Сергій Дацюк Філософ

ПЕРЕВОРОТ

26 березня 2019, 08:43

В Україні відбувається явний повзучий переворот.

Суть перевороту: переорієнтація на Росію і капітуляція у війні з Росією, кримінально-корупційний переворот, медіа-переворот та розкол українського суспільства.

Скандальні дії української влади по руйнуванню стосунків з США, тривале нехтування нею української корупції і антикорупційних вимог Європи, спроба нормалізації стосунків з Росією без будь-яких попередніх умов з боку України – це все явища послідовної політики української влади на відмову від активних стосунків з Заходом і на повернення під вплив Росії.

На наших очах відбувається повільна переорієнтація України від Заходу на Росію. Тобто "Back To The Russia".

Причина цього проста – олігархія і корупція в Україні поки що перемогли. Захід не змириться ні з олігархією, ні з корупцією, а Росія дуже в цьому зацікавлена, бо українські олігархи та корупціонери це та структура України, в якій Росія дуже вміло може управляти нею.

Перемога олігархії та корупції в Україні набула характеру кримінально-корупційного перевороту. Корупція в Укроборонпромі це лише вершина "кримінально-корупційного айсбергу". У великій кількості матеріалів на телебаченні та на Youtube розповідається про кримінально-корупційну імперію, яку побудував в Україні діючий Президент. Але звинувачення у створенні діючим Президентом ОЗГ (організованої злочинної групи) не зацікавили ані СБУ, ані МВС.

Саме на фоні такого кримінально-корупційного перевороту став можливим і політичний переворот. В останні місяці медіа-простір України суттєво змінився. Спочатку потрохи, а далі все більше і більше, в Україні розгорталася масована медіа-кампанія за нормалізацію стосунків з Росією, відмову від війни, визнання окупації, тобто по суті за капітуляцію на умовах ворога.

Очолив цю кампанію нинішній Президент. Це він приховано вів переговори з Путіним. Це він зберігав свої бізнес-інтереси в Росії. Це з його мовчазної, але активної, згоди все більше впливу отримував Медведчук та різні нові медіа-персони з проросійською орієнтацією, про яких ще рік назад ми нічого не чули.

У виборчому процесі в Україні іде масована медіа-кампанія за капітуляцію перед Росією. Це фактично антиукраїнський медіа-переворот. Це небезпечна гра Президента України, бо йому так легше на їх фоні підвищувати свій рейтинг. Але це гра, яке веде до руйнування та розколу України.

Саме всередині виборчої кампанії силами діючої влади і зокрема діючого Президента відбувається розкол України.

З одного боку, іде просування націонал-патріотичних установок: армія, мова, віра.

З іншого боку, за підтримки діючої влади іде просування проросійських установок: капітуляція у формі миру, русифікація, головне не віра, а гроші, тобто економічні стосунки з Росією, дешевий газ.

Лукавство Президента не знає меж: давати бравурні обіцянки про повернення окупованих Криму та Донбасу, виступати за українізацію та автокефалію і водночас прямо і безпосередньо підтримувати проросійські сили в Україні, підтримувати масову проросійську пропаганду на українських телеканалах і продовжувати державні економічні та приватні бізнес-стосунки з Росією. Це і є спосіб розколу України, який здійснює нинішній Президент.

Давайте подивимось на реакцію Президента на поїздку у Москву та перемовини на найвищому рівні Віктора Медведчука та Юрія Бойка. "Поповзли на колінах до Путіна" – так сказав про них Президент. Ніби-то вірна націонал-патріотична оцінка.

Але ж це оцінює не просто український політик, не якийсь телеексперт чи журналіст. Це оцінює гарант Конституції в ситуації війни, в якій він нещодавно оголошував воєнний стан. Президент воюючої країни усіх, хто повзе на колінах до Путіна, має принаймні переслідувати у судовому порядку, позбавляти впливу на публічну політику, ініціювати позбавлення їх медіа-активів. Президент воюючої країни не може дозволити відкритої проросійської пропаганди від своїх політичних партнерів.

Ми отримали принципово нове явище, коли під час війни ворога на території України неможливо покарати. Ми маємо недоторканих зрадників держави – Бойка і Медведчука. Президент не може їх ані покарати, ані обмежити. Державні інститути теж не здатні діяти щодо такої відкритої зради України.

Ми маємо брехливого, маніпулятивного, жадібного і безпринципного Президента, який не спиниться ні перед чим, щоб зберегти свою олігархічну владу.

Також ми отримали принципово нове масове і потужне явище провладної підтримки за великі олігархічні гроші. Порохоботи це справжня біда України. В порохоботах проявилася підла риса українців як дрібних крамарів: головне заробити для своєї сім'ї, а що буде з країною чи суспільством, неважливо. Прикро, що безліч професійних людей вимушені сьогодні захищати олігархів, корупцію та проросійську лукаву політику нинішнього Президента.

І все це відбувається за пасивної реакції української громади. Причому до зневіри і пасивності українську громаду привели масована промивка мізків олігархічним телебаченням, тривалі політичні скандали і тарифне здирництво та шантаж: проголосуєте за нас – дамо субсидії.

Сьогодні стомлена війною та політичними конфліктами, дезорієнтована олігархічною пропагандою українська громада є настільки апатичною, що переорієнтація на Росію для неї не виглядає вже якоюсь радикальною зміною.

Націонал-патріоти так само дезорієнтовані, бо вони помилково думають, що нинішня влада патріотична. Їм пообіцяли українізацію і потягли їх у Росію, а деякі з них радіють. Вони не розуміють, що українізація і повернення до Росії – речі несумісні.

Українська олігархія та українська корупція дуже добре поєднуються з російським імперіалізмом, але з цілісною самоврядною республіканською Україною вони несумісні.

Тож може ну її ту Європу, давайте повернемося в Росію, дрібні проблеми їй пробачимо, а на її злочини заплющимо очі?

А як бути з жертвами Майдану? Як бути з тими українцями, хто загинув на полі бою з російськими найманцями? Як бути з тисячами мирних жертв цієї війни? Як бути з окупованим Кримом та ТОТ ДЛО? Ми це все забудемо за низькі ціни на газ, за російські інтереси українських олігархів на чолі з нинішнім Президентом?

То чи варті ми тоді зватися українцями? Чи варті ми тоді тих жертв?

Переворот, що відбувається на наших очах, веде до розколу та руйнування України.

Перевороти проти волі громади наражаються завжди на контрперевороти. Тому або ми зміщуємо олігархічну владу шляхом виборної демократії, або її доведеться зміщувати шляхом прямої демократії.

powered by lun.ua
Коментарі — 73
Олег Фешовець _ 26.03.2019 11:32
IP: 35.235.227.---
Той випадок, коли свою розумову обмеженість людина компенсовує методами народних хитрощів, тож "Лови злодія!" – кричить наш самоназваний "філософ". А був час, коли цей тип видавав себе ще й за воєнного "експерта", з серйозним обличчям рекомендуючи нам у 2014 році перенести бойові дії на територію ворога. Треба було ще тоді перенести цього типа на територію Ростовської області, услід за Януковичем, тоді наше інтелектуальне повітря трохи б менше смерділо.
Sergey Bilochenko _ 26.03.2019 11:26
IP: 35.235.227.---
Ползучий переворот явно лучше мгновенного. есть возможность собрать вещички, закрыть счета и драпануть ДО КАНАДЫ
Роман Калитовський _ 26.03.2019 11:06
IP: 35.235.227.---
Таке враження що Дацюк йобнувся або ще гірше продався.
Борис Петрович _ 26.03.2019 11:03
IP: 35.235.227.---
Vadym Honcharuk:
автор забув дописати за кого все таки потрібно голосувати. Хто з реальних претендетів не пов"язаний з олігархами, буде гідно протистояти зовнішнім факторам впливу та, нарешті, виведе всіх корупціонерів на чисту воду...
...Да голосовать хоть за черта лысого -но только не за Офшорного Ммльдивца! Как в старом фильме "Боливар не выдержит двоих " то есть Украина не выдержит Порошенко со вторым сроком! Просто развалиться!
Mike_Kharkov _ 26.03.2019 10:59
IP: 35.235.226.---
Ну, это уже ни в какие ворота.
Запад дал возможность разворовывать Украину за аренду страны под плацдарм против России. Олигархия под предводительством ПАПа 5 лет этим активно занималась, главным стало антироссийское, а не какие-то там дем ценности.
И что же предлагает пан Дацюк? оставить этот главный лозунг, но убрать ПАПа. Но ведь это же примитивный переворот. И что от этого украинцу? ну, будут воровать и нацвозрождаться под предводительством ЮВТ.
Олигархию, систему, это никак не затронет. Надо же, наконец, понять, что всему периоду "возрождения нации" с Михновского пришел конец – все ценности укр. национализма (язык, нация государство, антиросс) монополизировала и возглавила олигархия. Они же паразитируют на этом. Всё господа маргиналы и интелл. лидеры, вы на службе у ворья.
Может честнее писать об этом, пан Дацюк? ведь это же конец эпохи, конец старого украинства...И должно быть начало нового. Интересно.
Vadym Honcharuk _ 26.03.2019 10:58
IP: 35.235.227.---
А відповідь така, що такого претендента немає, а тому обирати потрібно з менших зол... Тому назвіть мені менше зло з тієї троїци, що зараз вихід а другий тур... Невідомо хто (бо мовчить), ВОНА і Порошенко. питання: хто менше зло?
Борис Петрович _ 26.03.2019 10:57
IP: 35.235.227.---
Автор не брехун А честный человек любящий Украину! А вот кто хочет дограбить страну с Порошенком -Свинарчуком вот это и есть любители руцького мира – ненавидящие Украину
Yar Yurkiv _ 26.03.2019 10:51
IP: 35.235.226.---
Фільозовський кульбіт?
Vadym Honcharuk _ 26.03.2019 10:49
IP: 35.235.227.---
автор забув дописати за кого все таки потрібно голосувати. Хто з реальних претендетів не пов"язаний з олігархами, буде гідно протистояти зовнішнім факторам впливу та, нарешті, виведе всіх корупціонерів на чисту воду...
Yar Yurkiv _ 26.03.2019 10:49
IP: 35.235.226.---
Фільозовський кульбіт?
Володимир Войтко _ 26.03.2019 10:17
IP: 35.235.227.---
Автор оголтелий брехун. Працює на Коломойського.
Sirozha Ivanoff _ 26.03.2019 10:15
IP: 35.235.226.---
*уйня, я щетаю.
Alla Shen _ 26.03.2019 10:08
IP: 35.235.226.---
Нешановний філософ, якщо більше 80% громадян, що мають право брати участь у виборах, збираються взяти участь в виборах президента, то це явно протирічить твердженню Дацюка про пасивність наших громадян.
Чи філософ хоче, щоб громадяни проявляли свою активність жбурлянням гранат?
Владимир Шевченко _ 26.03.2019 09:58
IP: 35.235.227.---
Самый главный предатель и вор-это Порошенко
Дмитрий Шестов _ 26.03.2019 09:41
IP: 35.235.226.---
Практически все правильно, только "переворот" произошел 5 лет назад. Очень многие его не увидели, да и сейчас отказываются видеть из-за мощной "языково-патриотичной" составляющей. Многим "истинным патриотам" скажи пару фраз по-украински, и "делай с ним, шо хош". И делать это легко, поскольку они гораздо легче признают настоящие ценности "либерастией", чем, например, признают мерзостью преследование всевозможных меньшинств. Им гораздо ближе внутреннее содержание и понятия эрэфии, чем принципы и законы свободного мира. Надо лишь объединиться вокруг своего х...ла в вышиванке с очень патриотичными лозунгами. Этого так хочется, что можно не позволять себе думать о "циничных бандерах"-единственной правде за 5 лет, да и то случайно вырвавшейся на волю.
Майдан _ 26.03.2019 09:41
IP: 35.235.226.---
Ми маємо брехливого, маніпулятивного, жадібного і безпринципного Президента, який не спиниться ні перед чим, щоб зберегти свою олігархічну владу.
Майдан _ 26.03.2019 09:40
IP: 35.235.226.---
Порохоботи це справжня біда України. В порохоботах проявилася підла риса українців як дрібних крамарів: головне заробити для своєї сім'ї, а що буде з країною чи суспільством, неважливо.
slebed _ 26.03.2019 09:25
IP: 35.235.226.---
Що філософ, то філософ. Зліпити все в купу? Певно, дуже в список ЮВТ хочеться))
Log Log _ 26.03.2019 09:18
IP: 35.235.226.---
Сергію, це не філософія, а примітивне лобіювання свого кандидата.
Об'єктивності 0,0001%.
Miroslaw Paranchak _ 26.03.2019 09:17
IP: 35.235.227.---
у дацюка останнім часом в голові стало більше каламутної води.
Tatyana Supryaga _ 26.03.2019 09:14
IP: 35.235.227.---
Найбідніша і найкорумпованіша країна Європи – це результат правління Порошенка. Хто більше, ніж путін зацікавлений в такому статусі України? Відповідь очевидна – найбіднішу і найкорумпованішу країну перемогти набагато легше, аніж успішну і заможну. А другий термін Порошенка може стати катастрофою для України. Наші нащадки нам цього не пробачать.
Джун Гавел _ 26.03.2019 08:56
IP: 35.235.229.---
На фоне того, как легко и своодно США решают кто в Украине будет Генпрокурором, Украина потеряла свой северенетиет и совсем неудивительно, что украинцы отворачиваются от таких псевдо друзей, псевдо демократов. Как и от босса Дацюка – от Юли Тимошенко.
Все закономерно и честно. Не надо людей обманывать
Джун Гавел _ 26.03.2019 08:52
IP: 35.235.229.---
"Скандальні дії української влади по руйнуванню стосунків з США"
умеет же Дацюк все перекрутить. Это что, посол Украины в США требует уволить американского прокурора и решает кого судить кого миловать в америке?
Дацюк – ну не стыдно писать откровенную калиматью? Хотите понравиться в США?
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter