Анатолій Гриценко Український політик, міністр оборони (2005—2007), голова Комітету ВР України з питань нацбезпеки і оборони (2007-2012), голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів (2012-2014), голова Координаційної ради партії "Громадянська позиція". Доцент Києво-Могилянської академії. Полковник запасу.

Ідіоти на службі ненажерливих олігархів.

10 лютого 2017, 07:38

Грубо? Можливо. Але як інакше назвати голову Нацкомісії, що визначає вартість комунальних послуг, пана Вовка та вовків-членів комісії, які на повному серйозі офіційно стверджують, що навіть після багатократних підвищень комунальних тарифів "населення платить лише 42,2% ринкового рівня тарифу на електроенергію" і що, відповідно, тариф треба піднімати більш ніж удвічі до "ринкового рівня". Який ринок? Де ті вовки його побачили? Усюди – монополісти: в постачанні вугілля, у постачанні газу, в генерації енергії, в транспортуванні енергії, в розподілі енергії, у тепловодопостачанні – усюди! Хтось детально і чесно перевіряв ціноутворення енергії монополістів-олігархів? У вартість якої вони закладають свої яхти, літаки, футбольні стадіони і клуби, телеканали і газети, свої маєтки по 100-200 мільйонів доларів і фунтів у європейських столицях і на морях, туди ж закладають фінансування "своїх" партій, фракцій, міністрів, прокурорів, суддів? А їхні вовки в Нацкомісії розказують казки про "ринок", про високу "ринкову вартість" і про жадібний народ, який не доплачує монополістам-олігархам ще 57,8% вартості енергії?! Одне лише питання поки без відповіді: коли народ це усвідомить, щоб на виборах знову не повівся на шоколадні обіцянки?

P.S. Ідіот (давньогрецький термін) – людина, що живе у відриві від суспільного життя; людина, що страждає глибокою формою розумової відсталості (олігофренією) – ідіотією. Кому з вовків що до вподоби.

P.P.S. У США під час навчання я жив у місті Монтгомері, штат Алабама. Населення трохи більше Білої Церкви. Як і кожен мешканець, орендуючи житло, я міг обирати одну з трьох енергопостачальних компаній, які полювали за споживачами, змагально пропонуючи вигідніші умови. І ніхто не годував мене казками про енергомережу як "природну монополію".

powered by lun.ua
Коментарі — 54
руслан49 _ 10.02.2017 09:01
IP: 95.135.212.---
Автор – P.P.S. У США під час навчання я жив у місті Монтгомері, штат Алабама. Населення трохи більше Білої Церкви. Як і кожен мешканець, орендуючи житло, я міг обирати одну з трьох енергопостачальних компаній, які полювали за споживачами, змагально пропонуючи вигідніші умови. І ніхто не годував мене казками про енергомережу як "природну монополію".

В українських реаліях теж є це змагання. Наприклад серед банків, які пропонують шалені проценти, а потім власники цих банків втікають з грошима клієнтів. Або серед забудовників, які надають прекрасні умови для бажаючих мати квартиру, а потім теж втікають з грошима людей. Те саме буде і із "трьома" енергокомпаніями в Україні.
Logic2009 _ 10.02.2017 08:43
IP: 91.196.178.---
Погоджуюсь по суті, але не погоджуюсь по формі.
Анатолій Степанович, Ви самі були міністром,
то може б менше пафосу?
Анатолий Коверзнев _ 10.02.2017 08:39
IP: 188.163.11.---
Все очень правильною. То что тарифы высокие и необоснованные говорит и такой факт. По законам бизнеса никто не будет хотеть заниматься "убитым" бизнесом.Наши сети по воде, отоплению, канализации "добиты" до ручки. А Ахметов и другие олигархи борятся за этот бизнес.Их кормит Волк.
Vladimir Nekhaev _ 10.02.2017 08:30
IP: 37.55.212.---
Идиот – человек, страдающий глубокой формой умственной отсталости (олигофренией) – идиотией. такое определение этому волку больше подходит
Уряд реформ410 Корупція1365 Aтака Путіна1244 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter