Анатолій Гриценко Український політик, міністр оборони (2005—2007), голова Комітету ВР України з питань нацбезпеки і оборони (2007-2012), голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів (2012-2014), голова Координаційної ради партії "Громадянська позиція". Доцент Києво-Могилянської академії. Полковник запасу.

Мстивий бездушний Президент – політичне сміття

19 січня 2017, 13:38

Я не є адвокатом Андрія Садового, ми в різних партіях і, в принципі, є політичними конкурентами. Однак у критичній ситуації, що склалася у Львові й навколо Львова, промовчати не можу.

Коли Президент (і його Уряд) в угарі політичних ігрищ на знищення Садового, разом з його рейтингом і фракцією Самопоміч, вже явно заступили за червону межу – не лише відповідальності, але й людської моралі. Коли від мстивого Президента і його умисної бездіяльності щодня, вже протягом восьми місяців, потерпають сотні тисяч львів'ян.

Напевно Садовий як міський голова міг і мав би зробити більше для завчасного і системного вирішення проблеми з вивезенням/утилізацією сміття. Пообіцяв на виборах – зроби, врешті це питання політичної відповідальності. Але...

Коли вже сталося лихо і нависла реальна небезпека екологічної катастрофи, коли мер неодноразово звертається за допомогою до Президента, Уряду – чому замість допомоги, не меру навіть, а сотням тисяч людей, Порошенко і підпорядковані йому порошенки проявляють повну бездушність і безвідповідальність?!

Врешті, ти ж Гарант, маєш захищати людей і їхні права – хіба твої власні політичні ігрища й виборчі розклади/наперстки важливіші людського горя?!

Неприпустимо, коли для локалізації екологічної катастрофи міський голова змушений за допомогою звертатися не до власної держави, а до зарубіжних держав, іноземних послів, іноземних міст-побратимів.

Соромно за такого Президента і за таку державу, в якій людина, її права і інтереси для найвищих посадовців – не на першому, а на десятому місці.

powered by lun.ua
Коментарі — 120
-Vesna- _ 20.01.2017 12:52
IP: 93.72.143.---
руслан49:
Що робиться у цьому Львові без пляшки не розберешся.
Саме так.
Після гіпотетичного земельного аукціону – сміттєва тема сама профітна.
Там зійшлося дуже багато інтересів (фінансових щонайперше) цю сміттєву мафію очолить.
Причім як місцевих – так і загльнонаціонального рівня.
І мова не тільки йде про монополізацію цього бізнесу і зароблянні на тарифах – а і на інших дивідентах зеленої ідеї. Садовий домовився взяти кредит у ЄБРР це більш ніж красномовно.
І далі дивіденти будуть тільки зростати – це безпомилковий тренд.
За за місце в цьому бізнесі йде бротьба вже не один рік. І не тільки у Львові.
Просто в Грібовичах обвалилися сміттєва вежа висотою 90 метрів... що дала багато особняків місцевим чиновникм та митникам... тож питання загострилося.
wictors _ 20.01.2017 12:07
IP: 46.211.114.---
P712:
wictors:
хіба мова йде про паління всіх залишків?.
Саме в цьому й справа, що практично всих. В сучасних заводах по переробці сміття. є процес спалювання не канцерогенного сміття. Отримують додаткову теплову чи електричну енергію. В Києві постійно працює сміттєспалювальний завод Енергія. Там палять все підряд. Фільтри застарілі. Мешканці Позняків не зовсім в захваті від такого сусідства. Завод вже давно потребує модернізації. Та коштів на неї катма.
Дуже шкода, що й надалі збираються займатися утилізацією шляхом спалювання.
Сподіваюсь всі розуміють, що в тому смітті все. Правда є контроль за радіоактивними відходами. Але зіпсовані елементи живлення, аккумулятори, та т.і. також в тому смітті.
Ще раз наголошую – життєво необхідна сучасна технологія переробки сміття та законодавча база під неї, що включає зміни від початкового процесу продукування сміття до його логічного завершення.
Елена Величко _ 20.01.2017 11:19
IP: 178.95.196.---
Автору.
Пане Анатолію, я поділяю й Вашу думку, що цю Програму треба створити на державному рівні,
однак в нас вже забули, що означає робити для людей та держави, та ще й прибуток у бюджет та людям АДЕКВАТНЕ життя. Все одні й тіж як собаки бігають- не для людей, а хазяїну заробити та з людей зняти – як оті "теплі кредити"- насправді дуже дорогі послуги з встановлення вікон та таке інше. ПЕРШЕ -спочатку людям треба дати заробити та економіку налагодити, бо оце хаотичне здирництво -це прірва.
Однак НЕМА кому робити,як казала куди не кинь- усюди виконавці,що на гаманець хазяїна збирають,
а ЗА РАХУНОК ЧОГО???.
Елена Величко _ 20.01.2017 11:11
IP: 178.95.196.---
wictors:
Якщо Ви уважно прочитали,що я написала та ЗРОЗУМІЛИ, то я саме про Єдину технологію написала та необхідність ОБ"ЄДНАННЯ мерів. Тому перед тим як на Бога кивати, треба на себе подивитись та уважніше бути до чужої думки.
wictors _ 20.01.2017 10:43
IP: 46.211.3.---
Елена Величко:
Елена Величко:
Таким чином, технологію треба відпрацювати саме місцевим бюджжетам.
Добре розумію, що не зможу Вам пояснити необхідність розмежування повноважень між місцевими та центральною владою.
Що кожен місцевий голова повинен розробити свою технологію утилізаціх? Побудувати свій унікальний завод?
Це з розряду – кожна область створює та озброює чим попало власну армію. А далі відправляє в так зване АТО, де ці різношерстні армії злагодженими діями здобудуть блискавичну перемогу.
Господи! Все ж таки за які гріхи ти так покарав мешканців України?
wictors _ 20.01.2017 10:34
IP: 46.211.7.---
Сучасна технологія переробки відходів вимагає комплексного підходу.
Це необхідно перейти на нові пакувальні матеріали, різко зменшити об'єми пластикових упаковок.
Може Садовий умовити Порошенко, щоб цукерки пакували в папір? Це ж додаткові витрати!
Та щоб переробні заводи нормально могли працювати необхідно сортувати сміття. Цей процес початкового сортування перекласти на населення. Репетувати всі навчились, хай хоч трішки повчаться працювати.
Може той же Садовий навчити тих, хто не вміє це робити, примусити тих, хто не хоче?

Приклад з життя... В садовому товаристві побачив, що згорілі енергозберігаючі лампочки (люмінісцентні) так і валяються під стовпом, де їх замінили.
Попрохав електрика віддавати їх мені. Однаково я свої також здавав. Зараз здати нікуди.
Та й подібних мені небагато. Рішення просте, залогова ціна. Додаткових 5 – 7 гривень не сильно вдарять по реалізації. Але суттєво збільшать число осіб, що віднесуть за гроші ці лампочки до пункту прийому.
Елена Величко _ 20.01.2017 10:17
IP: 178.95.196.---
Елена Величко:
Таким чином, технологію треба відпрацювати саме місцевим бюджжетам, та так, щоб саме місто отримувало прибуток та КОНТРОЛЮВАЛО, бо у смітті, що завгодно може бути. Бо зацесміття,що у Лбвові хтосьотримував кооштти,а проблеми -на нас з вами, тобто "бізьнєсь" по українські – диким способом, без організації процесу та супер прибутки варварским способом за наш рахунок. Тому саме МЕРИ можуть об"єднатись та почати робити – тим паче це технологія й на майбутнє.
wictors _ 20.01.2017 10:16
IP: 46.211.7.---
Юрій Бобровницький:
Не знаю, скільки коштує побудувати новий завод...
На жаль справа не в заводі. Спочатку потрібно визначитись з технологією утилізації побутового сміття. Раніше вирішувалось просто на окрему ділянку звозились гори сміття. Пахло там зовсім не шанелью 5.
Як царі природи ми милостиво самій природі попіклуватися за знезараженням таких відходів.
Правда в ті часи пластичних матеріалів в тих відходах було мало. З пластиком бідній природі боротися важко. Можливо хтось дивився шоу Шустера після пожежі на звалищі у Львові. Де намагались "сспеціалісти" визначитись з технологією утилізації побутового сміття. З піной у рота доказували найкраще спалювати. Лише одна хоча й блондинка намагалась пояснити, що то вже минуле століття. Потрібно переробляти. Ніхто її й слухати не хотів. Видать відкат за застарілі заводи по спалюванню був більший, ніж здоровий глузд.
Далі буде.
Елена Величко _ 20.01.2017 10:11
IP: 178.95.196.---
Юрій Бобровницький:
Краще спитати,и а чого ніде нема? Відповідь очевидна – в нас зона де мінімізоваі усі витрати,аби отримати побільше на власний гаманець, тобто економічно, 1) прибуток підприємств та прибутковий податок, для прибуткового треба ЗП та прогресивне оподаткування – тоді буде джерело,2) місто виділяє місце та конкурс на технологію, тут треба сказати,що це сміття ще треба дослідити,особливо старе,що спалюється, тобто МЧС
треба пийматти участь,3) АКЦІНУВАННЯ, тобто громадяни можуть вкласти кошти та місцеві, державні бюджети,об не було "як завжди" – ддні вклали – іншші отримали прибуток.саме головне -це керівництво процесом та контроль повинен бути.
Юрій Бобровницький _ 20.01.2017 10:01
IP: 176.37.164.---
Не знаю, скільки коштує побудувати новий завод. Знаю лише, що ні в Одесі, ні в Харкові, Вінниці, Житомирі, Запоріжжі...-жодного. То чому у Львові має бути? Тим більше, для будівництва, крім грошей, потрібна ще і купа дозволів, і можна, при бажанні, легко заблокувати процес.
wictors _ 20.01.2017 09:07
IP: 46.211.154.---
руслан49:
Путінський піз/дюк заступив на зміну.
Це наглядна демонстрація Вашої культури та європейськості?
Спробуйте заперечити по суті.
Або напишіть по темі.
Як Ви особисто вирішували б цю проблему. Припустім на місці Садового, чи Гройсмана або ж Порошенко.
Лише не пишіть нісенітнецю, на кшалт: розстріляти Садового і накопичене сміття враз розсіється в космосі!
wictors _ 20.01.2017 09:01
IP: 46.211.154.---
sidor:

Украина не то, что не пытается никого привлечь. Она не пытается никого удержать.
Це неправда! Не Україна, а влада, що денно та навіть вночі турбується про її благо не лише не намагається утримати, але всіма силами знищити. або ж випхати думаючих, незалежних людей. Це і Боровик і Саакашвілі,
Льють ккрокодилячі сльози – мовляв бракує в Україні діловитих людей. І чомусь ніхто не пояснює, чому ці неділовити люди створюють успішні підприємства в Італії, Португалії, а не в Україні?
Проаналізуйте останні законодавчі ініціативи по знищенню малого бізнесу. Це штрафувати підпрємців, чиє підприємство зареєстровано по квартирам. У всих повинні бути офіси!
При драконовських податках, захмарних цінах за оренду багато малих підприємств може собі це дозволити?

sidor:
Все, что происходит вокруг – геноцид государства Украина по отношению к своим гражданам в чистом виде.
А ось це правда!
руслан49 _ 20.01.2017 08:53
IP: 178.92.72.---
:
Через 4 года Украине исполнится 29 лет. Этот срок, который Сталин был у власти, он принял её с сохой, а оставил с ядерным реактором.
- Нэзалэжность приняла Украину с ядерным реактором, а оставит её с сохой.
Путінський піз/дюк заступив на зміну.
Yaroslav Yurkiv _ 20.01.2017 00:18
IP: 195.5.32.---
Shtaller Sergey:
Хочу навести приклад!! Може хтось сідав на літаку в Ізраілі!! Значить бачили величезні гори з парками -якраз перед посадною полосою!! Так от -це штучні гори -з простого мусора-все звозилось -складалось -трамбувалось!! І от пройшли роки -на цих горах зараз красиві парки для відпочинку і пікніка!!!і я там був -і і віддихав!!
Ви пропустили ключове слово – СОРТИРУВАЛОСЯ!
Якби в тих горах складали голови від оселедців, картопляне лушпиння, курячі кості...то Ви б там "віддихали с трудом"!!
Andrey Kononenko _ 19.01.2017 23:00
IP: 188.163.73.---
lohik:
Одне місто без допомоги і фінансування держави його не збудує...
Бред. Эти заводы прибыльны. То есть государственное финансирование в принципе не нужно.
lohik _ 19.01.2017 22:34
IP: 94.179.231.---
Andrey Kononenko:
А що б ви особисто робив на місці Садового як мера?...Що він не доробляє?...В міського голови обмежені грошові ресурси та можливості...Потрібна державна програма і фінансування на рівні держави...З цим зіткнеться любий мер...Ця проблема в майбутньому чекає і на інші великі міста...Сміття потрібно переробляти і утилізувати, а не накопичувати...У Відні майже в центрі працює сміттєспалювальний завод побутових відходів, що генерує електро – і теплову енергію...Одне місто без допомоги і фінансування держави його не збудує...
sidor _ 19.01.2017 22:14
IP: 77.52.99.---
......Люди, которым рассказывали, "да кому вы там нужны", получают визу для одаренных людей в одной стране. В другой им дают налоговые льготы. В третьей устраивают детей в садик без очередей и взяток.
В Эстонии работает целое направление по хантингу специалистов из Украины. Им есть что предложить. Они проводят в Киеве мероприятия, покупают рекламу, заказывают PR-публикации в профильных СМИ.
В то самое время в Украине – вводят налог на бездействие ФОПов и планируют убрать упрощенную систему налогообложения. Ту единственную, которая позволяет в этой стране за 5 минут сдать отчетность и спать спокойно.
Новые государственные менеджеры и консультанты без остановки рассказывают про какие-то реформы и либерализацию.
Украина не то, что не пытается никого привлечь. Она не пытается никого удержать.
Меньше думающих людей – меньше проблем для политиков.
Все, что происходит вокруг – геноцид государства Украина по отношению к своим гражданам в чистом виде.
руслан49 _ 19.01.2017 21:31
IP: 178.92.72.---
Що робиться у цьому Львові без пляшки не розберешся. Тільки що показують по телевізору засідання міськради Львова. І якийсь депутат говорить – Садовий протягнув рішення про створення пресувальних майданчиків. Але громадськість категорично проти цього.
І потім ввалюється ця "громадськість" в залу. Це не пенсіонери, чи жінки. Чоловік сорок бугаїв приблизно однакового віку. Років по 30-40. Хто ці люди? Можна зрозуміти так, що жителі Львова і Львівської орбласті мають інтелигентні, чутливі носи і сміття їм воняє. Через це вони хочуть вивозити сміття у інші області, або за кордон. Мають повне право.
Shtaller Sergey _ 19.01.2017 21:30
IP: 104.155.33.---
І палити не треба було -просто зроблено по уму!!
Shtaller Sergey _ 19.01.2017 21:29
IP: 104.155.120.---
Хочу навести приклад!! Може хтось сідав на літаку в Ізраілі!! Значить бачили величезні гори з парками -якраз перед посадною полосою!! Так от -це штучні гори -з простого мусора-все звозилось -складалось -трамбувалось!! І от пройшли роки -на цих горах зараз красиві парки для відпочинку і пікніка!!!і я там був -і і віддихав!!
SARA21 _ 19.01.2017 21:12
IP: 91.226.4.---
Yaroslav Yurkiv:[/B Природа відомстить нащадкам але не Садовий починав ці сміттєзвалища,їх ще при Союзі робили,не зважаючи чи люди цього хочуть чи ні.Садовий повинен був щось робити якщо пообіцяв людям,а ні то не обіцяти.Наш однотуровий обіцяв жити по новому,ми і живемо по новому,де в нас вкрали пенсії і зарплати на 50 і більше процентів.Живемо по новому будь він проклятий.
Andrey Kononenko _ 19.01.2017 21:08
IP: 188.163.73.---
lohik:
Andrey Kononenko:
Начать нужно с того, что репрессировать Садового. Одной политической ответственности тут будет мало. Почему бы львовянам не взбунтоваться против своего мера?
І одразу проблема сміття у Львові пропаде після відставки Садового?...Чому і хто зробив підпал сміттєзаалища у Львові?
.Може, когось налякали ріст рейтингів Садового?...Можливо, із-за того він став комусь серйозним політичним конкурентом?...
Думаете, Юля подожгла? Да вряд ли.
Проблему мусора сможет решить только новый мер, а для этого нужно убрать старого. И наказать.
Yaroslav Yurkiv _ 19.01.2017 20:49
IP: 195.5.32.---
А взагалі, сміття – це один з багатьох жахливих "спадків", які ми передамо нашим онукам.
Відсутність будь якої культури збору та переробки сміття – це екологічна бомба уповільненої дії, яка розірветься на кожному полігоні через 50 років, бо підземні ріки ніхто не здатний ізолювати.
Природа відомстить нащадкам за гріхи пращурів:)
Yaroslav Yurkiv _ 19.01.2017 20:48
IP: 195.5.32.---
:
Пипец хохлам!!!

КОРАБЛИ ВМФ УКРАИНЫ ВМЁРЗЛИ В ЛЁД В ОДЕССКОЙ ГАВАНИ.
Льдины, приплывшие накануне в Одесский залив, сковали весь украинский Военно-морской флот, сообщает портал города Одессы. Вряд стоят вмерзшие в лед в Военной гавани катера пограничных войск, скован льдом флагман ВМФ Украины "Гетьман Сагайдачный", а рядом с ним – парусник "Дружба". Почти скованы льдом Нефтяная и Хлебная гавани.
То кацапські пердолази,
Кожний – пукнули по разу,
Заморозили наш флот,
Ну, і хєр з нім, нє...т!
lohik _ 19.01.2017 20:04
IP: 46.118.141.---
Andrey Kononenko:
Начать нужно с того, что репрессировать Садового. Одной политической ответственности тут будет мало. Почему бы львовянам не взбунтоваться против своего мера?
І одразу проблема сміття у Львові пропаде після відставки Садового?...Чому і хто зробив підпал сміттєзаалища у Львові?
.Може, когось налякали ріст рейтингів Садового?...Можливо, із-за того він став комусь серйозним політичним конкурентом?...
Корупція1410 Зеленський61 Свобода слова578 Україна та Європа1121 Мовне питання187
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter