29 жовтня 2012, 10:55

Фальсифікація відбувається просто зараз!

За всіма ознаками, масові фальсифікації зараз відбуваються щонайменше в чотирьох округах Києва.

Технологія однакова – протоколи дільничних виборчих комісій, які містять перевагу кандидатів від опозиці, окружна виборча комісія відмовляється приймати. Під різними надуманими приводами відправляє на доопрацювання.

А фактично – змушує їх перепистати під результат, потрібний провладним кандидатам.

Яскравий приклад – це округ 214 на Лівобережній, де за депутатством намагається заховатися екс-секретар Київради Олесь Довгий, який дивом уникнув кримінальної справи після розгрому "молодої команди Черновецького".

Слідчі навіть виписували ордер на обшук у Довгого, але потім його "забули" провести. Батько Довгого – депутат-тушка Станіслав Довгий, сьогодні член фракції Литвина, а теща – Ірина Горіна, депутат від Партії регіонів.

У Чумака складна ситуація, оскільки його перевага не така суттєва як у інших кандидатів, наприклад – Дмитра Андрієвського.

Віктор Чумак просить усіх небайдужих громадян, міжнародних спостерігачів та журналістів їхати на бульвар Праці, 1, де розташована окружна виборча комісія.

А тепер уявіть на хвилинку!

Очолює окружну виборчу комісію Артеменко Сергій Вікторович – висуванець фракції Народної Партії у Верховній Раді. А батько Довгого депутат Станіслав Довгий – член цієї фракції.

В минулому цей Артеменко керував фракцією Черновецького у Дніпровський районній раді Києва.

У нього – прямий конфлікт інтересів на цих виборах!

Заступник голови окружної комісії – Комлєва Яніна Володимирівна, висуванка партії "Народно-трудовий союз України", яку очолює депутат-регіонал, БЮТівська тушка Валентин Зубов.

Секретар комісії Грабовик Любов Григорівна – висуванка Комуністичної партії України.

Чи здатні ці люди чесно порахувати результати виборів?!

Аналогічна ситуація в окрузі 222 в Солом"янському районі, де балотується кум Табачника Максим Луцький.

Так само – на окрузі 223, Шевченківський район, де монстр політичних інтриг Віктор Пилипишин виграє то 45, то 70 голосів у молодого "свободівця" Юрія Левченка.

Так само – на окрузі 217, що на Оболоні, де Олександр Бригинець з "Батьківщини" намагається подолати ще одного члена молодої команди Черновецького Вадима Столара.

Тут порахували менши 4 відсотків бюлетенів, тоді як в решті округів Києва – від 18 до 54 відсотків! Що це, як не ознака фальсифікації?!

Манафорт, украинский след и победа Трампа. Новые подробности

14 августа исполняется три года с момента, когда история черной бухгалтерии Партии регионов переросла в проблемы Пола Манафорта. Жарким дней в разгар предвыборной кампании в США, 14 августа 2016 года в газете Нью-Йорк Таймс вышла сенсационная статья журналиста Эндрю Кремера: фамилия главы избирательной кампании Трампа Пола Манафорта значится в записях нелегальных платежей черной бухгалтерии Партии регионов...

Мой ответ Луценко

Генпрокурор Юрий Луценко собрал брифинг, где начал отнекиваться от того, что цепляется за власть. Он также начал рассказывать, что я очень обидел частного адвоката Трампа Рудольфа Джулиани (не понятно, чем)...

''Американские горки'' Луценко. Украину втянули в предвыборную войну. Документ

Новые подробности той игры, которую устроили генпрокурор Юрий Луценко и частный адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джулиани. Они выстроили целую конспирологическую историю вокруг экс-вице-президента США Джозефа Байдена и экс-министра экологии Николая Злочевского, в результате чего кандидат от республиканцев должен был заполучить компромат на конкурента, а Луценко – получить рычаг для сохранения за собой должности...

Луценко кинув Україну під танки війни в Американській політиці

Усе своє життя, спочатку в журналістиці, а потім у політиці, я присвятив боротьбі з корупцією. Я за це отримував міжнародні нагороди та кримінальні справи, але не зраджував цим принципам...

''Кульгава качка'' Петро Порошенко: врятувати Медведчука та Ахметова

У Америці є спеціальний термін Lame Duck, тобто "кульгава качка". Це президент в ситуації, коли його наступник вже обраний на посаду, а сам він не має повної легітимності та добуває свої дні...

Бананова республіка Петра Порошенка

Днями у Вінниці відвідав ультрасучасний завод Kness. Він виготовляє панелі для сонячної енергетики. Понад 10 мільйонів доларів інвестицій. Півтори тисячі робочих місць...