16 липня 2011, 00:40

Погані новини для Олени Бондаренко

На цьому тижні я опублікував статтю про те, як депутат Олена Бондаренко розіслала в осередки Партії регіонів циркуляр з вимогою збирати інформацію про журналістів та власників мас-медіа по всій Україні.Серед іншого, Бондаренко зажадала встановити партійність українських журналістів та власників мас-медіа. Вона не врахувала лише одного – що це пряме порушення закону, оскільки партійність – це персональні дані про особу, яку збирати заборонено.

Коли я звернувся до Бондаренко по коментар, то почув цікаву версію. Мовляв, лист з вимогою зібрати дані про місцеві мас-медіа вона справді розіслала. Але сама анкета, яка іде додатком до цього листа і де міститься незаконна вимога встановити партійність журналістів – ось ця анкета підроблена.

Тоді я зателефонував до декількох осередків Партії регіонів і з'ясував, що Олена Бондаренко каже неправду.

Коли я дзвонив, то починав розмову зі слів "я із Києва..."

Очевидно, працівники місцевих організацій Партії регіонів настільки залякані столичними партійними вождями, що вони не наважилися з'ясувати, хто саме їм дзвонить із Києва – і вони розповіли мені всі подробиці.

Власне, ці докази неправди Бондаренко я виклав у статті.

Я думав, що впіймана на гарячому народна депутат просто спробує забути цю тему як страшний сон.

Але яким було моє здивування, коли Бондаренко стала і далі стверджувати, що вона не давала ніяких директив збирати заборонену законом інформацію про журналістів.

Зокрема, в "Телекритиці" вийшов її коментар такого змісту:

"Повноцінну відповідь щодо цього питання я вже дала. Дозволю собі коментарі з приводу інформаційної "качки", яка досі літає в інформпросторі. Всіх, хто підхопив цей фейк, взагалі не бентежить відсутність якихось ознак приналежності списку до ПР, хоча б якесь ідентифікаційне підтвердження приписаного нам авторства..."

Оскільки Бондаренко сама вирішила продовжити цю тему, мені є що відповісти.

Отже, в мене погані новини для Олени Бондаренко. Свої дзвінки в місцеві організації Партії регіонів я записував на диктофон.

Ці записи я оприлюднюю – вашій увазі пропонується дві розмови з двома осередками Партії регіонів.

Люди на іншому кінці дроту підтверджують, що збирають інформацію про партійність журналістів згідно з вказівкою Бондаренко.

Ці аудіофайли я відредагував у одному місці – я прибрав свої слова на початку кожної розмови, де я вказую, до якої конкретно організації Партії регіонів у якій області я зателефонував.

Причина – я не хочу, щоб цих людей звільнили з роботи. Вони – заручники обставин, але аж ніяк не ідеологи незаконних дій.

Водночас, в разі, якщо прокуратура порушить кримінальну справу за нелегальний збір персональних даних Партією регіонів про журналістів, я готовий надати цю інформацію слідству.

Манафорт, украинский след и победа Трампа. Новые подробности

14 августа исполняется три года с момента, когда история черной бухгалтерии Партии регионов переросла в проблемы Пола Манафорта. Жарким дней в разгар предвыборной кампании в США, 14 августа 2016 года в газете Нью-Йорк Таймс вышла сенсационная статья журналиста Эндрю Кремера: фамилия главы избирательной кампании Трампа Пола Манафорта значится в записях нелегальных платежей черной бухгалтерии Партии регионов...

Мой ответ Луценко

Генпрокурор Юрий Луценко собрал брифинг, где начал отнекиваться от того, что цепляется за власть. Он также начал рассказывать, что я очень обидел частного адвоката Трампа Рудольфа Джулиани (не понятно, чем)...

''Американские горки'' Луценко. Украину втянули в предвыборную войну. Документ

Новые подробности той игры, которую устроили генпрокурор Юрий Луценко и частный адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джулиани. Они выстроили целую конспирологическую историю вокруг экс-вице-президента США Джозефа Байдена и экс-министра экологии Николая Злочевского, в результате чего кандидат от республиканцев должен был заполучить компромат на конкурента, а Луценко – получить рычаг для сохранения за собой должности...

Луценко кинув Україну під танки війни в Американській політиці

Усе своє життя, спочатку в журналістиці, а потім у політиці, я присвятив боротьбі з корупцією. Я за це отримував міжнародні нагороди та кримінальні справи, але не зраджував цим принципам...

''Кульгава качка'' Петро Порошенко: врятувати Медведчука та Ахметова

У Америці є спеціальний термін Lame Duck, тобто "кульгава качка". Це президент в ситуації, коли його наступник вже обраний на посаду, а сам він не має повної легітимності та добуває свої дні...

Бананова республіка Петра Порошенка

Днями у Вінниці відвідав ультрасучасний завод Kness. Він виготовляє панелі для сонячної енергетики. Понад 10 мільйонів доларів інвестицій. Півтори тисячі робочих місць...