23 серпня 2012, 14:23

Головна мета парламентських виборів – відсторонення ПР від влади і захист української незалежності

Україна відзначає вже 21-шу річницю державної незалежності. Для кожного з нас цей день – важливий привід вкотре задуматися про патріотизм, про те, що кожен з нас і всі ми разом маємо зробити для того, аби Україна дійсно стала сильною, справді незалежною – енергетично та економічно, стала демократичною і шанованою в світі державою. Про те, як ми готові захищати український суверенітет.

Звичайно, особливого звучання цим роздумам додає нинішня виборча кампанія, яка буде жорсткою і безкомпромісною. Влада, яка свідомо напередодні найголовнішого державного свята пішла на провокацію і розкол країни за мовною ознакою, яка ставиться до України як до території з багатими надрами і бюджетом, який можна безкінечно "освоювати", не збирається йти від годівниці.

Тому головна мета жовтневих парламентських виборів – відсторонення від влади ПР і їхніх сателітів. Саме таку ціль я сформулював своїй політичній команді, саме на такий переможний результат ми маємо працювати, щодня апелюючи до наших виборців, які є набагато більш патріотичними, освіченими, професійними і моральними людьми, аніж нинішня тимчасова влада. І в мене немає жодного сумніву в тому, що ми разом відсторонимо ПР вже у жовтні.

Так складаються обставини, що цього року я відзначаю День Незалежності за кордоном – готуюся до захисту звання чемпіона світу в поєдинку 8 вересня з Мануелем Чарром. Я твердо переконаний, що Україна потребує перемог, їй сьогодні як ніколи потрібні позитивний імідж і успіх у світі. Я дуже хочу, аби український прапор і український гімн піднялися і прозвучали у Москві, як до того у Лондоні, Нью-Йорку чи Берліні.

Сьогодні, 23 серпня, в день Державного прапора України, над нашим тренувальним табором піднявся жовто-блакитний національний стяг. А в День Незалежності я проведу Український вечір для всієї своєї великої інтернаціональної команди, запросимо й місцевих мешканців. Щирі розмови з людьми про нашу країну дають для євроінтеграції більше користі, ніж нинішні різноманітні, не підкріплені справами, заяви МЗС та безкінечні "протоколи намірів". Ми розповімо їм про Україну, покажемо фотографії великої європейської держави, в якій, на жаль, при владі тимчасово перебуває зовсім не європейська команда. Але ми її здолаємо. Це – лише справа часу.

Я дуже хочу, щоб кожен з нас 24 серпня серцем і душею відчув, що він – українець, якою б мовою він не спілкувався вдома і до якої б церкви не ходив. Я хочу, щоб це свято стало не просто ще одним вихідним днем та приводом сходити на природу. Важливо, аби ми згадали про традиції, історію, про те, що кожен з нас може і повинен зробити для процвітання та розвитку країни. У країни – День народження, і вона чекає від нас дарунків. Чекає нашої відданості, щирості, праці та захисту.

Бачу, що в соціальних мережах народжується багато нових ініціатив. Люди пропонують 24-го серпня вивісити біля будинку національний прапор, одягти вишиванку. Я підтримую подібні ідеї. Не треба в цей день соромитися позитивного національного пафосу.

Але і в свято, як кажуть, не пафосом єдиним! Бо сьогодні в Україні, на жаль, не святкові настрої. Країна – в реальній небезпеці. Можливо, у найбільшій за весь період її незалежності. До влади прийшли люди, яким Україна чужа й незрозуміла. Вони ніколи не зможуть побудувати справді незалежну державу, але цілком здатні її знищити. Україна для них – лише ресурс, засіб особистої наживи. І ми повинні захистити Україну.

Сьогодні настає час іспиту. Час для активної громадянської позиції. Час, щоб діяти і мати мужність ухвалювати правильні рішення, а не тільки сварити "погану владу" на Фейсбуці.

Ця влада повинна відчути, що вона не потрібна країні, затямити, що народ не терпітиме безкінечно знущання та глум над собою.

Ми повинні бути єдині. Ми, всі, кому слова "незалежна Україна" близькі, зрозумілі та цінні, мусимо показати, що нам не байдуже, що нам болить.

А їй, цій владі, тільки здається, що вона сильна та недосяжно-недоторканна. Що у неї міліція, суди і прокуратура. Але це – ілюзія. Бо коли влада боїться не тільки власних громадян, а навіть котів з рекламних бордів, коли в спілкуванні з народом у неї немає інших аргументів, окрім сльозогінного газу та гумових кийків, коли люди відверто глузують з обіцяного "покращення", – то ця влада приречена.

Я сподіваюсь, мине зовсім небагато часу, коли стане зрозуміло, що нам, здоровим, демократичним і патріотичним силам для перемоги і розбудови нашої країни потрібен сильний і точний УДАР.

Тому, не зважаючи на всі труднощі та проблеми, які долає сьогодні незалежна Україна, я абсолютно переконаний, що все буде добре. Бо в України є ми – мільйони чесних і відповідальних громадян, які ніколи не лишать країну в біді!

Зі святом Незалежності, дорогі друзі!

Загроза сміттєвого колапсу не відступила

Усі пам'ятають сміттєвий колапс у Львові і велику хвилю публікацій у ЗМІ щодо проблем утилізації відходів в Україні загалом. Тоді, коли після трагедії на сміттєзвалищі, Львів "потопав" у смітті, активісти, експерти, чиновники жваво обговорювали тему поводження з твердими побутовими відходами, говорили про варіанти системного вирішення проблеми...

Євробачення-2017: Жодні ігрища не варті репутації країни

Чи може стати успішною країна і втілити всі необхідні для цього зміни, якщо рішення навіть щодо культурних подій ухвалюють "під килимом", " під столом", словом, тихо, довго і непрозоро...

Соловьям-популистам посвящается...

Когда страна остро и давно нуждается в реформах, противостоит внешней агрессии, когда необходимо сломать систему, которая отчаянно сопротивляется, разве можно воплотить изменения только бесконечно рассуждая о том, что и как нужно делать? Ответ очевиден...

Человек с большим сердцем

Он учил ключевым вещам, которые помогают мне в жизни – только в борьбе можно одержать победу. Нужно уметь ставить перед собой цель и достигать ее...

Євроінтеграція. Момент істини

Президент Янукович і його політична сила, схоже, увірували в принцип "ми будемо жити вічно". Бо керуються саме ним. Інакше як можна розцінювати події минулого тижня і початку цього? Все, що відбувалося в парламенті і поза ним? Українська влада виконала свій фірмовий фокус "розведення кошенят" навіть з місією Європарламенту, продемонструвавши Коксу і Кваснєвському, вже відкрито і зухвало, своє небажання звільняти Юлію Тимошенко...

Чому ми не йдемо до Президента

Представники "УДАРу" не підуть на Банкову в Адміністрацію Президента. І це принципова позиція. Історія питання така: За три роки свого президентства Віктор Янукович жодного разу не виступив у парламенті зі своїм щорічним посланням, не відповів на запитання депутатів...