Сергій Лещенко

Фільтруємо нову Раду: Куликов не повинен бути депутатом від ''Удару''

16 липня 2012, 15:58

Партія "Удар" на виконання угоди з рухом "Чесно" оприлюднила попередній список мажоритарних кандидатів.

Особисто мою увагу привернуло те, що "Удар" планує висунути в депутати за округом в Дарницькому районі Києва нинішнього нардепа Кирила Куликова.

Якогось зрозумілого пояснення це рішення не має – якщо, звичайно, мова не йде про банальну торгівлю місцями.

Чому "Удар" не повинен висувати Куликова?

1. Тому що Куликов походить з бізнес-угрупування специфічної репутації.

Він прийшов у політику після роботи на так звану "лужніковську" групу – російського бізнес-утворення Олександра Бабакова і Михайла Воєводіна. Воєводін – це авторитетна в певних колах людина, Бабаков – колишній віце-спікер Держдуми, сьогодні – спеціальний представник Путіна з питань взаємодії зі співвітчизниками за кордоном.

"Лужніковськими" вони називаються тому, що первинний капітал накопичили завдяки базару на стадіоні "Лужніки" в Москві, після чого почали легалізувати гроші в Україні через купівлю обленерго та готелю "Прем'єр-палац".

Вперше про Куликова почули в українській політиці, коли 2005 року він був призначений керівником українського відділення Інтерполу. Сталося це після того, як "лужніковська група" стала підтримувати Соцпартію Мороза. Соціалісти навіть оформили офіційні стосунки з тодішній політичним проектом "лужніковської групи" – російською партією "Родіна".

Потім Луценко взяв Куликова в список НУНС за квотою своєї "Народної самооборони", внаслідок чого Куликов і працює сьогодні народним депутатом.

2. Але, на відміну від Гримчака, Стецьківа чи Донія, Куликов не залишився з Луценком до самого кінця. За п'ять місяців до його арешту Куликов пішов від Луценка і "Народної самооборони" в партію Балоги "Єдиний центр". Втім, довго він там не затримався і зрештою сьогодні сплив як кандидат в Києві від Кличка.

3. При цьому, хоча сьогодні Куликов підтримує Кличка, два роки тому він бажав успіху його головному конкуренту – керівникові Київської міської адміністрації Олександру Попову. "Дай бог, чтобы Попов выиграл мэрские выборы. Если то, что он декларирует и хочет делать, принесет благо Киеву, я только "за". Я давно сказал ему, "Александр Павлович, вот мое плечо и рука, готов работать и помогать"", – розповідав Куликов у інтерв'ю "Главкому".

4. Мало хто знає, але Куликов у 2010 році особисто голосував за призначення генеральним прокурором Віктора Пшонки – обличчя політичних репресій в Україні.

5. Ще одна дрібниця, яка характеризує Куликова – він розмістив на своєму автомобілі міліцейську "ксиву", хоча на той момент не працював у МВС, а був народним депутатом. Зазвичай роблять так з метою отримати гарантії недоторканості.

6. Зрештою, я не раджу Кличку висувати Куликова, тому що він не розуміє функцій преси в демократичному суспільстві.

Куликов вважає, що журналісти не повинні висвітлювати витівки мажорів. У мене є персональні сумніви в адекватності Куликова після того, як він назвав історію навколо способу життя сина Ющенка "брудною піар-кампанією".

Якщо бруд в тій історії існував – то стосувався він оточення президента, яке корумпувало сина Ющенка і таким чином намагалося впливати на українську політику.

Я не розумію, який сенс Кличку, який за допомогою власного бренду може зробити депутатом у Києві будь-кого, зв'язуватися з Куликовим.

powered by lun.ua
Коментарі — 130
Roland Mikiani _ 21.07.2012 20:33
IP: 95.111.213.---
Бабаков, власник кількох Обленерго в Україні, зокрема Житомирського – ВОРОГ УКРАЇНИ та мафіозі Путіна.
http://img835.imageshack.us/img835/3196/93413706.jpg
Alex Tsikavyi _ 19.07.2012 17:27
IP: 193.200.33.---
"Куликов вважає, що журналісти не повинні висвітлювати витівки мажорів. У мене є персональні сумніви в адекватності Куликова після того, як він назвав історію навколо способу життя сина Ющенка "брудною піар-кампанією"."

Погоджуюся з Куліковим. Наші журналісти взагалі вміють бачити щось хороше?

Саме завдяки таким компаніям ми маємо зараз "сина-олігарха і сина депутата".
клопідогрель _ 19.07.2012 07:43
IP: 46.202.131.---
Кличко мало розуміє, що таке політика і взагалі не розбирається у людях
lustratsia _ 19.07.2012 01:04
IP: 85.90.193.---
проаналізувавши все вищесказане приходимо до висновку що треба голосувати ПРОТИ ВСІХ і писати це власноруч, бо таку графу видалено віднедавна
ozorro _ 18.07.2012 00:14
IP: 46.211.123.---
От щодо цілей які переслідує Кличко пішовши у політику гарно висловився Гриценко у сьогоднішньому блозі (загалом то Гриценко мені взагалі не симпатизує як мудрий і самостійний політик). Політика для нього це лише бізнес і не більше. Серед тих хто примкнув до цього ще одного бізнес проекту є і наприклад такі екземпляри
http://pr-if.info/?news=42
ПО КОЛОМИЙСЬКОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ ВІД УДАРу БАЛОТУВАТИМЕТЬСЯ "ВОХА" З БРИГАДИ ЛЄЗІКА?
Ну. треба ж буде комусь з Кличком, на угоду Регіонам, трибуну блокувати. От і збирає Яник спортсменів більш молодих витриваліших, видно планує мастштабніші "реформи" за допомогою Ради проводити, бо ті старі пердуни хоч картками вміють добре жонглювати та у разі якогось фізичного протистояння в штани нароблять;)
lohik _ 17.07.2012 22:51
IP: 91.214.32.---
Куликов – ненадежный мотылек...В гербарий его!...И Плачкова тоже, что вместе с Ехануровим и Лешей -Мерседесом в 2006 посадили на газовую.трубу Фирташа...По указанию юЩенка...
eminence grise666 _ 17.07.2012 19:20
IP: 178.137.81.---
Куликов, очевидно, уже понял суть пиара – и начал хвастать свою рожу на "борьбе" с земельными ворами в Киеве.

Почему Кличко выставил его кандидатов в депутаты? Потому что Кличко иедт в политику ради денег – так же как и все! Чтобы больше наворовать. В Уркаине идет негласное соревнование – не только среди политиков, так называемых предпринимателей – но и среди простых граждан, которые не имеют никакого отношения к полиитке: кто больше сворует... Лужниковцы своровали немало – и в России, и в Украине, а вот тот факт, что Луценко взял в список представителя этой криминальной группировки неразрывно как и все криминальные авторитеты связанной с российскими спецслужбами говорит о том, что он клал болт на евроинтеграцию Украины не меньший чем Европа и Россия положили на Украину и на него самого. Историю про сотрудничество Тимошенницы с Виктором Медвечуком и Владимиров Путиным вспоминать лишний раз не стоит – и так у всех на устах в последнее время...
Нетудиправда _ 17.07.2012 16:48
IP: 66.131.221.---
Tetiana Montian:

Хай йдуть і Сташук, і Куликов, і Гребенюк – чим таких опозиціонерів більше, тим мені краще:)
В чому Вам ″тим краще″?
Remis _ 17.07.2012 16:10
IP: 178.216.122.---
Печально, но все говорит о том, что для Кличка его Удар – всего лишь бизнес проэкт... Сейчас он продает места, ведь понятно, что своей команды как небыло, так и нет, есть популярность и рейтинг, который обменивается на ден знаки. Кого он приведет в Раду, можно только догадываться, но похоже, что самых беспринципных мерзавцев.
Tetiana Montian _ 17.07.2012 14:26
IP: 130.185.5.---
Boozeug:
Balkan Tavra:
классическая "тушка"
Ги-ги-ги, здається у ботів почалась пора жнив. Бо коли замість аргументів довбиться одна й та сама завчена фраза – це типовий ботизм.
Цікаво лише, хто таку фігню замовляє... Мартиненко вважає, що для свого протеже Сташука поле зачищає, чи неадеквати з групи підтримки Монтян по клавам стукають?
Хай йдуть і Сташук, і Куликов, і Гребенюк – чим таких опозиціонерів більше, тим мені краще:)
Kulikoff_TSK _ 17.07.2012 13:46
IP: 93.75.25.---
Любезнейший Grantcef, Вы бы не ныли – строчить комментарии о "медведчуковском предателе Давиденко Олексіє Володимировиче" это удел слабаков. Обратитесь напрямую к Сергею Лещенко через его страничку на Фейсбуке. Предъявите ему доказательства бизнесовой непорядочности Алексея Давыденко и Лещенко их опубликует. Огульно обвинять оппозиционного кандидата в нардепы в сотрудничестве с властью не стоит
Kulikoff_TSK _ 17.07.2012 13:40
IP: 93.75.25.---
Grantcef:
Кандидат от Кличко по киевскому округу N222 – Назарова Рена Рафіковна – не просто телеведущая – она настоящий засланный агент Медведчука, ведь муж Рены Назаровой – Юрий Збитнев руководил СДПУ (0) вместе с Медведчуком
Опять же, Вы обвинили кличковского кандидата в депутаты Назарову Рену Рафіковну, в том что она связана с Медведчуком. Я бы Вам советовал написать об этом не в комментариях к дневнику Сергея Лещенко. Можете смело ябедничать об этом жене Медведчука – Оксане Марченко – скорее всего она оценит Вашу подозрительность, ведь она точно знает на какие подвиги способен Медведчук ради молоденьких телеведущих
Ivan Sulima _ 17.07.2012 13:18
IP: 46.203.57.---
Чергові Вибори мені нагадують гру у доміно на бочці з порохом. Країна тріщіть, влада антиукраїнська, альтернатива владі- Росія, тобто знову не Україна для українців. Розколу вважаю не оминути, але під чиїм "диригеном" він буде відбуватись? Одна справа – програма переселення, яка дасть можливість переміщеним особам просто вижити, інша- коли це буде відбуватись стихійно, тоді буде справді біда. Послідовність- Вибори 2012; фальсіфікаці; новий Майдан; Загроза Порядку-бла-бла-Попроханнюпрезидентаурядупарламенту-бла-бла-Братня Допомога-бла-бла-російські війська. Десь середина листопада. Хто і скільки доповзе до Західної? Голосуєм за Яценюка? Чи за Кличка? Не турбуйтесь, вони не пропадуть. Турбуватись треба за молодь, що ототожнює себе з українством та не хоче щоб їх майбутнім керували кацапи. І правильно не хоче. Анатолій 50років Дніпро
Uruz _ 17.07.2012 13:11
IP: 176.8.152.---
Кличко интересен как боксер и мужчина, но ни как политик. Таково мое личное мнение.
Olha Berdadyn _ 17.07.2012 11:56
IP: 95.135.77.---
навіть якщо Кличко прибере деяких найодіозніших із списку – він уже себе скомпрометував, оскільки певні висновки можна зробити вже сьогодні. Якщо зараз він таку свиню підсунув, то чого чекати далі. Крім того, ще є пропорційний список. І головне заради чого закривати очі на ці його недоліки – заради успіхів на ринзі? Не думаю, що варто – ставки занадто високі, Україна ще одного парламенту начиненого тушками не переживе.
"тушки" в поисках посадки
obkom.Net.Ua/articles/2012-05/31.1509.Shtml

Кличко огласил список своих мажоритарщиков. Кто будет представлять его партию в Донецкой области?
uargument.com.ua/politika/klichko-oglasil-spisok-svoih-mazhoritarshhikov-kto-budet-predstavlyat-ego-partiyu-v-donetskoy-oblasti/

Кличко стал политиком – он научился лгать? Представление списка его кандидатов в Раду
uargument.com.ua/all/klichko-stal-politikom-on-nauchilsya-lgat-predstavlenie-spiska-ego-kandidatov-v-radu/
Александр Кравчук _ 17.07.2012 11:33
IP: 178.216.8.---
Boozeug: -
Куликов, що мені потрібно я роблю. " Не голосував за одіозні" закони – за мову? А за всі інші – де було спільне рішення опопозиції – не голосувати, голосував й не один раз, разом з братами- тушками, ПР, КПУ. Два роки носа на акції протесту не казав, отримав вказівку – зразу в керівники набиваєшся. Скільки разів до свого однопартійця Луценка на суд ходив? Соромно в очі дивитися? За суди над Тимошенко взагалі мовчу. Що ти зробив таке велике глобальне в якості нардепа, про що хвалишся? Мерс красивий, не буду сперечатися, що ще?
Типография Винница _ 17.07.2012 10:42
IP: 178.93.0.---
сильно
salodin _ 17.07.2012 09:28
IP: 93.72.62.---
Сергій Лещенко:
Борис Панфилов:
Сергей! Признайтесь сразу: за сколько вы продались Монтян?!!
Подобный вопрос я так часто слышал в жизни, что даже неинтересно выдумывать ответ. Кстати, Монтян можно заподозрить в разном, но никак не в наличии денег на выборы.
В наличии денег у Коломойского вы не сомневаетесь?Тогда спросите у своего друга Найема сколько он получил за это:
http://dusia.telekritika.ua/kurilka/18055/mustafa_naijem_vylozhil_dose_na_igoria_kolomoijskogo__foto_
Ответ в студию.Только Чесно!)
http://www.facebook.com/max.porter.165?sk=photos
Boozeug _ 17.07.2012 08:27
IP: 95.67.81.---
Balkan Tavra:
классическая "тушка"
Ги-ги-ги, здається у ботів почалась пора жнив. Бо коли замість аргументів довбиться одна й та сама завчена фраза – це типовий ботизм.
Цікаво лише, хто таку фігню замовляє... Мартиненко вважає, що для свого протеже Сташука поле зачищає, чи неадеквати з групи підтримки Монтян по клавам стукають?
Balkan Tavra _ 17.07.2012 07:48
IP: 46.150.77.---
классическая "тушка"
galaxy _ 17.07.2012 07:06
IP: 93.77.37.---
Boozeug:
Александр Кравчук:
Куліков – одна з перших тушок. Весело останнім часом спостерігати, як нікчемна тушка Куліков намагається очолити й осідлати протестні акції – так вперше за 2 роки після обіймів з ПР він 22 листопада намагався "очолити " "День свободи"...
У Вас щось особисте до Куликова??? Бо коли вже починають з пересмикування, нема довіри й до всього іншого. Які підстави у Вас стверджувати, що Куликов "тушка? Він не міняв фракцію, не голосував з ПР за одіозні закони. Перевірити це не складно, хоча б на сайті ВР. То до чого тут "обійми ПР???
Більше схоже на дописи закомплексованою людини, яка замість самій щось робити, краще буде "поливати" інших.
Куликов, не орите,мы не глухие. Все равно не верим.
Boozeug _ 17.07.2012 06:20
IP: 95.67.81.---
Александр Кравчук:
Куліков – одна з перших тушок. Весело останнім часом спостерігати, як нікчемна тушка Куліков намагається очолити й осідлати протестні акції – так вперше за 2 роки після обіймів з ПР він 22 листопада намагався "очолити " "День свободи"...
У Вас щось особисте до Куликова??? Бо коли вже починають з пересмикування, нема довіри й до всього іншого. Які підстави у Вас стверджувати, що Куликов "тушка? Він не міняв фракцію, не голосував з ПР за одіозні закони. Перевірити це не складно, хоча б на сайті ВР. То до чого тут "обійми ПР???
Більше схоже на дописи закомплексованою людини, яка замість самій щось робити, краще буде "поливати" інших.
poltavs-ka galushka _ 17.07.2012 02:07
IP: 194.42.193.---
От і вилізла бабуся – Етінзон.
Innovative _ 17.07.2012 01:28
IP: 92.112.134.---
SIM5:
Совместитель х-ев.
Во-во:-)
SIM5 _ 17.07.2012 01:21
IP: 89.105.243.---
Интересно, что Кличко будет делать, когда увидит, кого ему подсунули его помощники? Будет по-ющенковски идти с теми, кто есть? Да и не первый раз. Менять времени всё меньше, а он еще и так занят боксом (((... Совместитель х-ев.
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter