10 серпня 2009, 13:14

Свято на вулиці Яценюка

Арсеній Яценюк має виставити пляшку Сергію Ратушняку.

Неадекватний мер Ужгорода подарував Яценюку цілих два інформаційних приводи, які екс-спікер цілком заслужено тепер може використовувати декілька днів, а то й тижнів: Ратушняк не лише підняв руку на дівчину, але і почав дорікати Яценюку його походженням.

Обидва ці вчинки недопустимі для будь-якої нормальної людини, за що Ратушняк отримав і ще довго отримуватиме інформаційний "відлуп".

Зробив Ратушняк це на рівному місці, в політичне міжсезоння, коли стрічка новин скорочується в два рази, а деякі редакції взагалі оголошують літні відпустки.

Тому в інший час цей інцидент набув би значно меншого резонансу, ніж зараз, коли будь-який негідний вчинок набуває особливого резонансу.

Чому вчинок Ратушняка – це "подарунок" для Яценюка?

Тому що так само Медведчук подарував Ющенку в 2004 історію під назвою "Мукачевські вибори".

Хворобливе самолюбстве Медведчука вимагало перемоги його кандидата Ернеста Нусера на виборах мера будь-якою ціною – аби тільки не переміг кандидат Ющенка Віктор Балога.

У підсумку Мукачівські вибори-2004 перетворилися на побоїще, репутація режиму Кучми впала нижче плінтусу (якщо їй було куди падати після Гонгадзегейту), а Ющенко отримав змогу два місяці розповідати про злодіїв з Банкової.

Таким чином Ющенко мобілізував свого виборця та програмував суспільство на очікування фальсифікацій в першому і другому турі виборів президента.

Напевно, найбільше, про що шкодує сьогодні Яценюк – це про те, що Ратушняк не входить до БЮТ, його головного конкурента.

Але перебування Ратяшняка в команді Литвина – також непоганий для Яценюка факт в біографії мера, щоб правильно спозиціонувати себе в цій історії.

Манафорт, украинский след и победа Трампа. Новые подробности

14 августа исполняется три года с момента, когда история черной бухгалтерии Партии регионов переросла в проблемы Пола Манафорта. Жарким дней в разгар предвыборной кампании в США, 14 августа 2016 года в газете Нью-Йорк Таймс вышла сенсационная статья журналиста Эндрю Кремера: фамилия главы избирательной кампании Трампа Пола Манафорта значится в записях нелегальных платежей черной бухгалтерии Партии регионов...

Мой ответ Луценко

Генпрокурор Юрий Луценко собрал брифинг, где начал отнекиваться от того, что цепляется за власть. Он также начал рассказывать, что я очень обидел частного адвоката Трампа Рудольфа Джулиани (не понятно, чем)...

''Американские горки'' Луценко. Украину втянули в предвыборную войну. Документ

Новые подробности той игры, которую устроили генпрокурор Юрий Луценко и частный адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джулиани. Они выстроили целую конспирологическую историю вокруг экс-вице-президента США Джозефа Байдена и экс-министра экологии Николая Злочевского, в результате чего кандидат от республиканцев должен был заполучить компромат на конкурента, а Луценко – получить рычаг для сохранения за собой должности...

Луценко кинув Україну під танки війни в Американській політиці

Усе своє життя, спочатку в журналістиці, а потім у політиці, я присвятив боротьбі з корупцією. Я за це отримував міжнародні нагороди та кримінальні справи, але не зраджував цим принципам...

''Кульгава качка'' Петро Порошенко: врятувати Медведчука та Ахметова

У Америці є спеціальний термін Lame Duck, тобто "кульгава качка". Це президент в ситуації, коли його наступник вже обраний на посаду, а сам він не має повної легітимності та добуває свої дні...

Бананова республіка Петра Порошенка

Днями у Вінниці відвідав ультрасучасний завод Kness. Він виготовляє панелі для сонячної енергетики. Понад 10 мільйонів доларів інвестицій. Півтори тисячі робочих місць...