12 серпня 2011, 14:55

Микола Янович Брехло

Хью Хефнер – засновник журналу Playboy якось сказав: "Щоб викрутитись, коли вас спіймали на брехні – вперто все заперечуйте. Навіть, якщо дружина застукала вас голим в ліжку з коханкою, все одно, рішуче все заперечуйте!"

Позавчора Микола Азаров (по батьку – Пахло), коли журналісти притисли його питанням про закупівлю портретів Януковича, почав діяти саме в стилі засновника Playboy."На превеликий жаль, величезна кількість інформації з'являється явно провокаційного характеру... Десь закуплено якусь нечувану кількість портретів. Ніхто ніяких портретів не закуповував, давайте не будемо відволікатися на таку нісенітницю" – додав він.

Я мав безпосереднє відношення до розслідування цієї теми, тому мушу відповісти прем'єр-міністру, який фактично звинуватив мене в брехні та провокації.

Не цікаво наводити якісь додаткові докази корупції в лісовій галузі. Навіть слідчий-початківець зможе порушити там цілу пачку кримінальних справ за зловживання службовим становищем.

У мене просто кілька питань, в зв'язку з цікавими подіями, які сталися вже після того, як стаття була опублікована.

1. Чому з сайту видавництва, яке працює під вивіскою Державного агентства лісових ресурсів зникли фото біг-бордів? Нагадаю, на цих державних біг-бордах, розміщувалася реклама меблевої фірми голови агентства Віктора Сівця.Ці світлини ви вже ніколи не побачите в інтернеті, бо хтось дуже активно замітає сліди. Але, мабуть цей хтось не підозрював, що я, завчасно зберіг копії сторінок сайту з фотографіями.

2. Чому в фірмі "Офіс-Про", яка ешелонами постачала портрети Януковича лісгоспам, кидають слухавку і відмовляються щось коментувати? Чому начальник відділу продажів Святослав Целуєв, який, раптом пішов у тривалу відпустку, не дасть коментар хоча б телефоном? Чому фірма не поширить, бодай якусь заяву для ЗМІ?

3. Чому керівництво Державного агентства лісових ресурсів, замість смішних спростувань та обвинувачень мене в наклепі, просто не подасть позов до суду? Наприклад, до найнезалежнішого – Печерського.

Перший заступник Голови Держлісагентсва Ярослав Макарчук у відповідь на розслідування, сказав журналістам: "Будь ласка, поїдьте по лісгоспах і перевірте, чи реально те, що розповів цей анонімний лісничий...".

Прекрасно, давайте почнемо перевірку з Дніпровсько-Тетерівського лісництва в якому йде розбудова мисливських угідь Януковича за державний кошт. Може пан Макарчук хоче сказати: "гідом буду!"? І сам екскурсію проведе?

А Миколі Азарову, наостанок, хотів би пояснити, чому громадяни не дуже вірять запереченням українських чиновників. Бо, у всіх перед очима безліч прикладів, коли всі спростування, з часом виявлялися банальним відбріхуванням.

Ще свіжі спогади про те, як Генпрокурор Потебенько за вказівкою Кучми заявляв, що плівки Мельниченка "це ложь, хфальш". А вже через десяток років, Кучма, якого притягли до суду, просить покарати Мельниченка за прослушку і розголошення державних таємниць.

Цікаво, що заспіває нам за кілька років підсудний Азаров, по батьку – Пахло?

UPD: В п'ятницю журналісти ТВі зробили власне розслідування цієї теми:

powered by lun.ua

Всё хорошо, прекрасная маркиза?

Известный медиакритик Наталья Лигачева написала колонку: "Почему я не согласна со статьей в "Европейской правде". В ней она возражает журналистам, призвавшим лишить Украину безвизового режима из-за имитации властью реформ...

Офшоргейт Порошенка: замітання слідів

Сьогодні президент Порошенко нарешті прокоментував скандал зі своїми офшорними компаніями. "Я зробив це не для мінімізації податків, це була повністю публічна дія", – заявив президент...

Син Авакова і гроші в рюкзаках

Перепрошую, поки ми тут займалися розслідуванням історії з голландськими картинами, колеги з програми "Схеми" підняли важливу тему. Йдеться про скандальну закупівлю МВС рюкзаків для бійців міліцейських спецпідрозділів...

Ніякої політики в справі Корбана?

Скажу одразу: мені не подобається Корбан. І всі його друзі на чолі з Коломойським, на мою думку, це зграя бандитів, яка за першої нагоди обдирає країну...

Від Васі Біти до Саші Браслета

Сьогодні з'явилася справді вражаюча новина. На неї звернула увагу моя колега Катерина Каплюк. Виявляється, Полтавська обласна рада незабаром запланувала без аукціону (!) роздати вісім (!) газоносних ділянок...

Ветеринар Януковича досі при владі

Вчора я переглядав копії документів, які рік тому ми з колегами знайшли в Межигір'ї після втечі Януковича. І натрапив на цікаву службову записку...