Сергій Дацюк Філософ

ПЕРЕВОРОТ

26 березня 2019, 08:43

В Україні відбувається явний повзучий переворот.

Суть перевороту: переорієнтація на Росію і капітуляція у війні з Росією, кримінально-корупційний переворот, медіа-переворот та розкол українського суспільства.

Скандальні дії української влади по руйнуванню стосунків з США, тривале нехтування нею української корупції і антикорупційних вимог Європи, спроба нормалізації стосунків з Росією без будь-яких попередніх умов з боку України – це все явища послідовної політики української влади на відмову від активних стосунків з Заходом і на повернення під вплив Росії.

На наших очах відбувається повільна переорієнтація України від Заходу на Росію. Тобто "Back To The Russia".

Причина цього проста – олігархія і корупція в Україні поки що перемогли. Захід не змириться ні з олігархією, ні з корупцією, а Росія дуже в цьому зацікавлена, бо українські олігархи та корупціонери це та структура України, в якій Росія дуже вміло може управляти нею.

Перемога олігархії та корупції в Україні набула характеру кримінально-корупційного перевороту. Корупція в Укроборонпромі це лише вершина "кримінально-корупційного айсбергу". У великій кількості матеріалів на телебаченні та на Youtube розповідається про кримінально-корупційну імперію, яку побудував в Україні діючий Президент. Але звинувачення у створенні діючим Президентом ОЗГ (організованої злочинної групи) не зацікавили ані СБУ, ані МВС.

Саме на фоні такого кримінально-корупційного перевороту став можливим і політичний переворот. В останні місяці медіа-простір України суттєво змінився. Спочатку потрохи, а далі все більше і більше, в Україні розгорталася масована медіа-кампанія за нормалізацію стосунків з Росією, відмову від війни, визнання окупації, тобто по суті за капітуляцію на умовах ворога.

Очолив цю кампанію нинішній Президент. Це він приховано вів переговори з Путіним. Це він зберігав свої бізнес-інтереси в Росії. Це з його мовчазної, але активної, згоди все більше впливу отримував Медведчук та різні нові медіа-персони з проросійською орієнтацією, про яких ще рік назад ми нічого не чули.

У виборчому процесі в Україні іде масована медіа-кампанія за капітуляцію перед Росією. Це фактично антиукраїнський медіа-переворот. Це небезпечна гра Президента України, бо йому так легше на їх фоні підвищувати свій рейтинг. Але це гра, яке веде до руйнування та розколу України.

Саме всередині виборчої кампанії силами діючої влади і зокрема діючого Президента відбувається розкол України.

З одного боку, іде просування націонал-патріотичних установок: армія, мова, віра.

З іншого боку, за підтримки діючої влади іде просування проросійських установок: капітуляція у формі миру, русифікація, головне не віра, а гроші, тобто економічні стосунки з Росією, дешевий газ.

Лукавство Президента не знає меж: давати бравурні обіцянки про повернення окупованих Криму та Донбасу, виступати за українізацію та автокефалію і водночас прямо і безпосередньо підтримувати проросійські сили в Україні, підтримувати масову проросійську пропаганду на українських телеканалах і продовжувати державні економічні та приватні бізнес-стосунки з Росією. Це і є спосіб розколу України, який здійснює нинішній Президент.

Давайте подивимось на реакцію Президента на поїздку у Москву та перемовини на найвищому рівні Віктора Медведчука та Юрія Бойка. "Поповзли на колінах до Путіна" – так сказав про них Президент. Ніби-то вірна націонал-патріотична оцінка.

Але ж це оцінює не просто український політик, не якийсь телеексперт чи журналіст. Це оцінює гарант Конституції в ситуації війни, в якій він нещодавно оголошував воєнний стан. Президент воюючої країни усіх, хто повзе на колінах до Путіна, має принаймні переслідувати у судовому порядку, позбавляти впливу на публічну політику, ініціювати позбавлення їх медіа-активів. Президент воюючої країни не може дозволити відкритої проросійської пропаганди від своїх політичних партнерів.

Ми отримали принципово нове явище, коли під час війни ворога на території України неможливо покарати. Ми маємо недоторканих зрадників держави – Бойка і Медведчука. Президент не може їх ані покарати, ані обмежити. Державні інститути теж не здатні діяти щодо такої відкритої зради України.

Ми маємо брехливого, маніпулятивного, жадібного і безпринципного Президента, який не спиниться ні перед чим, щоб зберегти свою олігархічну владу.

Також ми отримали принципово нове масове і потужне явище провладної підтримки за великі олігархічні гроші. Порохоботи це справжня біда України. В порохоботах проявилася підла риса українців як дрібних крамарів: головне заробити для своєї сім'ї, а що буде з країною чи суспільством, неважливо. Прикро, що безліч професійних людей вимушені сьогодні захищати олігархів, корупцію та проросійську лукаву політику нинішнього Президента.

І все це відбувається за пасивної реакції української громади. Причому до зневіри і пасивності українську громаду привели масована промивка мізків олігархічним телебаченням, тривалі політичні скандали і тарифне здирництво та шантаж: проголосуєте за нас – дамо субсидії.

Сьогодні стомлена війною та політичними конфліктами, дезорієнтована олігархічною пропагандою українська громада є настільки апатичною, що переорієнтація на Росію для неї не виглядає вже якоюсь радикальною зміною.

Націонал-патріоти так само дезорієнтовані, бо вони помилково думають, що нинішня влада патріотична. Їм пообіцяли українізацію і потягли їх у Росію, а деякі з них радіють. Вони не розуміють, що українізація і повернення до Росії – речі несумісні.

Українська олігархія та українська корупція дуже добре поєднуються з російським імперіалізмом, але з цілісною самоврядною республіканською Україною вони несумісні.

Тож може ну її ту Європу, давайте повернемося в Росію, дрібні проблеми їй пробачимо, а на її злочини заплющимо очі?

А як бути з жертвами Майдану? Як бути з тими українцями, хто загинув на полі бою з російськими найманцями? Як бути з тисячами мирних жертв цієї війни? Як бути з окупованим Кримом та ТОТ ДЛО? Ми це все забудемо за низькі ціни на газ, за російські інтереси українських олігархів на чолі з нинішнім Президентом?

То чи варті ми тоді зватися українцями? Чи варті ми тоді тих жертв?

Переворот, що відбувається на наших очах, веде до розколу та руйнування України.

Перевороти проти волі громади наражаються завжди на контрперевороти. Тому або ми зміщуємо олігархічну владу шляхом виборної демократії, або її доведеться зміщувати шляхом прямої демократії.

powered by lun.ua
Коментарі — 73
Александр Резниченко _ 04.04.2019 18:27
IP: 35.235.226.---
Знищувати корупцію потрібно шляхом прямого витягування з кабінетів і лінчування на знаках телефоних стовпів. Інакше ніякі, ніякі: вибори, люстрації, реформи, референдуми і інші законні методи нічого не змінять в цій країні, і не знищать корупцію ікругову поруку цієї системи, налагодженою не одним десятком років!
stork _ 28.03.2019 22:36
IP: 35.235.229.---
Стаття Сергія Дацюка заслуговує на серйозну увагу. Мені здається, що він вірно оцінив ситуацію і назвав речі своїми іменами.
Анна Павловская _ 28.03.2019 09:41
IP: 35.235.227.---
Тетяна Новікова:
Я незнала в історії незалежної України більш проукраїнського Президента!...
Так и хочется спросить: "Что вы курите?"Этот "проукраинский" устроил нам окопную войну на долгие годы. Вы в курсе, чем опасны такие войны для боевого духа армии? Тогда вспомните русско-японскую.Он согласился на Минские договоренности, из которых теперь не понятно, как выходить. Пока солдаты гибли в котлах, он переводил свои активы в оффшоры, отдыхал в военное время на Мальдивах, "зарабатывал" на крови и давал "заработать" на войне своему окружению.Этот "проукраинский" с началом агрессии не закрыл и не продал свою Липецкую фабрику и др. предприятия в РФ, как сделал бы любой патриотически настроенный бизнесмен.Он продолжил там свою деятельность.Он отпустил цены в свободный полет.И это во время войны.Он отпустил туда же тарифы, коррупцию и т.д. Какой "проукраинский" чел, как он денно и нощно думает о народе, ввергая его в нищету. Это он так ведет нас в НАТО и ЕС?!
Александр Павлынив _ 27.03.2019 20:30
IP: 35.235.227.---
Шо нибудь...
hrim _ 27.03.2019 20:23
IP: 35.235.227.---
Mike Olexandriv:
Крали в усі часи та в усіх країнах, бо це наслідок тваринної природи людини. Різниця між країнами – в ефективності правоохоронної системи. На Заході цю систему вдалося побудувати на кількох незалежних структурах, що контролюють одна одну. Це не дозволяє монополізувати владу в одних руках і зловживати нею. Те, що в Україні намагаються створити кільки незалежних антикорупційних органів – дуже правильно. Поки що ця система не працює, тому що зачіпає занадто багато впливових людей. Але якщо продовжувати рух в цьому напрямку – є надія
Грамотно.

П. С. Парадокс: бездарна стаття від "філософа" спричинила багато розумних коментарів.
hrim _ 27.03.2019 20:16
IP: 35.235.227.---
Тетяна Новікова:
Будувати свої припущення та звинувачувати Порошенка у "співпраці та таємних домовленостях по капітуляції перед руССьким міром" на основі його реакції на зустріч мертвечуків-бойків безглуздя! Де докази "проросійського" вектору руху Порошенка? На чому будуються його припущення?! Президенту треба було дати наказ арештувати по приїзду тих перемовників? Так у нас демократія! Договір вони ж від імені держави не підписували? Так, поговорили! Оцінку люди цьому вояжу зробили! Але те, що їх засилав Порох – маячня! Я незнала в історії незалежної України більш проукраїнського Президента!... і далі по тексту: "порохоботи захищають проросійську лукаву політику Президента" – хочу спитати, що "куре" цей філософ перед тим як робе такі висновки?
Назвати себе філософом і бути філософом – дві великі різниці (як кажуть в Одесі)
Елена Величко _ 27.03.2019 20:09
IP: 35.235.227.---
Віктор Совщак:
Елена Величко:
Я проти насилля Але воно було скрізь де відбувалось становлення капіталізму (зверніться до історії будь якої держави)
Я не про насилля, якого в нас й так багато, а про те, що якість тих, хто взявся "ставати" капіталістами
та "перебудови " за рахунок грабунку (що мантрували – так і треба...) призвела до того, що є пограбунок, а більше нічого нема.
Віктор Совщак _ 27.03.2019 20:00
IP: 35.235.227.---
Елена Величко:
Я проти насилля Але воно було скрізь де відбувалось становлення капіталізму (зверніться до історії будь якої держави)
Татьяна Баранова _ 27.03.2019 18:58
IP: 35.235.226.---
Війна олігархічної системи під керівництвом діючого президента України веде до розколу між людьми. Тому єднаймося за ради України і пам'ятаємо,що Україна понад усе.
Тетяна Новікова _ 27.03.2019 18:48
IP: 35.235.226.---
Будувати свої припущення та звинувачувати Порошенка у "співпраці та таємних домовленостях по капітуляції перед руССьким міром" на основі його реакції на зустріч мертвечуків-бойків безглуздя! Де докази "проросійського" вектору руху Порошенка? На чому будуються його припущення?! Президенту треба було дати наказ арештувати по приїзду тих перемовників? Так у нас демократія! Договір вони ж від імені держави не підписували? Так, поговорили! Оцінку люди цьому вояжу зробили! Але те, що їх засилав Порох – маячня! Я незнала в історії незалежної України більш проукраїнського Президента!... і далі по тексту: "порохоботи захищають проросійську лукаву політику Президента" – хочу спитати, що "куре" цей філософ перед тим як робе такі висновки?
Mike Olexandriv _ 27.03.2019 17:07
IP: 35.235.226.---
Крали в усі часи та в усіх країнах, бо це наслідок тваринної природи людини. Різниця між країнами – в ефективності правоохоронної системи. На Заході цю систему вдалося побудувати на кількох незалежних структурах, що контролюють одна одну. Це не дозволяє монополізувати владу в одних руках і зловживати нею. Те, що в Україні намагаються створити кільки незалежних антикорупційних органів – дуже правильно. Поки що ця система не працює, тому що зачіпає занадто багато впливових людей. Але якщо продовжувати рух в цьому напрямку – є надія
Breda _ 27.03.2019 14:28
IP: 35.235.226.---
Mike_Kharkov:
, я просто невольно показал ваши методы "работы" остальным...
ты показал?
ты как настоящий русский залез в свое же гауно, требуя ответа на "А что такое "Украина"? За все 15 лет, что я задаю этот вопрос, никто толком не ответил." А при адекватном выпаде "что такое Россия" что-то стал мямлить, переминаться с ноги на ногу и ссылаться на Википедию.
Mike_Kharkov _ 27.03.2019 14:15
IP: 35.235.226.---
Breda:
Mike_Kharkov:
(определение "России" прочитаете в вики, например...
...ну считай ты слился.
Да нет:), я просто невольно показал ваши методы "работы" остальным. И упомянул, что дальше общаться не вижу смысла.
Breda _ 27.03.2019 14:02
IP: 35.235.226.---
Mike_Kharkov:
(определение "России" прочитаете в вики, например...
...ну считай ты слился.
Mike_Kharkov _ 27.03.2019 13:55
IP: 35.235.226.---
Breda:
...дай определение "России", а не жульничай. Что б тебе понимать на деле, что "один дурак может задать вопросы, на которые и сто мудрецов не ответят"
Ясно, с воспитанием ясно. На этом, собственно общение можно и заканчивать (определение "России" прочитаете в вики, например.), но если кому-то другому интересно...
Можно говорить о поступках личности, группы, государства, а не о личности вообще, и высказывать своё к ней отношение. Я лично против аннексии Крыма и войны на востоке, и лучше бы этого не было. Но я понимаю почему это произошло, и вижу, что вина России не больше вины Киева. Это совместное "творчество", и чтобы вести разговор дальше нужно определять конкретные силы, которые это делали и их интересы, союзников, покровителей. Но всё это геополитика, противостояние военных блоков, так я думаю.
Breda _ 27.03.2019 12:57
IP: 35.235.226.---
Mike_Kharkov:
Breda:
А что такое "Украина"? За все 15 лет, что я задаю этот вопрос, никто толком не ответил.
.
...давай-ка я задам тебе вопрос а что такое "Россия" – и ты пыхтеть будешь как старый самовар.
Во-первых, не ты, а вы.
Во-вторых, про Украину вам таки нечего сказать?
И третье, тезис Липинского о внутренней пустоте "патриотов" всегда подтверждается при ответе на этот вопрос – для них Украина это антироссия, поэтому стрелки автоматом переводятся на Россию.
Нетушки, дамы и господа, надо своим умом жить, своей жизнью, и обустраивать свой дом, а не дот или окопы. И иметь за душой своё построенное, написанное, чем можно гордиться, и тогда можно позиционировать себя в мире не как мишень.
...дай определение "России", а не жульничай. Что б тебе понимать на деле, что "один дурак может задать вопросы, на которые и сто мудрецов не ответят"
Анна Павловская _ 27.03.2019 12:43
IP: 35.235.227.---
Ну какой же это ползучий переворот? Это прямое продолжение всей той мерзкой политики, что была до 14-го года. С одной лишь существенной разницей: на фоне грянувшей войны за независимость. Т.е. преемственность власти не прерывалась, чего философ в упор не видит. И, как показала практика, с такой властью войны не выигрывают. Их проигрывают. Когда это крупный капитал криминального происхождения, который, собственно, и есть наша власть, выигрывал войны и вообще думал о государственных интересах, о нацбезопасности? Так что наш бесславный конец закономерен. Этим тварям понадобилось менее 30 лет, чтобы загнать нас по многим параметрам в феодализм и Руину, одну часть народа ввергнуть в нищету, другую – выдавить из страны, плюс вырастить целое поколение "Вау!" – юных дегенератов с промытыми мозгами и клиповым мышлением 5-летнего ребенка, вооруженных гаджетами. Верх глупости – полагать, что спасением от этой чумы может служить выборная демократия. Какая демократия при феодализме?
Mike_Kharkov _ 27.03.2019 11:41
IP: 35.235.226.---
Breda:
А что такое "Украина"? За все 15 лет, что я задаю этот вопрос, никто толком не ответил.
.
...давай-ка я задам тебе вопрос а что такое "Россия" – и ты пыхтеть будешь как старый самовар.
Во-первых, не ты, а вы.
Во-вторых, про Украину вам таки нечего сказать?
И третье, тезис Липинского о внутренней пустоте "патриотов" всегда подтверждается при ответе на этот вопрос – для них Украина это антироссия, поэтому стрелки автоматом переводятся на Россию.
Нетушки, дамы и господа, надо своим умом жить, своей жизнью, и обустраивать свой дом, а не дот или окопы. И иметь за душой своё построенное, написанное, чем можно гордиться, и тогда можно позиционировать себя в мире не как мишень.
Stepan Farion _ 27.03.2019 11:15
IP: 35.235.227.---
Timosha Porshenkof:
ти ванючіє касапскоє уйобі_ще ще і сьогодні не знаєш, що таке туалет і витираєш свою жопу лапухом на вєтру. сиди тийеннько на параші і не ваняй))))))
Vladimir Omelyanov _ 27.03.2019 10:17
IP: 35.235.226.---
Timosha Porshenkof:
Згинь рашишська ординська нечисть,ми знаємо свою історію,а чи знаєти ви потомки орди.
Kostik Pirogov _ 27.03.2019 10:13
IP: 35.235.230.---
Дацюк, мабуть, коли це писав, то дивився в зеркало.
Breda _ 27.03.2019 09:47
IP: 35.235.226.---
Mike_Kharkov:
Breda:
Переворот, що відбувається на наших очах, веде до розколу та руйнування України (с)

...а коли це для них Україна була цінністю.
А что такое "Украина"? За все 15 лет, что я задаю этот вопрос, никто толком не ответил. И, видимо, не ответит. Перейти от эмоций к рацио может заставить только голод, так человечество и развивалось.
И пока не будет внятного ответа на этот вопрос, болото не отпустит, тем более что оно уже не дикое, там есть чудесные менеджеры:)
...давай-ка я задам тебе вопрос а что такое "Россия" – и ты пыхтеть будешь как старый самовар.
Mike_Kharkov _ 27.03.2019 09:24
IP: 35.235.226.---
Breda:
Переворот, що відбувається на наших очах, веде до розколу та руйнування України (с)

...а коли це для них Україна була цінністю.
А что такое "Украина"? За все 15 лет, что я задаю этот вопрос, никто толком не ответил. И, видимо, не ответит. Перейти от эмоций к рацио может заставить только голод, так человечество и развивалось.
И пока не будет внятного ответа на этот вопрос, болото не отпустит, тем более что оно уже не дикое, там есть чудесные менеджеры:)
Oleksandr Nalyvaiko _ 27.03.2019 08:46
IP: 35.235.227.---
Джун Гавел:
Volodymyr Tartak:
Напряжение растет, даже у философов сдают нервы)))
Зеленський здобуває першість як у парі з Порошенком з результатом 39% проти 18%, так і з Тимошенко – 34% проти 21%.
хоть у кого нервы сдадут.)))))
Опросы и исследования – ни о чем.
Они заказные, за них кто-то платит
Смотрите ставки букмекеров. Они знают толк в вероятностных событиях)
Oleksandr Nalyvaiko _ 27.03.2019 08:41
IP: 35.235.226.---
А Вы точно философ?
Зеленський63 Aтака Путіна1280 Корупція1418 Україна та Європа1122 Свобода слова578
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter