6 квітня 2012, 19:20

Обшуки у ''БІ ЕНД ЕЙЧ''. Діагностика за допомогою розтину (доповнено).

Сьогодні разом з шановним Богданом Батрухом взяв участь у прес-конференції, присвяченій проведеним податковою міліцією обшукам у приміщенннях, орендованих Приватним акціонерним товариством "БІ ЕНД ЕЙЧ" та ТОВ "ЛЄДОЕН".

Отже, 05 квітня 2012 року співробітниками податкової міліції в офісах згаданих компаній було проведено обшуки.

В ході обшуків було вилучено документи і комп'ютерну техніку.

Документи та ком'ютерна техніка вилучалися без належного опису та без обгрунтуваня їх необхідності для розслідування кримінальної справи.

Результатом обшуків є повна зупинка законної підприємницької діяльності ПрАТ "БІ ЕНД ЕЙЧ", ТОВ "ЛЄДОЕН" та кількох інших компаній, документи яких теж були без будь-яких підстав вилучені під час обшуку.

Приватне акціонерне товариство "БІ ЕНД ЕЙЧ" дійсно має певні розбіжності з податковою службою України щодо застосування окремих норм податкового законодавства. Справа зараз знаходиться на розгляді у Вищому адміністративному суді України.

Вчинені працівниками податкової служби обшуки не мають під собою жодного юридичного і навіть логічного підгрунтя. Адже будь-які необхідні документи могли бути просто витребувані чи вилучені в ході виїмки.

Обшук з вивезенням документації "мішками" жодних правових наслідків не має і мати не може. Єдиний результат проведених обшуків – дезорганізація і зупинка діяльності компаній, що донедавна успішно працювали.

Протиправні дії співробітників податкової міліції будуть оскаржені. Ми будемо домагатися притягнення до відповідальності осіб, що вчинили безаконня.

Взагалі, обшуки, що здійснюються податковою мідіцією – окрема тема. І вчора вони діяли як завжди, як звикли. Тобто згребли докупи все, на що око впало, упакували у мішки, завантажили до машин і вивезли.

Як і завжди після таких обшуків, підприємства залишилися без документів та комп'ютерів, а тому тепер можуть займатися хіба що підрахунком завданих податківцями збитків.

Слід звернути особливу увагу на те, що не існує жодного розумного обгрунтування необхідності проведення саме обшуку. Адже у тих купах вилучених документів, як кажуть, чорт ногу зламає. Як свідчить практика, ті мішки місяцями валяються у кабінетах слідчих і у більшості випадків повертаються підприємствам через кілька місяців навіть не розпакованими.

Складається враження, що єдиною причиною податкових обшуків є бажання слідчого відрапортувати, що він не сидів без діла, а проводив "слідчі дії".

Хоча такі слідчі дії схожі на спробу лікаря поставити діагноз без усяких там рентгенів, ультразвуків та томографів, а одразу за допомогою розтину. Щоб встановити, що хворий саме від розтину і помер.

P.S. Вирішив сказати кілька слів стосовно позиції податківців. Нічого нового, коментарі цінічні і мають мало відношення до фактів і до права.

"Під час проведення слідчих дій скарг на дії працівників податкової міліції від представників підприємства не надходило".

По-перше, надходили. В одному з протоколів обшуків прямо вказано на те, що податкові міліціонери не допустили адвоката. По-друге, ще будуть. І не тільки скарги, думаю, і заяви про злочин.

"Вилучені під час обшуків документи та техніка мають відношення виключно до обставин кримінальної справи".

Побачимо, чи все вилучене буде приєднано до матеріалів справи. Хоча з яких підстав можна вваажати таким, що стосується матеріалів тієї чи іншої справи, наприклад, "системний блок чорного кольору з написом ASUS"? І скільки в світі системних блоків, що точно відповідають цьому опису? А "папка червоного кольору з написом "Джонні Депп", на думку працівників податкового прес-центру точно є доказом страшних злочинів.

powered by lun.ua

Угрюмий диктатор BIHUS.info

Як повідомляє hromadske.ua Денис Бігус стурбований нашим позовом з вимогою опублікувати у первісному вигляді так звані "плівки Медведчука" саме до його громадської організації "ТОМ 14"...

BIHUS.INFO – відповідач в адміністративному процесі

Після багатомісячних "танців з бубном" українська "адміністративна Феміда", вимушено відкрила провадження в адміністративній справі за нашим позовом до BIHUS...

На хитрого Бігуса...

Хитрозроблений bihus.info радіє. Верховний суд не наважився розглядати позов про оприлюднення так званих "плівок Медведчука" до двох відповідачів: ГО Бігуса та Президента України Зеленського...

ДБР проти України

Вже давненько я не згадував про підривну діяльність слідчих ДБР в інтересах держави – агресора. А ця діяльністть не припиняється. Суспільство вже почало забувати про "справу моряків" – зареєстроване ДБР з подачі агентів впливу держави-агресора кримінальне провадження, в рамках якого слідчі ДБР намагаються довести, що Україна і українські моряки самі винні у захопленні росіянами наших кораблів...

ДБР з тіні на світло

Державне бюро розслідувань – формально правоохоронний орган, давно вже фактично займається не правоохоронною, а протиправною діяльністю. І як всякий правопорушник, намагається свої беззаконня приховати за допомогою все нових порушень...

ДБР і Томос. The Show Must Go On.

Майже рік тому я писав про вимушене закриття ДБР після 8 (!) місяців "розслідування" однієї з найбільш одіозних з багатьох десятків сфабрикованих проти П'ятого Президента України Петра Порошенка справ – стосовно Томосу про автокефалію Православної церкви України...