Дмитро Добродомов Народний депутат, Секретар Комітету з питань запобігання і протидії корупції

Повернення Саакашвілі: коротко про події 10-го вересня

12 вересня 2017, 16:19

10-го вересня я поїхав в Польщу не просто до свого друга, якого знаю ще з першого Майдану, а перш за все заради демократичних цінностей Революції Гідності.

Саакашвілі хотів цілком цивілізовано потрапити до України та мав на це всі законні підстави. Його мета: повернутися назад, аби в суді відстояти своє право на громадянство, звернутися до Міграційної служби, оформити всі необхідні документи для перебування в Україні. Розуміючи, що влада готує провокації в Краковці, Саакашвілі вирішив їхати в Україну потягом для того, щоб у цивілізований спосіб прикордонники перевірили його документи. Але цього дня влада робила все, аби Саакашвілі взагалі не доїхав до прикордонників.

Ми купили квитки та зайняли місця в потязі. Проте він так і не зрушив з місця за наказом начальника потягу. У нас тепер начальники потягу вирішують: кого пускати у країну, а кого ні?! Заручниками таких дій керівництва "Укрзалізниці" стали 600 пасажирів цього потягу! Разом із колегами ми обійшли увесь потяг і вибачилися перед кожним пасажиром за цирк, який влаштувала влада.

Після цього автобусами вирушили до пункту пропуску "Шегині". Без жодних проблем ми пройшли пункт пропуску на польській стороні. Кожен з нас отримав відмітку в паспорті про перетин кордону. Зокрема і Михайло в своєму українському паспорті.

В Шегинях влада робила все можливе, аби Саакашвілі не мав навіть шансу представити документи прикордонникам. Одне "замінування" пункту пропуску чого варте?!

Коли автобус із 60-ма людьми (громадськістю, журналістами, родиною Саакашвілі та нардепами) перетнув польський пункт пропуску, шеренга українських прикордонників перекрила нам дорогу. На питання "що сталося?" ми отримали відповідь: КПП "Шегині" заміновано.

На наше прохання про евакуацію цивільних людей, що перебували в автобусі, було категорично відмовлено! Генерал, який спілкувався з нами, порадив нам повернутися в Польщу. Але пункт пропуску зі сторони поляків уже заблокували. Таким чином 60 чоловік було заблоковано на території "замінованого" пункту пропуску "Шегині". Керівництво прикордонної служби, яке перебувало безпосередньо на місці, в першу чергу мало провести евакуацію із потенційної зони ураження цивільних громадян: журналістів (у тому числі іноземних), громадських активістів та народних депутатів. Мало того, що вони заблокували нас, вони перешкоджали нам під час того, коли ми намагалися залишити небезпечну зону.

Коли ж з іншого боку пункту пропуску людям увірвався терпець і вони увійшли на територію КПП, ми звернулися до прикордонників з вимогою поставити відмітки в наші паспорти. Жоден з них цього не зробив, а відповідь була проста: "йдіть куди хочете".Тепер щодо так званого "прориву". Жодного порушення кордону не відбулося! Усі події трапилися вже на території України! Доказом цього є заява МЗС Польщі: ситуація, що відбулася в Шегині, це внутрішня проблема України.

Для чого влада влаштувала таке шоу? Починаючи від позбавлення Саакашвілі громадянства до усіх подій під час його повернення в Україну.

Все просто: влада панічно боїться об'єднання демократичних опозиційних сил!

Тепер вони погрожують відкриттям кримінальних справ проти нас. Проти Саакашвілі, Тимошенко, Добродомова, Власенка й інших депутатів та політиків, які прибули здійснити депутатський контроль і дотримання закону під час перетину кордону!

Якщо і мають відкриватися справи, то проти генерала, який заблокував 60 чоловік на "замінованому" пункті пропуску! Проти начальниці потягу, яка зупинила потяг з 600-ма пасажирами, громадянами країн Європейського Союзу!

Більше того мене цікавить: де справи проти Медведчука, Кононенка, Григоришина, Ахмєтова та інших олігархів, які роками обкрадають українців?!

Влада хоче повернути країну в 2012 рік! Але в них нічого не вийде. І справа не в Саакашвілі, Тимошенко, чи Добродомові.

А річ у тім, що українці стали іншими. Революція Гідності змінила країну, і люди не дадуть повернутися до диктатури!

Народний депутат України,

Секретар Комітету з питань запобігання і протидії корупції,

лідер партії "Народний контроль"

Дмитро Добродомов

Коментарі — 134
_kv _ 14.09.2017 21:09
IP: 92.249.111.---
Пане Дмитро! А чи не можете Ви поцікавитись в УП, на засадах народного депутата, чому коментарі до публікацій на УП можливо вносити виключно зареєстрованим у файсбуці? Я не маю бажання реєструватись в соціальних мережах. Чи пересічний громадянин не має права висловлювати свое бачення викладених на УП фактів? Дуже вдячний за допомогу. УП на такі запитання не дає відповіді.
Yuriy Vologjaninov _ 14.09.2017 08:10
IP: 109.95.50.---
Для главы МИД РФ Лаврова уже в декабре 2014 года Порошенко был "лучшим шансом":
"Не могу сказать, что у нас есть какие-либо сложности в контактах с президентом Украины Петром Порошенко, по крайней мере, на уровне руководителей двух стран... Порошенко – лучший шанс, который в настоящее время есть у Украины" -
korrespondent.net/ukraine/politics/3456866-lavrov-poroshenko-luchshyi-shans-ukrayny

Путина в Порошенко устраивает всё – и его миллиардерство, и его Липецкий РОШЕН, и его "антипутинская" АТО, и его, вслед за Путиным, война против Саакашвили...

"Лучший шанс" для Кремля – Порошенко есть лучший шанс и для украинской олигархии. И потому, это худший шанс для народа Украины.

АНТИОЛИГАРХИЧЕСКИЕ СИЛЫ, ОБЪЕДИНЯЙТЕСЬ!

Юрий Вологжанинов,
киевлянин, доктор физико-математических наук,
автор публикации "Предназначение человечества и его реализация"
blogs.lb.ua/yuriy_vologzhaninov/318291_prednaznachenie_chelovechestva.htm
Yaroslav Yurkiv _ 14.09.2017 00:15
IP: 35.195.10.---
dihlofos:
Саакащвілі необхідно днпортувати.
Угода між Україною та ЄС про реадмісію осіб була підписана 18 червня 2007 р. та ратифікована Верховною Радою України 15 січня 2008 р. регулює процедури, пов'язані з ідентифікацією та поверненням громадян третіх країн та осіб без громадянства, які незаконно в'їхали на територію України або держави-члена ЄС, до держав їхнього походження або постійного проживання. Документом передбачені звичайна і прискорена процедури реадмісії, визначаються документи, що підтверджують походження нелегального мігранта, встановлюються часові рамки виконання запитів щодо реадмісії.
То може його реадмісувати одразу до Фуйла?
dihlofos _ 13.09.2017 18:02
IP: 35.195.100.---
Саакащвілі необхідно днпортувати.
Угода між Україною та ЄС про реадмісію осіб була підписана 18 червня 2007 р. та ратифікована Верховною Радою України 15 січня 2008 р. регулює процедури, пов'язані з ідентифікацією та поверненням громадян третіх країн та осіб без громадянства, які незаконно в'їхали на територію України або держави-члена ЄС, до держав їхнього походження або постійного проживання. Документом передбачені звичайна і прискорена процедури реадмісії, визначаються документи, що підтверджують походження нелегального мігранта, встановлюються часові рамки виконання запитів щодо реадмісії.
Logic2009 _ 13.09.2017 15:11
IP: 91.196.177.---
Олександр Перший:
Тобто, тут справа не юридична, а політична.
І я про це ж.
Можу помилятися, але мені здається, що аналогічна стаття з'явилась
у проміжку 1991-1996 як принцип на противагу радянській практиці.
Ніякого протиріччя у Конституції в цьому нема.
Людина може особисто звернутися до Президента про припинення.
А тут мало місце саме позбавлення.
.
Василь Таранович _ 13.09.2017 14:55
IP: 188.163.107.---
Бандити кучкуються перед смерттю,або перед виборами.
Максим Чарушниковв _ 13.09.2017 14:06
IP: 46.211.252.---
Порошенко – Аваков активно натягують кримінал на учасників повернення Саакашвілі.

А фальсифікації виборів 2014-2017 чи 2010 – повний ігнор. Охєндовський взагалу на волі і на посаді.
Р
Вибори Вілкула в Кривому розі показали як проходить народне волевиявлення.)

Ублюдки на службі в ахмєтова і відповідно росії
Олександр Перший _ 13.09.2017 14:01
IP: 188.163.12.---
Віктор Петренко:
а хто має вищу юридичну силу:Констиція чи закон?Конституція-це основний закон.
до того ж Саакашвілі заявив що його підпис підроблений.крім того у Саакашвілі НЕМАЄ СУДИМОСТЕЙ!!! адже немає жодного судового рішення про визнання його винним!...порошенко надавав громадянство Саакашвілі то чудово все знав про нього.але тоді це було політично доцільно.потім коли Саакашвілі почав критикувати порошенка та його любих друзів за корупцію та зловживання то одразу він позбавив його громадянства.
Пане, Вікторе! Я все це знаю. Але тут мова не про Саакашвілі, а про те, чи є у президента конституційне право позбавляти будь-кого громадянства. Логік стверджував, що немає (ст. 25 Конституції). А я показав, що є (ст. 106 Конституції). Тобто, тут справа не юридична, а політична: таким шляхом влада вирішила позбавитись Саакашвілі. Я це засуджую, бо це аморально.
Віктор Петренко _ 13.09.2017 13:44
IP: 35.193.47.---
Олександр Перший:
а хто має вищу юридичну силу:Констиція чи закон?Конституція-це основний закон.
до того ж Саакашвілі заявив що його підпис підроблений.крім того у Саакашвілі НЕМАЄ СУДИМОСТЕЙ!!! адже немає жодного судового рішення про визнання його винним! тому незаконне рішення порошенка на лице.яке ж до того всього підле та політично вмотивоване.адже коли порошенко надавав громадянство Саакашвілі то чудово все знав про нього.але тоді це було політично доцільно.потім коли Саакашвілі почав критикувати порошенка та його любих друзів за корупцію та зловживання то одразу він позбавив його громадянства. підлості,цинізму,брехні потроха немає меж!!!
Олександр Перший _ 13.09.2017 12:55
IP: 188.163.12.---
Logic2009:
Конституція України
Стаття 25. Громадянин України не може бути позбавлений громадянства і права змінити громадянство...
Конституція України. Ст. 106. Президент України. п. 26) приймає рішення про прийняття до громадянства України та ПРИПИНЕННЯ громадянства України, про надання притулку в Україні;
Закон про громадянство ст. 21. Скасування рішень про оформлення набуття громадянства. Рішення про оформлення набуття громадянства України скасовується, якщо особа набула громадянство України відповідно до статей 8 та 10 цього Закону шляхом обману, внаслідок подання свідомо неправдивих відомостей або фальшивих документів, приховування будь-якого суттєвого факту, за наявності якого особа не може набути громадянство України.
Микола Сірий, здається, виявляє лише сумнів, а не категоричну думку.
Факт: дві статті суперечать одна однієї. Але ст. 25 чисто декларативна.
Yaroslav Yurkiv _ 13.09.2017 11:47
IP: 130.211.53.---
borodinn:
Гриценко: Неприємним було перебування в одному потязі із Тимошенко

youtube.com/watch?v=d2aHZ3qATiw

мдя...
Дивно, як у деяких хлопів швидко розкривається ширінька, і як повільно – очі!
Yaroslav Yurkiv _ 13.09.2017 11:42
IP: 35.189.218.---
Orest Jj:
Yaroslav Yurkiv:
Одне слово, і так звана влада, і так звана опозиція обісралися на весь світ, а Міхо весь у білому.
Крапка.
а що мовчить як ріба об асфальт по ентому поводу занафталиненій мессія?
Бо не царська це справа копирсатися у лайні.
Хочу Вам сказати, що споглядаючи український політичний цирк здалеку, приходжу до висновку, що ні до Ющенка, ні по ньому не побачив жодного політичного та державного діяча, який би міг прорахувати ту чи іншу ситуацію хоча б на два кроки наперед, ну, хіба що Яценюк, і ще трохи Тягнибок з Садовим.
Уявляєте, які в Україні політичні злидні?:)
Віктор Петренко _ 13.09.2017 11:34
IP: 104.154.86.---
borodinn:
Гриценко: Неприємним було перебування в одному потязі із Тимошенко

youtube.com/watch?v=d2aHZ3qATiw

мдя...
тут неприємно за всю країну.коли є такі цинічні брехливі політичні аферистки!!!
Yaroslav Yurkiv _ 13.09.2017 11:32
IP: 35.190.198.---
Віктор Петренко:
-Vesna-:
Хотілось би вже не чути про цей переїздний цирк шапіто в принципі.
Третій день поспіль... йде цей сітком... це якесь божевілля.
то закрий свої брудні вуха і не будеш чути.до того ж могла і не вставляти свої 5 копійок в обговорення теми,яка не подобається!
Не ображайте жінку, бо позбавлю громадянства!
Zymak Oleh _ 13.09.2017 11:18
IP: 35.195.204.---
Влада і псевдо-опозиція, це той самий айсберг, який (як і в природі) час від часу перевертається. Такими спільними "шоу" ви ганьбите Україну. Справді, справа не стільки в особах, скільки в суті: держ.політ."еліта" – це клаб дорогих обгорток з дешевими начинками...
Андрій Павловський _ 13.09.2017 11:05
IP: 176.36.60.---
До речі, як повідомляють ЗМІ: "Спецпредставитель США Курт Волкер настоятельно посоветовал Порошенку не задерживать і не репресировать Саакашвили, а сфокусироваться на вопросах верховенства права и управления государством в условиях российской агрессии!"
Logic2009 _ 13.09.2017 10:44
IP: 91.196.177.---
Олександр Перший:
У Порошенко є конституційне право позбавляти громадянства.
При всій повазі до Вас і Президента:

Конституція України
Стаття 25. Громадянин України не може бути позбавлений громадянства і права змінити громадянство.

Почитайте коментар Миколи Сірого на УНІАН.
Олександр Перший _ 13.09.2017 09:53
IP: 188.163.12.---
Orest Jj:
Та не! Цє має іншу назву "Зловживання службовим становищем".
Маячня! Зловживання службовим становищем – це, наприклад, коли генерал примушує солдат будувати йому дачу. Тобто, прихоплює себе права, які не передбачені законом. У Порошенко є конституційне право позбавляти громадянства.
Orest Jj _ 13.09.2017 09:05
IP: 77.52.83.---
borodinn:
Гриценко: Неприємним було перебування в одному потязі із Тимошенко

youtube.com/watch?v=d2aHZ3qATiw

мдя...
и Ющер казав що небув на Майдані тому що там була Юля... Совпадение?
Orest Jj _ 13.09.2017 08:52
IP: 77.52.83.---
Yaroslav Yurkiv:
Одне слово, і так звана влада, і так звана опозиція обісралися на весь світ, а Міхо весь у білому.
Крапка.
а що мовчить як ріба об асфальт по ентому поводу занафталиненій мессія?
Orest Jj _ 13.09.2017 08:45
IP: 77.52.83.---
Yaroslav Yurkiv:
10-го вересня я поїхав в Польщу не просто до свого друга, якого знаю ще з першого Майдану, а перш за все заради демократичних цінностей Революції Гідності.
++++++++++
Це пояснення для слідчого?
поинтересуйтесь у Кузьмина. Он вкурсе наводки тени на плетень.
Блин, такое ощущение що порохоовощи возвращают страну в 2011 год.
Та в принципе а как должно бути – ПАПик у ригіанальників та соевих один. Значить и методі Шапкокрада никуда не делись.
На троне только изменилась фамилия дона ОПГ. та метод отъема денег у населения – тот тупо крал а этот мародерничает.
Orest Jj _ 13.09.2017 08:32
IP: 77.52.83.---
Олександр Перший:
...Засуджую позбавлення Саакашвілі громадянства (моральний злочин проти людини)......

Та не! Цє має іншу назву "Зловживання службовим становищем".
Orest Jj _ 13.09.2017 08:25
IP: 77.52.83.---
Олександр Перший:
Ви вчинили злочин проти України, організувавши цирк шапіто на української границі перед всім світом. Путін аплодує. Вели себе по хамські перед прикордонниками та залізничниками, які виконували свій професійний обов'язок. На жаль, влада проявила слабкість: наказала не застосовувати проти вас ні зброю, ні силу. А треба було всіх покласти на землю, а вже потім з'ясовувати, хто і навіщо туди прийшов, і хто все це оплачував.
если бі беркут удовлетворил вашу просьбу в 14 году Пакращенко не було на троні.
Logic2009 _ 13.09.2017 07:52
IP: 91.196.177.---
Oleg Zimkov:
.Шоколадним баригам залишилось недовго.
Уже Вас злякались і тікають.
Вживаєте слова не знаючи значення, диванна сотня.
З рівним успіхом я можу вважати баригою Вас.
Logic2009 _ 13.09.2017 07:47
IP: 91.196.177.---
Андрій Павловський:
Цікаво за чиєю командою замінували пропускний пункт? '!
Того ж, хто зупинив потяг.
Уряд реформ336 Aтака Путіна1123 Україна та Європа954 Корупція1153 Свобода слова550
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter