2 лютого 2022, 10:19

Тероризм? Та ні, самоправство...

Ту у нас Президент країни і весь його офіс, так захоплені політично вмотивованими переслідуваннями опозиції, що приготувань держави-агресора до нападу впритул не помічають, вирішили закупівлю конче потрібного вугілля у державних підприємств проголосити державною зрадою і сприянням діяльності терористичної організації.

Ну і керовані з президентського офісу офіс генпрокурора, ДБР та СБУ туди ж. Підозри фальсифікують, брифінги проводять тремтячими голосами. До співпраці зі слідством закликають.

А от до реальних фактів фінансування тероризму ставлення у президентського з генпрокурорським офісів, а особливо у "орлів Баканова", зовсім інше.

Не просто поблажливе. Режим найбільшого сприяння.

Британська компанія CPI INVESTMENT FUND LTD., зареєстрована в Реєстрі компаній Англії та Уельсу, є єдиним власником Товариства з обмеженою відповідальністю "ТАР АЛЬЯНС", яке в свою чергу мало два успішних, орієнтованих майже цілком на експорт виробництва у Горлівці та Кадіївці, де вже багато років орудують окупанти держави-агресора та їх поплічники. Унаслідок збройної агресії Російської Федерації територія міста Горлівки, у тому числі виробничі потужності ТОВ "ТАР АЛЬЯНС", були захоплені терористичною організацією ДНР.У подальшому інвестору стало відомо, що швейцарською компанією Carbon Black SA (пов'язана з громадянами РФ) здійснюється продаж виготовленого на захоплених виробничих потужностях кам'яновугільного пеку з використанням пакувальних засобів, що належали дочірньому підприємству CPI INVESTMENT FUND LTD.


Інвестор самостійно (з ризиком для життя і свободи) виявив весь ланцюг фінансування тероризму, надав СБУ документальні підтвердження фактів продажу краденої продукції.

Само собою, ні захисники бізнесу з офісу генпрокурора, ні СБУ жодного ентузіазму не виявили.

Через суд британці з допомогою нашого адвокатського об'єднання змусили їх зареєструвати кримінальне провадження N42020000000000136 від 22.01.2020 за ч.1 ст.258-5 КК України (фінансування тероризму).

І що? А нічого. Всі зайняті переслідуваннями опозиції.

Здавалося б, кейс ідеально відповідає Закону України "Про санкції", адже мова йде про іноземну юридичну особу, керовану громадянами РФ, яка торгує продукцією захопленого так званою ДНР підприємства, що в свою чергу означає спрямування виручки від продажу на фінансування тієї ж таки ДНР.

Звернулися британці і до Президента України Зеленського, як голови Ради національної безпеки і оборони України, з проханням поширити практику застосування санкцій на ту зареєстровану у Швейцарії фірму та її засновників і директорів (громадян РФ, звісно).

Президент відмовив. Тому що хоче – вносить пропозиції щодо застосування санкцій до певних осіб. А не хоче – не вносить. І наявність законних підстав чи інтереси держави його не хвилюють.

А при розгляді судом чергової скарги на саботаж слідчими СБУ розслідування з'ясувалося, що "орли Баканова" фінансування тероризму перекваліфікували на самоправство!

І справу "збагрили" до поліції.

А що їм? Хай Борис Джонсон Україну захищає.

5-6 менеджерів Зеленського. Велика Палата питань не має.

Сьогодні Велика Палата Верховного Суду оперативно розглянула мою апеляцію у справі про 5-6 менеджерів Зеленського. Все пройшло швидко, питань у суддів не виникло...

Портнов, СБУ і вербальне сприяння

Як я, чесно кажучи, очікував, СБУ не поспішає перевірти вербальні сигнали підсанкційного Портнова на предмет наявності складу злочину з використанням ноу-хау відомого своїм розкішним життям першого заступника директора ДБР Олександра Удовиченка...

Пірати з Кабміну

Сьогодні гарант додержання Конституції привітав нас з Днем цієї самої Конституції, особливо підкреслюючи ті її норми, що стосуються захисту України...

Дресироване ДБР

ДБР з готовністю виконало команду "фас" з боку керівника президентського офісу. Чинному народному депутату Миколі Тищенку повідомлено про підозру за фактом незаконного позбавлення волі колишнього військовослужбовця у Дніпрі...

Президент Зеленський і глобальні проблеми перекладу

Як помітив мій прискіпливий колега Станіслав Кунянський, Президент України Зеленський та віцепрезидентка США Камала Гарріс відвідали 15-16 червня 2024 року у Швейцарії різні саміти...

Вербальне сприяння підривній діяльності як ноу-хау ДБР

Я вже писав про епохальне досягнення ДБР і переконаного "дбрівцями" генпрокурора – "вербальне сприяння підривній діяльності". З кволого зародку у вигляді туманного дежавю у голові першого заступника директора ДБР Олександра Удовиченка, "вербальне сприяння підривній діяльності" стало ноу-хау ДБР в розслідуваннях...