4 квітня 2011, 13:24

Пилипишину та Попову – несамовитим борцям з Черновецьким

Віктор Пилипишин вкотре і вкотре затято критикує Черновецького за масштабне розкрадання Києва. В свіжому запису в блозі на УП, пан Пилипишин не стримує праведного гніву:

"Працюючи на посаді голови Шевченківської районної ради та державної адміністрації я неодноразово письмово та усно звертався до вищого керівництва держави з проханням припинити беззаконня, яке відбувалося на Хрещатику, 36... Результатом... стала помста міської влади головам районів, які повстали проти Черновецького, у вигляді скорочених районних бюджетів".

Очевидно, в оточенні Віктора Петровича немає людини, яка б сказала йому, що ця дитяча гра в опозиціонера і борця за права знедолених виглядає смішно і нікого не переконує.

І тут йдеться не тільки про книгарню "Сяйво", яка не без допомоги Пилипишина потрапила до рук зятя Черновецького – Супруненка. Про тонкощі історії з "Сяйвом" знає не так вже й багато людей.

А от славетне повстання Пилипишина та інших голів районів проти Черновецького бачили практично всі. І на фото ця боротьба з Черновецьким виглядала так:







(фото: "УП", УНІАН, Сегодня)

Може, підступний задум повстанців був таким: Пилипишин травить дуже смішні анекдоти, а Черновецький, зрештою, помирає від сміху?

Інший борець з крадіжками Черновецького – Олександр Попов вчора рішуче заявив: "Я розпочинаю з депутатами Київради політичні консультації відносно того, щоб забезпечити повернення активів, які відібрані у киян, практично вкрадені".

Ну, політичні консультації – це страшна зброя. Я уже уявляю, як депутати, налякані консультаціями Попова переписують у власність киян накрадені 3200 гектарів землі та 50 тисяч кв.м. міських приміщень.

І хоча у Партії регіонів, яку представляє Попов, під контролем і міліція, і прокуратура, і СБУ, і суди, який сенс турбувати цих поважних правоохоронців? Адже Попов може кого завгодно законсультувати до смерті.

powered by lun.ua

Всё хорошо, прекрасная маркиза?

Известный медиакритик Наталья Лигачева написала колонку: "Почему я не согласна со статьей в "Европейской правде". В ней она возражает журналистам, призвавшим лишить Украину безвизового режима из-за имитации властью реформ...

Офшоргейт Порошенка: замітання слідів

Сьогодні президент Порошенко нарешті прокоментував скандал зі своїми офшорними компаніями. "Я зробив це не для мінімізації податків, це була повністю публічна дія", – заявив президент...

Син Авакова і гроші в рюкзаках

Перепрошую, поки ми тут займалися розслідуванням історії з голландськими картинами, колеги з програми "Схеми" підняли важливу тему. Йдеться про скандальну закупівлю МВС рюкзаків для бійців міліцейських спецпідрозділів...

Ніякої політики в справі Корбана?

Скажу одразу: мені не подобається Корбан. І всі його друзі на чолі з Коломойським, на мою думку, це зграя бандитів, яка за першої нагоди обдирає країну...

Від Васі Біти до Саші Браслета

Сьогодні з'явилася справді вражаюча новина. На неї звернула увагу моя колега Катерина Каплюк. Виявляється, Полтавська обласна рада незабаром запланувала без аукціону (!) роздати вісім (!) газоносних ділянок...

Ветеринар Януковича досі при владі

Вчора я переглядав копії документів, які рік тому ми з колегами знайшли в Межигір'ї після втечі Януковича. І натрапив на цікаву службову записку...