Ірина Фаріон Депутат Верховної Ради України VII скликання, член Політради ВО "Свобода"

ПРО ТРИ МІФИ МОВНОГО ЗАКОНОПРОЄКТУ N5670

27 березня 2017, 16:02

Коли про щось голосно кричать, то значить – треба мало слухати. Це стосується мовного закону начебто від "громадськости" N5670, що стоїть на трьох міфах (себто облудах), поданих за мовну панацею.

Міф 1. Начебто його створили громадські організації.

Громадські організації не пишуть законів, але можуть подавати до них свої пропозиції чи пропонувати свою концепцію. Ідеологію закону, себто ДУХ, творить політик, а правник надає йому належної форми та узгодження з Конституцією. Натомість у нас від часів Майдану, щоб чинити розбрат у суспільстві, запущено тодішньою владою технологію протиставлення політиків громадськості, хоч саме ця громадськість і коронує політиків на їхню діяльність. Коли ж все-таки ця загадкова "громадськість" створила плагіят 5670 (основні положення здерто із законопроєкту 5669, що зареєстрований у ВР опозиційними фракціями ще 10 січня 2013 року і перереєстровано 19 січня 2017 року), то прошу назвати прізвища тих ГРОМАДСЬКИХ ДІЯЧІВ, що цілеспрямовано заводять у дошкільні та шкільні навчальні заклади мови нацменшин (ст. 17), а також відверто і красномовно виписують медведчуківську ідеологію закону, скопійовану зі ст. 6 закону Ківалова-Колесніченка: "Статус української мови як єдиної державної не може бути підставою для заперечення мовних прав і потреб осіб, що належать до національних меншин" (Ст. 1, п. 2). ТО ХТО ЗНАЄ ПРІЗВИЩА ТИХ ГРОМАДСЬКИХ ДІЯЧІВ, що таке понаписували?

Коли порівняти мовну статтю 7 у Законі "Про освіту", що вже сформований із правками до другого читання, то прізвища віднайти дуже просто! І, звісно, не громадських діячів, а таки політиків. Отже, до першого пункту статті про мову освітнього процесу у першому читанні як державну, наші особливо національно свідомі депутати (НЕ ГРОМАДСЬКІ ДІЯЧІ) вносять правку про право на навчання і право на вивчення мов нацменшин. Ось вони ці сердешні захисники нацменшин у країні, титульна нація якої стікає кров'ю та мовно зневажена на кожному кроці і в кожній царині: Парубій А.В., Юринець О.В., Кириленко І.Г. Співаковський О.В. Геращенко І.В., Сироїд О.І., Подоляк І.І., Березюк О.Р. Скрипник О. О., Єленський В.Є., Кіраль С.І., Пастух Т.Т., Войцеховська С.М., Фріз І.В., Бригинець О.М., Гопко Г., Соболєв С., Кремінь Т. (див. порівняльну таблицю N3491 у комітеті з питань освіти і науки ВР). Прекрасний і логічний симбіоз БПП, НФ та Самопомочі – вершин політичного лицемірства, фарисейства та корисливости під легенькою европейською пудрою розмивання національного складника в українській освіті. Серед цих "борців" за державний статус української мови "щирі" моволюби зі Львова: А. Парубій, І. Подоляк, О. Юринець, О. Сироїд, О. Скрипник, О. Березюк. Хіба не запахущі паки львівського сміття, що конвертоване в депутатських персонах! Дякуємо за Вашу відвертість. Нарешті наша "громадськість" (тобто політична партизанка) на вашому тлі стала "біла і пухнаста".

Міф 2. Начебто законопроєкт N5670 – це Закон Про державну мову.

У цьому законопроєкті серед 59 статей я виявила понад ДВАДЦЯТЬ статей, у яких ідеться про можливість застосовувати поряд із державною мовою інші мови (зрозуміло, що тепер за займенником "інші", на противагу до терміна "регіональна мова", сховано мову окупанта – російську): ст.6, п.1; ст. 9, п. 2; ст. 10, п. 6; ст. 11, п. 2; ст. 13, п. 2; ст. 14, п. 2; ст. 16, п. 2; ст. 17, п. 3, 4, 6; ст. 18, п. 2, 3, 4; ст. 19, п. 2, 5, 6, 7; ст. 20, п. 3, 6, ст. 21, п. 2; ст. 22, п. 2, 5; ст. 23, п. 3, 6; ст. 24, п. 1; ст. 26, п. 2, 6; ст. 29, п. 2; ст. 30, п. 1, 2, 3; ст. 32, п. 3, 4; ст. 34, п. 2... Про право використовувати мови національних меншин ідеться щонайменше у ШІСТЬОХ статтях: ст.1, п. 2; ст. 10, п. 8; ст. 17, п. 3, 4; ст. 19, п. 2; ст. 20, п. 6, ст. 22, п. 3, ст. 36, п. 2... То це закон про державну мову чи також і про порядок застосування інших мов? Можна собі тільки уявити, який прекрасний окремий законопроєкт, як вони про це з ентузіязмом повідомляють, напише ця "громадськість" про мови нацменшин!

Міф 3. Начебто законопроєкт N5670 у частинах особливо запопадливого ставлення до мов нацменшин спирається на чинне законодавство. Справді, у 10 статті Конституції України йдеться про "вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України", проте аж ніяк не вказано, що це слід здійснювати коштом утвердження державної мови моноетнічної нації (українців за переписом населення 2001 року 77.8%). Вже геть безпомічною в особливому виокремленні прав нацменшин є стаття 53 Конституції, де промовисто зауважено на праві "навчання рідною мовою чи на вивчення рідної мови у державних і комунальних навчальних закладах або через культурні товариства", а не на обов'язковості навчатися мовою нацменшини. Саме наступила пора для нацменшин студіювати свою рідну мову в їхніх культурних товариствах, як це є в Чехії, Угорщині, Росії, Франції, Німеччині та ін. Власне, саме про це і мовить ще один Закон України "Про ратифікацію Рамкової конвенції Ради Європи про захист національних меншин", де зауважено у ст. 14 на праві "вивчати мову своєї меншини" або навчатися цією мовою, але "без шкоди для вивчення офіційної мови або викладання цією мовою", натомість творці законопроекту N5670 у статті 1, п. 2 пишуть зовсім навпаки "Статус української мови як єдиної державної не може бути підставою для заперечення мовних прав і потреб осіб, що належать до національних меншин"... Себто за їхньою гібридною логікою державна мова не має обмежувати мовних прав нацменшин! Чом не втілення політики медведчука у царині нацвідносин.

Отже, то хто і для чого написав цей закон? Перша серед суб'єктів подання депутат від Самопомочі І. Подоляк, колишня начальниця управління культури Львівської міської ради, авторка ідеї "Львоф ґаваріт па рускі" 26 лютого 2014 року, людина, яка хизувалася своїм бажанням говорити в побуті мовою окупанта під час війни на знак протесту проти скасування ВР мовного закону Ківалова-Колесніченка 23 лютого 2014 року.

ВСТАВКА ВИСЛОВУ ПОДОЛЯК!!!!Сподіваюся, що, як слушно зауважив голова комітету з питань духовности та культури у ВР М. Княжицький, у комітеті напрацюють ЄДИНИЙ мовний законопроєкт, а не видаватимуть медведчуківське лайно за мовний порятунок нації.

powered by lun.ua
Коментарі — 75
Олекса Палійчук _ 11.06.2017 13:03
IP: 93.72.8.---
Яка послужлива поза!... Маємо живий приклад, наскільки бридкою може стати особа після такої рептильної готовності начальниці Управління культури зі Львова.
Ua Gall _ 30.03.2017 20:44
IP: 178.212.98.---
УЗЕЛОК НА ПАМЯТЬ

Балда,почему Кремль называется не по -славянски (Детинец),а по- ордынски -Крым=Кремль (Крым-кырым)?
Утро красит нежным светом
Стены древнего КрымА,
Просыпается с рассветом
Вся масковская орда...

Украинцы до 1939 года в польских документах назывались русинами (не путать с русскими.Русинами названо население Руси в"Правде Ярослава";
Если убытый -русин,или гридин,или купец,или ябедник,или мечник,или Словенин,то 4о гривен уплатить за него.ГДЕ; русин – это украинец,Словенин -это житель российского Новгорода.То есть на Руси не было единого народа.
Население России русинами не считали.
Yaroslav Yurkiv _ 30.03.2017 14:58
IP: 130.211.62.---
Ірина Подоляк, начальниця управління культури Львівської міської ради:
"Я сєрьйозно падумиваю, не перейти лі на рускій язик в публічном пространствє. Із прінципа.
Нікто не гаваріл, что будєт лєгко, но что будєт так гадка – нє ажидала..."
==============
Отож бо і воно!!!:)
Yaroslav Yurkiv _ 30.03.2017 10:14
IP: 104.155.13.---
sidor:
Очнитесь – 21 век за окном.
++++++++++++++++++++++++++

3) У Вас за вікном стріляють, якщо за ним не Хрещатик.

"Сухо и комфортно" – ось що вам подібним потрібно від України:)
А мені подібним хочеться, щоби в Україні було "лагідно і затишно", щоби кожний розумів, що це означає без пєрєводчіка, і щоби кожний рішучу та конкретну справу для цього зробив, так, як це вчиняють Націоналісти.
Якщо перед тобою ворог, то поводь себе з ним, як з ворогом.
Воюй, а не пересмикуйся, не торгуй і не лукав сам з собою і зі своїми союзниками!

2) Любите Ви себе, любите, як і Філіпп Філіпповіч, і обидва нєнавідітє українців.

1) Да Ви лєнтяй, батєнька:)
sidor _ 30.03.2017 09:01
IP: 77.52.109.---
Yaroslav Yurkiv:
1) Быть рабом самому себе – заставлять себя постоянно делать что ты не хочешь или иметь постоянные обязательства. В моем бытие сейчас отсутствуют эти элементы. Особенно гири обязательств.
2)...для меня типичен тщательный выбор тех, с кем общаться и дружить, характерно презрение к распространённым человеческим ошибкам и слабостям, В ТОМ ЧИСЛЕ И К СВОИМ СОБСТВЕННЫМ" – так как я могу сильно себя любить?
-...... Знаете ли, профессор, – заговорила девушка...вас следовало бы
арестовать.
– А за что? – с любопытством спросил Филипп Филиппович.
– Вы ненавистник пролетариата! – гордо сказала женщина.
– Да, я не люблю пролетариата, – печально согласился Филипп
Филиппович...
3) Если вы не поняли с написанного ранее – какой смысл объяснять. Лично мне фиолетово кто будет на троне – хоть Альф с гпланеты Мельмак – главное что бы было "сухо и комфортно", а вы остаетесь в "каменном веке" по мышлению. Очнитесь – 21 век за окном.
Yaroslav Yurkiv _ 29.03.2017 23:46
IP: 104.155.24.---
sidor:
Yaroslav Yurkiv:
... тоді, сидір, були б Ви адептом мордора...
та ладно! Если бы она начала процесс капитуляции – я первый пошел бы против нее.
Жалко что вы так и не поняли, почему я поддерживаю ЮВТ.
У меня нет идолов и даже авторитетов.Я сам себе и идол и авторитет.Поэтому я и свободен. Просто предпочитаю для достижения определенных целей привлекать специалистов а не заниматься мазохизмом и экспериментировать по выращиванию мутантов.
Якщо нема авторитетів, тоді ти раб самому собі.
Не можна так сильно себе любити:)
А за што Ви так паддєрживаєтє ЮВТ?
Там вже нема за що?
sidor _ 29.03.2017 21:43
IP: 77.52.109.---
Yaroslav Yurkiv:
...... тоді, сидір, були б Ви адептом мордора...
та ладно! Если бы она начала процесс капитуляции – я первый пошел бы против нее.
Жалко что вы так и не поняли, почему я поддерживаю ЮВТ.
У меня нет идолов и даже авторитетов.Я сам себе и идол и авторитет.Поэтому я и свободен. Просто предпочитаю для достижения определенных целей привлекать специалистов а не заниматься мазохизмом и экспериментировать по выращиванию мутантов.
Yaroslav Yurkiv _ 29.03.2017 20:47
IP: 104.155.21.---
sidor:
Yaroslav Yurkiv:

..."Нагадаю, що в Бухаресті НАТО "кинула" Україну, але це не означає, що Україна не повинна постійно гримати у двері НАТО, і зачиняти до Мордору."
У Вас теж глючить нєдаводчік?:)...Не. Слепота. Це типа "и рыбку съесть и на...уй сесть и косточкой не подавиться?"

..."Флатам бить, флатам дружить!" – ось так має бути:)...Приятніше вухам таке: З показів Лььовочкіна під присягою на суді у Відні -" Тімошенко казала у приватній бєсіді 2014 рока що трєба бомбардувати Кремль ракєтами."
У приватній, чаво толька нє ляпнєшь?
та і то так. Ось т.Фаріон казала, що у комуняки пішла заради кар*ери, а якщо судити по діям – "по зову души"
А в Націоналісти, по якому зову?:)
До речі, те, що казала Вана про флата, чула вся Україна, а якби ще й обрала її Президентом, то і побачила би...
І тоді, сидір, були б Ви адептом мордору, разом з запердолєнком, кірюхою, вєніаміном, каліушкой...
Іронія судьби, і жодної пари:)
sidor _ 29.03.2017 18:56
IP: 77.52.109.---
Yaroslav Yurkiv:
sidor:
Yaroslav Yurkiv:
sidor:
Инициативу по установлению контроля над "ПУ", полностью перенял Арсен Аваков, который сумел подчинить Андрея Билецкого (даже дал "внеочередное звание – полковник полиции) и, соответственно, его батальон "Азов", виды на который изначально имели Ляшко и Корчинский
+++++++++++++
Слухайте, як Вам так вдається фантазувати зі свого "кам'яного могильника"?:)
Навіть я, з "бєлокамєнной", на таке не здатний.
так же не у меня фантазии.Це журналистские расследования. Я ж не виноват шо ваш поисковик заточен тока на определенные вами потребности информации. Набирайте в поисковике, например, "билецкий, мосийчук, ляшко, корчинский тощо" – и выбирайте шо читать.
Я таке лайно не читаю, шкода часу!
та і то так. Навіщо ламати "устаканєні" стєрєотипи та "ранити душу".усякою ерєсью.
sidor _ 29.03.2017 18:49
IP: 77.52.109.---
Yaroslav Yurkiv:
sidor:
Yaroslav Yurkiv:
..."Нагадаю, що в Бухаресті НАТО "кинула" Україну, але це не означає, що Україна не повинна постійно гримати у двері НАТО, і зачиняти до Мордору."
У Вас теж глючить нєдаводчік?:)...Не. Слепота. Це типа "и рыбку съесть и на...уй сесть и косточкой не подавиться?"

..."Флатам бить, флатам дружить!" – ось так має бути:)...Приятніше вухам таке: З показів Лььовочкіна під присягою на суді у Відні -" Тімошенко казала у приватній бєсіді 2014 рока що трєба бомбардувати Кремль ракєтами."
У приватній, чаво толька нє ляпнєшь?
та і то так. Ось т.Фаріон казала, що у комуняки пішла заради кар*ери, а якщо судити по діям – "по зову души"
sidor _ 29.03.2017 18:45
IP: 77.52.109.---
Yaroslav Yurkiv:
sidor:
Yaroslav Yurkiv:
...Це цитата чи власна вигадка?...
Якщо власна, то небезпечна, бо по мундир можуть хлопці прийти...

власна "вигадка".
А що там за хлопці можуть прийти по мундир та на якій основі? Може ви нє знаетє, алє речі ДС можна придбати зовсім легально. Наприклад у Харькові можна купити нє тількі мундир (ССівску ч, а й повну єкіпіровку, починаючи з "рідного" аусвайсу (якщо бажаетє, можу вам заказати гарний "новодел" аусвайсу "гестапо" з вашим фото). Ви трохи там, у Московії "відстали" від життя.
Тім пачє ви тєж сліпий, бо я написав "висів". Це було у ті роки, коли ви маскувалися під комуніста.
Ну, нащо мені мундир СС, якщо в шафі висить мундир КП?
та да. Принципово різниці нєма. Тільки різниця у виготовниках – ССівскі шили "Дольче Габана" а КП – "Мосшвейпром"
Yaroslav Yurkiv _ 29.03.2017 18:32
IP: 35.187.99.---
sidor:
Yaroslav Yurkiv:
sidor:
Инициативу по установлению контроля над "ПУ", полностью перенял Арсен Аваков, который сумел подчинить Андрея Билецкого (даже дал "внеочередное звание – полковник полиции) и, соответственно, его батальон "Азов", виды на который изначально имели Ляшко и Корчинский
+++++++++++++
Слухайте, як Вам так вдається фантазувати зі свого "кам'яного могильника"?:)
Навіть я, з "бєлокамєнной", на таке не здатний.
так же не у меня фантазии.Це журналистские расследования. Я ж не виноват шо ваш поисковик заточен тока на определенные вами потребности информации. Набирайте в поисковике, например, "билецкий, мосийчук, ляшко, корчинский тощо" – и выбирайте шо читать.
Я таке лайно не читаю, шкода часу!
Yaroslav Yurkiv _ 29.03.2017 18:31
IP: 104.199.6.---
sidor:
Yaroslav Yurkiv:
..."Нагадаю, що в Бухаресті НАТО "кинула" Україну, але це не означає, що Україна не повинна постійно гримати у двері НАТО, і зачиняти до Мордору."
У Вас теж глючить нєдаводчік?:)...Не. Слепота. Це типа "и рыбку съесть и на...уй сесть и косточкой не подавиться?"

..."Флатам бить, флатам дружить!" – ось так має бути:)...Приятніше вухам таке: З показів Лььовочкіна під присягою на суді у Відні -" Тімошенко казала у приватній бєсіді 2014 рока що трєба бомбардувати Кремль ракєтами."
У приватній, чаво толька нє ляпнєшь?
Yaroslav Yurkiv _ 29.03.2017 18:30
IP: 104.155.21.---
sidor:
Yaroslav Yurkiv:
...Це цитата чи власна вигадка?...
Якщо власна, то небезпечна, бо по мундир можуть хлопці прийти...

власна "вигадка".
А що там за хлопці можуть прийти по мундир та на якій основі? Може ви нє знаетє, алє речі ДС можна придбати зовсім легально. Наприклад у Харькові можна купити нє тількі мундир (ССівску ч, а й повну єкіпіровку, починаючи з "рідного" аусвайсу (якщо бажаетє, можу вам заказати гарний "новодел" аусвайсу "гестапо" з вашим фото). Ви трохи там, у Московії "відстали" від життя.
Тім пачє ви тєж сліпий, бо я написав "висів". Це було у ті роки, коли ви маскувалися під комуніста.
Ну, нащо мені мундир СС, якщо в шафі висить мундир КП?
sidor _ 29.03.2017 18:14
IP: 77.52.109.---
Yaroslav Yurkiv:
....Це цитата чи власна вигадка?......
Якщо власна, то небезпечна, бо по мундир можуть хлопці прийти...

власна "вигадка".
А що там за хлопці можуть прийти по мундир та на якій основі? Може ви нє знаетє, алє речі ДС можна придбати зовсім легально. Наприклад у Харькові можна купити нє тількі мундир (ССівску ч, а й повну єкіпіровку, починаючи з "рідного" аусвайсу (якщо бажаетє, можу вам заказати гарний "новодел" аусвайсу "гестапо" з вашим фото). Ви трохи там, у Московії "відстали" від життя.
Тім пачє ви тєж сліпий, бо я написав "висів". Це було у ті роки, коли ви маскувалися під комуніста.
sidor _ 29.03.2017 17:52
IP: 77.52.109.---
Yaroslav Yurkiv:
..."Нагадаю, що в Бухаресті НАТО "кинула" Україну, але це не означає, що Україна не повинна постійно гримати у двері НАТО, і зачиняти до Мордору."
У Вас теж глючить нєдаводчік?:)....Не. Слепота. Це типа "и рыбку съесть и на...уй сесть и косточкой не подавиться?"

..."Флатам бить, флатам дружить!" – ось так має бути:)......Приятніше вухам таке: З показів Лььовочкіна під присягою на суді у Відні -" Тімошенко казала у приватній бєсіді 2014 рока що трєба бомбардувати Кремль ракєтами."
sidor _ 29.03.2017 17:42
IP: 77.52.109.---
Yaroslav Yurkiv:
sidor:
Инициативу по установлению контроля над "ПУ", полностью перенял Арсен Аваков, который сумел подчинить Андрея Билецкого (даже дал "внеочередное звание – полковник полиции) и, соответственно, его батальон "Азов", виды на который изначально имели Ляшко и Корчинский
+++++++++++++
Слухайте, як Вам так вдається фантазувати зі свого "кам'яного могильника"?:)
Навіть я, з "бєлокамєнной", на таке не здатний.
так же не у меня фантазии.Це журналистские расследования. Я ж не виноват шо ваш поисковик заточен тока на определенные вами потребности информации. Набирайте в поисковике, например, "билецкий, мосийчук, ляшко, корчинский тощо" – и выбирайте шо читать.
Yaroslav Yurkiv _ 29.03.2017 16:49
IP: 104.199.59.---
sidor:
Знаете, в свое время в шифоньере у меня висел мундир штурмбанфюрера СС, но я не хотел бы устраивать на территории моей страны "4 Рейх" в настоящем и будущем, ибо "европейское" сообщество нас так маргинализирует, что поневоле население будет вынужденно "слиться в соитии" с "империей" и тогда ареал лепрозория пройдет по нашей западной границе.
=======
Це цитата чи власна вигадка?
Якщо власна, то небезпечна, бо по мундир можуть хлопці прийти...:)
Yaroslav Yurkiv _ 29.03.2017 16:30
IP: 104.155.13.---
sidor:
...Україна не повинна постійно гримати у двері НАТО...,Все дело в том, якщо ми бажаемо якіснє озброення, то без НАТО нам нє обійтись, бо виготовляти таку зброю, особливо єлектроніку, нам нє по-кишені та нє кажучи вжє про тєхнології. Задарма нам ніхто цього нє дасть. Варіантів два – обо купуємо або тісно співпрацюємо. Тісна співпраця означає, що на терріторії нашої країни будуть розміщенні системи ППО.
...і зачиняти до Мордору...Так що все таки "братьями быть, семьями дружить"?
+++++++++++++
"Нагадаю, що в Бухаресті НАТО "кинула" Україну, але це не означає, що Україна не повинна постійно гримати у двері НАТО, і зачиняти до Мордору."
У Вас теж глючить нєдаводчік?:)
"Флатам бить, флатам дружить!" – ось так має бути:)
Yaroslav Yurkiv _ 29.03.2017 16:24
IP: 104.199.6.---
sidor:
Инициативу по установлению контроля над "ПУ", полностью перенял Арсен Аваков, который сумел подчинить Андрея Билецкого (даже дал "внеочередное звание – полковник полиции) и, соответственно, его батальон "Азов", виды на который изначально имели Ляшко и Корчинский
+++++++++++++
Слухайте, як Вам так вдається фантазувати зі свого "кам'яного могильника"?:)
Навіть я, з "бєлокамєнной", на таке не здатний.
sidor _ 29.03.2017 15:07
IP: 77.52.109.---
Yaroslav Yurkiv:
...Україна не повинна постійно гримати у двері НАТО......,Все дело в том, якщо ми бажаемо якіснє озброення, то без НАТО нам нє обійтись, бо виготовляти таку зброю, особливо єлектроніку, нам нє по-кишені та нє кажучи вжє про тєхнології. Задарма нам ніхто цього нє дасть. Варіантів два – обо купуємо або тісно співпрацюємо. Тісна співпраця означає, що на терріторії нашої країни будуть розміщенні системи ППО.
...і зачиняти до Мордору...Так що все таки "братьями быть, семьями дружить"?

Знаете, в свое время в шифоньере у меня висел мундир штурмбанфюрера СС, но я не хотел бы устраивать на территории моей страны "4 Рейх" в настоящем и будущем, ибо "европейское" сообщество нас так маргинализирует, что поневоле население будет вынужденно "слиться в соитии" с "империей" и тогда ареал лепрозория пройдет по нашей западной границе.
sidor _ 29.03.2017 14:39
IP: 77.52.109.---
Yaroslav Yurkiv:
...... і Вам мати не рекомендую...
Бо шо, приедут кинут гранату во двор, поотбивают внутренние органі и закопают живім по благословению Моковского Патриархата?

Не будучи членом какой-либо организации, но имея связи в националистических кругах, Мосийчук (РПР Ляшка) предложил Андрею Билецкому "бизнес-план" по созданию криминальной группировки, подконтрольной меру Василькова Иващенко, в которой Мосийчук был бы лидером, а Билецкий и его организация будут получать материальное вознаграждение за участие. Другими словами – создать ОПГ, со всеми вытекающими последствиями. Разница лишь в том, что члены ее будут не стереотипные "братки", а активисты националистической организации.
Инициативу по установлению контроля над "ПУ", полностью перенял Арсен Аваков, который сумел подчинить Андрея Билецкого (даже дал "внеочередное звание – полковник полиции) и, соответственно, его батальон "Азов", виды на который изначально имели Ляшко и Корчинский.
Yaroslav Yurkiv _ 29.03.2017 14:31
IP: 104.199.59.---
:
Yaroslav Yurkiv:
sidor:
Ну як вам? Шо скажете?
===========
Скажу, що з Корчинським я лаханулся, не відаючи про цей неймовірний вояж, але не я один, Фуйло теж:)
Корчинський – це такий собі піп Гапон серед націоналістів, який хотів на погрузчику в'їхати на Банкову, скориставшись подіями на Майдані, але Порошенко його випередив, що свідчить про його відмінний політичний нюх:)
Стосовно Білецького, жодних сумнівів в його націоналістичній відданості не маю, і Вам мати не рекомендую.
У тебя переводчик глючит, вы оба русскоязычные, что мовю то мучаете!?
Це в тебе глючить нєдаводчік.
Yaroslav Yurkiv _ 29.03.2017 14:29
IP: 35.187.34.---
sidor:
цитата. "националиста" Д.Яроша: "Правый сектор" не выступал и не выступает за вхождение Украины в Евросоюз. Мы считаем, что Украина должна быть субъектом, а не объектом геополитики. Мы выступаем за внеблоковый статус нашей страны. Как и шахтеры Донбасса, мы выступаем против того, чтобы у нас были расположены базы НАТО, и чтобы Украина была членом НАТО".
=========
Ярош правий в одному: НАТО нам не потрібна, бо і ми їй теж, і все тому, що Україна занадто велика для НАТО, і занадто близько розташована до кордону з Мордором.
Нагадаю, що в Бухаресті НАТО "кинула" Україну, але це не означає, що Україна не повинна постійно гримати у двері НАТО, і зачиняти до Мордору.
Yaroslav Yurkiv _ 29.03.2017 14:06
IP: 104.155.24.---
sidor:
Ну як вам? Шо скажете?
===========
Скажу, що з Корчинським я лаханулся, не відаючи про цей неймовірний вояж, але не я один, Фуйло теж:)
Корчинський – це такий собі піп Гапон серед націоналістів, який хотів на погрузчику в'їхати на Банкову, скориставшись подіями на Майдані, але Порошенко його випередив, що свідчить про його відмінний політичний нюх:)
Стосовно Білецького, жодних сумнівів в його націоналістичній відданості не маю, і Вам мати не рекомендую.
Aтака Путіна1232 Корупція1345 Україна та Європа1093 Донбас18 Зеленський29
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter