Дмитро Добродомов Народний депутат, Секретар Комітету з питань запобігання і протидії корупції

Повернення Саакашвілі: коротко про події 10-го вересня

12 вересня 2017, 16:19

10-го вересня я поїхав в Польщу не просто до свого друга, якого знаю ще з першого Майдану, а перш за все заради демократичних цінностей Революції Гідності.

Саакашвілі хотів цілком цивілізовано потрапити до України та мав на це всі законні підстави. Його мета: повернутися назад, аби в суді відстояти своє право на громадянство, звернутися до Міграційної служби, оформити всі необхідні документи для перебування в Україні. Розуміючи, що влада готує провокації в Краковці, Саакашвілі вирішив їхати в Україну потягом для того, щоб у цивілізований спосіб прикордонники перевірили його документи. Але цього дня влада робила все, аби Саакашвілі взагалі не доїхав до прикордонників.

Ми купили квитки та зайняли місця в потязі. Проте він так і не зрушив з місця за наказом начальника потягу. У нас тепер начальники потягу вирішують: кого пускати у країну, а кого ні?! Заручниками таких дій керівництва "Укрзалізниці" стали 600 пасажирів цього потягу! Разом із колегами ми обійшли увесь потяг і вибачилися перед кожним пасажиром за цирк, який влаштувала влада.

Після цього автобусами вирушили до пункту пропуску "Шегині". Без жодних проблем ми пройшли пункт пропуску на польській стороні. Кожен з нас отримав відмітку в паспорті про перетин кордону. Зокрема і Михайло в своєму українському паспорті.

В Шегинях влада робила все можливе, аби Саакашвілі не мав навіть шансу представити документи прикордонникам. Одне "замінування" пункту пропуску чого варте?!

Коли автобус із 60-ма людьми (громадськістю, журналістами, родиною Саакашвілі та нардепами) перетнув польський пункт пропуску, шеренга українських прикордонників перекрила нам дорогу. На питання "що сталося?" ми отримали відповідь: КПП "Шегині" заміновано.

На наше прохання про евакуацію цивільних людей, що перебували в автобусі, було категорично відмовлено! Генерал, який спілкувався з нами, порадив нам повернутися в Польщу. Але пункт пропуску зі сторони поляків уже заблокували. Таким чином 60 чоловік було заблоковано на території "замінованого" пункту пропуску "Шегині". Керівництво прикордонної служби, яке перебувало безпосередньо на місці, в першу чергу мало провести евакуацію із потенційної зони ураження цивільних громадян: журналістів (у тому числі іноземних), громадських активістів та народних депутатів. Мало того, що вони заблокували нас, вони перешкоджали нам під час того, коли ми намагалися залишити небезпечну зону.

Коли ж з іншого боку пункту пропуску людям увірвався терпець і вони увійшли на територію КПП, ми звернулися до прикордонників з вимогою поставити відмітки в наші паспорти. Жоден з них цього не зробив, а відповідь була проста: "йдіть куди хочете".Тепер щодо так званого "прориву". Жодного порушення кордону не відбулося! Усі події трапилися вже на території України! Доказом цього є заява МЗС Польщі: ситуація, що відбулася в Шегині, це внутрішня проблема України.

Для чого влада влаштувала таке шоу? Починаючи від позбавлення Саакашвілі громадянства до усіх подій під час його повернення в Україну.

Все просто: влада панічно боїться об'єднання демократичних опозиційних сил!

Тепер вони погрожують відкриттям кримінальних справ проти нас. Проти Саакашвілі, Тимошенко, Добродомова, Власенка й інших депутатів та політиків, які прибули здійснити депутатський контроль і дотримання закону під час перетину кордону!

Якщо і мають відкриватися справи, то проти генерала, який заблокував 60 чоловік на "замінованому" пункті пропуску! Проти начальниці потягу, яка зупинила потяг з 600-ма пасажирами, громадянами країн Європейського Союзу!

Більше того мене цікавить: де справи проти Медведчука, Кононенка, Григоришина, Ахмєтова та інших олігархів, які роками обкрадають українців?!

Влада хоче повернути країну в 2012 рік! Але в них нічого не вийде. І справа не в Саакашвілі, Тимошенко, чи Добродомові.

А річ у тім, що українці стали іншими. Революція Гідності змінила країну, і люди не дадуть повернутися до диктатури!

Народний депутат України,

Секретар Комітету з питань запобігання і протидії корупції,

лідер партії "Народний контроль"

Дмитро Добродомов

Загрузка...
Коментарі — 154
Yuriy Vologjaninov _ 12.09.2017 23:26
IP: 109.95.50.---
Для главы МИД РФ Лаврова Порошенко уже в декабре 2014 года был "лучшим шансом":
"Не могу сказать, что у нас есть какие-либо сложности в контактах с президентом Украины Петром Порошенко, по крайней мере, на уровне руководителей двух стран... Порошенко – лучший шанс, который в настоящее время есть у Украины" -
korrespondent.net/ukraine/politics/3456866-lavrov-poroshenko-luchshyi-shans-ukrayny

Путина устраивает и Порошенко, и Липецкий РОШЕН, и "антитеррористическая операция" Порошенко – четвёртый год оперирует...

Путин против Саакашвили воевал.
Порошенко против Саакашвили воюет.

"Лучший шанс" для Кремля – Порошенко есть лучший шанс и для украинской олигархии. И потому, это худший шанс для народа Украины.

АНТИОЛИГАРХИЧЕСКИЕ СИЛЫ, ОБЪЕДИНЯЙТЕСЬ!

Юрий Вологжанинов,
киевлянин, доктор физико-математических наук,
автор публикации "Предназначение человечества и его реализация"
blogs.lb.ua/yuriy_vologzhaninov/318291_prednaznachenie_chelovechestva.htm
Станислав Цилык _ 12.09.2017 23:26
IP: 37.57.222.---
Yuriy Vologjaninov:
Юрий ваш уровень тупости просто зашкаливает
Олігархам Тюрми _ 12.09.2017 23:24
IP: 37.229.77.---
Обкрадати українців прикриваючись гарними гаслами – основна мета української олігархічно-корумпованої влади. (стаття: Українська олігархічна республіка, Петро Герасименко, "Вголос", 26 03 2015)
Yuriy Vologjaninov _ 12.09.2017 23:24
IP: 109.95.50.---
ПРОДОЛЖЕНИЕ 23:24

3. Саакашвили приходится искать ещё раз новый путь пересечения границы.
Находит, проходит польский контроль и оказывается на территории Украины (!). Можно облегченно вздохнуть... Остаётся на КПП поставить отметку в паспорте...
Но, не тут то было! Порошенко объявляет, что КПП заминирован!!!
Теперь у Порошенко надежды на свой суд, на своего кума в Генпрокуратуре.

Но никто не позавидует Порошенко, когда к делу приступит Европейский суд. Его и всю его олигархическую камарилью ждёт позор на всю Европу.

Юрий Вологжанинов,
киевлянин, доктор физико-математических наук,
автор публикации "Предназначение человечества и его реализация"
blogs.lb.ua/yuriy_vologzhaninov/318291_prednaznachenie_chelovechestva.htm
Yuriy Vologjaninov _ 12.09.2017 23:24
IP: 109.95.50.---
hrim:
Yuriy Vologjaninov:

Порушення Закону однією стороною не дав підстав порушувати Закон іншій. Інакше яка тоді між ними різниця?
Начало начал – нарушение Порошенко главного закона – Конституции.
Конституция запрещает ему лишать гражданства Саакашвили. Точка.

После этого в ступает в права причинно-следственная связь...

Относительно нарушения закона стороной Саакашвили, противостоящей нарушению Конституции, пока судить рано.

1. В предполагаемом месте перехода границы Саакашвили и сопровождавшими его лицами, Порошенко перекрыл границу колючей проволокой, нагнал титушек (школа Януковича) и ждал ТВ-картинку побоища... Это видел весь мир.

2. Саакашвили не стал радовать Порошенко, и поменял место перехода границы – купил билеты на поезд.
Но Порошенко и тут, как тут – останавливает поезд не на несколько часов- произвол в явном виде... Надеюсь, не без последствий.

ПРОДОЛЖУ
Степан Задорожний _ 12.09.2017 23:19
IP: 46.119.114.---
п. Дурдомов, я корінний львів'янин і мені стидно за ваші дії, нашого голови міста Сміттєвого (Смердового) і інших подібних до вас. Ще недавно у мене до вас жевріла повага. Але після подій на кордоні я, і багато моїх друзів, не віддам свій голос за вас, за блядЮлю і всіх тих антинародних депутатів, що опускали мою державу в очах світу. За це вам прощення немає.
І не розповідайте нам про провокації керівництва держави. Не тримайте нас за дурнів. Як би цей біснуватий грузин переживав за Україну він не анонсував би, заздалегіть, своє повернення. Не скликав би своїх соратників на кордон, а він це робив. То хто провокатор? Якби йому боліла Україна, він би тихенько приїхав на кордон, в супроводі адвокатів, в нього забрали би паспорт, видали посвідку і йди в суд. Так ні. Треба було тижні два трубити на всю Європу про повернення, а бабЮля тут як тут. Накручує бойову косу і нумо в бій за того, якого вона ж, разом з Пуцькіним опускала. Ото кохання гадюки з їжаком. Смішно. Ганьба блядЮлям
-Vesna- _ 12.09.2017 23:16
IP: 35.195.237.---
Хотілось би вже не чути про цей переїздний цирк шапіто в принципі.
Третій день поспіль... йде цей сітком... це якесь божевілля.
Yurii Kytsenko _ 12.09.2017 23:14
IP: 37.55.74.---
Віктор Петренко:

подивись у дзеркало – там виродка і побачиш:)

краще ти до клоуна-саакашвілі, якого вже ніхто не сприймає серйозно, приповзи – він тобі бе-бе-бе-бе "насипле".

p.s. я не за Порошенко, але порівнюючи що робить Президент і сака... та тут і порівнювати Цукерку з гімном не варто...
Olexandr Chiba _ 12.09.2017 23:13
IP: 77.122.23.---
Маша Гор:
Абсолютно безответственный депутат. Бесит, что рассказывает о плохой власти, а сам на подсосе у Льевочкина. Просто продажные проститутки, но при этом стараются говорит о продажности других. Никчемный подлец ищет к кому бы присосаться, чтобы снова попасть в Раду
Ботяра! Твій шоколядний подсос навіть сумніву не викликає)))
-Vesna- _ 12.09.2017 23:10
IP: 35.195.100.---
Yaroslav Yurkiv:
Одне слово, і так звана влада, і так звана опозиція обісралися на весь світ, а Міхо весь у білому.
Крапка.
Міхо там же... гуляють всі.
Свобода ваша до речі – мудро не втручалась. Хоч тут дурня не зваляли.
Віктор Петренко _ 12.09.2017 23:09
IP: 35.202.61.---
Yurii Kytsenko:
саакашвілі політичний лузер та гастролер: нащастя більшість населення це розуміє.
з останніх сил чипляється за тимошенко, добродомова і ко, які вже і нього на побігушках.

треба цю братію з країни видворяти, щоб не вносили диструктив.

p.s. вже до сайту "миротворець" потрапили вся братія... скоро на вихід.
зайди виродок на Банкову та отримай пару рошенок!
-Vesna- _ 12.09.2017 23:07
IP: 35.190.221.---
borodinn:
-Vesna-:
Все просто: влада панічно боїться об'єднання демократичних опозиційних сил! (с)

... та яке там об'єднання... от циркачі.
скажи шо сексист, ненавіжу бабушек.
а ето просто плохоє освещеніє

gs-img.112.ua/original/2017/09/10/313832.jpg

хі хі хі
святый Боже...
это какая-то компиляция Путина и Светланы Залищук в одном лице.
Yuriy Vologjaninov _ 12.09.2017 23:07
IP: 109.95.50.---
Олександр Перший: 12.09.2017 17:01
Ви вчинили злочин проти України, організувавши цирк шапіто на української границі перед всім світом. Путін аплодує. Вели себе по хамські перед прикордонниками та залізничниками, які виконували свій професійний обов'язок. На жаль, влада проявила слабкість: наказала не застосовувати проти вас ні зброю, ні силу. А треба було всіх покласти на землю, а вже потім з'ясовувати, хто і навіщо туди прийшов, і хто все це оплачував.
А вот что писал этот автор менее недели назад в блоге А. Билецкого:
blogs.pravda.com.ua/authors/bileckyj/59af0a8ebeb4b/

Олександр Перший _ 06.09.2017 21:22:
""...Особисто я засуджую владу за такий ганебний вчинок, як позбавлення Саакашвілі українського громадянства. Це, на мій погляд, підлість..."

Двуличие очевидно.
Yurii Kytsenko _ 12.09.2017 23:04
IP: 37.55.74.---
саакашвілі політичний лузер та гастролер: нащастя більшість населення це розуміє.
з останніх сил чипляється за тимошенко, добродомова і ко, які вже і нього на побігушках.

треба цю братію з країни видворяти, щоб не вносили диструктив.

p.s. вже до сайту "миротворець" потрапили вся братія... скоро на вихід.
Володимир Скачко _ 12.09.2017 22:56
IP: 35.189.208.---
Олександр Палій:
Порошенко очолює країну і армію, яка четвертий рік воює з Росією. Від Грузії Росія за 5 днів отримала все, чого хотіла, а на Україні обламалася. Звідси і вереск.
Олександре, Ви відверто БРЕШЕТЕ. Порошенко не очолює армію, він цього боїться. Тому в нас АТО, в якому збройні сили без головнокомандувача, а назвати війну з Росією війною Ваш патрон боїться. Зате добре на цій війні заробляє. Що, може й Вам там щось перепадає?
borodinn _ 12.09.2017 22:48
IP: 35.196.94.---
Бо це, шановні, об'єктивна сторона злочину в статті 332.

не може бути притягнутий за цією статтею той, хто власне переправлявся через кордон, бо не можна одночасно організовувати переправлення і одночасно переправлятися.

у Юлі раздвоєніє лічності...???
ілі ето тактика для судебного процесса...)))

хі хі хі
Себастьян Перейро _ 12.09.2017 22:46
IP: 35.195.100.---
Смешные депутаты. То такие смелые а потом поняв что натворили сразу "этонея" и вообще "покаахметовнесидит".
В суде будете рассказывать эти басни.
borodinn _ 12.09.2017 22:40
IP: 35.195.237.---
Yuriy Vologjaninov:
Илья Мазур:
Кроме вашего заверения о прочитанном, ни слова о сути.
С чем согласны, с чем нет.
чітаніє для лохов.
смотрім жену генпрокурора в лєвом окошкє...))

youtube.com/watch?v=9MMEaDfW_ek

.
borodinn _ 12.09.2017 22:32
IP: 35.189.249.---
borodinn:
Маша Гор:
Абсолютно безответственный депутат. Бесит, что рассказывает о плохой власти, а сам на подсосе у Льевочкина. Просто продажные проститутки, но при этом стараются говорит о продажности других. Никчемный подлец ищет к кому бы присосаться, чтобы снова попасть в Раду
+1000
Маша Гайдар точно попадьот...)))
у нейо і с Мустафой і с грузіном класниє фоткі...
насчот сосанія пока фоток нет...)))
дедушка Аркадій Гайдар уже в гробу переворачіваєтся...
не дай бог фоткі появлятся как почті у всех нашіх молодих дарованій...)))
Yuriy Vologjaninov _ 12.09.2017 22:30
IP: 109.95.50.---
Илья Мазур:
Кроме вашего заверения о прочитанном, ни слова о сути.
С чем согласны, с чем нет.
borodinn _ 12.09.2017 22:28
IP: 35.190.198.---
Маша Гор:
Абсолютно безответственный депутат. Бесит, что рассказывает о плохой власти, а сам на подсосе у Льевочкина. Просто продажные проститутки, но при этом стараются говорит о продажности других. Никчемный подлец ищет к кому бы присосаться, чтобы снова попасть в Раду
+1000
Маша Гайдар точно попадьот...)))
у нейо і с Мустафой і с грузіном класниє фоткі...
насчот сосанія пока фоток нет...)))
Віталій Ковалевський _ 12.09.2017 22:28
IP: 37.54.82.---
Robert Bruce:
Це точно.
borodinn _ 12.09.2017 22:23
IP: 35.189.215.---
Илья Мазур:
Коли мені на каналах президента і пана Кононенка (а інших лишилося дуже мало) цитують ст.332 про незаконне переправлення осіб через державний кордон, то мені одразу вважається Юлія Тимошенко, яка "переправляє" пана Саакашвілі через кордон у маленькому багажнику пошарпаної машини на литовських номерах.

Або ще краще: на своїх тендітних плечах вона несе пана Міхеїла через холодний польський степ короткими перебіжками, від дерева до дерева. (Альона Шкрумц)
а ти так умееш...???))
учі українскій...)))
Маша Гор _ 12.09.2017 22:12
IP: 91.193.172.---
Абсолютно безответственный депутат. Бесит, что рассказывает о плохой власти, а сам на подсосе у Льевочкина. Просто продажные проститутки, но при этом стараются говорит о продажности других. Никчемный подлец ищет к кому бы присосаться, чтобы снова попасть в Раду
Logic2009 _ 12.09.2017 22:07
IP: 91.196.178.---
Yuriy Vologjaninov:
Профессор, Вы убедились в уровне интеллекта подонка
под ником Илья Мазур?
Провинциальный уролог с совковым менталитетом
возомнил себя светилом, и позволяет себе издеваться
над старшими по возрасту и уровню знаний.
Шут гороховый.
тітушки10 Корупція1083 Україна та Європа902 Aтака Путіна1109 Уряд реформ300
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter