Анатолій Гриценко Український політик, міністр оборони (2005—2007), голова Комітету ВР України з питань нацбезпеки і оборони (2007-2012), голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів (2012-2014), голова Координаційної ради партії "Громадянська позиція". Доцент Києво-Могилянської академії. Полковник запасу.

На таких умовах транш МВФ нам не потрібен!

03 листопада 2017, 13:49

МВФ назвав умови надання Україні чергового траншу кредиту:

1) підвищення внутрішніх цін на газ;

2) приватизація державних підприємств;

3) ринок земель з наступного року;

4) створення Антикорупційного суду.

Лише остання вимога МВФ відповідає інтересам України. Все решта – це інтереси олігархату, кількох родин, включно з президентською, які в умовах кризи і масових злиднів зможуть задешево скупити і землю, і залишки державної власності, та ще й "заробити" мільярди на підвищенні цін на газ для населення.

Якщо врахувати, що влада ВЖЕ набрала понад трильйон гривень боргів (на кожну українську родину вони ВЖЕ поклали понад 200 тисяч гривень боргу), моя позиція – Україні цей транш, на таких умовах, не потрібен!

Набагато більше коштів, наших власних, розкрадається на митниці, вимивається через офшори, сліпі й підсліпкуваті трасти, через махінації з рефінансом приватних банків, Фонд гарантування вкладів, сотні тисяч "мертвих душ", на яких отримують пенсії і соціальні виплати, на державних закупівлях, бурштині, 7-му кілометрі, в "національних" лотереях, в Укроборонпромі, Укрспирті...

Замість того, щоб ходити світом з простягнутою рукою – працюйте, вичищайте, і транш МВФ перекриєте багатократно!

powered by lun.ua
Коментарі — 104
Andrey Kononenko _ 03.11.2017 14:19
IP: 188.163.73.---
Приватизация гос. предприятий необходима. Они генерируют большой чистый убыток, который ложится на плечи государства и являются базой для коррупции (кормушкой, корытом).
Рынок земли тоже необходим, но только цивилизованный, урегулированный, не стихийный. И уж точно не должно быть запретов для иностранцев покупать землю, как сейчас заложено в законопроекте, иначе зачем открывать такой рынок – чтобы передать всю землю пороху и ещё тройке олигархов...
dnipro _ 03.11.2017 14:14
IP: 193.93.187.---
так МВФ, ЄС, США працює на наших олігархів? Виявляться всім світом керують українські олігархи!
Олександр Палій _ 03.11.2017 14:13
IP: 93.74.31.---
Особливо багато вимивається на державних підприємствах, 3000 з яких збиткові, зате директори мільйонери. Але автор висступає за те, щоб так тривало й надалі, тому що реального рецепту як знайти десятки тисяч водночас святих і компетентних людей на держпідприємства, не існує. Тому аукціонна приватизація всього надлишкового (крім, зрозуміло, продажу Росії і всім з нею зв'язаним) – це хороший рецепт подолання корупції.
Я вже не кажу про комуняцьку демагогію проти земельної реформи (по 200 га в одні руки), яка часто лунає від олігархів і латифундистів з сотнями, яких зараз усе влаштовує. Це схоже на приклад комуністки Калетник, яка, як латифундист, була різко проти приватної власності на землю, і як щира русофілка похїала в лігво англо-саксків, а локшину залишила простолюду. Автору не варто підтримувати демагогію латифундистів, а згадати, що український народ – дрібнобуржуазний, і нема більш патріотичної реформи, ніж дозволити земельну власність виключно лише дрібним і середнім фермерам.
Andriy Panchenko _ 03.11.2017 14:12
IP: 92.112.54.---
Заклики владу до дії – марнування часу, потрібні акції протесту.
Aтака Путіна1186 Уряд реформ391 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter