Анатолій Гриценко Український політик, міністр оборони (2005—2007), голова Комітету ВР України з питань нацбезпеки і оборони (2007-2012), голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів (2012-2014), голова Координаційної ради партії "Громадянська позиція". Доцент Києво-Могилянської академії. Полковник запасу.

Порошенко = Янукович? Ні.

13 грудня 2016, 09:22

В часи правління Януковича, після зміни за одну ніч Конституції і запровадження системи "смотрящіх", так само в студії Савіка Шустера я публічно заявив: "За вчинені злочини Партія Регіонів має бути розпущена і вона буде розпущена, а вище керівництво ПР (Янукович, Азаров та ін.) – піде під суд". Так врешті й сталося.

Але, буду об'єктивним – після тої заяви зі звинуваченнями на адресу вищих посадових осіб мені ніхто не перекрив доступу на центральні канали, тим більше – не запускав проти мене проплачених ботів у мережу, як це відбувається зараз, у часи правління Порошенка.

Минулої п'ятниці, публічне нагадування у студії того ж Савіка Шустера що корупція – це вбивство (кваліфікація не моя, ООН), а корупціонери – вбивці, зірвало порошенкам дах. Ціла свора порохоботів (пустих акаунтів) рванула за командою "фас!" захищати голого короля. Логіка "аргументації" – з хворої голови на здорову: "корупціонер", "знищив", "розпродав", "розікрав", "агент Кремля", "шатун"! Заблокував уже 300+, а вони все лізуть і лізуть, лізуть у мережу, в ефіри...

До речі, коли в часи Януковича я публічно вимагав розпуску ПР і притягнення Януковича & Со до кримінальної відповідальності, Петро Олексійович енергійно працював міністром в Уряді Януковича, тихенько опікував там свій бізнес і як міністр економіки, за функціоналом, формував Державне оборонне замовлення (ремонт і модернізація військової техніки), формував Перелік надлишкового військового майна (військової техніки і військових містечок на продаж), погоджував ціну продажу конкретної військової техніки за конкретними контрактами Укроборонпрому – це до дискусії про хто "розпродав" і "розікрав". А у вільний час, як виявилося тепер, міністр Уряду Януковича ще писав своєму патрону численні клопотання щодо надання кой-кому громадянства України.

Тож порівнювати Порошенка з Януковичем, попри клептоманію і "смотрящіх", не зовсім вірно. Порошенко набагато більш цинічно-технологічний і від того – небезпечніший. Для країни.

powered by lun.ua
Коментарі — 103
руслан49 _ 13.12.2016 09:44
IP: 37.52.21.---
Один тільки факт. Із 2500 основних танків Т-64, які дісталися Україні в нормальному стані в 1991 році і частиною яких Україна зараз воює, 450 танків на зберіганні на початок 2014 року була віднесена до 4-ї категорії, тобто годилися тільки на переплавку. У нормальній країні цю особу (Гриценка) давно б розстріляли, або повісили. Це значно б посилило боєздатність армії. Прапорщики і генерали десять раз подумали б, щоб так зберігати техніку. Дехто скаже – Але ж не один Гриценко до цього привів. Дійсно, не один. Але одні втекли, інші померли, а Гриценко ось він, живчик. Неділю лежить на дивані, набирається сил, а потім закипає, як чайник і починає всіх повчати і обвинувачувати.
Brokerman _ 13.12.2016 09:37
IP: 95.133.225.---
Анатолий не преувеличивай... за порошенко мы все голосали... посколкьу выбора не было, если станет ясно, что ПУСТЫШКА... ВЫБЕРЕМ БОЛЕЕ ДОСТОЙНОГО... не переживай, никто у нас в Украине своевольничать не будет... НЕ ПОЗВОЛИМ
mihaylenco _ 13.12.2016 09:36
IP: 93.171.73.---
Порошенко життя віддасть за свободу слова.
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter