Сергій Дацюк Філософ

ПОТОЙБІЧЧЯ

01 березня 2019, 08:31

По той бік добра і зла існує Потойбіччя. В ньому живуть люди, які втомилися від морального розрізнення добра і зла, відмовилися від нього і живуть поза цим розрізненням.

Ми ж не за один день опинилися в Потойбіччі.

Спочатку був Євромайдан, де ми хотіли в Європу, і Революція Гідності, де ми хотіли очиститися від корупції та олігархії.

Потім нам сказали, що головне це "безвіз" і так звані "реформи", а з корупцією ми будемо вічно боротися, відтак Революція Гідності менш важлива, ніж Євромайдан.

Вже в 2015 було створено систему Корупції-На-Крові, очолювану оточенням діючого Президента.

Потім в квітні 2016 була Контрреволюція Негідників, з якою ми змирилися і яка дозволила легалізувати Корупцію-На-Крові через корупційну зміну Уряду, кадрові призначення корупціонерів Президентом на всі корупційно-ємні посади.

В 2017 ми відмовилися від зміщення Негідників шляхом нової спроби Майдану і змирилися з відстороненням від посади чи висланням з країни останніх лідерів цих спроб Майдану.

Протягом 2017-2019 відбувалося активне розслідування та фейковий "суд" над колишнім Президентом України Януковичем, де нам всім показали, що допит можна проводити або по скайпу, або на допит Суду можна не з'являтися більше 60 разів, що можна заочно отримати вирок, тобто що Суду в Україні немає.

І лише потім, як знущання, відомі журналісти, переконували нас, що корупція це добре, тому що конфлікт корупційних інтересів дозволяє уникнути диктатури і зберегти в Україні демократію.

Ось так ми опинилися в Потойбіччі. Ласкаво просимо до Потойбіччя! А хто не піде ласкою, того затягнемо брехнею та маніпуляціями!

Уже в Потойбіччі останні прибічники Революції Гідності, бачачи, що ні ГПУ, ні НАБУ, ні СБУ розслідувати Корупцію-На-Крові не збираються, злили деякі матеріали розслідування журналістам, які і доробили це розслідування, що нині відоме як "корупція в оборонпромі оточення Президента" з залученням до процесів відмивання коштів власності самого Президента, точніше, коли вона ще дійсно була власністю Президента, тобто до листопада 2018 року, коли Президент вирішив позбавитися "засвіченої" в корупційних оборудках власності.

Отже маємо: Корупція-На-Крові Президента та його оточення, недієві антикорупційні органи, недієвий суд, спробу журналістів виконати функції слідчих та суду, та публічний нахабний опір і гнилі відмазки корупціонерів з підтримкою порохоботів та зрештою байдужість українців.

Тобто при цьому ми маємо масу українців, які все ще готові голосувати за нинішнього Президента на виборах. В Потойбіччі це і є нормою. Бо немає добра і зла, є лише інтереси самозбереження Корупції-На-Крові, в яку засобами пропаганди та маніпуляцій залучена для підтримки значна частина українців.

Аргументи корупціонерів мають характер потойбічних аргументів, де викривлена логіка побудована так – вони апелюють до закону, порушуючи закон, вони звинувачують у дрібних порушеннях викривачів їх масштабних порушень, вони хочуть до себе добра, не просто втративши, а саме знищивши до того межу між добром і злом.

"Давайте почекаємо завершення процесу розслідування та суду". А що декілька років поспіль розслідування дали якийсь результат, окрім зливу частини матеріалів журналістам? І що навіть розслідування журналістів призвело до затримання дійових осіб розслідуваних злочинів?

Наприклад, Президенту навіть на думку не приходить сказати "я не знав про ці оборудки і втягування в них моєї власності" і дати розпорядження про окреме розслідування ролі його власності у цьому процесі. Йому не приходить це на думку, бо важко робити вигляд, що ти не знаєш те, що ти знаєш.

"Журналісти не мали права публікувати матеріали з військовою таємницею, втручатися в розслідування, публікувати особисту переписку і т.д." Ні, панове. Корупція-На-Крові це не той випадок, коли є військова таємниця для корупціонерів, приватна переписка щодо корупційних оборудок з військовою технікою і довготривале розслідування під час війни, коли гинуть люди.

Кожен день зволікання розслідування Корупції-На-Крові це втрачені людські життя.

Панове прибічники нинішнього Президента! Ви втягуєте країну у Потойбіччя. Є речі, які не варто робити за будь-яких політичних поглядів. Підтримка Корупції-На-Крові це саме така річ.

Панове порохоботи! Тікайте і відхрещуйтесь. Українці забудькуваті і терплячі. Вони забули про журналістів та експертів з "Амбарної книги" партії Регіонів, забудуть і про вас, якщо ви вчасно відсторонитеся.

Панове журналісти, що виправдовують корупцію. Ваші виправдання творять світ, де ви будете не потрібні. Подивіться на Росію – там немає журналістики, там немає навіть пропаганди, там є лише брехня та генерування світозлоби, підозри і ненависті. Ви творите в Україні таке саме Потойбіччя, як в Росії.

Потойбіччя не знає чесності та дяки. Породжений в Потойбіччі Хаос обернеться проти тих, хто його породжував. В Потойбіччі не буває добра, і зло, будучи невпізнане, домінує над добром силою, брехнею та жадібністю.

Погано втомлюватися від розрізнення добра та зла, бо втрачаються орієнтири. Погано нехтувати боротьбою зі злом, бо добро не настане ніколи.

Зрештою, жити чи не жити в Потойбіччі – це вибір. Наш вибір.

powered by lun.ua
Коментарі — 71
hrim _ 01.03.2019 19:39
IP: 35.235.226.---
Тарас Чепига:
Диву даєшся звідки стільки Нечисті зявилось в цій нещасній країні. Україна серед союзних республік була мабуть найбільш культурною, інтелектуально розвиненою, дещо консервативною,з великим прошарком інтелігенції. А тут з кожним оборотом маховика історії все більше і більше Нечисті вилазить на поверхню, залазить у всі важливі сфери життя суспільства, в першу чергу екноміку, органи державного управління, правоохороннну, судову систему. Ця Нечисть назвала себе елітою, яка за своє життя і палець о палець не вдарила для суспільно корисних справ, а вся пронизана лише устремліннями і думками про схеми наживи., в той час як простих людей загнали лише в думки про схеми виживання. Чи буде цьому край?.
Нечисті не збільшилось, вона активізувалась, вона знахабліла.
Причина банальна – суспільна байдужість, яка прикривається "розчаруванням", "бідністю", "корупційною владою".
Дмитрий Шестов _ 01.03.2019 17:52
IP: 35.235.227.---
_ABM_:
Дмитрий Шестов:
Log Log:
- Черговий "інтернаціоналіст"?
-...Я был бы за Россию. А настоящий украинский националист был бы, как и сейчас, за Украину. За неправую Украину...
Рассуждения для любителей поговорить ни о чем, в стиле Дацюка, ...
Как раз "ни о чем" – это по Вашей части.
Реплики такого рода можно скомпилировать в дроп-лист и шпарить, не особо напрягаясь и не заморачиваясь возражениями по существу. И говорят такие реплики о том, что возражений по существу вопроса нет.
Yar Yurkiv _ 01.03.2019 17:20
IP: 35.235.226.---
Дмитрий Шестов:
Я скорее интернационалист, чем националист.
Разницу понимаю так: случись так, что Украина и Россия поменялись местами еще давным-давно. Весь газ и нефть в украинских недрах. И т.д. И Украина совершила в отношении России то, что та совершила в 14.
Я был бы за Россию. А настоящий украинский националист был бы, как и сейчас, за Украину. За неправую Украину.
==============
А тому, найкращий варіант був би, якби і українець, і москаль були ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТАМИ, але кожний у своїй ГОСПОДІ.
Але біда в тім, що москаль завжди хоче пошпортати своїм пальцем у чужій дупі, а кому сподобається таке "суліко"?
Спитайте в "уролога-проктолога"...
Yar Yurkiv _ 01.03.2019 17:06
IP: 35.235.226.---
Та нема в українській мові такого слова "потойбіччя"!

Є ПОТОЙБІЧ, присл., розм. На тому боці, на протилежному боці. О ні, потойбіч не всвітає [світає]. Лиш відгук іноді... неясний... долітає – а-є... а-є... (Павло Тичина, I, 1946, 170);

ДОБРО і ЗЛО існують потойбіч, а тому можна говорити лише про те, що хтось опинився на Політичному Узбіччі, а ХТО – покажуть Вибори.
_ABM_ _ 01.03.2019 16:46
IP: 35.235.227.---
Дмитрий Шестов:
Log Log:
- Черговий "інтернаціоналіст"?
-...Я был бы за Россию. А настоящий украинский националист был бы, как и сейчас, за Украину. За неправую Украину...
Рассуждения для любителей поговорить ни о чем, в стиле Дацюка, ...
Дмитрий Шестов _ 01.03.2019 16:15
IP: 35.235.227.---
Log Log:
Черговий "інтернаціоналіст"?
Ви ні до якого етносу не відноситесь?...
.
Хоть с Коржом мы, как мне кажется, по разные стороны, представлю, что вопрос задан мне.
Я скорее интернационалист, чем националист.
Разницу понимаю так: случись так, что Украина и Россия поменялись местами еще давным-давно. Весь газ и нефть в украинских недрах. И т.д. И Украина совершила в отношении России то, что та совершила в 14.
Я был бы за Россию. А настоящий украинский националист был бы, как и сейчас, за Украину. За неправую Украину.
И только не надо мне рассказывать сказки о том, что Украина никогда такого себе не позволила бы по определению, что настоящие украинцы генетически неспособны на то, что делают сейчас россияне. Сойти с ума может любой народ, были бы условия. И в любом народе найдутся люди, которые с ума не сойдут. Вот это и есть "интернационалисты" в моем понимании.
Татьяна Баранова _ 01.03.2019 15:58
IP: 35.235.226.---
Люди,які бояться змін. Надягають чорну пов'язку і думають,що те,чого вони не бачать, не існує, завжди будуть мати потойбіччя чи зазеркалля. А Черчіль казав: "І війну, і ганьбу". Тривожно зараз в суспільстві,тому що де які не хочуть бачити очевидного і тягнуть всіх на дно.Як і тоді,коли більшість вибирала Януковича.
Log Log _ 01.03.2019 15:53
IP: 35.235.227.---
Корж Микита:
Ох и мелко ж вы ребятки барахтаетесь в своих национальных лужицах:)
Черговий "інтернаціоналіст"?
Ви ні до якого етносу не відноситесь?
Чи Херсон не в Україні, а на місяці?
Як Ви не заперечуєте, а "советское" більше у Вас, ніж у Дацюку.
Yur Buryms'kyy _ 01.03.2019 15:35
IP: 35.235.226.---
Oleh Stavynoha:
мабуть важко читати?
Дмитрий Шестов _ 01.03.2019 14:57
IP: 35.235.227.---
Mike Naplekov:
Breda:
...хто про що – вата про ватне.
Да, кстати, спасибо напомнили.
Термины, обозначения, ярлыки, короткие названия. Ими пользовались всегда и будут пользоваться. Другое дело, что не все один и тот же смысл вкладывают, но и это было всегда. Изначально вложенный смысл тоже меняется. Предложите то, что лучше функционально, если есть что.
Peter Nimensky _ 01.03.2019 14:45
IP: 35.235.226.---
Ось і дочекалися вагомих результатів "революції гідності": країна зруйнована остаточно! Залишилася хіба що територія для примусової стрижки баранів! В той самий час у цивілізованих країнах міністри, чиновники, подають у відставку, наприклад, за поїздку на службовому автомобілі на дачу! А у нас у воюючій (!!!) (зі слів "верховного головнокомандуючого") країні офіційно узаконили грабіж та мародерство! Мабуть саме за це гинула Небесна Сотня?
Mike Naplekov _ 01.03.2019 14:27
IP: 35.235.226.---
Breda:
...хто про що – вата про ватне.
Да, кстати, спасибо напомнили.
Введение в публичные дискуссии мутных терминов и дальнейшее ведение дискуссий с опорой на них есть очень давний способ увода из реальности:), это и есть конструирование параллельной реальности, сводящее кпд действий в реальном мире к нулю, т.е., паралич мозгов населения.
"Совок", "ватник", "сепар", "вышиватник"... как раз из этого разряда. И все кто ими оперирует уже заражены этим вирусом оболванивания. Один из возможных авторов, запустивших "совок" в массы (Градский) как-то заметил – этим термином оперируют только "совки":), изначально термин имел совсем другой смысл.
Рано или поздно придется проходить курс лечения, придется учиться выражать свою мысль другими, общечеловеческими, понятными терминами. И мысль изменится, и стронет жизнь с болотных мест обитания, и запоют птицы аполитичными голосами:)
Дмитрий Шестов _ 01.03.2019 14:16
IP: 35.235.227.---
Mike Naplekov:
Перестаньте. Это одно и то же, нет здесь выбора.
Чтобы вернуться к возможности выбора нужно убрать то, что мешает – принудиловку госидеологии. Именно это стало "щитом и мечем" олигархии, и именно тут фронт борьбы с олигархией. Но надо иметь ввиду, что эту госидеологию покрывает запад, т.к. сейчас это ему выгодно (несколько десятков сенаторов не в счет) из-за России. Вы резко забыли кто сидит в ВР:), и почему они так рьяно "национально возрождаются". Вот тут и петля для страны с внешним управлением. При том и свобода, любезный.
Когда я говорил о выборе, то имел в виду не выборы.
Mike Naplekov _ 01.03.2019 14:05
IP: 35.235.226.---
Дмитрий Шестов:
Еще один срок Порошенко и Украины не будет...
Это и есть главная задача Порошенко...
У нас очень непростой выбор: либо принять этот курс и практически гарантированно получить открытое вторжение под тем или иным предлогом, либо продолжать делать вид, что делаем то, о чем трубит Петя и его свита, и продолжать умирать медленно и почти незаметно для самих себя.
Перестаньте. Это одно и то же, нет здесь выбора.
Чтобы вернуться к возможности выбора нужно убрать то, что мешает – принудиловку госидеологии. Именно это стало "щитом и мечем" олигархии, и именно тут фронт борьбы с олигархией. Но надо иметь ввиду, что эту госидеологию покрывает запад, т.к. сейчас это ему выгодно (несколько десятков сенаторов не в счет) из-за России. Вы резко забыли кто сидит в ВР:), и почему они так рьяно "национально возрождаются". Вот тут и петля для страны с внешним управлением. При том и свобода, любезный.
Віктор Сокольник _ 01.03.2019 13:51
IP: 35.235.226.---
Тарас Чепига:
Змарнували свій шанс в 1991 році, вибравши комуніста Кравчука.
Віктор Сокольник _ 01.03.2019 13:42
IP: 35.235.226.---
Тарас Чепига:
Змарнували свій шанс в 1991 році, вибравши комуніста Кравчука.
_ABM_ _ 01.03.2019 13:33
IP: 35.235.227.---
Ай да::уйло, ай да молодец! Это надо же, контрабандой продавать запчасти для военной техники, чтобы Украина могла уничтожать россиянских ихтамнетов!!! В общем-то тому, кто придумал, а главное организовал такую контрабанду я бы дал правительственную награду.
::уйлу отдельная уважуха, поскольку без ФСБ тут не обошлось.
Думал, что аналогичный сюжет в фильме "Бригада" несколько надуманный. Теперь убеждаюсь, что все правда.
Log Log _ 01.03.2019 13:18
IP: 35.235.226.---
Ірина Михайлишин:
народ прозрів.
"Сосед орёт, что он – народ"
Дацюк ще дальше від народу ніж Ви.
Дмитрий Шестов _ 01.03.2019 13:15
IP: 35.235.227.---
Корж Микита:
Дмитрий Шестов:
Конституция РФ либерально демократическая. Никогда не задумывались, почему это Пу до сих пор её не переписал по советскому образцу? У них проблемки, ребятушки, точно такие как и у вас.
Ну, не совсем, но расстояние между "русской" и "украинской" лужицами гораздо короче, чем расстояние от любой из них до демократии, свободы, права, и т.д.
Дмитрий Шестов _ 01.03.2019 13:12
IP: 35.235.227.---
Корж Микита:
Дмитрий Шестов:
Корж Микита:
Мда. Угрызения совести, крик души несчастной советской интеллигенции. Вам и вправду не позавидуешь. Сколько раз вы уже перепродали, перезаложили убеждения своей далекой юности: (
Да не расстраивайся ты так. Найди утешение хотя бы в том, что Хyйло как был, так и остался цельным от подворотни и "Щит и меч" до настоящего времени. Есть по кому жизнь сверять.
Ох и мелко ж вы ребятки барахтаетесь в своих национальных лужицах:)
Хм. Я примерно то же самое говорю националистам и вообще тем, кто сводит все к "русскому" и "украинскому". Но одно и то же не всегда одно и то же.
Корж Микита _ 01.03.2019 13:05
IP: 35.235.227.---
Дмитрий Шестов:
Конституция РФ либерально демократическая. Никогда не задумывались, почему это Пу до сих пор её не переписал по советскому образцу? У них проблемки, ребятушки, точно такие как и у вас.
Корж Микита _ 01.03.2019 13:01
IP: 35.235.227.---
Дмитрий Шестов:
Корж Микита:
Мда. Угрызения совести, крик души несчастной советской интеллигенции. Вам и вправду не позавидуешь. Сколько раз вы уже перепродали, перезаложили убеждения своей далекой юности: (
Да не расстраивайся ты так. Найди утешение хотя бы в том, что Хyйло как был, так и остался цельным от подворотни и "Щит и меч" до настоящего времени. Есть по кому жизнь сверять.
Ох и мелко ж вы ребятки барахтаетесь в своих национальных лужицах:)
Дмитрий Шестов _ 01.03.2019 12:54
IP: 35.235.227.---
Корж Микита:
Мда. Угрызения совести, крик души несчастной советской интеллигенции. Вам и вправду не позавидуешь. Сколько раз вы уже перепродали, перезаложили убеждения своей далекой юности: (
Да не расстраивайся ты так. Найди утешение хотя бы в том, что Хyйло как был, так и остался цельным от подворотни и "Щит и меч" до настоящего времени. Есть по кому жизнь сверять.
Тарас Чепига _ 01.03.2019 12:33
IP: 35.235.227.---
Диву даєшся звідки стільки Нечисті зявилось в цій нещасній країні. Україна серед союзних республік була мабуть найбільш культурною, інтелектуально розвиненою, дещо консервативною,з великим прошарком інтелігенції. А тут з кожним оборотом маховика історії все більше і більше Нечисті вилазить на поверхню, залазить у всі важливі сфери життя суспільства, в першу чергу екноміку, органи державного управління, правоохороннну, судову систему. Ця Нечисть назвала себе елітою, яка за своє життя і палець о палець не вдарила для суспільно корисних справ, а вся пронизана лише устремліннями і думками про схеми наживи., в той час як простих людей загнали лише в думки про схеми виживання. Чи буде цьому край?.
Корж Микита _ 01.03.2019 12:27
IP: 35.235.227.---
Мда. Угрызения совести, крик души несчастной советской интеллигенции. Вам и вправду не позавидуешь. Сколько раз вы уже перепродали, перезаложили убеждения своей далекой юности: (
Уряд реформ406 Корупція1348 Зеленський30 Україна та Європа1094 Aтака Путіна1232
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter