черговий "інтернаціоналіст"?
Ви ні до якого етносу не відноситесь?
Не думаю, что обязан раскрывать свои карты, но поверьте на слово – у меня все тузы на руках:)
А вам лишь замечу -то, как вы рефлексивно пытаетесь откреститься от своего советского периода истории указывает лишь на то, что вы ещё и отдаленно не доросли до осознания непрерывной связи прошлого и будущего. Вы разрушили прошлое,понятия не имея каким будет ваше будущее. У вас априори нет такого знания. Ему неоткуда взяться.
hrim _ 01.03.2019 19:57
IP: 35.235.226.---
Віктор Сокольник:
Тарас Чепига:
Змарнували свій шанс в 1991 році, вибравши комуніста Кравчука.
З часом можемо писати:
"Змарнували свій шанс у 2019 році, вибравши... "
hrim _ 01.03.2019 19:43
IP: 35.235.226.---
Peter Nimensky:
Ось і дочекалися вагомих результатів "революції гідності": країна зруйнована остаточно! Залишилася хіба що територія для примусової стрижки баранів! В той самий час у цивілізованих країнах міністри, чиновники, подають у відставку, наприклад, за поїздку на службовому автомобілі на дачу! А у нас у воюючій (!!!) (зі слів "верховного головнокомандуючого") країні офіційно узаконили грабіж та мародерство! Мабуть саме за це гинула Небесна Сотня?
Яка мета такого коментаря?
Aтака Путіна1232 Корупція1345 Україна та Європа1093 Донбас18 Зеленський29
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter