Ірина Фаріон Депутат Верховної Ради України VII скликання, член Політради ВО "Свобода"

Закон Про освіту: і ганьба, і війна, і капітуляція

06 вересня 2017, 02:12

За закон Про освіту (N3491-д) проголосувало 255 депутатів. Ці виродки, обрані такими ж, як і вони (і не треба ображатися, бо ПРАВДА КОЛЮЧА!) узаконили викладання в дошкільних і середніх шкільних закладах ДЕРЖАВНИМ коштом навчання мовами нацменшин, розумій мовами окупантів – і не важить, чи окупантів теперішніх, московських, чи колишніх: угорських, польських, румунських. Ці 255 биків і бичиць ПОКАЗАЛИ цілому світові, що Україна – це Малоросія, себто колонія путіна. Бо ці 255 биків і бичиць узаконили сепаратистські середовища ПО ВСІЙ Україні, зусібіч її кордонів: від східних до західних. Підтверджує це війна винятково там, де не було УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ та УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ. Тому агент Квіт скасував обов'язковість цих предметів у вишах у листопаді 2014 року, щоб через ці предмети ми, притомні викладачі, НЕ ФОРМУВАЛИ націоналістичного чи націєцентричного покоління. Але ми будемо ВСЕ ОДНО його формувати!!!

Після нього Яценюк привів учітєльніцу со Львова безлику і печально тупу Гриневич, що пішла значно дальше за єрусалимського козака Табачніка: вона завела в закон "Про вищу освіту" право тестуватися на ЗНО мовами нацменшин; запровадила непосильну плату за навчання у вишах; спільно з Квітом їм належить ідея холуйської системи англіїзації освіти через сектові структури, обізвані Скопус і Веб оф Сайнс, що здійснюють доларові побори з викладачів у вишах і закріплюють кероване грантоїдство з метою знищити НАЦІОНАЛЬНУ освіту; за часів міністрування Квітогрінєвіч (2013-2017 рр.) в Україні закрито 965 шкіл, а торік відкрито лише одну. І ось вивершення переходу України у статус колонії – закон Про освіту, що написаний для принизливого лягання під нацменшини і демонстрування своєї вторинности і малоросійства. Думаю, на це пішли кейси еврів. Подавіться ними, курви політичні.

А тепер пойменно про цих політичних проституток. За узаконення вогнищ сепаратизму повним складом проголосувала фракція Самопоміч (25 депутатів, клоун Семенченко – відсутній) – неомосквофіли із засипаного їхнім же сміттям Львова. Зазвичай, цей сморід типу Подоляк, Березюка, Скрипника, Гопко, Сироїд, Зубача та інших відходів ходять у вишиванках та щось показного ліплять укрмовою, а насправді саме вони локомотиви катастрофічного змосковлення Львова, а Подоляк і Садовий ініціятори акції у день анексії Криму ЛЬВОФГАВАРІТПАРУСКІ! Тепер реально гаваріт. На мою вимогу закрити у Львові 6 москвоязичних шкіл, як сепаратистських середовищ, я отримала відповідь із покликанням на закон Ківалова-Колесніченка...

Блок московізатора-порошенка дав за змосковлення української освіти 110 голосів із 138. Серед них львів'яни: І. Гринів (політтехнолог партії), Б. Дубневич, Я. Дубневич, А. Лопушанський, О. Юринець із Львівської Політехніки, відома як "нормальна баба"... Проголосувала за і кума президента О. Білозір, і писательниця М. Матіос, яку ніколи НЕ читатиму більше, головна акторка майдану О. Богомолець і вишиватник Бригинець... Про таке, як Наєм – не йдеться. Бо то діягноз.

Народний фронт, який представляє учітєльніца со Львова Грінєвіч (зразок неомосквофільства), дав 70 голосів із 81, серед яких львів'яни передусім: І. Васюник, М. Величкович, М. Хміль.

Серед позафракційних рабів, що підробляють у нацменшин-окупантів, Г. Гопко, авантюрник В. Парасюк, красномовець А. Парубій, відома сектантка з "Відродження" О. Сироїд. Те, що Ярош – відсутнє ЗАВЖДИ. Воно свою ролю виконало: забрати Свободу з парламенту, і то руками ідіотів.

У повному складі за навчальний процес мовами окупантів проголосувала Батьківщина на чолі з розпущеною косою – Ю. Тимошенко.

Чи є сенс говорити про інших типу радикалів (Ю. Шухевич проголосував ЗА зросійщення України!!!!), волі народу, відродження як виродження? Риторичне запитання. Знищення України відбудеться руками начебто "демоліберальних" політиків... Ось така ПЛАТА за боягузливе бажання насєлєнія БОРОТИСЯ і ВОЮВАТИ. Як наслідок, отримали класичне: і війну, і ганьбу. І це справедливо. ПРОТИ голосували ТІЛЬКИ СВОБОДІВЦІ!

Отож нам, панове, своє РОБИТИ. Прийшовши до парламенту, СПАЛИТИ цей закон. І не тільки закон. ВСЕ тільки розпочинається. Класно стартувала осінь. Сподіваюся, інфантилів та наївних поменшало. До роботи, панове!

Коментарі — 408
Федор Микула _ 08.09.2017 15:48
IP: 46.133.98.---
Фаріон вважає, що цим Законом Парламент зрадив украінців на користь нацменшин...Але Угорщина, Румунія і Польща, навпаки, заявили протести, що цей Закон нібито ущемив інтереси нацменшин в Украіні...Так що Порошенко його може ще заветувати...
Logic2009 _ 08.09.2017 12:32
IP: 91.196.178.---
Mike Naplekov:
почему первым делом Рада занялась языковым законом? это та же карта, благодаря которой и удалось устроить линию фронта на востоке.
"Старая погудка, господин профессор".
Повторяете киселёвский бред.
Фронт устроил Путлер и никто другой.
Какое "первое дело"? Какого числа это рассматривалось?
"Закон" Кивалова-Колисниченко Вы точно никогда не читали.
А там написано равносильное тому,
что Вы вправе выбрать родителей и место рождения.
Этот нонсенс давно нужно отменить.
Logic2009 _ 08.09.2017 12:14
IP: 91.196.178.---
Олег Чирва:
Борис Беккер:
Скажу я без лести,
Легко и с размахом:
Уролог и Шило,
Идите Вы...
Andrey Kononenko _ 08.09.2017 11:38
IP: 188.163.73.---
Mike Naplekov:
А беготня активистов и олигархов по посольствам за указаниями? почему первым делом Рада занялась языковым законом? это та же карта,
И шо там в посольствах? Языковые инструкции давали от Меркель и Олланда? Шпрах дойч, дизес ланд винд унзер зайн?
А рада занялась языком, потому что так пассионарным депутатам-нацидейцам пришло в голову.
Andrey Kononenko _ 08.09.2017 11:26
IP: 188.163.73.---
Mike Naplekov:
кто подкинул "Слава Україні" и пошел на восток усмирять?)
Помню, как российские человечки оккупировали донбасс. Помню, как государство направило туда армию для защиты от оккупантов. Помню, как пришлось уехать из своего города, когда российские человечки подкатили под город тяжёлое вооружение. А что кто-то усмирять пошёл – такого не помню. Не было такого.
Yaroslav Yurkiv _ 08.09.2017 10:55
IP: 35.195.237.---
Mike Naplekov:
Управляемая толпа, вспомните эти волны, толчки евромайдана, и 2-ю фазу (кто подкинул "Слава Україні" и пошел на восток усмирять?)
+++++++++
В даному випадку націоналісти вперше в історії випередили васток!
Yaroslav Yurkiv _ 08.09.2017 10:50
IP: 35.195.237.---
Олег Чирва:
Борис Беккер:
LYCIV_OLGA
В каждом посте этой мисс -
Суки, долбо_ёбы, твари, пи_доры.
Вот что сделал свидомизм
С русской бабой Олей Сидоровой.
***

Ну, насчёт ''бабы'' Вы погорячились: Олечка выставила фото, где якобы она кормит пони. Попытайтесь определить, где на этом фото Олечка, а где – пони...
Да, лошадка, кроющая русским матом – это москалям и не снилось.
На цій світлині вона коміт поніутворітєля, а тепер вже і на блогах.
Yaroslav Yurkiv _ 08.09.2017 10:46
IP: 35.190.219.---
Федор Микула:
Румунія і Угорщина навпаки виразили протест, що цей Закон про освіту ущемляє іхні права як нацменшин...І від чого б це?...
Від москалів!
Yaroslav Yurkiv _ 08.09.2017 10:44
IP: 35.190.198.---
Евген Дергаченко:
Yaroslav Yurkiv:
Евген Дергаченко:
- По всему миру проходят акции мусульман в поддержку мьянских мусульман и в Москве то же.
Почему на Украине такого нет, хотя Украина это тюрки!?
++++++++++++
Українці не підтримують тих, з ким не знайомі, а от татарських, чеченських, інгушських... басурманів підтримали би з великим задоволенням!
– и бурятов поддержите!?
хи-хи-хи
Пад пріцелом.
Yaroslav Yurkiv _ 08.09.2017 10:43
IP: 35.189.208.---
Andrey Kononenko:
Yaroslav Yurkiv:
Andrey Kononenko:
Yaroslav Yurkiv:
То може маєш охоту поахотітца на Донбасі, прємудрий ахотнік?
Если мне предоставят то оружие, которое я скажу. Но сразу скажу: в Украине его нет и взять негде.
Та ти ж його маєш!
А гороху підкинемо:)
Ну а без оружия как воевать?
З таким гумором тобі, синку, в руки ніц не можна давати!
Федор Микула _ 08.09.2017 10:43
IP: 46.133.98.---
Румунія і Угорщина навпаки виразили протест, що цей Закон про освіту ущемляє іхні права як нацменшин...І від чого б це?...
Федор Микула _ 08.09.2017 10:38
IP: 46.133.98.---
Ансамбль пісні і пляшки Російськоі арміі летів в Сірію святкувати побєду російського оружія...Але булькнув на дно Чорного моря...За чиі інтереси загинули нещасні артисти і музиканти?...
Mike Naplekov _ 08.09.2017 10:02
IP: 46.118.250.---
Andrey Kononenko:
Олигархи никогда не лезли в такие тонкие материи, очнитесь
Это не тонкие, разыгрываются политиками (куклами олигархов) уже 20 лет, бросьте.
Майдан тоже не мог разыгрывать карту, потому что майдан – это толпа
Управляемая толпа, вспомните эти волны, толчки евромайдана, и 2-ю фазу (кто подкинул "Слава Україні" и пошел на восток усмирять?)
Единственная внешняя сила, которая вмешивалась в языковую политику, – это Россия. Опять же, за русский язык.
А беготня активистов и олигархов по посольствам за указаниями? почему первым делом Рада занялась языковым законом? это та же карта, благодаря которой и удалось устроить линию фронта на востоке.
Остаются нацидейцы
Эти с 30-х годов послушные исполнители, тогда за немецкие деньги, сейчас банко-география пошире, включительно, думаю, и с Россией.
Ua Gall _ 07.09.2017 23:55
IP: 91.200.113.---
Олег Чирва:

Только фак ты из улускОй изБушки

По просьбе юриста N2800-от всей дуШИ!

Всё прогрессивное человечество ждёт не дождётся,когда ты,подлый урод,сбросишь атомную бомбу
на Йеллоустоун.
Боже,спаси мир от варваров!

Смерть русским фашистам!
Andrey Kononenko _ 07.09.2017 23:05
IP: 188.163.73.---
Олег Чирва:
Andrey Kononenko:
Олег Чирва:
Олечка выставила фото, где якобы она кормит пони.
Где эти фотографии?
Экий ты недогадливый: у неё на ФБ, вестимо...
Откуда Джуту знать, что найденная им страница принадлежит ей?
Олег Чирва _ 07.09.2017 23:02
IP: 35.196.98.---
Andrey Kononenko:
Олег Чирва:
Олечка выставила фото, где якобы она кормит пони.
Где эти фотографии?
Экий ты недогадливый: у неё на ФБ, вестимо...
Andrey Kononenko _ 07.09.2017 22:45
IP: 188.163.73.---
Yaroslav Yurkiv:
Andrey Kononenko:
Yaroslav Yurkiv:
То може маєш охоту поахотітца на Донбасі, прємудрий ахотнік?
Если мне предоставят то оружие, которое я скажу. Но сразу скажу: в Украине его нет и взять негде.
Та ти ж його маєш!
А гороху підкинемо:)
Ну а без оружия как воевать?
Logic2009 _ 07.09.2017 21:54
IP: 91.196.178.---
Олег Чирва:
Хворе Бандерофобією, більше Вас його ім'я тут згадує
тільки Семижопов. Але у Вас недостає хисту навчити
безмозглого правильно писати – пише "бендеровцы".
Шило, Нідерланди уже заговорили про суд.
Тренуйтесь їсти шляпу, Харківський юрист-шовініст.
Yaroslav Yurkiv _ 07.09.2017 21:39
IP: 35.189.218.---
Andrey Kononenko:
Yaroslav Yurkiv:
То може маєш охоту поахотітца на Донбасі, прємудрий ахотнік?
Если мне предоставят то оружие, которое я скажу. Но сразу скажу: в Украине его нет и взять негде.
Та ти ж його маєш!
А гороху підкинемо:)
Yaroslav Yurkiv _ 07.09.2017 21:35
IP: 35.190.198.---
Олег Чирва:
Yaroslav Yurkiv:
Andrey Kononenko:
Ua Gall:
Как с мовой в Крыму поступили
Так и ты с языком поступай!
В Крыму мову сделали официальным языком.
...і зашили писки україномовним:)
***

Да ты што?! Прямо взяли и зашили? Как дырявые тайстры?

Так ты, Ярик и не адаптировался к продукции завода "Кристалл''... Не ленись ездить на "Смоленскую'', покупать ''Немиров''...
Як там пише Ua Call?
Українець нє зєвай,
С джутом также паступай,
Писок джуту зашивай,
Про очко не забувай!
Andrey Kononenko _ 07.09.2017 21:34
IP: 188.163.73.---
Олег Чирва:
Олечка выставила фото, где якобы она кормит пони.
Где эти фотографии?
Andrey Kononenko _ 07.09.2017 21:33
IP: 188.163.73.---
Yaroslav Yurkiv:
То може маєш охоту поахотітца на Донбасі, прємудрий ахотнік?
Если мне предоставят то оружие, которое я скажу. Но сразу скажу: в Украине его нет и взять негде.
Олег Чирва _ 07.09.2017 21:18
IP: 104.196.32.---
Logic2009:
LYCIV_OLGA:
Борис Беккер:
4) Тренируйтесь дальше.
Йому давно уже настав час не тренуватися, а лікуватися.
Хворий комплексом меншовартості.
Ментально російський шовініст, а не проходить по якомусь параметру.
От і хоче бути святійшим за Папу Римського, тобто "русским"
більше любого росіянина.
*****

Розовый лори, живущий у нас в коллегии имеет в разы больший словарный запас, чем Логик 2009... ''Фрейд, шовинист, комплекс меншовартости, такой же..., как...,
к психиатру, шизофрения, есть шляпу''. ВСЕ!!!
Видимо, должность главы малинского бандероюгенда большего и не требует...:))
Олег Чирва _ 07.09.2017 21:11
IP: 104.196.32.---
Борис Беккер:
LYCIV_OLGA
В каждом посте этой мисс -
Суки, долбо_ёбы, твари, пи_доры.
Вот что сделал свидомизм
С русской бабой Олей Сидоровой.
***

Ну, насчёт ''бабы'' Вы погорячились: Олечка выставила фото, где якобы она кормит пони. Попытайтесь определить, где на этом фото Олечка, а где – пони...
Да, лошадка, кроющая русским матом – это москалям и не снилось.
Олег Чирва _ 07.09.2017 21:04
IP: 104.196.9.---
Yaroslav Yurkiv:
Andrey Kononenko:
Ua Gall:
Как с мовой в Крыму поступили
Так и ты с языком поступай!
В Крыму мову сделали официальным языком.
...і зашили писки україномовним:)
***

Да ты што?! Прямо взяли и зашили? Как дырявые тайстры?

Так ты, Ярик и не адаптировался к продукции завода "Кристалл''... Не ленись ездить на "Смоленскую'', покупать ''Немиров''...
Уряд реформ308 Корупція1100 Aтака Путіна1113 Україна та Європа918 Свобода слова545
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Юрій Луценко

Жоден українець не повинен бути в полоні, але має відповідати тут, не дивлячись на всі свої заслуги і статуси, перед українським Законом

Дзюнсей Терасава

Новая история священных реликвий Будды, (привезенных в Японию 1300 лет тому назад китайским Мастером Гандзином), во время глобальных перемен в конце 20 столетия в Европе и во всем мире

Володимир В’ятрович

Група "Першого грудня": не "промайданити" Україну!

20
Ольга Богомолець

Сотні тисяч життів можуть бути врятовані щороку

Ярослав Юрчишин

#АктивістиНеМішені

6
Марина Ставнійчук

Родзинки майбутніх українських виборів або ''Захід нам допоможе!''

13
Віктор Уколов

''Тепла ванна'' для Тимошенко чи об'єктивні опитування?

Іван Крулько

Президентський "злам"

61
Олег Тягнибок

За українське майбутнє без олігархів!

13
Олександр Лємєнов

Кейс Холодницького: рибки теж хочуть їсти?

8
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter