Віталій Кличко Київський міський голова

Заблоковані бездіяльністю

23 березня 2013, 15:30

Через добу снігопадів і хуртовин київська влада оговталася і оголосила надзвичайну ситуацію. І знову розказала про міфічну кількість техніки, яка нібито розчищає вулиці столиці.

З самого суботнього ранку їжджу містом. Столиця в коллапсі. Сам застряг в снігу двічі, декому допоміг вибратися з заметів. За весь цей час не бачив жодної снігоприбиральної машини. Єдине місце, де прибирали сніг, це – німецьке посольство, навпроти мого будинку. Прибирали, звісно ж, самі німці власними зусиллями і власною мікротехнікою.

Погода справді екстремальна. З таким снігом боротися складно. Але, що найбільше дивує – добу ніхто навіть не намагався цього робити. Ні міськадміністрація, ні МЧС, ні армія. Всі як вимерли. Такого Києва я не пам'ятаю.

Про снігопади ж синоптики попереджали заздалегідь. Чому місто виявилося захопленим зненацька?

На столичній окружній – застрягли автобуси з людьми, у автомобілів скінчилося паливо, машини і громадський транспорт покинуті прямо посеред дороги.

У центрі-люди ходять по проїжджій частині, бо тротуари поховані під кучугурами, швидкі не можуть пробитися до хворих, люди заблоковані-хто в авто на дорогах, хто в своїх домівках.

Товариш розповідає, що за містом бачив снігоприбиральну машину на літній гумі. Стояла "по пояс" в снігу разом з автомобілями, які повинна була визволити з снігового полону.

Сьогоднішній день – лакмус того, що відбувається не тільки в Києві, а в країні загалом. Люди кинуті напризволяще, кожен дбає про себе сам. Влада усунулася від будь-якої роботи. Їй наша країна, місто цікаві тільки тому, що на них можна заробити. А на снігові ж та хуртовині особливо не заробиш.

Тому, вважаю, що ми, всі небайдужі, повинні сьогодні відірватися від комп'ютерів та телевізорів, вийти на вулицю і допомогти тим, хто потребує допомоги.

Можливо, прямо під вашим будинком, хтось безнадійно застряв у снігу. Допоможіть їм випхати авто з замету, понесіть гарячого чаю. Розкидайте сніг у заблокованому дворі.

Бо можна скільки завгодно виголошувати заяви проти влади, вимагати від неї допомоги, закликати схаменутися. Але це – марна справа. Ця влада не може бути інакшою. З нею можна зробити тільки одне – змінити її!

powered by lun.ua
Коментарі — 94
Doktor Mom _ 28.03.2013 05:37
IP: 92.112.18.---
за какой горд речь идёт?За Лондон?Вот так и приходит разочарование, лидер УДАРа превратился в такое же брехливое существо как и Яценюк с Турчиновым.
Виталий Позюбан _ 26.03.2013 14:52
IP: 109.196.185.---
Ой.Виталий.сами знаете.что в в Вашей любимой Европе твориться. но там никто не обвиняет власть.Вы ведь сами сказали" снігопади ж синоптики попереджали заздалегідь. Чому місто виявилося захопленим зненацька?" да единственно.что киевляне разбаловаеные можно сказать мажоры.Их просили помочь. и не выезжать на дороги.а это дерьмо пёрлось. не давая технике расчистить.Я бы хотел увидеть в Вас м эра.такой клоаки как Киев. А справитесь-двумя рукакми за президента. Но с подачи Меркель.при всём уважении.Вы мне не президент. Да хотя бы договор о ассоциации с ЕС почитайте.
Хома Прыскиплывый _ 24.03.2013 22:00
IP: 178.165.51.---
Пане Віталію, я радий вітати Вас та дещо "сказати". Те що коять з столицею ПРивладні під час стихійного лиха (добу не прибирали сніг, як належить), ще "квіточки". То є елементарна помста ПРайдюківської держави-мафії начолі з топтантом Конституції за результати виборів до вру по столичних округах. Мовляв: "А... а...а! Ви так?! то ми вам отак!. Відчуйте хоч одну добу... "хто у хаті хазяїн" і як погано буває, коли йому суперечать... Щоб наступних виборів були покірливішими та голосували, як треба хазяїну!". А "ягідки" тієї помсти "доспіють" коли ПРайдюківська держава-мафія начолі з топтантом Конституції буде практично, криваво впроваджувати, на мою думку, антиконституційний закон "Про застосування армії в середині країни для боротьби з тероризмом" до масових мирних протестів мешканців столиці та її гостей проти антинародних, антиукраїнських, антилюдяних дій мафіозної держави начолі з топтантом Конституції. "Фахівції" з колишнього "кгб" за наказом з легкістю "організують" "тероризм"...
PK _ 24.03.2013 17:03
IP: 37.54.67.---
Відомство Табачника звинуватили у зриві конкурсу з українознавства
За словами співробітниці Національного науково-дослідного інституту українознавства та всесвітньої історії Лідії Дворницької необхідний пакет вони подали ще в липні 2012 року, проте до березня через низку бюрократичних зволікань ще продовжували вносити зміни.
Але тепер у зв'язку з реорганізацією Міносвіти Мін'юст не може прийняти документи на старих бланках, а нових ще немає. Тому підписані документи втратили силу і все треба починати спочатку, розповіла двірницької.
До речі, кілька років тому схожа історія склалася і з XI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Тоді організатор – Ліга українських меценатів – так само напружено до останнього чекав "благословення" Міносвіти на проведення конкурсу.
Тоді за тиждень до початку конкурсу стало відомо, що Міносвіти взагалі вийшло з числа організаторів Конкурсу з української мови імені Петра Яцика, поклавши цю справу на Лігу українських меценатів.
PK _ 24.03.2013 17:03
IP: 37.54.67.---
Відомство Табачника звинуватили у зриві конкурсу з українознавства
24березня2013, 14:15ЛБ
Необхідні документи відправили ще влітку минулого року.
Фінал Міжнародного конкурсу з українознавства, проведеного в Києві, опинився під загрозою зриву.
До його відкриття – 27 березня – залишається менше тижня, а наказу Міносвіти, по якому конкурс має право на життя, досі немає. Офіційна причина – положення про конкурс не затверджене Міністерством освіти і не зареєстрована в Мін'юсті.
Проект положення "не відповідає вимогам законодавства, зокрема Положення про всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіадах зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності", – йдеться у відповіді МОН на звернення ZN. UA.
Проте організатори та експерти вважають, що це просто "відписки" відомства Дмитра Табачника.
alt kalsone _ 24.03.2013 13:13
IP: 95.135.147.---
плохо работают психологи над головой проФФесора"Дурика",не убран снег у администрации,то нахрена чистить дороги Украины!А так опять резонанс))) пускай хлебают
Rena _ 24.03.2013 12:46
IP: 78.111.176.---
Мустафа у своєму блозі на УП написав, і розмістив багато вражаючих фото:

"Снег перед администрацией президента был убран еще до пяти часов вечера. Этот факт сам по себе уже вызывал возмущение. В то время как весь город парализован из-за неубранного снега, на Банковой активно работала снегоуборочная техника.

...

Но я был искренне уверен, что как только коммунальщики закончат с администрацией, техника возьмется за прилегающие улицы – продолжение Банковой, Лютеранскую, Круглоуниверситетскую и т.д.

Однако вечером, уже возвращаясь домой, я еще раз заглянул на Банковую и застал весьма странную картину. Рабочие, очистившие территорию перед АП, мирно отдыхали в кабинах, наблюдая, как на соседней улице продолжает разворачиваться апокалипсис"

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IMS _ 24.03.2013 11:03
IP: 62.221.44.---
Виталий стремительно догоняет Гриценко по уровню неактуальности своих статей. Видите ли, ужалил. А вывод вообще замечательный: если власть не способна, то пойдите сделайте вместо нее. Почему не способна, что надо делать в этом направлении – додумайте сами. Есть тут двое известных пловцов, борются за физкультуру и плавание. Тоже надо, между прочим. Может, гарант таки услышит каждого?))
Mirazh1 _ 24.03.2013 00:47
IP: 71.192.204.---
Ге (художник такой):
Кличко должен понять, что случившееся в Киеве можно назвать форс-мажором, причем в буквальном, а не юридическом смысле этого выражения – высшая, непреодолимая сила. Чтобы ему было ясно – это как если бы его спортивный век прошел не на супер-тяжском боксерское безрыбье, на котором он выглядит раком (братьям Кличко дико повезло – они боксировали и, бесусловно, были лучшими во временной промежуток, когда их окружали в лучшем случае Хэи, а не Тайсоны), а ему на ринге хоть раз встретился бы Али, Форман, Холифилд, Льюис, уже упомянутый Тайсон. С любого из этих поединков его, скорее всего, унесли бы на носилках.
Ты или малолетка, или не дружиш со своей головой или работаеш здесь за деньги. Виталий встречался с Льюисом, и превосходил Леннокса пока доктор не остановил бой.
markovka_ya _ 24.03.2013 00:14
IP: 46.202.204.---
счітаю, шо до цього опусу треба додати фотки саратніка боксера Ковальчука, шо театрально гребе сніжок біля якоїсь хрущоби, тоді як сам же ж напевне живе десь в елітному печерському новобуді. ці фоткі в них на сайті розміщені. такі характерні,про те що партія з народом:-))) а ще фотки боксера, який їздив містом, і на чому саме їздив,і що саме по Києву їздив:-)) хочемо доказів. і колапс з однією л,це райтерам: або робіть більше помилок від Кличка або не робіть їх від себе, це ж не тільки боти читають:-)))
IMS _ 23.03.2013 23:31
IP: 62.221.44.---
тато:
Так я не пойняв – коли окупантів гнати будемо?
Да ну нах... Лучше возьмите лопату и почистите снег по-кличковски))). А оккупанты – он такого и слова не говорит. Если говорит – значит, как ющенко бандитам тюрьмы.
IMS _ 23.03.2013 23:29
IP: 62.221.44.---
Понравилось заключение: пойдите разомнитесь)))
Oleksander Matvienko _ 23.03.2013 22:39
IP: 188.231.190.---
Хотілось би дізнатись у Кличка: Чи всі свої статки він заробив законно і з них сплачені всі податки? Чи проводилась виборча компанія до ВР за чисті гроші, чи за крадені у лохів? Зараз вам погано, бо ви звикли возити свої дупи в теплих лексусах і мерсах, на які пересічний українець має 25 років працювати, не їсти і не пити, щоб купити, просите допомоги. А нам погано кожного дня і допомоги від вас нам ніякої, більше того, шарудячи колесами по асфальту, наглядаючи за натовпом нас лохів з вікон своїх іномарок, ви зневажаєте нас – тих хто не зміг накрасти хоча б на шевролє. Ви розумієте, що ми з вами живемо в різних світах, на різних планетах, які ворогують між собою. Ми з вами вороги, бо у нас не може буди до вас іншого ставлення. Так ми готові рятувати, але тільки тих хто живе рядом з нами
Німці почистили сніг, бо вони всі і Меркель, і посол, і прибиральниця, і двірник живуть на одній планеті, а тому вони друзі один одному, бо вони не грабують лохів, а вважають їх такими самими як вони
тато _ 23.03.2013 22:38
IP: 95.133.74.---
Так я не пойняв – коли окупантів гнати будемо?
Valse-dubstep _ 23.03.2013 22:32
IP: 213.238.10.---
ne pyu bo nema:

Иисус сказал им на это: думаете ли вы, что эти Галилеяне были грешнее всех Галилеян, что так пострадали?
"И Он сказал им: "Уходите!" Тогда они вышли из этих людей и вселились в свиней. И тут же всё стадо бросилось с крутого берега прямо в озеро, и все свиньи утонули..." От Матфея 8:32 (с)

А выходит, что парочка бесноватых свиней -таки выплыла...
Это – Лола и Ге!

)))
Valse-dubstep _ 23.03.2013 21:55
IP: 213.238.10.---
Ге (художник такой):
... С любого из этих поединков его, скорее всего, унесли бы на носилках.
Послушайте, смердючее Ге, Вы когда-нибудь можете заткнуться с со своей подружкой
Лолой (ne pyu bo nema)?

Ну нельзя же сутками продуцировать идиотические коменты?!

Поциенты какие-то, а не люди...
anno_domini _ 23.03.2013 21:40
IP: 109.106.20.---
"Голови – геть!" під такою назвою перша сторінка "Вечірнього Києва" N6 від 7 лютого 2013 р. "Очільників Голосіївської, Подільської та Святошинської райдержадміністрацій звільнили через незадовільний стан вулиць під час негоди". А ЗАРАЗ З КОГО ГОЛОВИ – ГЕТЬ!?
Була якось передача по телебаченню про прибирання доріг зимою в Фінляндії. Любо було дивитися на ті машини, що ззовні, що в середині кабіни. Невже це так тяжко випустити такі гарні снігоприбиральні машини, як у Фінляндії, наприклад? І теж країна капіталістична, але люди живуть гарно.
Hryhory _ 23.03.2013 21:27
IP: 91.209.51.---
ne pyu bo nema:
Не ну тупой Кличко. Зачем выезжать и пробки создавать?
Так он же в мэры не хочет. Отвечать за подобное ему все-равно не придется – ему Президентство подавай! Вот за подобной "заботливой" публикацией он и выехал. Что, впрочем, еще не факт. Расчищенный снег возле немецкого посольства он из своего окна увидел, а все остальное – по телевизору.:-)
-Vesna- _ 23.03.2013 20:00
IP: 93.72.133.---
-vts-m-:
Ге (художник такой):
Кличко должен понять, что случившееся в Киеве можно назвать форс-мажором, причем в буквальном, а не юридическом смысле этого выражения – высшая, непреодолимая сила.
А у Гомо Советіков і прочіх інтеллектуальних кастратов (особенно із Миколаєва) вечно форс-мажор:
то лі засуха, то лі снегопад, то лі небивалий урожай зернових...
Этот Ге намекает на Божью Кару. Придурок.
Совсем остатки мозгов растворил в совковой желчи.
Забыл про Рашу с ее потопом (прям библейский) и прочими 'Булгариями".
MR_Holms _ 23.03.2013 19:50
IP: 91.222.170.---
-Vesna-:
Вот в ЭТОМ надо хвалить немцев и укорять Попова.
А не сказки рассказывать про всеобщую лень.
В системе должен быть порядок.
...я как раз не рассказываю сказки о всеобщей лени... оно так и есть... просто не хочется влезать в глубокую конкретику, чтобы что-то тут доказать...
...мне не нравится, когда начинающий политик начинает пиариться, например, на стихийном бедствии...
-Vesna- _ 23.03.2013 19:40
IP: 93.72.133.---
MR_Holms:
-Vesna-:
Вы ошибаетесь.
Я работала с немцами.
Они очень экономные и ушлые.
... мы вообще-то говорим о том, что какие бы немцы не были экономные и ушлые, но снег у себя и вокруг себя убрали... в отличие от ленивых украинцев...))
Они убрали снег на своей подведомственной территории.
И сделали єто специальные штатные единицы – а не ВСЕ сотрудники посольства.
И эти штатные единицы были запланированы и включены в бюджет посольства, а снегоуборочная микротехника (не сомневайтесь – самые оптимальные решения в смысле цена-качнство) были загодя куплены и поставлены на баланс.

Вот в ЭТОМ надо хвалить немцев и укорять Попова.
А не сказки рассказывать про всеобщую лень.
В системе должен быть порядок.
-vts-m- _ 23.03.2013 19:38
IP: 91.154.252.---
Ге (художник такой):
Кличко должен понять, что случившееся в Киеве можно назвать форс-мажором, причем в буквальном, а не юридическом смысле этого выражения – высшая, непреодолимая сила.
А у Гомо Советіков і прочіх інтеллектуальних кастратов (особенно із Миколаєва) вечно форс-мажор:
то лі засуха, то лі снегопад, то лі небивалий урожай зернових...
Василь Трофанивский _ 23.03.2013 19:36
IP: 213.111.192.---
-Vesna-:
Вопрос – что убирает снегоуборочная техника?
Ведь она 100% что-то убирает. Но не дороги (хотя бы основные дороги и мосты) Киева.
А в Донецку зараз + 10 по Цельсію. Снігоприберальна техніка простоює. "СПАСИБО ЖИТЕЛЯМ ДОНБАСА..."
MR_Holms _ 23.03.2013 19:35
IP: 91.222.170.---
-Vesna-:
Вы ошибаетесь.
Я работала с немцами.
Они очень экономные и ушлые.
... мы вообще-то говорим о том, что какие бы немцы не были экономные и ушлые, но снег у себя и вокруг себя убрали... в отличие от ленивых украинцев...))
compositor _ 23.03.2013 19:32
IP: 93.72.163.---
Enki:
Вот вы тут все стебетесь, а, по данным КГГА, за сутки в Киеве выпало 40 млн тонн снега.
И по данным той же КГ/АМ администрации, площадь Киева 8X10^11 квадратных метров. Сможете поделить одно на другое? Могу помочь. 4х10^13 поделить на 8х10^11 получается 500 граммов на метр квадратный.
ONLINE
Корупція1244 Україна та Європа1016 Aтака Путіна1158 Уряд реформ368 Мовне питання184
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter