4 квітня 2012, 20:51

Ганні Герман нічим крити

Ганна Герман почала сипати обвинуваченнями у відповідь на феєричну історію про свого сина та їх новий представницький Мерседес-кубік.

Як відомо, спочатку син Герман Микола Коровіцин намагався дати хабара журналісту, щоб той не публікував фото їх нового автомобіля Мерседес G 500 – а потім з'ясувалося, що ця машина з метою конспірації оформлена на колишнього помічника Ганни Герман.

В останньому інтерв'ю газеті "День" Герман заявила:

- Що б я тут не сказала, ви мені не повірите. Тому я залишу це запитання без відповіді. Вона прийде, коли буде на це час. Скажу лише одне: ніхто не порушив жодного закону. Кінець. Крапка. А чорні технології, якими мене вже багато років намагаються вибити з колії, – це сізіфова праця. Ніхто не змусить мене бути покірною й слухняною. Я працювала, працюю і працюватиму так, як уважаю правильним. Поки зможу. Я не боюся ані чорного піару, ані вищих судів.

Як автор публікації на цю тему, хочу відповісти на слова Герман про чорний піар.

На жаль, Ганна Герман як справжній фахівець у цій темі, заплуталася у визначеннях. Чорний піар – це брехня.

А в публікації про її нову машину, оформлену на помічника, а також про сина, який працює на депутата-українофоба Болдирєва, немає ні слова неправди.Добре, що Герман хоч визнала, що її син працює помічником Болдирєва. Виявляється, як сказала Герман, за гроші державного бюджету Микола Коровіцин буде перевиховувати цього нардепа:

- Віднедавна він справді там працює. Це правильне рішення, яке син прийняв після певних висловлювань колеги Болдирєва. Будемо сподіватися, що завдяки старанням свого помічника Юрій змінить своє ставлення до галичан.

Підозрюю, вся пафосна відповідь Герман була сказана лише з однієї причини – їй нічим крити.

Якщо ж Герман не може згадати, то їй можна це нагадати, хто такий Дмитро Сагач, на якого вона оформляє то "Мерседес" ціною 200 тисяч доларів, то провладне інтернет-видання УНН.

Після публікації на цю тему я знайшов додаткову інформацію.

Отже, міфічний Дмитро Сагач, який володіє кубіком Герман та потужним веб-ресусом – ось ця людина на фотографії. По центру – між братами Кличками.Сагач – це колишній однокурсник дружини Миколи Коровіцина.

Спочатку він допомагав Герман тим, що... охороняв її дачу, потім отримав посвідчення її помічника у Верховній Раді. Але реально Дмитро Сагач був неформальним помічником її сина Миколи Коровіцина.

Звичайно, грошей на те, щоб володіти такою машиною, у Сагача немає. Він живе у цій багатоповерхівці в Голосіївському районі Києва.Мені шкода Дмитра Сагача, тому що за новим законом на розкіш, він має сплатити податок за цей п'ятилітровий кубік "Мерседес".

Залишається вірити, що Ганна Герман не кине свого "зиц-председателя" та допоможе йому грошима на автомобіль. Яким він навіть не користується.

Манафорт, украинский след и победа Трампа. Новые подробности

14 августа исполняется три года с момента, когда история черной бухгалтерии Партии регионов переросла в проблемы Пола Манафорта. Жарким дней в разгар предвыборной кампании в США, 14 августа 2016 года в газете Нью-Йорк Таймс вышла сенсационная статья журналиста Эндрю Кремера: фамилия главы избирательной кампании Трампа Пола Манафорта значится в записях нелегальных платежей черной бухгалтерии Партии регионов...

Мой ответ Луценко

Генпрокурор Юрий Луценко собрал брифинг, где начал отнекиваться от того, что цепляется за власть. Он также начал рассказывать, что я очень обидел частного адвоката Трампа Рудольфа Джулиани (не понятно, чем)...

''Американские горки'' Луценко. Украину втянули в предвыборную войну. Документ

Новые подробности той игры, которую устроили генпрокурор Юрий Луценко и частный адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джулиани. Они выстроили целую конспирологическую историю вокруг экс-вице-президента США Джозефа Байдена и экс-министра экологии Николая Злочевского, в результате чего кандидат от республиканцев должен был заполучить компромат на конкурента, а Луценко – получить рычаг для сохранения за собой должности...

Луценко кинув Україну під танки війни в Американській політиці

Усе своє життя, спочатку в журналістиці, а потім у політиці, я присвятив боротьбі з корупцією. Я за це отримував міжнародні нагороди та кримінальні справи, але не зраджував цим принципам...

''Кульгава качка'' Петро Порошенко: врятувати Медведчука та Ахметова

У Америці є спеціальний термін Lame Duck, тобто "кульгава качка". Це президент в ситуації, коли його наступник вже обраний на посаду, а сам він не має повної легітимності та добуває свої дні...

Бананова республіка Петра Порошенка

Днями у Вінниці відвідав ультрасучасний завод Kness. Він виготовляє панелі для сонячної енергетики. Понад 10 мільйонів доларів інвестицій. Півтори тисячі робочих місць...