16 березня 2010, 15:52

Янукович: І нехай бидло зачекає

Керівник офісу президента Саркозі заявила на брифінгу, що мешканці Парижа мають терпимо ставитися до перекриття вулиць в зв'язку з пересуванням керівника республіки.

"Якщо президент буде стояти у заторах, то стояти буде вся країна", – сказала речник Єлисейського палацу.

Ви уявляєте, щоб таке могло статися в Європі?

Я – ні.

Якби чиновник у Франції таке собі дозволив, то під кінець брифінгу отримав би пару влучних попадань туфлями, а на ранок малолітражками мешканців передмість було би перекрито шлях кортежу самого Саркозі.

Якби ж щось подібне сталося в Греції, думаю, на маніфестації вийшла би половина мешканців Афін.

Або інший приклад, тепер вже реальний:

"Президент Італії потрапив в автомобільну пробку в Неаполі

Виїхавши зі своєї резиденції на урядовій машині в супроводі охорони і поліцейських автомобілів, Наполітано потрапив у великий дорожній затор. Однак він не віддав вказівку ні охоронцям порядку, ні охороні розчистити дорогу. Президент країни терпляче, разом з усіма, очікував, коли рух нормалізується.

Агентство підкреслює, що Джорджо Наполітано в цій ситуації поводився дуже скромно, розуміючи, що втручання поліції, звичайно, допомогло би його кортежеві вибратися з пробок, але це зовсім би погіршило ситуацію для інших автомобілістів".


А от в Україні перекриття вулиць заради президента не просто можливе – речник Януковича Ганна Герман при цьому бере на себе сміливість стверджувати: "Якщо президент буде стояти у заторах, то стояти буде вся країна".

За логікою пані Герман, без нього робочий день в країні не розпочинається, корови не дояться, а діти не народжуються.

І боротися з перекриттям вулиць в адміністрації президента вирішили в оригінальний спосіб – не відмовою від блокування руху, а переїздом Януковича на проживання в центральну частину міста.

Знаючи його попередній досвід з облаштування за державний кошт приватних забаганок, я вже уявляю бюджет, який засвоюватиме на цьому переїзді ДУСя та причетні субпідрядні організації.

Дехто може заперечити – мовляв, перекривати вулиці для Януковича змушує закон.

По-перше, такого закону не існує.

А, по-друге, сам Янукович як суб'єкт законодавчої ініціативи добровільно може ініціювати зміни до нормативних актів, якими прикриваються його підлеглі, утворюючи величезні затори для простих людей.

Персонально для пані Герман проілюструю, як тепер виглядає перекриття вулиць заради Януковича.

Шлях з "Межигір'я" до центру Києва блокують навіть не міліціонерами, а... важкою технікою.

Це фото зроблено нашим читачем сьогодні зранку на заїзді з Московського проспекту на вулицю Новокостянтинівську, якою Янукович їде на роботу.Минулого тижня там стояли вантажівки, сьогодні – трактори.

Якщо так піде далі, то перегороджувати дорогу можна великою рогатою худобою з зоопарку Януковича, який він розбив у "Межигір'ї", а в Києві оголосити комендантську годину, поки заклопотаний керівник держави не проїде на робоче місце.

powered by lun.ua

Манафорт, украинский след и победа Трампа. Новые подробности

14 августа исполняется три года с момента, когда история черной бухгалтерии Партии регионов переросла в проблемы Пола Манафорта. Жарким дней в разгар предвыборной кампании в США, 14 августа 2016 года в газете Нью-Йорк Таймс вышла сенсационная статья журналиста Эндрю Кремера: фамилия главы избирательной кампании Трампа Пола Манафорта значится в записях нелегальных платежей черной бухгалтерии Партии регионов...

Мой ответ Луценко

Генпрокурор Юрий Луценко собрал брифинг, где начал отнекиваться от того, что цепляется за власть. Он также начал рассказывать, что я очень обидел частного адвоката Трампа Рудольфа Джулиани (не понятно, чем)...

''Американские горки'' Луценко. Украину втянули в предвыборную войну. Документ

Новые подробности той игры, которую устроили генпрокурор Юрий Луценко и частный адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джулиани. Они выстроили целую конспирологическую историю вокруг экс-вице-президента США Джозефа Байдена и экс-министра экологии Николая Злочевского, в результате чего кандидат от республиканцев должен был заполучить компромат на конкурента, а Луценко – получить рычаг для сохранения за собой должности...

Луценко кинув Україну під танки війни в Американській політиці

Усе своє життя, спочатку в журналістиці, а потім у політиці, я присвятив боротьбі з корупцією. Я за це отримував міжнародні нагороди та кримінальні справи, але не зраджував цим принципам...

''Кульгава качка'' Петро Порошенко: врятувати Медведчука та Ахметова

У Америці є спеціальний термін Lame Duck, тобто "кульгава качка". Це президент в ситуації, коли його наступник вже обраний на посаду, а сам він не має повної легітимності та добуває свої дні...

Бананова республіка Петра Порошенка

Днями у Вінниці відвідав ультрасучасний завод Kness. Він виготовляє панелі для сонячної енергетики. Понад 10 мільйонів доларів інвестицій. Півтори тисячі робочих місць...