Анатолій Гриценко Український політик, міністр оборони (2005—2007), голова Комітету ВР України з питань нацбезпеки і оборони (2007-2012), голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів (2012-2014), голова Координаційної ради партії "Громадянська позиція". Доцент Києво-Могилянської академії. Полковник запасу.

На таких умовах транш МВФ нам не потрібен!

03 листопада 2017, 13:49

МВФ назвав умови надання Україні чергового траншу кредиту:

1) підвищення внутрішніх цін на газ;

2) приватизація державних підприємств;

3) ринок земель з наступного року;

4) створення Антикорупційного суду.

Лише остання вимога МВФ відповідає інтересам України. Все решта – це інтереси олігархату, кількох родин, включно з президентською, які в умовах кризи і масових злиднів зможуть задешево скупити і землю, і залишки державної власності, та ще й "заробити" мільярди на підвищенні цін на газ для населення.

Якщо врахувати, що влада ВЖЕ набрала понад трильйон гривень боргів (на кожну українську родину вони ВЖЕ поклали понад 200 тисяч гривень боргу), моя позиція – Україні цей транш, на таких умовах, не потрібен!

Набагато більше коштів, наших власних, розкрадається на митниці, вимивається через офшори, сліпі й підсліпкуваті трасти, через махінації з рефінансом приватних банків, Фонд гарантування вкладів, сотні тисяч "мертвих душ", на яких отримують пенсії і соціальні виплати, на державних закупівлях, бурштині, 7-му кілометрі, в "національних" лотереях, в Укроборонпромі, Укрспирті...

Замість того, щоб ходити світом з простягнутою рукою – працюйте, вичищайте, і транш МВФ перекриєте багатократно!

powered by lun.ua
Коментарі — 104
Logic2009 _ 03.11.2017 22:06
IP: 91.196.178.---
Николай Чаварга:
Для чого такі як ви (Кононенко та ін) ховаєтеся за українські прізвища?.
А навіщо Ви ховаєтесь за російське ім'я?
"При Сталіні..." от і вся Ваша ідеологія.
Ви не назвете країну яка процвітає без приватної власності.
Oleksander Matvienko _ 03.11.2017 21:54
IP: 46.133.175.---
Все що розкрадається – десь витрачається. Не можете перешкодити розкрадання, то перешкоджайте використанню вкраденого. Закон про легалізацію доходів фізосіб робить неможливим використання накраденого. Але цього закону бояться не тільки корупціонерами, а й антикорупціонери, бо так само, як і ті з ким вони немовби борються, не можуть підтвердити легальність своїх стактів, тобо вся їх боротьба – це розвод лохів.
Andrey Kononenko _ 03.11.2017 21:53
IP: 188.163.73.---
Orest Jj:
Просто посадить десяток директоров с конфискацией имущества до пятого колена – и все наладиться.
Да, "очень просто". Кто будет садить?
Нет, я исхожу из того, что государство не должно выполнять не свойственные ему функции ведения бизнеса.
Andrey Kononenko _ 03.11.2017 21:50
IP: 188.163.73.---
Николай Чаварга:
Я говорю про цивилизованный рынок земли. Покупать и продавать будут за деньги, а не оттяпывать.
Степан Федченко _ 03.11.2017 21:39
IP: 35.189.218.---
Назар Холодний:
так почему нельзя провести одну единственную судебную реформу, которая раз и навсегда решит проблему с судами и не нужно этих дополнительных антикоррупционных нахлебников
Orest Jj _ 03.11.2017 21:37
IP: 77.52.96.---
Andrey Kononenko:
Приватизация гос. предприятий необходима. Они генерируют большой чистый убыток, который ложится на плечи государства и являются базой для коррупции (кормушкой, корытом).
Рынок земли тоже необходим, но только цивилизованный, урегулированный, не стихийный. И уж точно не должно быть запретов для иностранцев покупать землю, как сейчас заложено в законопроекте, иначе зачем открывать такой рынок – чтобы передать всю землю пороху и ещё тройке олигархов...
зачем продавать курицу, несущую золотые яйца? Просто посадить десяток директоров с конфискацией имущества до пятого колена – и все наладиться.
Назар Холодний _ 03.11.2017 21:37
IP: 77.122.85.---
Степан Федченко:

так все те же люди будут и в антикоррупционом сидеть, других то нет. Вот так и потратим кучу денег на бестолковые действия, а проблема как была, так и останется
Степан Федченко _ 03.11.2017 21:31
IP: 35.195.195.---
Lera Golovko:
как показывает практика у нас и с антикоррупционным бюро не сложилось, не то что с судом. провал за провалом будет
Віктор Петренко _ 03.11.2017 21:01
IP: 35.196.239.---
Николай Чаварга:
Закулісний для чого мені твій ізраїль?.я живу в Європі.і хочу жити по-європейськи.ти згадуєш Канаду,Нідерланди та ізраїль (де до речі немає законодавчої заборони на продаж землі) а я згадаю тобі Польщу,Німеччину,Данію,Швецію,Норвегію,Бельгію,Ірландію,Швейцарію,Францію,Іспанію,Італію,Португалію,Чехію,Угорщину,Австрію,США,досить?можу ще назвати не один десяток розвинутих країн, де земля вільно продається,в тому числі іноземцям.
Николай Чаварга _ 03.11.2017 20:52
IP: 35.187.20.---
Andrey Kononenko:

А шо вы таки имеете против права распоряжаться своим имуществом? Это свободой называется. Многие народы даже воевали за свободу.
- А що таке "свайо імущество"? Його можна заробити умом і мозолями, можна елементарно вкрасти, а можна створити злодійські закони, через які також можна відтяпати "імущество". Приклад, Рабиновича чомусь не пускали в Ізраїль (не знаю чому), він заробив "імущества" на 700 кілограмову менору із золота, і відправив її в Ізраїль. Очевидно, що все це відібрано від простих українців – або прямо вкрадено, або через злодійські закони.

Поясню для Гриценка. За злодійськими законами карточний борг – святе діло, закон. Якщо сусідський підросток виграв в карти у вашого сина корову, то це – закон. В нормальній державі азартні ігри заборонені – підростки просто отримають по задниці – корову (менору) треба заробити.
Logic2009 _ 03.11.2017 20:43
IP: 91.196.178.---
Під маскою МВФ ховається держ. деп. США
=======================================
Під маскою Sergey Danilyk ховається Воронезький
безмозглий дегенерат Семижопов.
Перекладає свою маячню перекладачем, в українських реаліях
як свиня на зорях.
Andrey Kononenko _ 03.11.2017 20:32
IP: 188.163.73.---
Николай Чаварга:
Для чого такі як ви (Кононенко та ін) ховаєтеся за українські прізвища?
Бройсманы мы, бройсманы.
А шо вы таки имеете против права распоряжаться своим имуществом? Это свободой называется. Многие народы даже воевали за свободу.
Николай Чаварга _ 03.11.2017 19:56
IP: 35.195.113.---
Товариш Гриценко, ось що вішає на наші вуха представник ваших ідеологічних вошдів Петренко:
Україна-не Канада,не Голандія і тим більше не ізраїль.тим більше в цих країнах НЕМАЄ!!!законодавчої заборони на продаж землі.а те що в ізраїлі земля не продається-це історична традиція.до того ж її дуже мало (в 20 разів менше на душу населення ніж в Україні) та вона значно гіршої якості.тому її ніхто не купує.теж саме стосується Голандії.


- Така "логіка" напряму підпадає під "золоте правило Лоброзо" – якщо землі мало, та ще й поганої якості, то її треба використовувати максимально ефективно – через приватизацію, в тому числі і палестинцям. Ан ні! – євреям заборонено продавати палестинцям землю, а до нас лізете через МВФи з єдиною метою – взяти землю, а гриценки і всякі чорноволи розвісили вуха.

Відносно законів, а то нічого, що Талмуд сильніше Тори, а усний Талмуд сильніше письмового?
Николай Чаварга _ 03.11.2017 19:30
IP: 35.189.212.---
Тільки що по ТБ проінформували, що якийсь Курченко і якийсь Клименко нанесли збитків Україні під 3 мільярди долларів. Це тільки прямі збитки. А хто оцінить збитки непрямі – скільки на ці гроші можна було зробити корисного для народу і країни в цілому? Щоб забезпечити нашу армію (250 тисяч воїнів) нормальною стрілковою зброєю типу М 4, треба витратити мільярд гривень, тобто в 75 разів менше, ніж вкрали якісь Курченко енд Клименко на одній афері. Держава ніяк не може знайти мільярд гривен...

Пане Гриценко, ви розумієте, що на протязі 26 років ВСІ злочини в країні і ВСІ ЗЛОДІЇ тримаються на приватній власності?, що все крутиться навколо приватної власності на засоби? Я розумію, що вам шкода втратити своє тепле гніздечко (яке має стати ще теплішим) заради майбутнього українського народу (нафіг вам той народ здався!), але сотні тисяч (мільйони?) українців готові віддати за Україну ЖИТТЯ! Ви щось зрозуміли? І в Катеринчука є портупея, оскільки ви з ним на одному бігморді?...
Віктор Петренко _ 03.11.2017 19:20
IP: 35.196.239.---
Николай Чаварга:
Бовдур Закулісний з'явився!)
Україна-не Канада,не Голандія і тим більше не ізраїль.тим більше в цих країнах НЕМАЄ!!!законодавчої заборони на продаж землі.а те що в ізраїлі земля не продається-це історична традиція.до того ж її дуже мало (в 20 разів менше на душу населення ніж в Україні) та вона значно гіршої якості.тому її ніхто не купує.теж саме стосується Голандії.
в Україні розпайовано 27 млн.га землі,тобто вона не державна.а належить СЕЛЯНАМ!!!вони власники а не держава.тому вони мають повне право розпоряджатися СВОЇМ МАЙНОМ!так як вони хочуть,так само як будинками,автомобілями тощо.
продаж землі оживить село,туди підуть інвестиції,з'явиться конкуренція.це невигідно великим агрохолдингам,які за безцінь її експлуатують.
Николай Чаварга _ 03.11.2017 18:47
IP: 130.211.57.---
Пане Гриценко, у нас вже розміщені бігборди з вашими і Катеринчука...обличчями. То ви підозрюєте, що вас просто ніхто не знає в обличчя, тому і програєте систематично вибои, чи як? Не кажу вже "аткуда дєньгі, Зін?". У вас так багато грошей, що тратите їх на таку фігню? А може все простіше – не маєте що сказати людям?

Якщо хтось має намір будувати Україну, то в першу чергу подумає про технічну освіту і промисловість. Промисловість без технічних кадрів не може працювати, це для вас секрет? Так от, з першого вересня міністр освіти видала наказ, за яким пенсіонер-доцент або професор не може мати менше як 0,5 ставки. В науці є маса серйозних спеціалістів, які згідні працювати на 0,2 ставки, яких цей наказ вижене з ВУЗів поближче до кладовища. На одну ставку доцента можна би зберегти п'ять спеціалістів, а збережуть двох, а трьох виженуть (десятки тисяч по країні). При Сталіні за таку ініціативу розстрілювали. Ви щось зрозуміли?, чи порТУПЕя заважає? Коли засвітитеся з цією темою?
Lera Golovko _ 03.11.2017 18:28
IP: 35.187.20.---
В Словакии с антикоррупционным судом так и не сложилось, красивое ново здание построили и всё на том, присылают копеечные дела типа нарушения правил дорожного движения.
Степан Федченко _ 03.11.2017 18:05
IP: 35.189.212.---
Новые структуры не решат старых проблем и не стоит придумывать еще одну пиявку которая будет высасывать деньги с бюджета
Николай Чаварга _ 03.11.2017 17:59
IP: 35.190.204.---
Віктор Петренко:
100000%.
і головне обов'язково мають право купувати в тому числі іноземці.тоді вартість землі значно виросте,а отже більше коштів піде селянам та в бюджет.яскравий приклад-Криворіжсталь.
коли іноземець заплатив в 6 разів більше ніж наші олігархи!
- Для чого такі як ви (Кононенко та ін) ховаєтеся за українські прізвища? Боїтеся? Не бійтеся, такі як Гриценко не бачать далі свого носа. Це політик, який навіть і не думав стати державотворцем.

Про землю починайте з фрази: "А у нас в Ізраїлі (Голландії, Канаді...) земля належить державі (або брешіть, що не належить), і тим не менше...".

А далі скажіть, як за 26 років приватизатори змістили Україну з 7-го на 147-ме, і поясніть, що земля дістанеться іменно їм. А ще скажіть, що навіть придуркуваті комуняки вивели Укураїну на 7-ме місце.

Щодо "Криворіжсталі" – тепер звичайний лом коштує 350 грн, тобто песіонер може купити 4 ломи в місяць!!, п. Гриценко, ви щось зрозуміли?
Sergey Danilyk _ 03.11.2017 17:57
IP: 35.189.212.---
Максим Чарушниковв:
В мвф мають бути такі вимоги:
.є Розслідуванні по:
1. Ротердам+++
2. Афьори в НБУ Гонтарєвої і Порошенка
3. Офшори українських високопосадовців
4. Заведення на ринок газу Медведчука
5. Виборче законодавство
і тд і тп
Не перекладайте з хворої на здорову голову свої проблеми.
Олексій Логвиненко _ 03.11.2017 17:54
IP: 194.146.228.---
Андрей Прилоус:
100%
Максим Чарушниковв _ 03.11.2017 17:53
IP: 46.211.147.---
В мвф мають бути такі вимоги:
.є Розслідуванні по:
1. Ротердам+++
2. Афьори в НБУ Гонтарєвої і Порошенка
3. Офшори українських високопосадовців
4. Заведення на ринок газу Медведчука
5. Виборче законодавство
і тд і тп
Anton Babynets _ 03.11.2017 17:50
IP: 35.196.246.---
Может, проще и разумнее не заниматься ерундой, плодя новые сущности? Просто жестко очистить существующие суды, усилить контроль за ними и ответственность за неправомерные решения. И пусть работают, защищая интересы всех граждан от всех видов криминала.
Sergey Danilyk _ 03.11.2017 17:47
IP: 35.187.95.---
Під маскою МВФ ховається держ. деп. США і те, що він говорить нам на публіку: типу ми друзі, тримайтеся, воюйте у себе на Донбасі, ми вам допоможемо – це одне. Але даючи гроші країні, де йде війна – це однозначно заганяти її в капкан. Нещодавно пройшла стаття The New York Times, так там чорним по білому було написано, що Родшильды через свої компанії, готуються скупити все найцінніше у нас і головне землю.
Віктор Совщак _ 03.11.2017 17:40
IP: 188.163.12.---
В світі є різні явища. Є таке явище як МВФ. Щоб знати його – МВФ (відкіля, для чого, чиє і т.п.) треба вивчити історію ітоді все стане зрозумілим. Потік води це природа. Іноді це косно для людини іноді ні. О ось МВФ це людська видумка – і що воно собою являє треба подивитись на "потік" грошей – користь це чи ні?
Aтака Путіна1186 Уряд реформ391 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter