Ігор Головань Адвокат, керуючий партнер Адвокатського об'єднання "Головань і партнери"

Обшуки у ''БІ ЕНД ЕЙЧ''. Діагностика за допомогою розтину (доповнено).

06 квітня 2012, 19:20

Сьогодні разом з шановним Богданом Батрухом взяв участь у прес-конференції, присвяченій проведеним податковою міліцією обшукам у приміщенннях, орендованих Приватним акціонерним товариством "БІ ЕНД ЕЙЧ" та ТОВ "ЛЄДОЕН".

Отже, 05 квітня 2012 року співробітниками податкової міліції в офісах згаданих компаній було проведено обшуки.

В ході обшуків було вилучено документи і комп'ютерну техніку.

Документи та ком'ютерна техніка вилучалися без належного опису та без обгрунтуваня їх необхідності для розслідування кримінальної справи.

Результатом обшуків є повна зупинка законної підприємницької діяльності ПрАТ "БІ ЕНД ЕЙЧ", ТОВ "ЛЄДОЕН" та кількох інших компаній, документи яких теж були без будь-яких підстав вилучені під час обшуку.

Приватне акціонерне товариство "БІ ЕНД ЕЙЧ" дійсно має певні розбіжності з податковою службою України щодо застосування окремих норм податкового законодавства. Справа зараз знаходиться на розгляді у Вищому адміністративному суді України.

Вчинені працівниками податкової служби обшуки не мають під собою жодного юридичного і навіть логічного підгрунтя. Адже будь-які необхідні документи могли бути просто витребувані чи вилучені в ході виїмки.

Обшук з вивезенням документації "мішками" жодних правових наслідків не має і мати не може. Єдиний результат проведених обшуків – дезорганізація і зупинка діяльності компаній, що донедавна успішно працювали.

Протиправні дії співробітників податкової міліції будуть оскаржені. Ми будемо домагатися притягнення до відповідальності осіб, що вчинили безаконня.

Взагалі, обшуки, що здійснюються податковою мідіцією – окрема тема. І вчора вони діяли як завжди, як звикли. Тобто згребли докупи все, на що око впало, упакували у мішки, завантажили до машин і вивезли.

Як і завжди після таких обшуків, підприємства залишилися без документів та комп'ютерів, а тому тепер можуть займатися хіба що підрахунком завданих податківцями збитків.

Слід звернути особливу увагу на те, що не існує жодного розумного обгрунтування необхідності проведення саме обшуку. Адже у тих купах вилучених документів, як кажуть, чорт ногу зламає. Як свідчить практика, ті мішки місяцями валяються у кабінетах слідчих і у більшості випадків повертаються підприємствам через кілька місяців навіть не розпакованими.

Складається враження, що єдиною причиною податкових обшуків є бажання слідчого відрапортувати, що він не сидів без діла, а проводив "слідчі дії".

Хоча такі слідчі дії схожі на спробу лікаря поставити діагноз без усяких там рентгенів, ультразвуків та томографів, а одразу за допомогою розтину. Щоб встановити, що хворий саме від розтину і помер.

P.S. Вирішив сказати кілька слів стосовно позиції податківців. Нічого нового, коментарі цінічні і мають мало відношення до фактів і до права.

"Під час проведення слідчих дій скарг на дії працівників податкової міліції від представників підприємства не надходило".

По-перше, надходили. В одному з протоколів обшуків прямо вказано на те, що податкові міліціонери не допустили адвоката. По-друге, ще будуть. І не тільки скарги, думаю, і заяви про злочин.

"Вилучені під час обшуків документи та техніка мають відношення виключно до обставин кримінальної справи".

Побачимо, чи все вилучене буде приєднано до матеріалів справи. Хоча з яких підстав можна вваажати таким, що стосується матеріалів тієї чи іншої справи, наприклад, "системний блок чорного кольору з написом ASUS"? І скільки в світі системних блоків, що точно відповідають цьому опису? А "папка червоного кольору з написом "Джонні Депп", на думку працівників податкового прес-центру точно є доказом страшних злочинів.

powered by lun.ua
Коментарі — 28
Влад Ден _ 19.02.2013 14:54
IP: 80.78.42.---
Яким чином оскаржували незаконний обшук, чи є процесуальна можливість такого оскарження, саме для підприємства де проводиться обшук?
mountain_troll _ 08.04.2012 19:09
IP: 109.86.210.---
С одной стороны-возмущен очередным беспределом бандитов в погонах.

С другой стороны, по вопросу о языке: лично я вообще не хожу в кино смотреть переводы. Достаю фильмы с английской дорожкой или английскими субтитрами и смотрю.

Во многих странах ВСЕ фильмы показываются на языке оригинала с субтиртрами. И это лучше дубляжа во всех отношениях. И за субтитрами будущее, невозможно экспоненциально растущее количество видеопродукции дублировать на все языки мира. Дублируют и сейчас только самый ширпотреб: (. Если вы интересуетесь иностранным/альтернативным/азиатским кино или аниме, то знаете, как много продукции не переведено на русский вообще (не говоря уже об украинском), или перевод плохой, или есть русские субтитры (что лучше). Чаще всего есть оригинальная (например японская) дорожка, английские субтитры.
usergio _ 08.04.2012 17:01
IP: 77.122.26.---
rsylhfn:
Якщо гамузом, без суцільного опису вилучались документи та техніка, то адвокат має радіти, бо не одна справа розвалилась через неповні дані в протоколі обшуку. А якщо правильно все описувати то, в мене таке було – описували чотири дні. А взагалі репресії проти малого та середнього бізнесу досягли нечуваного розмаху. І декріміналізація дута, і повна безкарність податкових міліціонерів створюють нестерпний моральний клімат.
Коли вже чиновники почнуть нести фінансову відповідальність за перешкоду роботі бізнесу?
І кримінальну – за навмисну перешкоду.
twin248 _ 08.04.2012 13:16
IP: 83.134.181.---
300 тис.мєнтів, 40 тис. прокурорських, 20 тис. суддів – всіх помістимо в фільраційний концтабір. Більшість з ни х буде задіяна на будівництві швидкісних авто/залізничних доріг та відновленні меліораційних систем.
amina _ 07.04.2012 18:22
IP: 93.74.246.---
Son:
amina _ 07.04.2012 15:08. " На Батруха наехал суд! " А причому тут податкова, при чому вона? Ви мене дивуєте, і пишете аби писати, так як повинні знати, після рішення суду, справа переходить до рук судових виконавців а не до податкової. Так що це наїзд, і притому наїзд на студію яка дублює фільми, українською мовою.
Я ніколи не пишу – аби писати.
Затямте собі.
Нічого з Вашої інфи не суперечить моїй.
Son _ 07.04.2012 15:46
IP: 77.123.28.---
amina _ 07.04.2012 15:08. " На Батруха наехал суд! " А причому тут податкова, при чому вона? Ви мене дивуєте, і пишете аби писати, так як повинні знати, після рішення суду, справа переходить до рук судових виконавців а не до податкової. Так що це наїзд, і притому наїзд на студію яка дублює фільми, українською мовою.
Son _ 07.04.2012 15:41
IP: 77.123.28.---
amina _ 07.04.2012 15:08. Ще йдуть судові розборки, так як подана апеляція до вищої інстанції, тим більше що всі матеріали вже зібрані і дозбирування не можливе в принципі, але якщо це конфіскація то податкова конфіскувала те, що не належить конкретно фірмі, чуже. І при чому тут Батрух і його нервозність, і причому тут сліпота, людина просто не може зрозуміти, як таке може бути, як такий дурдом взагалі можливий. От і все. В даній ситуації, власники авторських прав, просто засудять податкову, або змусять відступити назад.
amina _ 07.04.2012 15:08
IP: 93.74.246.---
Son:
На Батруха наехал суд (налоговая подала в СУД – а по новому налоговому кодексу можна изымать ВСЕ что они хотят).
До этого были наезда налоговой (еще год назад – которые Батрух красочно дал понять что это заказ, описав случай с женщиной-инспектором, которая призналась в составлении заказного отчета (основание для суда).
Владельцы несколько раз судились с разными результатами.
Так или иначе – формальная причина – уклонение от налогов.
А дальше читай мой пред пост.

ЗІ Батрух находится в стадии крайней нервозности – если Вы не слепой.
Так как жизнедеятельность компании прекращена – а многогодовые судебные разбирательства (даже без Киреевых) денег не заработают.
Son _ 07.04.2012 13:56
IP: 77.123.28.---
amina _ 06.04.2012 23:38
IP: 93.74.246.--
"Дивилась на 5-тому пояснення пана Батруха цієї ситуації... слів нема..." Схоже ми дивились одне й теж, але бачили різне. Комедія. При чому тут взагалі Батрух. Конкретний тупий і безсоромний наїзд на студію, яка дублює фільми українською мовою, бубоніння представники податкової, і я не я, не знаю, я не слідчий, голови в нас дійсно різні. А пан Батрух молодець- пропали мол сервери з ліцензійними фільмами, а це власність закордонних інвесторів, мол це не добре. Простіше кажучи, податкова вкрала фільми і тепер не потрібно шукати звідки пішли піратські копії – з податкової, а це судові позови за кордоном, а це мільйонні штрафи, плюс санкції, і це буде, так як Кіреєвих там не має.
shwiec _ 07.04.2012 13:35
IP: 91.218.107.---
Church Hymn of Ukraine – (Боже великий, єдиний) – www.orpheus.com.ua http://www.youtube.com/watch?v=Pm58wq5sp0w&context=C4ec9b30ADvjVQa1PpcFPOynNwUdscij7li3WcpWOX1zNTIWagxko= O Maria, diva prechysta – Etno hory 85 (sakralna) http://www.youtube.com/watch?v=vTTrW3I4Y_s&feature=relmfu
-Grafo- _ 07.04.2012 10:28
IP: 178.95.149.---
ira23com:
Serg85 _ 06.04.2012 19:46 ---------Мета влади – знищити україномовний дубляж

Мета влади – знищити польський дубляж.
===

Історичка таки дивовижна: вміє блиснути будь-чим, що їй трапиться під руку, навіть глупотою
Талант – сила!
.
rsylhfn _ 07.04.2012 02:29
IP: 94.248.93.---
Якщо гамузом, без суцільного опису вилучались документи та техніка, то адвокат має радіти, бо не одна справа розвалилась через неповні дані в протоколі обшуку. А якщо правильно все описувати то, в мене таке було – описували чотири дні. А взагалі репресії проти малого та середнього бізнесу досягли нечуваного розмаху. І декріміналізація дута, і повна безкарність податкових міліціонерів створюють нестерпний моральний клімат.
amina _ 06.04.2012 23:58
IP: 93.74.246.---
cake66:
amina:
хіба банда прийшла до влади встановлювати істину? істина це останнє що є в їхньому списку
Питання не в істині як абстрактному понятті.
Питання в значенні акредитації міжнародних аудитів в Україні.
cake66 _ 06.04.2012 23:51
IP: 109.157.158.---
Равин:
Serg85:
У Батруха не единственная студия, що дублює українською (смотри предыдущий мой пост).
то що Батруху треба одну просто віддати? логічно (якщо ви з донецько-єнакієва бо там своя логіка орди)
cake66 _ 06.04.2012 23:46
IP: 109.157.158.---
amina:
хіба банда прийшла до влади встановлювати істину? істина це останнє що є в їхньому списку
amina _ 06.04.2012 23:38
IP: 93.74.246.---
Дивилась на 5-тому пояснення пана Батруха цієї ситуації... слів нема.
Я тільки не розумію – якщо організація має репорт незалежного міжнародного аудиту (як прайсуотерхауз) – то ЧОМУ не звести конфлікт в площину взаємодії укр податкової (чи укр суду) з відомим аудитом... (що бере великі гроші за свої дослідження фінансової діяльності організації)?
Виктор Кобылянский _ 06.04.2012 21:50
IP: 94.154.212.---
Понравилось "хлопотання":-)
Carmen _ 06.04.2012 21:40
IP: 46.201.159.---
Козак Мамай:
А взагалі пора ставити питання про скасування податкової міліції, як такої.
Маски шоу нехай залишаються тільки для олігархів
___

+100
Carmen _ 06.04.2012 21:40
IP: 46.201.159.---
Пора вже щось робити з цією бандитською "владою"...
Serg85 _ 06.04.2012 20:58
IP: 91.124.15.---
Равин:
Невже ви не розумієте, що мета маскі-шоу влади – паралізувати вихід україномовних фільмів в кінотеатрах, збанкрутувати компанію Батруха, та переорієнтувати кінотеатри на російськомовні фільмокопії з Росії.
Ernst Raxarov _ 06.04.2012 20:33
IP: 178.194.135.---
Ну от маємо ще один, особливий – український, аргумент на користь cloud computing!
Yanukovich-zek _ 06.04.2012 20:00
IP: 193.200.22.---
Пан Головань, вы лучше разъясните ситуацию (как юрист) в перепалке между ГПУ и БЮТ про адвоката Швеца.

В чём отказал Швецу ВС Украины? В Чём было его хлопотання?

Или вы только за деньги можете это разъяснить?

Или то, что качается БЮТ вас не интересует?
Равин _ 06.04.2012 19:57
IP: 31.40.224.---
Serg85:
У Батруха не единственная студия, що дублює українською (смотри предыдущий мой пост).
Равин _ 06.04.2012 19:56
IP: 31.40.224.---
Здається мені, пане Ігорю слід подумати у такому напрямку...
Батрух (не Барух, национальность не та, хотя может и та:) монополист в дубляже
владелец единственной dolby студии на Украине. покрывает процентов 60-70% дубляжа.
Чтобы с ним конкурировать нужно сводится в Питере или в Москве.
У мадам Копыловой (зама мин.культа есть маленький гешефт-дубляжи). Закрыли Батруха-
пошла жара на других (ей подконтрольных студиях), Всё просто...
Неподконтрольных ей других студий кроме Батруха нет, если и появятся, сами понимаете – маски шоу и их
уже нет.
Serg85 _ 06.04.2012 19:46
IP: 91.124.15.---
Мета влади – знищити україномовний дубляж. Тому, все це спланована спецоперація проти єдиної фірми, що дублює фільми українською мовою.
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter