14 жовтня 2009, 20:24

Простий спосіб загнати Януковича в кут

На сайті Партії регіонів вивісили оголошення, що у четвер Янукович проведе брифінг "за підсумками акції "Почую кожного".

На кого був розрахований цей примітивний піар – зрозуміти складно. Але, менше з тим, виявляється, радість спілкування телефоністок Партії регіонів з народом вже закінчується.

Якщо такі справи, тоді я розповім, як нас "почув" Янукович.

Уже шість місяців "Українська правда" намагається змусити Януковича зробити те, що він зобов'язаний робити.

Ми багаторазово спрямовували Януковичу запит на його декларацію про доходи за 2008 рік. Офіційно заносили листи в канцелярію на вулиці Липській, реєстрували їх, отримували вхідні номери.

Загалом "Українська правда" направила близько 20 (!) запитів на декларацію Януковича.

Адресували ми їх не тільки самому Януковичу, але його прес-секретареві Іванеску, керівнику протоколу Ладному, речниці Партії регіонів Ганні Герман.

Останні два рази запити щодо декларації Януковича ми також адресували Борису Колеснікову. Він так любить розповідати про свого кумира Конрада Аденауера і своє бажання побудувати в Україні Німеччину з її дисципліною та порядком.

Якщо так – то для початку нехай Колесніков змусить свого лідера поважати закон і звітувати перед громадянами, які утримують Януковича власними податками.

Янукович повинен публікувати свою декларацію, оскільки він є народним депутатом, і такий обов'язок на нього покладає закон "Про боротьбу з корупцією". Це не його примха – це вимога до нього.

Але Янукович її ігнорує.

Ще Янукович як нардеп протягом 30 днів зобов'язаний відповідати на запити журналістів – це від нього вимагає закон "Про інформацію".

Але на жоден з 20 наших запитів (!) Янукович і його підлеглі не дали відповіді.

В особистій розмові Іванеско знизує плечима, опускає очі та переводить тему, а Герман каже, що "це не питання її компетенції". (Зате мандрувати телекранами і виступати з приводом і без приводу – це її компетенція?)

Єдині, хто дав відповідь – це апарат Верховної Ради. Але вони відмовилися ознайомити нас з деклараціэю Януковича, назвавши цю інформацію "конфіденційною".І є просте пояснення, чому Янукович уникає відповіді на питання про декларацію.

Не тільки тому, що у Партії регіонів чхати хотіли на закон. І не тільки тому, що Януковичу треба якось на рівні декларації підтверджувати свої ж слова, що, бачте, заради будинку в "Межигір'ї" він продав все своє майно.

Є інша причина: тільки-но ми отримали би письмову відмову в наданні декларації, ми пішли би з цим листом до суду і подали позов, який би зобов'язав Януковича оприлюднити декларацію про доходи.

А так – навіщо Януковичу створювати самому собі зайвий геморой?

Манафорт, украинский след и победа Трампа. Новые подробности

14 августа исполняется три года с момента, когда история черной бухгалтерии Партии регионов переросла в проблемы Пола Манафорта. Жарким дней в разгар предвыборной кампании в США, 14 августа 2016 года в газете Нью-Йорк Таймс вышла сенсационная статья журналиста Эндрю Кремера: фамилия главы избирательной кампании Трампа Пола Манафорта значится в записях нелегальных платежей черной бухгалтерии Партии регионов...

Мой ответ Луценко

Генпрокурор Юрий Луценко собрал брифинг, где начал отнекиваться от того, что цепляется за власть. Он также начал рассказывать, что я очень обидел частного адвоката Трампа Рудольфа Джулиани (не понятно, чем)...

''Американские горки'' Луценко. Украину втянули в предвыборную войну. Документ

Новые подробности той игры, которую устроили генпрокурор Юрий Луценко и частный адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джулиани. Они выстроили целую конспирологическую историю вокруг экс-вице-президента США Джозефа Байдена и экс-министра экологии Николая Злочевского, в результате чего кандидат от республиканцев должен был заполучить компромат на конкурента, а Луценко – получить рычаг для сохранения за собой должности...

Луценко кинув Україну під танки війни в Американській політиці

Усе своє життя, спочатку в журналістиці, а потім у політиці, я присвятив боротьбі з корупцією. Я за це отримував міжнародні нагороди та кримінальні справи, але не зраджував цим принципам...

''Кульгава качка'' Петро Порошенко: врятувати Медведчука та Ахметова

У Америці є спеціальний термін Lame Duck, тобто "кульгава качка". Це президент в ситуації, коли його наступник вже обраний на посаду, а сам він не має повної легітимності та добуває свої дні...

Бананова республіка Петра Порошенка

Днями у Вінниці відвідав ультрасучасний завод Kness. Він виготовляє панелі для сонячної енергетики. Понад 10 мільйонів доларів інвестицій. Півтори тисячі робочих місць...