Ірина Фаріон Депутат Верховної Ради України VII скликання, член Політради ВО "Свобода"

Закон Про освіту: і ганьба, і війна, і капітуляція

06 вересня 2017, 02:12

За закон Про освіту (N3491-д) проголосувало 255 депутатів. Ці виродки, обрані такими ж, як і вони (і не треба ображатися, бо ПРАВДА КОЛЮЧА!) узаконили викладання в дошкільних і середніх шкільних закладах ДЕРЖАВНИМ коштом навчання мовами нацменшин, розумій мовами окупантів – і не важить, чи окупантів теперішніх, московських, чи колишніх: угорських, польських, румунських. Ці 255 биків і бичиць ПОКАЗАЛИ цілому світові, що Україна – це Малоросія, себто колонія путіна. Бо ці 255 биків і бичиць узаконили сепаратистські середовища ПО ВСІЙ Україні, зусібіч її кордонів: від східних до західних. Підтверджує це війна винятково там, де не було УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ та УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ. Тому агент Квіт скасував обов'язковість цих предметів у вишах у листопаді 2014 року, щоб через ці предмети ми, притомні викладачі, НЕ ФОРМУВАЛИ націоналістичного чи націєцентричного покоління. Але ми будемо ВСЕ ОДНО його формувати!!!

Після нього Яценюк привів учітєльніцу со Львова безлику і печально тупу Гриневич, що пішла значно дальше за єрусалимського козака Табачніка: вона завела в закон "Про вищу освіту" право тестуватися на ЗНО мовами нацменшин; запровадила непосильну плату за навчання у вишах; спільно з Квітом їм належить ідея холуйської системи англіїзації освіти через сектові структури, обізвані Скопус і Веб оф Сайнс, що здійснюють доларові побори з викладачів у вишах і закріплюють кероване грантоїдство з метою знищити НАЦІОНАЛЬНУ освіту; за часів міністрування Квітогрінєвіч (2013-2017 рр.) в Україні закрито 965 шкіл, а торік відкрито лише одну. І ось вивершення переходу України у статус колонії – закон Про освіту, що написаний для принизливого лягання під нацменшини і демонстрування своєї вторинности і малоросійства. Думаю, на це пішли кейси еврів. Подавіться ними, курви політичні.

А тепер пойменно про цих політичних проституток. За узаконення вогнищ сепаратизму повним складом проголосувала фракція Самопоміч (25 депутатів, клоун Семенченко – відсутній) – неомосквофіли із засипаного їхнім же сміттям Львова. Зазвичай, цей сморід типу Подоляк, Березюка, Скрипника, Гопко, Сироїд, Зубача та інших відходів ходять у вишиванках та щось показного ліплять укрмовою, а насправді саме вони локомотиви катастрофічного змосковлення Львова, а Подоляк і Садовий ініціятори акції у день анексії Криму ЛЬВОФГАВАРІТПАРУСКІ! Тепер реально гаваріт. На мою вимогу закрити у Львові 6 москвоязичних шкіл, як сепаратистських середовищ, я отримала відповідь із покликанням на закон Ківалова-Колесніченка...

Блок московізатора-порошенка дав за змосковлення української освіти 110 голосів із 138. Серед них львів'яни: І. Гринів (політтехнолог партії), Б. Дубневич, Я. Дубневич, А. Лопушанський, О. Юринець із Львівської Політехніки, відома як "нормальна баба"... Проголосувала за і кума президента О. Білозір, і писательниця М. Матіос, яку ніколи НЕ читатиму більше, головна акторка майдану О. Богомолець і вишиватник Бригинець... Про таке, як Наєм – не йдеться. Бо то діягноз.

Народний фронт, який представляє учітєльніца со Львова Грінєвіч (зразок неомосквофільства), дав 70 голосів із 81, серед яких львів'яни передусім: І. Васюник, М. Величкович, М. Хміль.

Серед позафракційних рабів, що підробляють у нацменшин-окупантів, Г. Гопко, авантюрник В. Парасюк, красномовець А. Парубій, відома сектантка з "Відродження" О. Сироїд. Те, що Ярош – відсутнє ЗАВЖДИ. Воно свою ролю виконало: забрати Свободу з парламенту, і то руками ідіотів.

У повному складі за навчальний процес мовами окупантів проголосувала Батьківщина на чолі з розпущеною косою – Ю. Тимошенко.

Чи є сенс говорити про інших типу радикалів (Ю. Шухевич проголосував ЗА зросійщення України!!!!), волі народу, відродження як виродження? Риторичне запитання. Знищення України відбудеться руками начебто "демоліберальних" політиків... Ось така ПЛАТА за боягузливе бажання насєлєнія БОРОТИСЯ і ВОЮВАТИ. Як наслідок, отримали класичне: і війну, і ганьбу. І це справедливо. ПРОТИ голосували ТІЛЬКИ СВОБОДІВЦІ!

Отож нам, панове, своє РОБИТИ. Прийшовши до парламенту, СПАЛИТИ цей закон. І не тільки закон. ВСЕ тільки розпочинається. Класно стартувала осінь. Сподіваюся, інфантилів та наївних поменшало. До роботи, панове!

Коментарі — 408
Віктор Петренко _ 07.09.2017 11:20
IP: 35.202.61.---
Logic2009:
Иван Круча:
Олег Чирва:

А детки мои занимаются чистой наукой, которой в Могилянке и не пахнет...
Шило, шизофренія дійшла до кульмінації?
Навіщо два ніки одночасно?
він іван круча-гімна куча!!!)))
-Vesna- _ 07.09.2017 11:00
IP: 35.195.10.---
Yaroslav Yurkiv:
Виборці СВОБОДИ – це люди, які не змішують "біле з чорним",
Навіщо Садового травили?
Гроші-влада, влада-гроші...
Logic2009 _ 07.09.2017 11:00
IP: 91.196.177.---
Иван Круча:
Олег Чирва:

А детки мои занимаются чистой наукой, которой в Могилянке и не пахнет...
Шило, шизофренія дійшла до кульмінації?
Навіщо два ніки одночасно?
-Vesna- _ 07.09.2017 10:58
IP: 35.195.10.---
Иван Круча:

А детки мои занимаются чистой наукой, которой в Могилянке и не пахнет...
Сомневаюсь.
13м _ 07.09.2017 10:52
IP: 35.195.100.---
Так у чому правда п. Юрків? Що Закон поганий, чи депутати виродки, чи виборці які голосували за цих депутатів виродки, доречі, ось що пишуть: виродок – людина, що втратила кращі якості; недолюдок, не ображатися кажете?
Світ не чорно-білий п. Юрків, і це не "колюча правда" а дещо інше, а щодо "Свободи", є депутати які мені особисто, дуже подобаються, шкода, що подібних людей в парламені одиниці.
Иван Круча _ 07.09.2017 10:50
IP: 193.19.231.---
-Vesna-:
Олег Чирва:

1. Самоидентификацию они имеют с 10 века – ''православные''
... за тобой можно изучать просто кремлевские темники...
Кстати – чем там твои детки в Шитландии занимаются?
Там нашли дырку в британском праве – и через Шотландию Рашка активно мыла свои грязные деньги и подкупала мировое лобби через всякие непонятные компании...
***** Тем лучше для темников... Я в отличие от тебя их никогда не видел, но если они содержат здравые мысли, подобные моим – честь и хвала их авторам.:))
А детки мои занимаются чистой наукой, которой в Могилянке и не пахнет...
Иван Круча _ 07.09.2017 10:44
IP: 193.19.231.---
Andrey Kononenko:
kren:
Andrey Kononenko:
Олег Чирва:
Ошибаешься: самоидентификация им и на фиг не нужна – у них полно других ценностей, например – мировые достижения, прекрасная культура, огромная и богатая территория, громкие победы...Как и у нас, настоящих украинцев.
[Ну где вы видите, что Джут не здраво рассуждает? Он рассуждает, как здравый российский имперский патриот, родившийся в Украине. Другое дело, что вы (и я) не согласны с тем, что он предлагает Украине лежать под Россией.
****

Андрюша, сколько раз тебе повторять, что приписывать другому человеку то, чего он никогда не говорил – мерзко и подло?! Или ты, как пресловутый Крен понимаешь только после удара швабером в голову?
Еще раз – я всегда был за независимость Украины. Но – не за Бандерину, которую нам втюхивают галичане, а за державу, построенную на европейских принципах, недоступных галичанскому сознанию...
zmey-15 _ 07.09.2017 10:26
IP: 176.8.228.---
Не надоело жевать еще тему " мова", кацапы, коммунизм? Вестись на прибацаных агентов влияния, бывших коммунисток фарионшей? Все больше молодых людей, школьников " спілкуються українською мовою"!!! Прекрасно!!! Процесс идет, все в порядке!!! Коммунизма нет, он уже давно в гробу, под землей!!! А эти натсы все вытаскивают скелет и погрожують сами себе, а потом надув щоки имитируют боротьбу з коммунятською загрозою))) Может хватит разьединять, вкидывать мусор в голову. Вообще в бедной стране национализм это обманывать граждан страны
Yaroslav Yurkiv _ 07.09.2017 10:12
IP: 35.195.195.---
13м:
Ого сколько комментов, в словах фарион есть рациональное зерно но "...проголосувало 255 депутатів. Ці виродки, обрані такими ж, як і вони...", еще несколько млн. дегенератов не говорящих укр. мовой, которых или выселять или принудительно лечить, а потом Тягнибок удивляется почему за "Свободу" не голосуют.
(і не треба ображатися, бо ПРАВДА КОЛЮЧА!, на таких не ображаються, пишите больше))
Виборці СВОБОДИ – це люди, які не змішують "біле з чорним", які не горланять про окупанта його ж мовою і які КОЛЮЧОЮ ПРАВДОЮ прочищають задурені мізки.
Yaroslav Yurkiv _ 07.09.2017 09:55
IP: 35.190.198.---
Andrey Kononenko:
Ну где вы видите, что Джут не здраво рассуждает? Он рассуждает, как здравый российский имперский патриот, родившийся в Украине. Другое дело, что вы (и я) не согласны с тем, что он предлагает Украине лежать под Россией.
++++++++++++
Різниця поміж вами в тім, що цей "імпєрієутварітєль", він прямий, як телеграфний стовп, а от ти, Андрєйка – такий собі хітросдєланний пятікалоннік, що намагається просувати рускій мір в Україну іспадтішка.
13м _ 07.09.2017 09:29
IP: 35.189.218.---
Ого сколько комментов, в словах фарион есть рациональное зерно но "...проголосувало 255 депутатів. Ці виродки, обрані такими ж, як і вони...", еще несколько млн. дегенератов не говорящих укр. мовой, которых или выселять или принудительно лечить, а потом Тягнибок удивляется почему за "Свободу" не голосуют.
(і не треба ображатися, бо ПРАВДА КОЛЮЧА!, на таких не ображаються, пишите больше))
Ua Gall _ 07.09.2017 08:51
IP: 178.212.102.---
Евген Дергаченко:

ПОШЁЛ ВОН,ПРОВОКАТОР-ФАШИСТ!
Хайль Йоська! Хайль Путлер!

РуССкий яЗык -самый приятный в мире...Затем говяжий,свиной и...

ЗашИбись!
Logic2009 _ 07.09.2017 08:31
IP: 91.196.177.---
наконец то
=============================
Безмозглая тварь, по-русски писать научись.
У тебя в голове вместо мозгов "конец".
Logic2009 _ 07.09.2017 07:36
IP: 91.196.177.---
Илья Мазур:
М. "Азъ", 1992,
В 1991 в будущем знаменитый уролог Беккер-Мазур обнаружил в мире новых
людей – "русскоязычных".
Явление отразилось в 1992 в известном словаре.
Уролог, хватит смешить людей.
Всё равно за "русского" Вас не примут.
Mykola Fedoriy _ 07.09.2017 02:06
IP: 178.93.179.---
Andrey Kononenko:
Quelle est votre langue natale?...
Федор Микула _ 07.09.2017 01:56
IP: 46.133.236.---
Andrey Kononenko:
Федор Микула:
Andrey Kononenko:
Моя рідна мова украінська.И в чем ваш влпрос?...
Вопрос был в том, а не является ли русский вашей второй ридной мовой.
Не является...Как и польский и французкий...И что дальше?...Почему вас єто волнует?...
Andrey Kononenko _ 07.09.2017 01:48
IP: 188.163.73.---
Федор Микула:
Andrey Kononenko:
Моя рідна мова украінська.И в чем ваш влпрос?...
Вопрос был в том, а не является ли русский вашей второй ридной мовой.
Andrey Kononenko _ 07.09.2017 01:45
IP: 188.163.73.---
Федор Микула:
А при чем здесь именно Юля, а не кто либо другой, до темьі разговора о язьіках?...
А почему вас это задевает?
Федор Микула _ 07.09.2017 01:45
IP: 46.118.141.---
Andrey Kononenko:
Моя рідна мова украінська.И в чем ваш влпрос?...
Федор Микула _ 07.09.2017 01:39
IP: 46.118.141.---
Andrey Kononenko:
Mykola Fedoriy:
Вони твоі брати по духу з 5-ой антиукраінськоі колони...Горбатого і могила не виправить (украінська поговірка).
Вот, а я в свою очередь подозреваю, что вы гибридный, то есть сами по-русски иногда разговариваете. Причём, на чистом русском:)
Я володію п,ятьма мовами...Хіба це є злочином, тупий москаль?...
А Юля владеет всего лишь двумя языками. Следовательнл, по сравнению с вами Юля – тупий москаль.
А знать вы можете много языков, но вопрос в том, какие из них – ваши родные.
А при чем здесь именно Юля, а не кто либо другой, до темьі разговора о язьіках?...Вьі также хронический юлененависник?...
Andrey Kononenko _ 07.09.2017 01:22
IP: 188.163.73.---
Mykola Fedoriy:
Andrey Kononenko:
Федор Микула:
Вони твоі брати по духу з 5-ой антиукраінськоі колони...Горбатого і могила не виправить (украінська поговірка).
Вот, а я в свою очередь подозреваю, что вы гибридный, то есть сами по-русски иногда разговариваете. Причём, на чистом русском:)
Я володію п,ятьма мовами...Хіба це є злочином, тупий москаль?...
А Юля владеет всего лишь двумя языками. Следовательнл, по сравнению с вами Юля – тупий москаль.
А знать вы можете много языков, но вопрос в том, какие из них – ваши родные.
Mykola Fedoriy _ 07.09.2017 01:12
IP: 178.93.179.---
Andrey Kononenko:
Федор Микула:
Вони твоі брати по духу з 5-ой антиукраінськоі колони...Горбатого і могила не виправить (украінська поговірка).
Вот, а я в свою очередь подозреваю, что вы гибридный, то есть сами по-русски иногда разговариваете. Причём, на чистом русском:)
Я володію п,ятьма мовами...Хіба це є злочином, тупий москаль?...
Andrey Kononenko _ 07.09.2017 00:47
IP: 188.163.73.---
kren:
Andrey Kononenko:
kren
...таке враження,п.Андрію,що це Ви не в курсі різниці між румінаціями мента jutа і інтерпретаціямиздорового глузду.
Ну где вы видите, что Джут не здраво рассуждает? Он рассуждает, как здравый российский имперский патриот...
...я взагалі від тої істоти ще не бачв міркувань.
Коли сумлінне повторювання,з разу в раз,кремлівської методички, часів "развітого соціалізма",
коли,ще юний мент jut, "патруліровал" московські громадські вбиральні і старанно заносив у свій
записник...настінні "тезіси"...
Ну,тоді так.
Вы, наверное, и Путина с его окружением считаете психами. А у них просто альтернативное мнение и видение ситуации. Если хотите понять их, попробуйте зайти со стороны антропологии русской цивилизации...
-Vesna- _ 07.09.2017 00:45
IP: 35.190.221.---
Andrey Kononenko:
-Vesna-:
Andrey Kononenko:
Ну где вы видите, что Джут не здраво рассуждает? Он рассуждает, как здравый российский имперский патриот, родившийся в Украине.
C ума сошли?
Хотите сказать, что его поведение отличается от других российских имперцев в ущерб российскому империализму?
Я хочу сказать – что этот пропагaндонский бред росс имперцев не есть "здраво рассуждает".
-Vesna- _ 07.09.2017 00:43
IP: 35.189.249.---
kren:

Все це в структурі світової фінс-ми,корта,безумовно не контролюється кремлівськими вертухаями,
але все це підрозділи \філії- найпотужніших банківських с-м.Британська,можете бути певні,теж
осторонь не стоїть.
Це зараз скандал у Світі N1.
Деякі висопосадовці вже під слідством.
Уряд реформ308 Корупція1100 Aтака Путіна1113 Україна та Європа918 Свобода слова545
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Юрій Луценко

Жоден українець не повинен бути в полоні, але має відповідати тут, не дивлячись на всі свої заслуги і статуси, перед українським Законом

Дзюнсей Терасава

Новая история священных реликвий Будды, (привезенных в Японию 1300 лет тому назад китайским Мастером Гандзином), во время глобальных перемен в конце 20 столетия в Европе и во всем мире

Володимир В’ятрович

Група "Першого грудня": не "промайданити" Україну!

20
Ольга Богомолець

Сотні тисяч життів можуть бути врятовані щороку

Ярослав Юрчишин

#АктивістиНеМішені

6
Марина Ставнійчук

Родзинки майбутніх українських виборів або ''Захід нам допоможе!''

13
Віктор Уколов

''Тепла ванна'' для Тимошенко чи об'єктивні опитування?

Іван Крулько

Президентський "злам"

61
Олег Тягнибок

За українське майбутнє без олігархів!

13
Олександр Лємєнов

Кейс Холодницького: рибки теж хочуть їсти?

8
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter