30 вересня 2009, 22:32

Калотерапія від Партії регіонів

Президента Ющенка є за що критикувати. За всі свої помилки він розплатився втратою рейтингу та безславним закінченням своїх повноважень.

Але дії його опонентів навколо теми отруєння вже переходять межі пристойного.

У середу прес-служба депутата-регіонала Володимира Сівковича, який очолює слідчу комісію по отруєнню, поширила черговий прес-реліз.

"Слідча комісія ВР з питань розслідування обставин отруєння Віктора Ющенка змушена заявити про імовірність нових аморальних фальсифікацій.

Зокрема Комісія ВР отримала лист від доктора медичних наук, професора Московського держуніверситету, академіка Російської академії медичних наук Ігоря Гундарова.

Професор Гундаров повідомляє комісію про можливість інфікації організму Віктора Ющенка "безпечною дозою" діоксину напередодні публічної здачі крові.

Наводимо цитату з листа академіка, який надійшов на адресу Комісії ВР:

"У такій ситуації перед самими виборами пацієнт погодиться публічно здати кров і ця демонстрація буде яскраво подана. А попередньо йому введуть в організм необхідну кількість діоксину у дозі, яка є нешкідливою для здоров'я. Адже діоксини є майже у всіх – це екологічно розповсюджена отрута. Таке театралізоване дійство, потужно подане у світових ЗМІ, дасть яскравий електоральний ефект для підняття рейтингу претендента.

Професор Гундаров Ігор Олексійович."


Звичайно, викликає захоплення, що 62-річний професор ще встигає відслідковувати перебіг політичних подій в Україні та навіть висувати свої політтехнологічні версії.

Тільки чи не той це пан Гундаров, який у грудні 2004 у розпал Майдану на одному з російський сайтів виступив з заявою про те, що Ющенко хворий на проказу? Так, той самий.

Чи може пан Гундаров особисто оглядав Ющенка, якщо він тоді дозволив собі такі припущення? Ні, виявилося, що свій "діагноз" пан Гундаров поставив завдяки телебаченню.

А коли пролунало заперечення, що проказою мали захворіли також оточуючі Ющенка, Гундаров не знайшов нічого краще сказати, що на той момент ще не пройшов інкубаційний період.

Зараз минуло п'ять років від заяви Гундарова, тому інкубаційний період точно сплив. Тільки ось ніхто не заразився від Ющенка проказою, щоб підтвердити версію пана Гундарова.

Тепер він розповідає про введення "безпечної дози діоксину".

Є пропозиція до пана Гундарова, а також до пана Сівковича, який поширює ці нісенітниці – провести експеримент на собі та ввести собі в організм "безпечні дози діоксину".

P.S. Для особливо скептичних пропоную дослідження "Діоксини та їх вплив на здоров'я людини", оприлюднене в Інформаційному бюлетені Всесвітньої організації охорони здоров'я:

"...Было зарегистрировано также несколько случаев преднамеренного отравления людей. Самым значительным из них является случай отравления Виктора Ющенко, Президента Украины, лицо которого было обезображено хлоракне".

(Посилання на це дослідження допоміг знайти читач Української правди під ніком "Ось".)

Манафорт, украинский след и победа Трампа. Новые подробности

14 августа исполняется три года с момента, когда история черной бухгалтерии Партии регионов переросла в проблемы Пола Манафорта. Жарким дней в разгар предвыборной кампании в США, 14 августа 2016 года в газете Нью-Йорк Таймс вышла сенсационная статья журналиста Эндрю Кремера: фамилия главы избирательной кампании Трампа Пола Манафорта значится в записях нелегальных платежей черной бухгалтерии Партии регионов...

Мой ответ Луценко

Генпрокурор Юрий Луценко собрал брифинг, где начал отнекиваться от того, что цепляется за власть. Он также начал рассказывать, что я очень обидел частного адвоката Трампа Рудольфа Джулиани (не понятно, чем)...

''Американские горки'' Луценко. Украину втянули в предвыборную войну. Документ

Новые подробности той игры, которую устроили генпрокурор Юрий Луценко и частный адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джулиани. Они выстроили целую конспирологическую историю вокруг экс-вице-президента США Джозефа Байдена и экс-министра экологии Николая Злочевского, в результате чего кандидат от республиканцев должен был заполучить компромат на конкурента, а Луценко – получить рычаг для сохранения за собой должности...

Луценко кинув Україну під танки війни в Американській політиці

Усе своє життя, спочатку в журналістиці, а потім у політиці, я присвятив боротьбі з корупцією. Я за це отримував міжнародні нагороди та кримінальні справи, але не зраджував цим принципам...

''Кульгава качка'' Петро Порошенко: врятувати Медведчука та Ахметова

У Америці є спеціальний термін Lame Duck, тобто "кульгава качка". Це президент в ситуації, коли його наступник вже обраний на посаду, а сам він не має повної легітимності та добуває свої дні...

Бананова республіка Петра Порошенка

Днями у Вінниці відвідав ультрасучасний завод Kness. Він виготовляє панелі для сонячної енергетики. Понад 10 мільйонів доларів інвестицій. Півтори тисячі робочих місць...